jeff speelt bridge en schaakt




Welkom op mijn blog! ik hoop dat hij bevalt.

Foto

Foto

Foto

Inhoud blog
  • ondertussen in melsele
  • dit ies het eerste berichtje van het nieuwe jaar
  • amaaaiii weeral lang geleden dat ik een bericht gepost heb!!!!!
  • Eerste bericht van dit jaar!!
  • welwelwel dat is weer lang geleden !!

    Foto

    Over mijzelf
    Ik ben Jeff
    Ik ben een man en woon in Melsele (Belgie) en mijn beroep is bruggepensioneerd.
    Ik ben geboren op 29/02/1952 en ben nu dus 67 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: schaken, bridge, cinema, computers, tv.
    Ik heb 4 kinderen: 3 dochters (26,20,18) en een zoon (23). Kim, en Nick zijn afgestudeerd. Kim geeft les. Nick werkt.

    Mijn middelste broer Willy  heeft samen met zijn vrouw Karine een frituur in Melsele: ' Frituur Svelta ' aan het voetbalveld in Melsele.
    Alle dagen open behalve maandag en dinsdag.  Voor zelfgemaakte spaghetti en zelfgemaakt stoofvlees en voor een mooi en lekker pakje friet slechts één adres : FRITUUR SVELTA (Van Puymbroeklaan - Melsele).!!!!!!

    Foto

    Zoeken in blog


    Buiten Bridge en Schaak speel ik ook als 'actieve' 50-plusser petanque in Beveren bij OKRA
    25-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De voorbije week in een flits !!
    Maandagavond 19 mei  Bridge in Beveren.

    We waren weer completer en dus speelden we terug in twee groepen.  De tweede reeks was zelfs bijna voltallig want we waren met 5 volle tafels.
    Door een paar foutjes van mij verloren we een bijna zekere tweede of derde plaats.

    Dinsdagavond 20 mei Bridge in St-Niklaas.

    Deze avond speelden we nog eens Noord-Zuid maar dat bracht ons geen geluk.  We werden laatste !!!! niettegenstaande we ons goed geamuseerd hebben.

    Donderdagavond 22 mei . Schaken in Beveren.

    Er was weer 10 man maar er konden maar 4 competitiewedstrijden gespeeld worden.  Eddy Cambré speelde tegen Leo Windey en verloor; ik speelde tegen Norbert Van Hoeyweghen en niettegenstaande die een Loper voorstond tegenover 2 + pionnen van mij ging hij in het eindspel in de fout en verloor!!; Herman Cools speelde tegen Peter Verbruggen maar doordat Herman een Dame kon winnen en het niet gezien had, ging hij in het eindspel onderuit.  Jean-Pierre Pannier speelde tegen Richard Imbrecht maar Richard ging eraan voor de moeite.

    Zondagvoormiddag 25 mei Schaken in Melsele.

    Deze morgen nog eens gaan schaken in Melsele.  Mijn tegenstander was Jean-Pierre Pannier en na een solide opening strafte ik een zwakke zet van JP af om te winnen met mat.  Eindstellingen van donderdag en vandaag staan hieronder.





    Reageer (0)

    20-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Starterstornooi en Recreantentornooi Beveren
    Op Zondag 18 mei richtte VBL (Vlaamse Bridge Liga) voor de eerste maal een recreantentornooi in samen met het jaarlijkse starterstornooi voor de eerstejaars en tweedjaars bridger.  Het recreantentornooi was enkel toegelaten aan spelers die nog niet te veel competitie gespeeld hadden en dus beperkt waren (geen eerste klassespelers) tot 50 masterpoints.Spijtig genoeg waren er slechts 8 tafels en we hopen volgende keer meer recreanten rond de bridgetafel te krijgen.

    De drie tornooiuitslagen staan hieronder:

    STARTTORNOOI EERSTE JAARS.                                                                          
      Zondag 18 Mei 2008                                                           
      Eindstand                                                                                            Gemiddelde :  414   
      1  116  DIRCKX WERNER               AGTEN JURGEN                        70.91% 
      2  104  ROOSENS GERT                  VEREST LUC                               69.20% 
      3    4  BELSACK GABRIEL              DE HAES HERMAN                    64.01% 
      4    5  VAN DESSEL HERBERT        DER KINDEREN CLARA           59.42% 
      5  111  VAN DE WERF CHRIS        WESTELINCK NADINE             58.94% 
      6   15  DEWITTE PHILIPPE              WACKENS INGRID                   58.57% 
      7   12  PINTELON ANNE                 CRYNEN CECILE                      58.45% 
      8   16  DU RANDT JEANNE             GALLOP BRADLEY                   58.09% 
      9    3  WAUTERS TOM                      BELSACK ILSE                          56.64% 
     10  112  SPELTICX SYLVAIN           SPELTINCX DIRK                     56.40% 
     11  120  ROWAN NICOLE                VERBRAEKEN ANDRE             55.56% 
     12  118  HENDRIKX SYLVIE            RYCKMANS JEAN-PIERRE     55.41% 
     13  117  MAMPAEY HARRY             ANTHONIS KRISTIN               55.00% 
     14  119  BIGOT DENIS                       JANSSENS STEFAN                 54.53% 
     15    9  BOSSAERTS PIM                    SPRENGERS FRANK               52.78% 
     16  106  PROOST LYDIA                     LIEVENS JULIA                       52.42% 
     17   18  JANSSENS RUDI                    SPOORMANS MICHAEL        49.03% 
     18   10  VAN DEN BROECK MIEKE  MEEUS ROSA                          48.91% 
     19  101  VAN STEENBERGEN BOB   VAN KELST LINDA                48.55% 
     20    8  NOUWKENS CARLOS            PIPELEERS RAF                      47.95% 
     21    6  BAL MARIA                              DE WOLF MARIE-PAULE      47.71% 
     22  113  HUYGHE JAN                         WIJNANTS GEORGETTE       47.46% 
     23  109  PUTZEYS MARLIES               CAVENS JEANNINE              47.10% 
     24    1  EYKENS LIEVE                         MAES CHRIST'L                     46.98% 
     25   19  KEUSTERMANS GUNTHER   VOSSEN IRENA                     46.86% 
     26  105  WUYTS ELISE                         VAN LOOVEREN CAROLINE   46.74% 
     27  110  VAN DEN BROECK LOUISE ANTHONIS DIRK                  46.50% 
     28  107  REPER DENISE                        CLERBOUT PETER                46.38% 
          13  DE BELDER WALTER                 DIELS FREDDY                     46.38% 
     30    7  PEETERS GEERT                        ARRAS LUT                           43.12% 
     31   17  VAN DER STAPPEN MIKE     VAN MULDERS MYRIAM    42.63% 
     32   11  DE MEULEMEESTER CHRIS  VAN BENEDEN JOS              42.03% 
     33   14  BOTTELDOORN STEFAAN   VAN ROY TIMY                     41.30% 
     34  114  SPOORMANS JEF                  CLAES JUSTINE                     40.94% 
     35  108  VAN DEN BOSSCHE SUZY  SPRENGERS WENDY            39.73% 
     36    2  VANHAMME CHARLES         VERHAEREN HENRI              39.13% 
     37  115  VAN EESTER LOUIS             VAN DE VELDE CLAUDINE 38.89% 
     38  102  LAUMEN RENE                      LIBIN JACQUELINE              37.80% 
     39  103  BOSSCHAERTS RUDY          RENS JOZEF                           36.59% 

     STARTTORNOOI 2008 TWEEDE JAARS.                                                 
      Zondag 18 Mei 2008                                                           
      Eindstand                                                 
      1  109  DUPREZ ANITA                 DE LEEUW MARIA                       56.87% 
      2    6  NAESSENS IRIS                  VAN COPPENOLLE VEERLE      55.81%  Beveren
      3  106  WILLEMS LUCAS              MOWINCKEL CHRIS                  55.80% 
      4    3  MARECHAL LUC                 PREVENIER LUC                         55.67% 
      5  107  GIJS JAN                             TIELENS MARC                           55.35% 
      6    4  SALIEN RUDY                      VAN DEN BROECK BEN           54.86% 
      7    5  VAN LINT FRANS                PHILIPS ETIENNE                       52.55% 
      8    7  VANPARYS WIM                 GARDYN FERNAND                   52.14% 
      9  103  TOBBACK CHRISTINA      ROMBAUT SIGRID                     51.12% 
         102  DE MAEYER CONNIE         VAN LINDEN MARINA             51.12% 
     11  108  SMEYERS JULIEN              STEVENS PETER                        50.20% 
     12  104  COOLS ERIK                      CLAES WALTER                         48.68% 
     13    1  VAN LAERE ROMAIN         LENJOU ANDRE                         48.00%   Beveren
     14  110  BRUGGEMAN JOHN          VLEESCHOUWER ANDRE       46.38%   Beveren
     15    2  DE DEKEN THIERRY            DE DEKEN MARGA                  44.53% 
     16    8  MYMY MARLEEN                 TOMSIN JEAN-MARIE            44.46% 
     17  105  CASTELEYN GEERT            D'HULSTER HILDE                   44.28% 
     18    9  ARTS RAYMOND                  MICHIELS LIEVE                      42.43% 
     19  101  MOMMENS SIMONNE       VAN PARIJS ANDRE                41.95%

     Recreatietornooi 2008                                                        
      Zondag 18 Mei 2008                                                             
      Eindstand                                                                                                      Gemiddelde :  189   
      1    1  BOELENS JOHAN                      DE WINTER LINDA                   230.1  27  230.1 60.88% 
      2    3  MEULEMAN PAUL                     DE CORTE GILBERT                 230.9  28  222.6 58.89% 
      3   34  VAN LOOCK DENISE               LEYSSENS LUCIENNE             210.6  27  218.4 55.71%  Beveren
      4   33  DE PRINS WILLY                      GAUDAEN LILY                         216.0  28  216.0 55.10% 
      5   31  VAN DER EECKEN ELIANE     RAES MARINA                          214.9  28  214.9 54.81% 
      6    6  VERHELST TONY                       D'HELDT HILDE                        196.6  27  196.6 52.00% 
      7   38  VAN LAER LISETTE                  HEREMANS FRANCINE           202.4  28  202.4 51.63% 
      8   37  GOOSSENS WERNER                BRIE LUCIENNE                       201.3  28  201.3 51.35%    Beveren
      9    2  VAN ESBROECK JEFF                MC MURRUGH CAROL           193.4  28  186.5 49.34%   Beveren
          32  VAN GOETHEM AIME                DE CUBBER                               193.4  28  193.4 49.34%    Beveren
     11    4  DE BURGGRAVE FILIP              HEMERIJCK DIRK                    193.0  28  186.1 49.23%  Beveren
     12    8  CLAES JEANINE                        SCHURGERS EVELINE              187.1  28  180.4 47.73% 
     13    5  FALLEYN CHRIS                       VEELENTURF TOOS                  172.6  28  166.4 44.02% 
     14   36  DE PRINS SUZY                        VAN LIEDEKERKE LUCIEN      161.7  27  167.7 42.78% 
     15   35  VANDEVELDE MARIE ANNE VAN GOETHEM ARNO              155.1  28  155.1 39.58%  Beveren
     16    7  RABAEY JOSIANE                     QUETS WILLY                            151.7  28  146.3 38.70% 

    Al met al hebben we na een lekkere lunch een zeer aangename namiddag doorgebracht.  Zeker een aanrader voor elke enthousiaste bridger om eens andere enthousiastelingen te ontmoeten.






    Reageer (0)

    17-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weeral twee rustige weken voorbij.


    Maandagavond 28 april ging ik nog eens bridgen in Beveren.  Het was butler en dan ziet de uitslag er iets anders uit.  Alhoewel eerst is ook in het normale systeem eerst.

    De uitslag:

    1 DE BURGGRAVE FILIP HEMERYCK DIRK 46.81
    2 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 44.84
    3 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN 18.97
    4 VAN LAERE ROMAIN LENJOU ANDRE 18.44
    5 SAMOY JEF SAMOY ELLEN 3.54
    6 GIELEN RIA VAN GOETHEM AIME 1.01
    7 DE BOCK GERDA LEYSSENS LUCIENNE -2.50
    8 BRUGGEMAN JOHN VLEESCHOUWER ANDRE -18.16
    9 MCMURRUGH CAREL VAN ESBROECK JEF -43.63
    10 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE -69.59

    Woensdagmorgen 29 april om 7.10 stapte ik met Marleen en Tess op de trein richting Leuven om daar door Peter opgepikt te worden voor een vierdaagse reis naar Ollomont (Italië).  Ik ging daar koken voor een kleine 80 personen (76 leerlingen van het secundaire onderwijs van een school nabij Luik (Hervé).  Allen de leeftijd van Tess die meeging om te helpen in de keuken.

    Op 1800 meter op weg naar de Gran San Bernardinotunnel (de verbinding tussen Zwitserland en Italië) lag er sneeuw zoals je zult kunnen zien op de foto’s die onderweg genomen werden.

