In september 2025 trapten we ons 21ste seizoen op gang drie herenploegen (La Doce A, actief in 2de prov Futsal Voetbal Vlaanderen en La Doce B en C, beiden actief in 3de prov Futsal Voetbal Vlaanderen).
Onze dameswerking "La Doce Spritz" (fusie van La Doce Flames en La Doce Lames) start aan seizoen 8, dit voornamelijk met matchen in Ovemrere, Zele en Hamme (Zeelse Liga). Daarnaast hebben we ook nog een G-werking en een jeugdwerking (La Doce A&F U13, La Doce U11, La Doce U9, La Doce MU13 en La Doce MU16).
de blogsite van de lichtblauwe zaalvoetbalhelden en heldinnen uit Overmere 3 herenploegen 2de prov. en 3de prov. (x2) Futsal Oost-Vlaanderen Voetbal Vlaanderen --- 2 damesploegen (Flames en Lames) Zeelse Liga VZVB --- G-werking --- Jeugdwerking (La Doce A&F U11)
15-02-2011
Hupla Gietuit - Clubblad La Doce
Eindelijk kan je de eerste 2 edities van Hupla Gietuit downloaden!
Atletico Schoonaarde - La Doce Overmere: 8-5 (heenronde: 1-5 verlies)
De match tegen Schoonaarde, leider en ex-ploeg van Fred, is steeds een beetje speciaal. Zo ook deze keer. We waren nog niet goed begonnen en we stonden al achter, 1-0. Gelukkig kon Fred direct gelijk maken, 1-1. De thuisploeg kon dit niet goed hebben en maakte er na 7 minuten 2-1 van. We trokken terug in de aanval en in een scrimage moesten we altijd een penalty krijgen... maar de scheids wuifde weg en dan weet je wat er volgt, op de counter 3-1. De match ging over en weer, tot we 3-2 maakten via Bjorn, na een hakbal van Stijn. De thuisploeg liet ons niet gelijk komen en trapte direct de 4de tegen de netten, 4-2. Net voor rusten maakte de gevaarlijke nummer 9 er na duidelijk hands 5-2 van, overdreven cijfers!
Na de pauze kregen we direct de 6-2 binnen. Bjorn bracht ons direct terug in de match, 6-3. Daarna kregen we nog enkele kansen en kregen we weer geen penalty na alweer overduidelijk handsspel. Na 8 minuten maakte de thuisploeg er plots 7-3 van. De kopjes bleven omhoog en strijdvaardig gingen we voor. Bart maakte er knap 7-4 van, de goal van de hoop, en trapte een beetje later de 5de net naast. Bjorn deed een beetje later wat Bros niet kon, 7-5. Daarna maakten Bjorn en Stijn net niet de aansluititngstreffer. En 4 minuten voor tijd maakte de thuisploeg er definitief 8-5 van, jammer! Verdienstelijke match, jammergenoeg geen scalp van de leider!
La Doce: Renaat, Bart, Joeri, Steven D, Stijn, Bjorn en Fred doelpunten: Bjorn (3), Bart en Fred
Always Laarne - La Doce Overmere: 2-2 (heenronde: 3-10 verlies)
Deze wedstrijd van de allereerste speeldag in september werd uiteindelijk vanavond gespeeld. Enkele weken geleden verloren we met 3-10. Van in het begin waren we zeer alert en plaatsen hoog druk. Nadat Stijn 2 poging zag gekeerd worden, was de opportuniste Freek er als de kippen bij om de 0-1 binnen te tippen. We bleven goed combineren en hielden achterin de boel gesloten. De enkele keren dat ze er door raakten, konden we rekenen op Piet die telkens bij de pinken was. Renaat trof de lat, maar gelukkig knalde Freek op het kwartier staalhard de 0-2 voorbij de verbouwereerde doelman. Laarne verzetten de bakens en begon te pressen. Net voor rust frommelden ze de 1-2 binnen, meteen de ruststand.
Na de pauze bleven we een hecht blok vormen en met bloed, zweet en tranen de thuisploeg onder druk zetten. Een derde goaltjes voor ons zat er jammergenoeg niet in. Het was daarintegen de thuisploeg die tien minuten voor tijd de gelijkmaker scoorde. We konden de gelijkmaker lang verhinderen omdat Piet quasi onklopbaar was en doordat er zeer stevig verdedigd werd. In de allerlaatste minuten claimde Always nog een penalty, maar kregen hem niet. Toen wij een vlijmscherpe counter opzetten, blies de scheidsrechter af. Meer dan verdiend punt, en achteraf bekeken misschien wel de juiste uitslag tegen de vijfde in de stand.
