''De eerste stap om ergens te komen, is te besluiten dat je niet wil blijven waar je bent''
Wij, Bieke, Liessa en Yirka zullen binnenkort op ''de vlieger'' stappen met als eindbestemming Oeganda/Jinja. Ons avontuur komt steeds dichter en dichterbij. We kunnen nu echt beginnen aftellen, spannend!
Liessa en Yirka vertrekken al over 9 dagen (20 januari) om eerst een beetje te genieten van de plaatselijk fauna en flora en al wat cultuur op te snuiven. Zo kunnen ze mij (Bieke) verwelkomen op zaterdag 30 januari en me alles vertellen over de plaatselijke cultuur die ze zelf al eerder hebben mogen beleven.
We zullen de komende drie maanden stage volgen in het weeshuis ''Mama Jane''. Ieder van ons vertrekt met een andere vooropleiding. Vanuit de richtingen Pedagogie van het jonge kind (Bieke), Kleuteronderwijs (Yirka) en Lager onderwijs (Liessa) willen we onze blik op de wereld verruimen. We hopen veel nieuwe dingen bij te leren en het zou super fijn zijn als we het team van Mama Jane ook met onze kennis kunnen inspireren.
Geniet en laat je inspireren door onze verhalen.
Groetjes, Bieke,Liessa en Yirka
Reacties op bericht (2)
01-02-2016
Wij volgen
Hallo
Gewoon even proberen maar wij zijn zeer benieuwd naar jullie verhalen en foto's.