    Aan de andere kant was het mooi weer en dat is zo gebleven tot zondagavond want onze 4-daagse werd een 5-daagse omdat we bij het vertrek met een platte batterij zaten (lichten laten branden??) en die zou pas zondagavond opgeladen zijn en dan nog vertrekken was te zwaar en dus beslisten we om zondagavond maar te Barbequen met de overschot van de groenten en de aardappelen in plaats van ze weg te gooien. Éen geluk was uiteraard dat we nog terecht konden in de supermarkt in Aosta en dat we beschikten over een tweede wagen om de boodschappen af te halen want we zitten ongeveer 20 km boven Aosta

    Maandagmorgen 5 mei vertrokken we terug naar België en het weer werd beter en beter met boven Frankrijk geen enkele wolk aan de lucht.

    Een heel plezante uitstap met een verlengd einde.  Enkel voor Tessje was het 1 dag minder school.

    Dinsdag 6 mei ging ik terug bridgen en de uitslag staat hieronder.


    Noord-Zuid
    1. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 61.48%

    2. Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 59.18%

    3. Antoine Christiaens-Karel Lyssens 52.81%

    4. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 50.51%

    5. Marcel Thibaut-Roger Fruytier 48.21%

    6. Jeannine Kegels-Romain Dutré 45.92%

    7. Bob Krekelbergh-Arthur Baetens 41.33%

    8. Lucienne Leyssens-Denise Van Loock  40.56%


    Oost-West
    1. Marc Christiaens-Georges Van Cauwenberghe 65.48%

    2. Pierre Van De Velde-John Jacobs 61.31%

    3. Maria Maes-Sabine De Westelinck 51.02%

    4. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck en Ineke Braine-Marc Oushoorn 48.21%

    6. Jacqueline De Clercq-Nieke Wauters 47.92%

    7. Iris Naessens-Veerle Van Coppenolle 43.45%

    8. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 43.15%

    9. Julia Tack-Lou Thibaut 41.37%

     

    Donderdag 8 mei was het schaakavond in Ter Vesten (voorlopig toch nog want de cafetaria gaat binnen twee weken toe voor 3 maand) en mijn tegenstander was Leo Windey (niet te onderschatten sterke speler) en ik was blij dat ik een remise kon behalen.

    Vrijdag 9 mei was het nog eens schaakavond in Burcht en hier speelde ik tegen Gunther Van Landeghem maar die was zo moe en te druk bezig met zijn werk dat hij ‘genadeloos’ afgemaakt werd door mij.

    Maandag 12 mei was ik volledig ‘in charge’ voor de Bridge in Beveren.

    Er waren voor reeks 2 7 paren en voor reeks 1 6 zodat ik besliste om in 1 reeks te spelen hetgeen zeer vlot verliep (er kwam zelfs nog een 14° paar aanwaaien).  De uitslag staat hieronder.

    1 VAN OVERMEIRE MARCEL VERMEIREN RAF 66.16%
    2 COLMAN GAB TROGH SIMONNE 61.54%
    3 CANT HARRY VAN WAUWE MYRIAM 54.68%
    4 VANHAVERBEKE WILLY VANAUTRYVE GEORGES 53.40%
    5 VAN GOETHEM ARNO DIAS EDDY 53.15%
    6 VAN DE VELDE JEF DUVIVIER LUC 52.72%
    7 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 51.87%
    8 HEMERYCK DIRK DE BURGGRAVE FILIP 50.00%
    9 SAMOY JEF SAMOY ELLEN 47.62%
    10 VAN GOETHEM AIME GIELEN RIA 45.32%
    11 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 42.77%
    12 PAPEGAAI JEANINE VAN DEN HEUVEL ANTOIN 40.93%
    13 VLEESCHOUWER ANDRE BRUGGEMAN JOHN 40.73%
    14 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN 39.29%

     

    Dinsdag 13 mei waren we in ‘de Houtmuis’ met onze 9 tafels en daar werden we helaas in Noord-Zuid allerlaatste !!!!!! niettegenstaande we ons goed geamuseerd hadden.

    Noord-Zuid
    1. Liliosa Van Damme-Marc Nijs 61.38%

    2. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 60.71%

    3. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 56.03%

    4. Ineke Braine-Marc Oushoorn 55.13%

    5. Lieve en Roger Temmerman 53.13%

    6. Gerda De Bock-Urbain Baert 44.87%

    7. Lydie Kant-Arno Van Goethem 41.52%

    8. Julia Tack-Lou Thibaut 39.06%

    9. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 38.17%


    Oost-West
    1.
    Marcel Thibaut-Roger Fruytier 63.39%

    2. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 57.81%

    3. Maria Maes-Sabine De Westelinck 54.46%

    4. Bob Krekelbergh-Arthur Baetens 53.57%

    5. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 53.35%

    6. Roger Claus-Dirk De Cuyper 50.45%

    7. Antoine Christiaens-Karel Lyssens 47.54%

    8. Annie Kant-Heli De Baere 38.17%

    9. Willy Dequidt-Luc De Hauwere 31.25%.

     

    Vrijdag 16 mei was het wederom schaakavond in SC De Gouden Burcht en weer had ik het geluk aan mijn zijde want Cauwenberghs Kenneth had na een blunder in de competitie op woensdag (waar hij een zuivere remisestelling uit handen gaf) nog niet bekomen en kwam duidelijk vermoeid tegenover mij te zitten.  Uiteraard liep dit voor hem faliekant af.

    Reageer (0)

    28-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De voorbije weken!

    .

    De voorbije weken zijn weeral voorbijgekabbeld met overwegend thuis schaak op de schaakserver van Lechenicher.  Deze is gratis !!!! en beschikbaar voor elke schaker.  Het volstaat je te registreren op IECG (International Emai Chess Group) hetgeen ook gratis is.  Je kan dan gratis emailtornooien spelen en ook op de Lechenicher Schachserver inloggen met een id en paswoord.

    IECG vind je via www.iecg.org en de schaakserver vind je op lss.chess-server.net.

    Een kort overzicht.

    Maandag- en dinsdagavond 7/04-8/04 Bridge te Beveren en St-Niklaas.

    1 HEMERYCK DIRK DE BURGGRAVE FILIP 58.98%
    2 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 56.94%
    3 VAN LAERE ROMAIN LENJOU ANDRE 54.35%
    4 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 54.23%
    5 KETELS ROBERT WELFRING JOSETTE 52.50%
    6 MARIENS LUC DE SCHRIJVER RIETJE 51.39%
    7 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN 47.13%
    8 LEYSSENS LUCIENNE DE BOCK GERDA 46.02%
    BRUGGEMAN JOHN VLEESCHOUWER ANDRE 46.02%
    10 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE 31.92%

    Noord-Zuid
    1. Heli De Baere-Raf De Bleser 60.04%

    2. Julia Tack-Lou Thibaut 57.59%

    3. Roger Fruytier-Marcel Thibaut 54.46%

    4. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 50.89%

    5. Ineke Braine-Marc Oushoorn 49.11%

    6. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 46.88%

    7. Antoine Christiaens-Karel Lyssens 45.98%

    8. Bob Krekelbergh-Arthur Baetens 43.97%

    9. Jeannine Kegels-Romain Dutré 41.07%


    Oost-West
    1. Maria Maes-Sabine De Westelinck 66.15%

    2. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 61.16%

    3. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 57.59%

    4. Ghislaine en Theofiel Heynderickx 54.95%

    5. Lieve en Roger Temmerman 51.04%

    6. Lydie Kant-Arno Van Goethem 45.76%

    7.  Michèle en Marc Herssens 44.53%

    8. Luc De Hauwere-Willy Dequidt  en Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 41.41%

    10. Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 33.59%

     

    Zoals je ziet met wisselend succes !

    Maandag- en dinsdagavond 14/04-15/04 Bridge te Beveren en St-Niklaas.

    1 HEMERYCK DIRK DE BURGGRAVE FILIP 57.14%
    2 LEYSSENS LUCIENNE DE BOCK GERDA 54.69%
    LENJOU ANDRE VAN LAERE ROMAIN 54.69%
    4 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 51.34%
    5 VLEESCHOUWER ANDRE BRUGGEMAN JOHN 50.52%
    6 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 50.00%
    7 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 46.35%
    8 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN 44.27%
    9 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE 39.58%

    Noord-Zuid


    1. Ghislaine en Theofiel Heynderickx 58.71%

    2. Lieve en Roger Temmerman 54.46%

    3. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 54.24%

    4. Jeannine Kegels-Romain Dutré 53.35%

    5. Jacqueline De Clercq-Nieke Wauters 50.00%

    6. Omer De Cauwer-Marcel Thibaut 48.21%

    7. Annie Kant-Heli De Baere 45.76%

    8. Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 43.75%

    9. Cyriel Collier-Karel Lyssens 41.52%


    Oost-West
    1. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 63.62%

    2. Julia Tack-Lou Thibaut 60.94%

    3. Liesbeth De Bleser-Georges Van Cauwenberghe 56.47%

    4. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 52.23%

    5. Maria Maes-Sabine De Westelinck 48.21%

    6. Bob Krekelbergh-Arthur Baetens 46.65%

    7. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 44.64%

    8. Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 40.85%

    9. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 36.38%

     

    Donderdag 17/04 Schaken te Beveren.

    Mijn tegenstander deze week was Herman Cools die goed begon maar dan een paar foutjes maakte en dus de boot inging.

    Momenteel sta ik 5° met 62.3 %.  Aan de leiding staat Peter Verbruggen met 81.3 %.  Hij is samen met Jean Pierre Pannier de te kloppen man.

    Mijn eindstelling staat onderaan het bericht.

    Vrijdag 18/04 schaken in Burcht.

    Omdat ik nog enkele matchen achterstond speelde ik tweemaal deze avond.  De eerste partij was tegen Luc De Clerck en deze was uiteraard veel te sterk voor mij en op zet 23 was het mat.

    Ik speelde dan nog eens tegen Thomas Van Bogaert die volop aan het leren is maar daar kon ik toch de overhand houden en op zet 20 zette ik hem mat.

    Ook deze eindstelling verschijnen hieronder.

    Zondagmorgen 20/04 schaken in Melsele.

    Ook hier stond ik enkele matchen achter (de zondagmorgen is soms nogal vroeg zeker na een late zaterdagavond (nacht)!!!) maar deze morgen ging ik er eens invliegen en daarvoor koos ik als ‘slachtoffer’ Mathias Van Dorselaer (de jeugdkampioen).  Is mij dat tegengevallen !!!  na een fout van mij op zet 24 was het 6 zetten later gedaan!!   Dus ging ik dan maar tegen Jan Staes spelen en ditmaal trok ik aan het langste eind met een mat op zet 28.

    Maandag- en dinsdagavond 21/04-22/04 Bridge te Beveren en St-Niklaas.

    1 VAN DE VELDE MARIE-AN VAN LOOCK DENISE 59.57%
    2 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 55.36%
    3 DE BURGGRAVE FILIP DE BOCK GERDA 54.94%
    4 GIELEN RIA HUYBRECHTS JAN 51.85%
    5 VAN LAERE ROMAIN LENJOU ANDRE 47.62%
    6 VONCK ANNEMIE BAERT URBAIN 45.37%
    7 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 44.05%
    8 VLEESCHOUWER ANDRE BRUGGEMAN JOHN 41.67%

    Noord-Zuid
    1. Ghislaine Heynderickx-Cyriel Collier 60.97%

    2. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 59.44%

    3. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 59.18%

    4. Lieve en Roger Temmerman 50.77%

    5. Bob Krekelbergh-Arthur Baetens 48.72%

    6. Antoine Christiaens-Karel Lyssens 47.96%

    7. Annie Kant-Heli De Baere 43.11%

    8. Liesbeth De Bleser-Georges Van Cauwenberghe 29.85%


    Oost-West
    1. Lydie Kant-Arno Van Goethem 58.33%

    2. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 53.87%

    3. Luc De Hauwere-Willy Dequidt 52.98%

    4. Jacqueline De Clercq-Nieke Wauters 52.30%

    5. Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 49.70%

    6. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 49.23%

    7. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 49.11%

    8. Maria Maes-Sabine De Westelinck 44.94%

    9. Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 39.29%

     

    Ook deze week met wisselend succes.

    Volgende woensdag (30 april) vertrek ik met Peter Himpe naar Ollomont (Noord-Italië) om te gaan koken voor een man of 80.  Dus volgende week krijg je daar een verslagje van.

     

    Reageer (0)

    06-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Héhé weer een weekje voorbij
    Maandag 31 maart: Bridge te Beveren.

    We speelden zoals de eerste reeks butler om een echt resultaat te behouden voor de ladder.
    We waren slechts met 4 tafels (paasverlof zeker ?)