Overmere kermis werd met dit punt goed ingezet. Volgens sommige bronnen raakten de meeste kernspelers maar rond half 5 thuis, dat beloofd voor de volgende weken!
La Doce: Piet, Renaat, Tom, Stijn, Freek en Steven VP doelpunten: Freek (2)
Baert Berlare - La Doce Overmere: 5-4 (heenronde: 4-6 verlies)
La Doce begon goed georganiseerd aan de wedstrijd en ving Baert
relatief gemakkelijk op. Bij de eerste uitbraak was het 0-1 door Bros. Ook de volgende uitbraak was prijs, 0-2 via Joeri. La Doce bleef Baert goed opgevangen maar het had een sterke Goeman
en de paal nodig om recht te blijven. Iets voor rust trof Steven de paal,
anders gingen we met 0-3 rust in.
Na rust was er een fel begin van de thuisploeg en ze maakten 1-2. We lieten ons niet doen en via Fred kwamen we op 1-3. Baert kwam terug tot 2-3 en bleef doorduwen. Jammergenoeg werd het plots 5-3. Net voor tijd kon Fred nog tot 5-4 milderen, maar was net
onvoldoende om een meer dan verdiend punt uit de brand te slepen. Vrijdag inhaalmatch in Laarne!
La Doce: Renaat, Tom, Bart, Fred, Koen, Steven D., Joeri Doelpunten: Fred (2), Bart en Joeri
La Doce Overmere - Royal All Stars Appels: 3-7 (heenronde: 8-3 verlies)
Wij op plaats negen, Appels drie puntjes boven ons. Winnen zou dus een leuke sprong in het klassement betekenen. We plaatsen de bezoekers direct met de rug tegen de muur en kwamen al snel 1-0 voor via Peter. Stijn zag niet veel later zijn prachtige vrije trap uiteenspatten op het doelkader. Koen kwam in en was nog zodanig in de war van het bezoek aan de gynecoloog (proficiat Eva en Koen) dat hij terstond 2 cadeautjes schonk aan de bezoekers, 1-2. We waren van slag en het werd zelfs 1-3. Peter knikte niet veel later ons terug in de wedstrijd, maar net voor rust slikten we toch nog een doelpuntje, 2-4 halfweg.
Na de pauze vlogen we erin en gingen vol voor de 3 punten. Jammergenoeg namen we iets te veel risico's en Peter mocht dit bekopen met een rode kaart. We hielden het vol met 4, maar toen ging Renaat ook een geschenkje aanbieden, 2-5. Even later werd het zelfs 2-6 door een strontgoal. Tom bracht ons iets na het kwartier terug in de match 3-6, maar toen we ook Freek verloren met een rode kaart was het kalf verdronken. We slikten nog één tegengoal en verlieten met een 3-7 stand de zaal. Als we eens stoppen met cadeaus uit te delen en 50 minuten geconcentreerd zijn kunnen we veel meer ploegen pijn doen. Wie weet volgende week tegen Baert Berlare.
La Doce: Renaat, Tom, Peter, Stijn, Steven D, Freek en Koen Doelpunten: Peter (2) en Tom
Ekdadspor Zele - La Doce Overmere: 4-9 (heenronde: 10-1 winst)
Na een rit met de gloednieuwe Thoen-spelersbus kwamen we tijdig aan in Appels. Na nog geen twee minuten vond Stijn, met wat meeval, een gaatje, 0-1. We kregen nog enkele kansen maar misten. De eerste echte aanval via de gevaarlijke nummer 2 was meteen bingo, 1-1. Gelukkig konden Bjorn en Tom, na een aanval uit het boekje via Bart, ons tot 1-3 brengen. Na een slechte wissel van coach Piet stond het opeens 2-3. Niet veel later maakten de wit-blauwen zelf gelijk. Gelukkig kon Stijn net voor rust de 3-4 tegen de netten trappen.
