In september 2021 trapten we ons 17de seizoen op gang met ons 'Classic' team.
Ons 'Junior' team start in september 2021 aan hun vierde seizoen binnen de LZV-Cup. Ook onze dameswerking, de La Doce Flames, starten aan seizoen 4, dit zowel met trainingen in Overmere als matchen in Zele en Overmere (Zeelse Liga) met 2 teams.
de blogsite van de lichtblauwe zaalvoetbalhelden uit Overmere 3de prov. C Oost-Vlaanderen Voetbal Vlaanderen --- Regio Denderstreek Oost-Vlaanderen LZV Cup --- trainingen en Hamse Liga La Doce Flames (meisjes U16
en damesfutsal) VZVB
De 7 op 9 vroeg om een vervolg. De derde in de stand ging het ons allesinds niet cadeau geven. De match begon evenwichtig maar het was Kalken die via de opkomende man 0-1 voorkwam. Even nadien stoorde Koen stevig door, bediende zijn broer Freek en die liet de kans niet liggen, 1-1. Kalken stak een tandje bij en wij wisten even niet meer van welk hout pijlen maken. Door steeds in te spelen op de vrijstaande opkomende man werd het 1-4, tussendoor konden we gelukkig nog enkele doelpunten vermijden in deze wedstrijd die alsmaar harder werd. Net voor rusten gaf Piet er nog eentje weg 1-5.
In tweede helft gingen we er vol voor. Na tien minuten kon Peter met buitenkant links netjes afwerken, 2-5. Toen niet veel later Steven VP na een heerlijke solo de bal in het hoekje duwde, 3-5, begon Kalken in paniek te schieten. Doordat we zeer hoog stoorden olv van een secure Bart moest Piet enkele keren stevig tussenkomen buiten zijn backlijn. 5 minuten voor tijd was een tweede gele kaart dan ook onvermijdbaar, Piet mocht douchen en Fred kwam tussen de palen. Toen 2 minuten voor tijd ook een Kalkenaar zijn tweede geel kreeg en wij een penalty, kwam de spanning helemaal terug. Peter, de lichtblauwe met het meeste goals per gespeelde match achter de nam, nam plaats achter de bal en die laat zijn kans niet liggen, via de paal 4-5. Verder kwamen we niet, jammer!
Doordat de eerste helft onder het niveau van de voorbije weken was, moesten we van te ver terugkomen. Wel werd duidelijk dat we mits wat meer overleg, een nog beter organisatie en glasheldere afspraken zowel op als naast het veld (en wie weet een ander speeluur) volgend jaar zeker beter moeten doen dan een tiende stek. The only way is up!
Nog 2 matchen op de kalender, 6 op 6 kan!
La Doce: Piet, Bart, Freek, Koen, Fred, Steven VP en Peter Doelpunten: Peter (2), Freek en Steven VP