In september 2025 trapten we ons 21ste seizoen op gang drie herenploegen (La Doce A, actief in 2de prov Futsal Voetbal Vlaanderen en La Doce B en C, beiden actief in 3de prov Futsal Voetbal Vlaanderen).
Onze dameswerking "La Doce Spritz" (fusie van La Doce Flames en La Doce Lames) start aan seizoen 8, dit voornamelijk met matchen in Ovemrere, Zele en Hamme (Zeelse Liga). Daarnaast hebben we ook nog een G-werking en een jeugdwerking (La Doce A&F U13, La Doce U11, La Doce U9, La Doce MU13 en La Doce MU16).
de blogsite van de lichtblauwe zaalvoetbalhelden en heldinnen uit Overmere 3 herenploegen 2de prov. en 3de prov. (x2) Futsal Oost-Vlaanderen Voetbal Vlaanderen --- 2 damesploegen (Flames en Lames) Zeelse Liga VZVB --- G-werking --- Jeugdwerking (La Doce A&F U11)
12-11-2021
Matchverslag 20-21 10
RD Destelbergen - La Doce Overmere: 2-5
Op bezoek naar de hekkensluiter. Maar aan hun uitslagen te zien hebben ze gewoon al heel tegenslag gehad, iets wat we uit ons verleden maar al te goed kennen. In een van de mooiste zalen van de provincie trokken we meteen naar voor. Maar het werd al snel duidelijk. Vijf duivels voor de goal en we moesten gaan zoeken en zoeken. En ja hoor, we vonden het... bijna. Een wereldmatch van de thuisgoalie en minstens 4 keer het doelhout. Net voor rust een scherpe counter van de Devils, en jawel... 1-0, ruststand.
We hielden het hoofd cool en rekenden op de theorie van de ketchup fles. Een keer de eerste druppel er is komt de rest wel. Na tien minuten beuken was het zover, 1-1 via Amine. Direct daarna stonden we al op voorsprong, 1-2 via Yannick K. De thuisploeg bijna KO en we tikten ze helemaal tegen het canvas, 1-3 via Oussama, met nog 10 minuten op de klok. Ons schaapje was wel nog niet op het droge, want direct na aftrap waren we veel te laks, 2-3. Het zou toch niet waar zijn! De thuisploeg kroop uit hun egelstelling en troffen via de voet van Piet de kruising. We trokken de machine terug op gang, even het hoofd erbij en via alweer Yannick K en Oussama ging het dan toch naar 2-5, missie geslaagd! De staf telde minsten 6 ballen op het kader
La Doce: Piet, Steven, Vincent, Imad, Yannick, Kristof, Oussama en Amine
Doelpunten: Yannick (2), Oussama (2) en jawel.... Amine!