KWB-Weekend. (op algemene aanvraag)xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Spa Sol-Cress: 4-5- en 6 mei 2012
Zoals jullie reeds hebben vernomen organiseren we dit jaar toch opnieuw een echt KWB-wandelweekend. Ik weet het, het hing er even met zijn voeten uit of we al dan niet op weekend zouden gaan, doch de grote twijfel werd overtroffen door de dringende vraag van onze leden.
De kogel is dus door de kerk, plaats en datum werd vastgelegd.
Het eerste weekend van mei, namelijk vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 mei kan je de KWB van Kapellen vinden in Spa op het domein Sol Cress. Inderdaad, dit is een bekend adres, we zijn hier reeds geweest, ongeveer 10jaar geleden, toen we dus nog jonger en schoner waren ( ten minste sommige onder ons).
Goed, we gaan er wandelweekend van maken, voor zaterdag 3 mei voorzien we zelfs een dagtocht en nemen we een lunchpakket mee. Maar, ik weet ook wel dat iedereen zich niet geroepen voelt om grote tochten te maken, we zijn geen 20 jaar meer en voor sommigen valt dat dus fysiek vrij zwaar. Geen nood, hieraan hebben wij gedacht en bieden dus een alternatief aan, dit is trouwens de reden waarom we in de buurt van Spa op weekend gaan. Er bestaat de mogelijkheid om het stadje te bezoeken ( zeer mooi en gezellig) verder is er vlakbij nog een kuurbad ( voor zij die kuren hebben) en bovendien bestaat nog de mogelijkheid op het frisdrankbedrijf Spa-Monopole te bezoeken . dit laatste zouden we plannen voor zaterdag 3 mei in de voormiddag.
Koken kost natuurlijk geld en dus ook op weekend gaan. Voor 140/persoon mag je mee; dit is een zeer schappelijke prijs om drie dagen op tocht te gaan in gezelschap van schoon volk.
KWB heeft voor 30 personen gereserveerd, zijnde 14 dubbelkamers en 2 singlekamers. Vermelde prijs is in vol pension.
Wens je mee te gaan, en daar twijfel ik geen ogenblik aan, dan dien je in te schrijven bij Paul,( 03 664 04 92 mail: paul.de.beukelaer1@telenet.be ) en na het storten van het voorschot van 35/persoon is je inschrijving definitief. Inschrijven en voorschot betalen voor 15 december.
En
.. DENK ERAAN wie eerst komt eerst maalt.. volzet is volzet.
|