Zo hulpeloos en toch zo sterk,ik vind je moedig meid...ik zou je willen helpen en een deel van je pijn overnemen,zodat je minder afziet en sneller kan genezen.Ik wou dat ik iets voor je kon doen,maar het enige wat ik voor je kan doen is er voor je zijn...en dat ben ik,op welke manier dan ook....Je bent moedig,sterk en vol met leven,dat merken we allemaal.Bijt nog maar even op je tanden,al is het dat hele even zodat je weer de moed vind om te vechten,wat je al een hele tijd aan het doen bent,je bent er nog niet maar zal er geraken lieve Steffi,diep in mijn hart vecht ik mee met jou!
29-05-2009, 23:18 geschreven door sanne
Hallo Steffie
Steffietje Ik ben je vandaag komen bezoeken in het Middelheim ziekenhuis. Beste sterke meid, wat heb je een vooruitgang gemaakt zeg. Geen monitors, geen infuus, geen baxters meer. Het deed me goed je zo te zien. Je vroeg dadelijk achter Annickske, maar die was er niet bij. Het ontroerde haar toen ik het achteraf vertelde en zij doet je enorm veel groetjes en zal binnekort wel afkomen. Je had nog wel veel pijn en liet dat dan ook merken. We zouden je dan willen helpen, maar staan er machteloos bij. Je bent echter in goede handen en je ouders zorgen ongeloofelijk goed voor je. Waar ze de kracht en de moed vandaan halen mag god weten. Eigenlijk weet ik het wel: ze houden enorm veel van je. Met gaat de goede kant op met je, je hebt al een klein beetje gegeten (al wou je de soep met mij delen ;-) en je begint al veel tegen te spreken en te mopperen. Normaal heb ik dat niet graag, maar nu is dat een goed teken. Doe zo voort meid (niet dat mopperen), wees sterk en vecht ervoor. Wij houden van je.
ben nu al 3 keer op bezoek geweest en verschoot er elke keer van hoe je er op vooruit bent gegaan bewonder je echt dat jij zo een vechter bent . als je mij kusjes op mijn hand gaf vond ik zalig . heb je ook kus op je kaak mogen geven als ik door ging en als ik dan stopte kwam je dichter om er nog te krijgen . hebben ook het goede nieuws gekregen dat je naar ander ziekenhuis mag om te revalideren zo zie je zelf hoe een vechter je bent he . het komt allemaal goed met je daar ben ik van overtuigt . schatteke zie je graag en kom je zeker veel bezoeken hoor dikke kusjes xxx
groetjes wendy vanderschueren
p.s. ook dikke knuffel aan je ouders die ons zo goed ontvangen
27-05-2009, 22:06 geschreven door wendy vanderschueren
Hey Lieve Steffi, Toen ik op het nieuws van een ongeval hoorde,kreeg ik een vreemd gevoel vanbinnen,Deurne,alle feiten deden me bang krigen dat het misschien wel eens om jou zou kunnen gaan...en dan "raak"de volgende dag kreeg ik het verschrikkelijke gevoel bevestigd...mijn wereld stopte even met draaien en wist niet wat te doen of wat te denken,ik heb meteen zoveel mogelijk informatie proberen krijgen om te weten hoe het met je was.... Ik wou je zien,ik wou met mijn eigen ogen kunnen zien hoe het met je gaat...Ik ben bij je geweest en ben zo erg blij dat je zoveel vechtlust hebt en nu nog hebt om jezelf hier door te slaan,doe zo voort meiss,je bent een wondertje dat je zoveel vecht om nog zoveel te kunnen beleven...ik ben fier op je,ben ik altijd geweest en zal ik altijd blijven zijn!Dikke kus meisje,ik heb je nodig en ik mis je verschrikkelijk!xxx