    1 VAN LAERE ROMAIN LENJOU ANDRE 27.72
    2 DE BURGGRAVE FILIP HEMERYCK DIRK 20.21
    3 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 17.99
    4 CLAESSENS LUDO GOOSSENS WERNER 2.22
    5 LEYSSENS LUCIENNE DE BOCK GERDA -2.27
    6 VLEESCHOUWER ANDRE BRUGGEMAN JOHN -5.59
    7 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN -22.55
    8 GIELEN RIA VAN GOETHEM AIME -38.62

    Dinsdag 01 april: Bridge te St-Niklaas.

    We waren met 10 tafels en wij waren oost-west de ganse avond.  Ons resultaat was niet denderend maar toch ook niet zo slecht.

    Noord-Zuid
    1. Cyriel Collier-Roger Claus 57.94%
    2. Lieve en Roger Temmerman 54.23%
    3. Hugo Lippeveld-
    Marc Ruelens 53.57%
    4. Veerle Van Coppenolle-Myriam Van Wauwe 53.37%
    5. Julia Tack-Lou Thibaut 50.95%
    6. Harry Cant-Eddy Dias 49.27%
    7. Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 46.03%
    8. Liesbeth De Bleser-Georges Van Cauwenberghe 45.70%
    9. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 45.59%
    10. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 43.34%

    Oost-West
    1. Ghislaine en Theofiel Heynderickx 67.39%
    2.
    Roger Fruytier-Marcel Thibaut 67.26%
    3. Michèle en
    Marc Herssens 56.35%
    4. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 50.71%
    5. Heli De Baere-Marc Christiaens 48.54%
    6. Antoine Christiaens-
    Karel Lyssens 47.35%
    7. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 46.03%
     8. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 43.25%
    9. Nieke Wauters-Jacqueline De Clercq 39.73%
    10. Bob Krekelbergh-Arthur Baetens 33.38%:

    Vrijdag 04 april : Schaken te Burcht.

    Het was nog eens competitie en mijn tegenstander was Bert De Cock een niet te onderschatten tegenstander en toen hij remise voorstelde op zet 51 nam ik die blij aan.  We stonden nog gelijk en het was zeer onduidelijk of ik kon winnen.


    Zaterdag 05 april : Paastornooi in de Houtmuis.

    Op zaterdagmiddag werd er naar jaarlijkse gewoonte een paasfeest met bridgetornooi georganiseerd maar doordat SK Beveren thuisspeelde kon ik niet blijven eten.  Beveren speelde tegen Lierse maar ging onderuit met 0-4.
    Er werd gespeeld in twee reeksen !! In reeks A waren er 10 tafels met 1 bye en in reeks B waren er 6 tafels.
    Carole en ik speelden in reeks B en we behaalden een tamelijk goed resultaat zoals hieronder te zien is:

    B-reeks
    1. Françoise D’Haese-
    Guido Verbraeken 61.43%
    2.
    Lydie Kant-Arno Van Goethem en Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 54.64%
    4.
    Liesbeth De Bleser-Georges Van Cauwenberghe 53.57%
    5. Bob Krekelbergh-Arthur Baetens 53.21%
    6. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 51.79%
    7. Hugo Lippeveld-Nestor Balliauw 49.64%
    8.
    Lucienne Leyssens-Denise Van Loock 49.29%
    9. Annie Kant-Heli De Baere 47.50%
    10. Marie Anne Vandevelde-Myriam Van Wauwe 46.79%
    11. Nieke Wauters-Jacqueline De Clercq 39.29%
    12. Jeannine Kegels-Romain Dutré 38.21%


    Reageer (0)

    30-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De voorbije week in een flits !!
    Zondagmorgen geen paaseieren geraapt maar gaan schaken in Melsele tegen de Sla.  Hij deelde wel paaseieren uit aan mij door zijn dame te ruilen voor een pionnetje.  Uiteraard won ik de partij.

    Maandagavond Bridge te Beveren.
    Deze avond speelde ik met Brié Lucienne omdat mijn vaste partner naar La Roche was om te gaan helpen.
    We waren met niet te veel tafels (mensen in verlof enzo) en de uitslag staat hieronder:

    maandag 24 maart reeks 2

    1 KETELS ALEXANDER KETELS ROBERT 62.50%
    2 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN 56.94%
    3 VAN ESBROECK JEF BRIE LUCIENNE 51.39%
    4 DE BURGGRAVE FILIP HEMERYCK DIRK 47.22%
    5.BRUGGEMAN JOHN VLEESCHOUWER ANDRE 47.22%
    6 VONCK ANNEMIE BAERT URBAIN 44.44%
    7 DE BOCK GERDA LEYSSENS LUCIENNE 40.28%

    Donderdagavond ging ik schaken in Beveren.  We waren met 6 tafels hetgeen een succes is moet ik wel zeggen.
    Ik speelde tegen Richard Imbrechts met zwart en won.  De meeste partijen deze avond werden gewonnen door zwart (Eddy Cambré tegen Jean-Pierre Pannier; Erik Cools tegen Peter Verbruggen; Petrus Goossens tegen Herman Cools en Eric Vangermeersch tegen Lucien Verbraeken) enkel Leo Windey won met wit tegen Norbert Van Hoeyweghen.

    Vrijdagavond schaken in Burcht.

    Ik stond nogal wat partijen achter en ging dus gezwind op weg om mijn achterstand weg te werken.
    De eerste tegenstander was Paolo Van Hove en die was te sterk voor mij.
    De tweede tegenstander was Jan Staes en daar ging ik gewoon ten onder.
    De derde partij was tegen Stefaan Clarys maar daar ging ik mat !!!
    Dus vruchtbaar was de avond niet maar geamuseerd heb ik me wel.

    Zondag 30 april schaken te Melsele.

    Niettegenstaande het door het overschakelen naar het zomeruur een uurtje vroeger opstaan was, waren we deze morgen toch met nogal wat volk in het Parochiehuis (Gunther, Ghislaine, Peter, Ik, Mathias, Gabriel, Sla, Paolo, Jean-Pierre, Stefaan, Drieghe  en Jan)!!!! en er konden dan redelijk wat kampioenschapswedstrijden gespeeld worden.
    Ik speelde met wit tegen Peter en verloor nogal snel een witte Loper en dus ook de partij.
    We speelden dan een tweede maal en daarin deed Peter hetzelfde met wit als ik nl een loper verliezen.  Toen daar enkele zetten later nog een toren op volgde kon ik het laken naar mij toe trekken.  Eindstand 1-1.  Oef !!!!





