We hebben het hier goed!
Inhoud blog
  • laatste bericht voor terugkomst
  • Bijna huis toe!
  • Weer wat nieuws
  • Nog 1 maand!
  • WIST JE DAT...
    Foto
    Andere sites
  • Jasper in Zuid-Afrika
  • Saar in Zuid-Afrika
  • Katherine in Congo
  • Onze universiteit
  • Kathleen in Praag
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Katarina in Zuid-Afrika!
    Volg al mijn belevenissen in Zuid-Afrika op mijn blog!
    24-02-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kort berichtje!

    Hallo allemaal!

    Eerst en vooral bedankt voor al diegenen die mails enzo naar me sturen. Ik vind het heel tof. Het is voor mij echter onmogelijk om naar iedereen apart eentje terug te sturen wegens de slechte internetverbinding.

    Volgende maandag gaan we voor vijf dagen naar Kaapstad. We kijken er echt al naar uit. Zo zouden we naar Robbeneiland gaan. Dit is waar de pinguins leven en waar de cel is waarin Nelson Mandela heeft verbleven.
    We zullen waarschijnlijk naar de wijnvelden gaan en nog veel meer. Zo hopen we te kunnen paardrijden op het strand en eventueel te skydiven of iets dergelijks te doen. Hoogstwaarschijnlijk zal ik dus een tijdje niet op internet komen.

    In april gaan we een hele tour doen langs het Krugerpark enzo. Er is nog zoveel dat we van plan zijn.

    Sommige dingen zijn hier echt wel raar. Zo staan de meestal zwarte mensen hier gewoon aan de lichten in het midden van `t straat vanalles te verkopen terwijl de auto`s voorbijrazen. De zwarten hun cultuur is echt raar. We hadden het er deze week over met Sophy, een zwarte afkomstig van het platteland. Zij zit bij ons in het koshuis. Ze vertelde ons dat de dochters uitgehuwelijkt worden. Dit gebeurt doordat de vader een aantal koeien voor zijn dochter vraagt. Sophy haar zus gaat trouwen en zei is verkocht voor 6 koeien, er zijn er nu al 4 afbetaald... Toch echt grappig en raar... Sophy zelf heeft een vriend, maar die wordt nu papa van zijn kind bij een ander vrouw. Sophy vindt dit maar normaal. Ze zegt: "Ik wil geen kinderen, dus vind ik het helemaal niet erg dat mijn vriend een kind maakt bij een andere vrouw, zolang ik maar geen kinderen heb."
    Strange, strange, ...

    Zo, verder heb ik niet zoveel nieuws hier. Misschien kort vertellen dat het deze week bagaar was in het koshuis. Er is er zo een die denkt dat heel het kot van haar is. Ze speelt altijd luid muziek, zingt daarbij en laat haar deur ook nog eens openstaan. Dus wij vragen altijd om haar deur ofzo toe te doen en blijkbaar was haar dat teveel. Zij zegt dat wij `s morgens teveel lawaai maken (zij wil uitslapen elke dag, want ze heeft pas les rond 17.00u) en dat ze al die dingen als wraak doet. Wij ontbijten alleen maar en doen den afwas, maar kom. Allez, dus nenen hele zever daarrond, echt belachelijk.

    Ondertussen hebben we hier ook Mr Price ontdekt en dat is ni zo goe. Mr Price is een klerenwinkel waar ge veel te veel kunt kopen. In 2 weken tijd zijn we er al 3 keer geweest en telkens hebben we heel wat gekocht.

    Zo, tot zover mijn nieuw verslag!

    Kmis jullie!

    Groetjes

    Katarina

    24-02-2006 om 08:35 geschreven door Katarina  



    Archief per week
  • 12/06-18/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 23/01-29/01 2006
  • 16/01-22/01 2006
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Laatste commentaren
  • nog amper een maand (julie)
        op Nog 1 maand!
  • fijn je nog eens te horen (julie)
        op
  • ellaba (Rebecca)
        op
  • blijkbaar geentijd voor nieuws? (julie)
        op
  • amaai (Vera)
        op

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs