Ik ben dit weekend gaan skiën! En dan bedoel ik skiën skiën. Skiën zoals we het kennen in België; slalom skiën zoals de noren zeggen. En het was heerlijk! De eerste keer dit jaar dat ik mijn nieuw gekochte skis kon uittesten en het was leuk om te merken dat ik deftige skis heb gekocht.
De latten deden helemaal wat ik wilde J
Er was eigenlijk niet genoeg sneeuw. Er waren 2 liften open maar 1 van die 2 was echt wel niet lang en op 10 seconden was je beneden dus dat telt niet. J
Dan bleef er nog 1 lift open. Ook niet zon lange piste als in de Alpen maar het was wel heerlijk om weer op de latten te staan.
Ik ben gaan skiën met mensen van Hanna haar klas. Hanna met wie ik op skitur was in de vakantie. In die klas was iedereen onder de 18 maar om een hytte te huren op de camping hadden ze iemand nodig die over de 18 was dus Hanna vroeg me om mee te gaan. Win-win situatie want ik kon gaan skiën en de klas moest op die manier hun leraar niet meenemen.
Het was wel heel raar dat alleen de jongens wilden gaan skiën. De meisjes zijn naar het zwembad gegaan dus was ik daar alleen met 5 jongens op de piste maar dat was heel leuk.
Ik heb me echt goed geamuseerd op de skipiste maar s avonds als ik die klas zo gezellig bij elkaar zag zitten (ok, ik zat ook midden in de groep maar ik kende die mensen toch niet helemaal) dan heb ik mijn vrienden echt wel gemist!!! Toen dacht ik gewoon hoe cool het zou zijn om met mijn coole vrienden in die hut te zitten en gewoon fun te hebben .
Maar goed, superfijn om weer op mijn skilatten te staan!!!