extreem vermoeid
Inhoud blog
  • enorme darmlast en extreem vermoeid
  • dag 2,3 en 4 na transplant
  • Dag 1 na stoelgangtransplantatie
  • stoelgangtransplantatie uz gent
  • waarom telkens moeten blijven doorbijten

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    17-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.enorme darmlast en extreem vermoeid
    We zijn ondertussen 6 dagen verder na de stoelgangtransplantatie en het gaat niet goed. Ik heb enorme darmlast (obstipatie), ben enorm vermoeid, ik geraak er s morgens met moeite uit, enorm emotioneel en heel neerslachtig. Ik voel mij zowel lichamelijk als emotioneel helemaal uitgeput. Het is heel zwaar momenteel. En waar ligt de oorzaak weer: de darmen. Ik probeer sinds 3 dagen weer te wandelen maar het helpt niets. Ik ben na een anderhalve km uitgeput. Ik weet niet wat er gaande is maar dit is geen plezier. Maar ja, we zullen nog maar meer geduld moeten hebben zeker. fucking kutnest allemaal 

    17-12-2015, 09:42 geschreven door koen  

    Reageer (9)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (7 Stemmen)
    14-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 2,3 en 4 na transplant
    Momenteel gaat het niet goed. Ik blijf dezelfde darmlast hebben als voor de transplantatie, ik reageer op elk voedingsmiddel hetzelfde als ervoor...De last die ik momenteel heb: extreem vermoeid, heel snel uitgeput na elke activiteit, last op luchtwegen blijft fel, prikkelbaar, heel emotioneel, darmen uiteraard. de stoelgang is ten opzichte van dag 1 wel al harder geworden, maar dat is ook iets wat ik daarvoor altijd had, het gewissel daarin. Het zwaarste momenteel om dragen blijft het emotionele zoals het altijd al is geweest als ik last op de darmen heb. Het enigste wat ik op deze momenten kan doen is janken met momenten en mijn eigen blijven inpraten dat ik weet waardoor het komt. Maar het blijft loodzwaar
    Ik weet ook dat het nog maar dag 4 vandaag is na de transplantatie, dus het kan (hopelijk) nog allemaal veranderen. Het kan een reactie zijn op de stoelgang, iets vreemd in het lichaam en dat het lichaam zich daartegen even verzet. Het kan ook gewoon zijn dat ik de placebo heb gekregen en door dat ik nog niet helemaal was genezen van de bronchite door het weinige eten weer last heb gekregen.... Dat is het vervelende aan meedoen aan een wetenschappelijk onderzoek: je krijgt minimale informatie zodat je niet wordt beinvloed. Begrijpelijk uiteraard. 
    Ik moet toegeven dat ik had verwacht dat het momenteel toch al beter zou zijn. Ik weet dat mensen die diarree hebben door een bepaalde bacterie en ook deze exact dezelfde behandeling krijgen na 2 dagen zo goed als volledig hersteld zijn. Ik hadd het mij ook ingebeeld dat ik zondag mee had kunnen gaan met mijn zoontje naar zijn match kijken, de kinderen vanaf deze week al was het maar 2 dagen is naar school had kunnen brengen met de fiets, achter 2 weken terug kon gaan werken.... Het steekt momenteel allemaal eventjes tegen. Afwachten en hopen op een (snelle) verandering.

    14-12-2015, 09:18 geschreven door koen  

    Reageer (5)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Archief per week
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 10/01-16/01 2011
  • 25/10-31/10 2010
  • 27/09-03/10 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs