23 sept.
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Fátima
Gisterenavond hebben wij heel lekker gegeten in de buurt van onze refugio.
Betty deed zich te goed aan een grote teljoor pulpa (inktvis).
Marina en Rosalinde deelden 1 bord met lekkere vis en gebakken aardappeltjes.
Dit werd overgoten met een lekkere fles vino tinto.
Maar van de vino kregen wij 's nachts zon nadorst en wij hadden niets meer te drinken dus dat was onder de kraan hangen.
Vanmorgen na het ontbijt kwam het religieuze gedeelte aan de beurt.
Kaarsen werden gekocht en geofferd. Het was een echte vlammenzee. De kaarsen smolten zienderogen weg of vielen om in het vuur.
Nadien deden wij elk in stilte ons gebed voor Maria van Fátima voor iedereen die dit gevraagd had en ook voor iedereen die ons nauw aan het hart ligt!
Nadien gingen wij op souveniertjesjacht. Van Paternosters tot Mariabeelden
keuze te over. Scherpenheuvel is niets vergeleken met de commercie hier.
Straten en straten vol winkeltjes .... pleintjes puilen uit van de winkeltjes.
We wandelden ook naar de huisjes van de herdertjes waar Maria aan verschenen was en waar alles mee begon. Ook hier heerste de commercie.
Na het avondeten gaan wij meedoen met de kaarsjesprocessie en zit het er voor ons op hier in Fátima.
Morgen nemen wij de bus terug naar Lissabon en genieten donderdag nog een laatste dag in de city.
We willen hierbij nog ons thuisfront bedanken dat zo met ons heeft meegeleefd op onze tocht. Dit gaf ons kracht en steun !
Halleluja ! ! !
|