Na de pauze begon Fredje aan zijn tweede show op enkele dagen. Hij lukte de 3-5 en was nadien, samen met doelman Renaat, enkele keren zeer efficient in het afweren van kansen van de thuisploeg. Door het inbrengen van Bart kregen we achterin terug de controle en liepen we via de gebroeders D'haese uit tot 3-7. De thuisploeg klampte aan tot 4-7, maar daarna maakte Fredje het volledig af met nog 2 rozen. Met 4-9 op het bord waren de drie punten klaar om mee naar Overmere te nemen.
La Doce: Renaat, Bart, Tom, Stijn, Steven D, Bjorn en Fred Doelpunten: Fred (3), Stijn (3), Tom, Steven D en Bjorn
Always Laarne had a happy period in onze sporthal en ging verdiend met de 3punter naar Laarne. Direct na de start ging het al heel snel naar 0-3. Een bevrijde Frederik De Keukeleire lukte de aansluitingstreffer, 1-3. We begonnen goed te combineren, maar het waren toch de zwart-roden die doorgingen tot 1-4. Fredje Raketje maakte er met een beauty 2-4 van, net op het moment dat we echt baas werden, was het rust.
Na de pauze gingen we er vol voor gaan, maar de 2 razend gevaarlijke spitsen van de bezoekers smoorden onze offensieve plannen in de kiem. Al na 3 minuten in de tweede helft stond het 2-6. We probeerden terug te komen, maar we misten veel te veel kansen en de bezoekers diepten verder uit. Fredje maakte tussendoor de 3-9. Daarne mocht Stijn 4 keer trappen in 4 seconden, maar het leer wou niet tegen de touwen. Op de counter van die fase werd het uiteindelijk 3-10.
La Doce: Piet, Bart, Tom, Koen, Fred, Bjorn en Stijn Doelpunten: Fred (3)
La Doce wenst iedereen in 2011 veel overwinningen in prachtige nachtmatchen, veel geduld met de heren volleyballers, prachtige quizmomenten en vooral veel derde times op niveau!
In deze match tegen de hekkensluiter wouden we de drie punten thuis houden. We starten veel te krampachtig en kwamen 0-2 achter. Pas dan schrokken we wakker en ontbond Bjorn zijn duivels. Hij legde er drie in het mandje op aangeven van Stijn en gaf zelf een assist naar diezelfde Stijn. Op die manier stond het toch 4-2 halfweg.
Na de pauze drukten de bezoekers en via een penalty en alweer een fout achterin werd het ineens 4-4. Alweer Bjorn bracht ons op voorsprong, maar een halve minuut voor tijd werd het toch 5-5 via een tweede strafschop.
Jammerlijk puntenverlies!
La Doce: Renaat, Bart, Joeri, Steven VP, Steven D, Stijn D, Koen, Freek en Bjorn doelpunten: Bjorn (4) en Stijn
Met slechts 5 spelers, oa door het strenge winteroffensief, was de opdracht van vandaag duidelijk: goed organiseren en op het gepaste moment uitbreken. De organisatie zat direct goed en er werd ook veel gesproken tegen elkaar. Dit resulteerde in enkele kansje, maar helaas was de keeper van Vedett in grote doen. Met enkele goeie reflexen hield hij zijn team recht. We gingen rusten met een 0-1 achterstand.
Onmiddelijk na de rust kon Stijn na een mooie actie gelijk maken. Jammergenoeg kwam Vedett direct terug op voorsprong. Ze controleerden die voorsprong en wij drongen aan en waren het gevaarlijkste team. Maar de bal raakte niet tegen de netten. Op het einde kon Vedett 90 de 3-1 eindstand op het bord zetten via een vrije trap
Een heel verdienstelijke wedstrijd, mits wat meer geluk zat er zeker een punt in.
La Doce: Renaat, Tom, Steven D, Stijn en Freek doelpunt: Stijn
Bij winst tegen het net iets hoger geklasseerde Laarne konden we onszelf terug in het midden van het klassement knokken. Maar jaja, ook deze week was het weer van dat, 0-1 achter. Gelukkig konden Bart met een heerlijke knal, Stijn en Joeri er al snel 3-1 van maken. We lieten Laarne nog eens scoren, maar via Stijn gingen we met 4-2 rusten.
Na de pauze ging het gelijk op, maar toen Tom en Bjorn ons naar 6-2 schopten was de match gespeeld. Stijn, Steven VP, Steven D, Joeri en alweer Tom en Bjorn pikten ook nog een goaltje mee. Met 12-4 op het bord gingen we al zingend naar de kleedkamer.
