Als knutselopdracht bij het thema rond het ziekenhuis, gingen we aan de slag met echte gips! Dat leverde spectaculaire en ook wel een beetje griezelige beelden op... De maskers houden we bij tot carnaval, dan kunnen we ze beschilderen.
Vandaag, donderdag 27 januari, is het gedichtendag! We oefenden per twee of per drie een gedichtje en mochten hiermee de andere klassen gaan verrassen.
Maandag 17 januari gaan we naar het toneelstuk ‘Caroussel des moutons’ . Een toneelstuk vol circustoeren: jonglerie, acrobatie, muziek en veel humor. Pret verzekerd ! Wil je al een kijkje nemen? Klik dan op de prent ! Vergeet vooral niet te genieten van de mooie muziek! Veel luisterplezier !
Hallo iedereen! Vanaf volgende week werken we in de klas rond ziek zijn en gezondheid. Op de volgende site kun je alvast een leuke oefening rond EHBO (eerste hulp bij ongevallen) doen. Veel plezier!
Schaatsen met drie, vier, vijf en zes! Dat is dolle pret! Maar spijtig genoeg wel koud voor de juf... die zich opofferde om langs de kant fotootjes te maken
Dit weekend kwam de Sint langs in onze klas! We vonden allemaal wat lekkers in onze schoen. Maar dat was niet het enige natuurlijk! We kregen ook strips, een puzzel, Harry Potter games, een dvd, een coole zitzak, lego, en ... een superschattig klasdiertje! Het is een grijs dwerghamstertje en hij luistert naar de naam Meeko (zeg: Mieko).
Wat was het vandaag een leuke dag! We zijn naar de film gegaan, kijk maar eens naar onze gekke brilletjes! Rapunzel was een superleuke film ! En in de namiddag hebben we hoekenwerk kunnen doen met Pieten!