    Reageer (0)

    22-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdagavond 9° Ronde Zilveren Toren
    Op deze laatste competitiedag van alle schaakcompetities werd er weer gezamelijk gespeeld op locatie.
    Deze maal was het in Westerlo.  De rit met onze twee ploegen begon al goed met de nodige files en zo rond wommelgem viel ons ineens op dat we als thuisploeg verplicht waren om onze borden en klokken zelf mee te brengen maar dat waren we dus vergeten !!! en het was te laat en te druk om terug te keren.  Enkele telefoontjes later hadden we toch voldoende materiaal kunnen lenen van enkele andere ploegen oef!!!
    De partijen in het parochiehuis begonnen schitterend moet ik zeggen met het geregeld uitvallen van de stroom in de zaal.  Nadat gebleken was dat een kapotte waterkoker aan de basis lag konden we dan verder spelen.
    Burcht 1 (luc, peter Verbeeren, Paolo en Gunther) speelden tegen Geel die aan de leiding staat van 2B.
    Gunther ging reeds na een tiental zetten in de fout en verloor de Dame en dus ook de partij.
    De andere drie partijen eindigden in remise hetgeen toch niet slecht is gezien de sterkte van de tegenstander.

    Burcht 2 (k,Bert,Jan en Peter Verbruggen) speelden tegen Agfa-Gevaert.  Mijn tegenstander Van Bunderen Gert was 1959 ELO sterk maar ik moest enkel in het eindspel mijn meerdere in hem erkennen.
    Bert speelde tegen Nys Rene (1790) en ging ook na een lange partij ten onder in het eindspel.
    Jan speelde tegen Leys Walter (1690) en na een heel lange partij ging hij juist nog ten onder.  Zeer verdienstelijk gespeeld.
    Peter speelde tegen Peetermans Alfons een NC maar won zijn partij na een zeer goede aanval.
    Eindstand: 1-3.

    In de Zilveren Toren eindigt Burcht 1 op de 4° plaats en Burcht 2 op de 7° plaats met 11 punten.
    Winnaar in 3B is Mechelen 3 met 23.5 punten.
    Burcht 1 eindigt gedeeld 5° met 20.5 punten.
    Winnaar in 2B is Geel 1 met 26.5 punten.
    Algemeen winnaar was TSM 1 met 34.5 punten!

    In de Interclub 2007-2008 eindigden we:

    Burcht 1 (5F)- 6° met 89 punten (winnaar is Geel 2 : 111 punten)
    Burcht 2 (5G) 12° met 65 punten (winnaar is Turnhout 1 : 114 punten)
    Burcht 3 (5H) 4 ° met 79 punten !!!!!

    Volgend seizoen dat begint in oktober 2008 gaan we beter proberen te doen.


    Reageer (0)

    21-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag Kegelen en Schaken
    20 Maart gingen we na 2 maand nog eens kegelen in 't Zillebeek te Beveren bij de Beverse Kegelclub. Verleden maand was er geen enkele donderdag vrij wegens andere afspraken (dat kan gebeuren).
    We waren met 23 enthousiastelingen (12 vrouwen en 11 mannen).
    Na 5 rondes van 10 x kegelen kregen we volgende uitslag:

    Vrouwen.

    1. Leonza : 285 punten.
    2. Bertha : 276 punten.
    3.  Maria B : 275 punten.
    4. Lena : 272 punten.
    5. Simonne : 262 punten.
    6. Maria : 256 punten.
    7. Lizette : 254 punten.
    8. Nelly: 252 punten.
    9. Godelieve : 247 punten.
    10. Annie : 237 punten.
    11. Christianne : 232 punten.
    12. Mariette : 183 punten.

    Mannen.

    1. Andre Van Damme : 284 punten.
    2. Eric : 271 punten.
    3. Andre Van Acker : 263 punten.
    4. Jeff : 256 punten.
    5. Paul : 248 punten.
    6. Norbert: 238 punten.
    7. Robert: 237 punten.
    8. Walter: 232 punten.
    9. Hilaire: 224 punten.
    10. Victor : 212 punten.
    11. Kamiel: 196 punten.

    Bij kegelen is dus duidelijk dat kracht niet primeert maar eerder de 'techniek'.
    De dames gooien meestal met twee handen en ook Andre Van Damme gooide vanaf ronde 2 met beide handen en zie hij won !!!!

    Donderdagavond Schaken in Ter Vesten.

    Donderdagavond ging ik dan schaken samen met 9 anderen.
    Mijn tegenstander was Lucien Verbraeken maar hij speelde mij gewoon van het bord.  Op zet 10 speelde ik Lb5 maar had Da5+ over het hoofd gezien en toen viel mijn eerste stuk reeds.  Op zet 16 ging mijn paard van het bord en enkele zetten later verloor ik nog een toren en gaf dus op.



    Reageer (0)

    19-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weeral twee weken voorbij.
    De schaakcompetities lopen stilaan op hun eind.  Vrijdagavond spelen we de laatste wedstrijd van de Zilveren Toren  in Westerlo (alle andere ploegen trouwens ook)  en dan zit de schaakcompetitie erop en volgende week publiceer ik hier de eindstand van onze beide reeksen.
    Burcht 1 (Luc De Clerck, Gunther Van Landeghem, Paolo Van Hove en Pieter Van Wauwe) eindigen redelijk hoog terwijl Bucht 2 (ikzelf, Bert De Cock , Stefan Clarys, Jan Staes en onze jeugdspelers als reserve (Roel, Ramses, Gerben) iets mider goed presteerden maar we gaan volgend seizoen zeker beter spelen (althans het proberen).
    Ondertussen blijf ik elke maandag en dinsdag bridgen en elke (of toch bijna) donderdag schaken in Beveren.
    Hieronder vind je de uitslagen van mijn diverse competities:

    Zilveren Toren 07 maart.

    We speelden thuis tegen Brasschaat 4 maar door een foutje in de communicatie waren de mensen van Brasschaat nog op ons oud adres in de Welvaart en ze kwamen dan ook aan met een half uurtje vertraging.  Mijn tegenstander Paul Beckers was lichtjes nerveus geworden en na een zet of 18 in een compleet evenwichtige stelling bood hij remise aan.  Ik accepteerde uiteraard want hij was op papier sterker.  Bert en Ramses verloren tegen 14
    85 en 1451 maar Ramses wordt beter en beter maar zal nog wel een paar jaartjes nodig hebben om het nivo van bijv. Paolo momenteel te evenaren.  Maar hij speelt graag competitie dus komt hij er wel. Peter had de 'gemakkelijkste' tegenstander (1286) en won zijn wedstrijd.
     

    maandag 10 maart reeks 2 Bridge Beveren.

    1 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 55.62%
    2 VAN GOETHEM AIME GIELEN RIA 53.98%
    3 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 53.66%
    4 DE BURGGRAVE FILIP HEMERYCK DIRK 53.52%
    5 VAN DE VELDE MARIE-AN VAN LOOCK DENISE 53.30%
    6 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE 50.56%
    7 COLMAN GAB MARIENS LUC 50.27%
    8 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 44.73%
    9 LEYSSENS LUCIENNE DE BOCK GERDA 42.41%
    10 BRUGGEMAN JOHN VLEESCHOUWER ANDRE 41.94%

    Dinsdag 11 maart Bridge te St-Niklaas.

    Noord- Zuid.

    1.Goedele Gheysen-Roni Van Dorsselaer 62.50%
    2. Roger Fruytier-Marcel Thibaut 61.07%
    3. Marie-Anne Van De Velde-Denise Van Loock 57.68%
    4. Julia Tack-Lou Thibaut 52.32%
    5. Ghislaine Heynderickx-Edmond Thuy 51.96%
    6. Marijke Clays-Marcel Beeldens 47.50%
    7. Annie Kant-Heli De Baere en Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 46.61%
    9. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 43.21%
    10. Pierre Van De Velde-John Jacobs 41.61%
    11. Antoine Christiaens-
    Karel Lyssens 38.93%

    Oost-West
    1.
    Maria Maes-Sabine De Westelinck 58.39%
    2. Lydie Kant-Arno Van Goethem 58.04%
    3. Lieve en Roger Temmerman 57.86%
    4. Iris Naessens-Veerle Van Coppenolle 53.39%
    5. Liesbeth De Bleser-Georges Van Cauwenberghe 51.61%
    6. Tony Loveniers-
    Bob Krekelbergh 50.36%
    7. Nieke Wauters-Frans Kenis 49.64%
    8. Robert De Witte-Guido Verniers 44.46%
    9. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 43.04%

    10. Luc De Hauwere-Willy Dequidt 42.86%
    11. Anita Van Broeck-Jacqueline De Clercq 40.36%

    Donderdag 13.03 8° Ronde Zilveren Toren.


    Omdat in de Zilveren Toren er soms op een andere dag gespeeld wordt (meestal de clubdag van de thuisspelende ploeg) gingen we op donderdagavond naar Lille spelen.  Deze club heeft enkel 1600 + ELO spelers en dus gingen we ten onder.  Ik verloor mijn eindspel tegen Vervloet Staf (1689), Stefaan ging ten onder tegen Bertels Paul (1687) en Bert verloor tegen Quirijnen Frans (1685) en enkel Pieter speelde een dijk van een wedstrijd en sleepte heel verdiend een remise uit de brand tegen Embrechts Jef (1625).

    Zaterdag 15 maart Jaarvergadering en Bridge in Beveren.


    Naar aanleiding van de jaarlijkse vergadering met herverkiezing van het Bestuur spelen we in de namiddag een bridgetornooi met gedupliceerde giften in twee reeksen.  Dit wil zeggen dat de 28 giften met de hand 'gewassen' worden voor reeks 1 en identiek gestoken worden voor reeks 2.  Op het einde van de wedstrijd kunnen we dan vergelijken of reeks 1 en reeks 2 hetzelfde resultaat zouden hebben.
    In reeks 2 kwamen we met 11 paren aan de aftrap maar we werden 'geholpen' door Gab en Harry die uiteraard niet meetelden voor het eindklassement want ze wonnen natuurlijk.

    zaterdag 15 maart , JAV , reeks 2

    1 CANT HARRY COLMAN GAB 63.58% (BUITEN COMPETITIE )
    2 VAN DE VELDE ANDRE BALLIAUW NESTOR 60.77%
    3 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 58.75%
    4 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 55.30%
    5 KREKELBERG BOB LIJSSENS KAREL 51.73%
    6 KENIS FRANS WOLLFERT PAULA 47.80%
    7 VAN LOOCK DENISE LEYSSENS LUCIENNE 47.26%
    8 DE BURGGRAVE FILIP VLEESCHOUWER ANDRE 46.96%
    9 BRIE LUCIENNE VAN GOETHEM AIME 44.70%
    10 VAN DE VELDE MARIE-AN DE CLERCK JACQUELINE 43.81%
    11 BAERT URBAIN DE BOCK GERDA 42.92%
    12 VAN GOETHEM ARNO VONCK ANNEMIE 36.42%

    Als vergelijking vind je hieronder de eerste 10 spelers van reeks 1:

    zaterdag 15 maart , JAV , reeks 1

    1 DE GRAEVE GREET VAN CASTEREN WALTER 63.38%
    2 BRAINE INEKE GEERTS ANITA 57.06%
    3 WEYLER DIRK ADAM JOSETTE 56.48%
    4 HAEGEMAN MARC DEWIT JACQUELINE 56.18%
    5 HENDRICKX JULES VANAUTRYVE GEORGES 56.17%
    6 DE CLERCK PAUL VAN MECHELEN 55.03%
    7 SIEBENS MARLEEN VAN HOUDENHOVE PATRIC 54.10%
    8 AUDENAERT ARMAND VAN DORSSELAER RONNY 53.65%
    9 DIAS EDDY VERHULST DIRK 52.60%
    10 VAN OVERMEIRE MARCEL VERMEIREN RAF 52.16%


    Zondag Interclub tegen Borgerhout.

    Op deze mooie zondagmiddag waren we bijna op weg naar Borgerhout toen Kenneth droogweg opmerkte dat voor de Interclub Borgerhout speelde in hartje Antwerpen in een cafe waarvan hij de naam was vergeten ergens aan het Rooseveltplein.  Met deze 'informatie'???? togen we met 3 (wegens te weinig volk)(ik, Paolo en Roel) met de tram richting Antwerpen Centrum. Onderweg naar Tessenderlo waar Kenneth moest spelen met Burcht 2 had hij contact met een ploegmaat die vertelde dat Borgerhout in het Agora-café speelde.
    Na navraag op 1207 had ik het juiste adres te pakken en met een 15 minuutjes vertraging gingen we aan de slag met weinig hoop op winst want we hadden een forfeit op bord 3. Ik speelde op bord 2 tegen een 1696 sterke Robert Cohen maar ging in het eindspel de mist in.

    Cankja Ylli (1741) speelde tegen Paolo maar die speelt de laatste tijd zo sterk dat hij uiteraard won.
    Roel die dolgraag meeging om competitie te spelen, speelde tegen Adriaense Rob (1561) en ging na 18 !!!!! zetten pas mat.
    Zijn tegenstander had het niet gemakkelijk en dat vond ik toch al een hele prestatie voor een negenjarige knaap.