Door deze overwinning stijgen we alweer. Nog 2 matchen voor de winterstop!
La Doce: Piet, Bart, Tom, Steven VP, Steven D, Stijn, Joeri en Bjorn doelpunten: Stijn (3), Bjorn (2), Joeri (2), Tom (2), Bart, Steven VP en Steven D
Hamboerke Lokeren - La Doce Overmere: 1-4 (of 0-10)
Traditioneel hebben we het niet makkelijk tegen de ervaren Lokeraars. Na enkele kansen over en weer maakte Peter er met een puntertje 0-1 van. We bleven kansen afdwingen maar vonden het gaatje niet. Piet werd aangespeeld, prachtige lange bal over 25meter en Stijn had maar binnen te kopen, 0-2. Nummer 3 moest er snel komen, maar we werden gepakt op een counter, 1-2. Hamboerke geloofde er terug in, maar met een slimme vrije trap, al dan niet ingestudeerd via sms, maakte Bart er 1-3 van, meteen de ruststand.
In de tweede periode moest Piet hem nog eens tonen maar daarna maakte Peter er na een doordachte corner van Stijn er 1-4 van. Niet veel later gingen de poppen aan het dansen bij de thuisploeg en besliste de scheidsrechter om er een eind aan te maken. 1-4 of 0-10, we zullen wel zien, drie punten zijn drie punten!
La Doce: Piet, Tom, Bart, Stijn, Peter, Joeri, Fred en Koen doelpunten: Peter (2), Stijn en Bart
Vanaf de 1ste minuut was het al achtervolgen, 0-1 na een flater van Goeman. We lieten de moed niet zakken en gingen uitdrukkelijk op zoek naar de gelijkmaker. In 'Ladoce' termen drukt zich dis dus uit in vele kansen missen en op de counter het deksel op de neus krijgen. 0-4 Ruststand.
Vanaf het begin van de 2de helft namen we het spel in handen,doelpuntenrespectievelijk van Steven enBjorn.8minuten voor affluiten kregen we een penalty, Bjorn knalde hard binnen 3-4. Met nog 8minuten te spelen gingen we voluit voor de gelijkmaker. Freek prikte de 4-4 binnen met nog 2minuten te spelen. Met een punt waren we blijkbaar niet tevreden want we bleven gaan voor de aanval. Zelfs onze doelman was iets te euforisch. Tijdens een aanval van ons stond Renaat te ver uit zijn doel waardoor we in blessuretijd nog het deksel op de neus kregen. Na balverlies vooraan stifte een speler van Laarne van op hun eigen helft de bal over Renaat. 4-5! Een heel bittere pil tegen een tegenstander die we moeiteloos zouden moeten kloppen.
La Doce: Renaat, Tom, Koen, Steven d, Bjorn, Freek and Fred
Niets ging, niets lukte, drie stappen te traag, te braaf, niet slim genoeg, onder niveau..... Als deze ploeg geen kampioen speelt, dan is het hun eigen fout! De eerredder werd gescoord door Tom.
La Doce: Piet, Tom, Peter, Koen, Fred, Steven D en Bjorn doelpunt: Tom Keppens
Een team met 3 op 15 tegen de vice-kampioen van vorig jaar met 12 op 15, maar zoals we de laatste weten speelden hebben ook de allerbeste het niet makkelijk met ons. De match begon heel gelijkopgaand en er waren kleine kansjes voor beide teams. Na 15 minuten ronde Stijn een mooi opgezette aanval op, 1-0, op dat moment meer dan verdiend. Beide ploegen bleven kansen bijeen spelen en helaas waren het de bezoekers die via wie anders dan Kurt Vispoel in de slotseconde 1-1 maakten.
Na de pauze bleven we erin geloven en we schoten goed uit de startblokken. Joeri en Tom trokken naar voor en de laatst genoemd ronde de counter perfect af, 2-1. De bezoekers lieten ons niet uitlopen, 2-2 via alweer Vispoel. La Doce behield de strakke organisatie en kon reken op een beide tijde fantastische Renaat Goeman. Tien minuten voor tijd gebeurde iets wonderbaardelijks (begin citaat) Joeri ontbond zijn duivels en vetrok vanop de eigen helft. Speelde heel United tureluurs en knalde snoeihard vanop tien meter binnen! Daarna diende wel een emmerke zuurstof ingenomen te worden (einde citaat), 3-2 en La Doce weer op voorsprong. La Doce hield de boel toe tot op het einde en vergat zelf nog de kloof te vergroten.
Heel mooie collectieve prestatie! Hopelijk volgende week weer een stunt.
La Doce: Renaat, Tom, Stijn, Steven VP, Koen, Joeri en Bart Doelpunten: Stijn, Tom en Joeri
Vandaag speelden we tegen de fiere leider, 15 op 15 had het ex-team van Fred alreeds gehaald. We starten zonder schrik maar wel met een groot slot op de deur. Door sterk verdedigend werk en door enkele peuke reddingen van Renaat kregen we maar 2 goaltjes tegen in de eerste helft. Jammergenoeg konden we niet één van de kansen die wij kregen verzilveren. Met 0-2 werd er gerust.
Na de pauze trokken we meer naar voor en we kregen onze kans. Toen de bezoekende doelman een schot van Fred redde, kon de leider op de counter de doodsteek geven, 0-3. We probeerden nog, maar we bleven onmondig voor doel. Uiteindelijk redde kapitein Tom de eer en werd er afgefloten met een jammere 1-5 op het bord.
La Doce: Renaat, Bart, Freek, Tom, Steven VP, Frederik en Koen Doelpunt: Tom
Een ploeg met spelers met tonnen ervaring, niet echt onze geliefkoosde tegenstander. Toch kwamen we voor via Tom Keppens, hij zette zijn bruingebrand beentje tegen de bal, 0-1. Het ging goed op en af en een alweer uitstekende Renaat Goeman werd enkel vanop de penaltystip geklopt, 1-1, meteen de ruststand.
In de tweede helft wilden we voor de drie punten spelen, maar door mak verdedigen, slecht volgen en door een owngoal van Joeri Janssens stond het plots 4-1. We bleven kansen bij elkaar spelen, maar we misten iets teveel scherpte bij onze counters. Toen Renaat een perfecte lange bal trapte kon Tom de bal binnen knikken, 4-2. We roken terug onze kans en Stijn D'haese zette de 4-3 op het bord met een staalharde vrije trap. Jammergenoeg kwamen we niet verder dan dat! Alweer geen driepunter!
La Doce: Renaat, Bart, Koen, Joeri, Steven VP, Stijn en Tom doelpunten: Tom (2) en Stijn
De matchen tegen Selecao Opwijk vallen weg door een algemene forfait van dit team. 03/11 (uit) en 16/03 (thuis) komen dus vrij. Mogelijks spelen we een oefenmatch op 16/03. (meer info volgt!)
Een derby, altijd speciaal, zo ook deze keer! Baert is een ploeg die ons ligt en we roken dan ook van bij het begin onze kans. Natuurlijk kwamen we eerst op achterstand, 0-1. Maar op karakter knokten we terug en via een mooi doelpunt van Frederiks linkerpoot en eentje op ervaring van Joeri stonden we 2-1 voor. De puitekloppers klopten terug en bogen om naar 2-4, ondanks een uitmuntend keepende Renaat en een bal tegen de lat van Frederik. Steven VP zorgde daarna terug voor de aansluiting, 3-4. Net voor de rust kregen we een 3 tegen 1 kans maar misten jammergenoeg, gelukkig ging de vlijmscherpe counter die daarop volgde niet tegen de netten.
Na de pauze bleven we in onze kansen geloven en Freek slaagde er dan toch in om de netten bol te zetten, 4-4. Daarna volgde een hele resem kansen van beide ploegen. Onkunde voor doel, goed keeperswerk van Renaat en het doelhout hielden de stand lange tijd in evenwicht. Een 8tal minuten voor het einde lukte Baert dan toch dat goaltje, 4-5. We bleven knokken voor de o-zo-verdiende gelijkmaker, maar helemaal op het einde werd het nog 4-6.
Zeer goeie match en mits betere afwerking hielden we gewoon de drie punten thuis tegen dit uitstekend Baert Berlare.
La Doce: Renaat, Bart, Freek, Joeri, Steven VP, Frederik en Bjorn doelpunten: Frederik, Joeri, Steven VP en Freek