    Maandag en Dinsdag Bridge te Beveren en St-Niklaas.

    maandag 17 maart reeks 2

    1 KETELS ROBERT WELFRING JOSETTE 64.06%
    2 HEMERYCK DIRK DE BURGGRAVE FILIP 59.38%
    3 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 56.25%
    4 MARIENS LUC BRIE LUCIENNE 51.04%
    5 VAN GOETHEM AIME GIELEN RIA 47.40%
    6 LENJOU ANDRE VAN LAERE ROMAIN 45.83%
    7 MCMURRUGH CAREL VAN ESBROECK JEF 45.31%
    8 VAN LOOCK DENISE BAERT URBAIN 42.71%
    9 BRUGGEMAN JOHN VLEESCHOUWER ANDRE 35.42%
    Dinsdag.

    Noord-Zuid
    1. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 61.31%
    2. Cyriel Collier-Roger Claus 59.92%
    3. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 52.71%
    4. Ineke Braine-Marc Oushoorn 51.79%
    5.
    Maria Maes-Sabine De Westelinck 50.24%
    6. Myriam Van Wauwe-Georges Van Cauwenberghe 49.79%
    7.
    Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 47.42%
    8.
    Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 43.45%
    9.
    Nieke Wauters-Jacqueline De Clercq 42.11%
    10.
    Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 41.25%

    Oost-West
    1. Julia Tack-Lou Thibaut 62.45%
    2. Roger Fruytier-Marcel Thibaut 60.65%
    3.
    Raf De Bleser-Heli De Baere 55.31%
    4.
    Lieve en Roger Temmerman 53.94%
    5. Lydie Kant-Arno Van Goethem 50.00%
    6. Robert De Witte-Guido Verniers 49.60%
    7.
    Eddy Poppe-Omer De Cauwer 49.07%
    8. Antoine Christiaens-
    Karel Lyssens 48.48%
    9. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 44.80%
    10. Ghislaine en Theofiel Heynderickx 41.20%
    11. Luc De Hauwere-Willy Dequidt 35.91%














    Reageer (0)

    06-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag en dinsdagavond bridge

    maandag 03 maart reeks 2

    1 VLEESHOUWER ANDRE BAAERT URBAIN 57;29%

    2 GIELEN RIA VAN GOETHEM AIME 52;95%

    3 LEYSSENS LUCIENNE DEBOCK GERDA 51;39%

    4 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 50;17%

    5 HEMERYCK DIRK WEYLER DIRK 49;11%

    6 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 48;61%

    7 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE _AN 47.83%

    8 VAN LAERE ROMAIN LENJOU ANDRE 46.70%

    9 MCMURRUGH CAREL VAN ESBROEK JEFF 45.83%



    Gebruik deze link als u rechtstreeks dit artikel wilt bookmarken of linken...Clubwedstrijd dinsdag 4 maart 2008
    Noord-Zuid
    1. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 67.41%
    2. Robert De Witte-Guido Verniers 59.40%
    3. Julia Tack-Lou Thibaut 54.52%
    4. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 54.41%
    5.
    Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 52.55%
    6. Roger Claus-Cyriel Collier 52.15%
    7. Liliosa Van Damme-Marc Nijs 51.27%
    8.
    Maria Maes-Sabine De Westelinck 48.08%
    9. Anita Van Broeck-Frans Kenis 41.22%
    10.
    Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 40.73%
    11. Nieke Wauters-Jacqueline De Clercq 40.47%
    12.
    Jeannine Kegels-Romain Dutré 38.16%

    Oost-West
    1. Ineke Braine-Marc Oushoorn 58.07%
    2. Lieve en Roger Temmerman 54.24%
    3. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 53.38%
    4. Michèle en
    Marc Herssens 53.13%
    5. Antoine Christiaens-
    Karel Lyssens 52.42%
     6. Annie Kant-Heli De Baere 51.74%
    7. Marijke Clays-Marcel Beeldens 48.24%.
    8. Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 48.18%
    9. Roger Fruytier-Marcel Thibaut 47.42%
    10. Luc De Hauwere-Willy Dequidt 46.38%
    11. Tony Loveniers-
    Bob Krekelbergh 45.70%
    12. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 40.88%

    Reageer (0)

    03-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Interclub ronde 10
    Nog twee rondes te gaan en dit is de voorlaatste.  We speelden alledrie thuis.  Burcht 1 ontving MSV 6, Burcht 2 speelde tegen Rijke Vorst 2 en Burcht 3 speelde tegen NLS (Lommel). In Burcht 1 speelden Luc, Gunther, Bert en Pieter.  De partij van Luc duurde 1 (één) zet !!! omdat zijn tegenstander forfait gaf.  Gunther ging in het eindspel verloren tegen een 1761 ELO sterke Van Damme.  Bert speelde tegen De Causemaecker (1674) en stond op winst maar moest zich tevreden stellen met een remise (alhoewel geen slecht resultaat).  Pieter speelde tegen een 1294 sterke Ardinois S en verloor  zijn eindspel..  Eindstand 1.5-2.5 of 7-8.

    Burcht 2 speelde met Paolo, ik, Ramses en Roel Deyaert.  Onze beide jeugdspelers speelden tegen sterke tegenstanders en gingen kopje onder.
    Paolo en ik speelden tegen Vervloet Staf (1689) en Embrechts Jef (1621) en gingen beiden onderuit in het eindspel.
    Eindstand 0-4 of 4-12.

    Burcht 3 speelde met Kenneth, Jan, Stefan en Peter tegen NLS (Noord limburgse schaakclubs).
    Kenneth speelde tegen Jimmy Geboers (1903) maar maakte in het middenspel een foutje en ging in het eindspel onderuit.
    Jan won doordat zijn tegenstander niet opdaagde en Stefaan speelde een verdienstelijke partij tegen Schpens Victor (1698) maar verloor.
    Peter speelde de langste partij van ons allen maar won zijn eindspel tegen Bert Wouters (1429).  Eindstand 2-2 of 8-8.

    Reageer (0)

    29-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Simultaan donderdag 28.02.2008

    Simulaan tegen Gorik Cools..

    Op deze donderdagavond waren er 15 schakers op post om een simultaan te geven tegen Fide Meester Gorik Cools (zoon van Erik Cools) en al sinds zijn zesde aan het schaken.  Hij heeft momenteel een kleine 2353 ELO’s  en was bereid om in onze club Malpertuus een simultaan te geven tegen een 20 tal spelers.

    Spijtig genoeg was geen enkele van onze schakers opgewassen tegen Goriks schaaktalent en enkel Eric Vangermeersch speelde een onduidelijke (volgens Gorik) en dus sterke partij maar maakte een klein foutje anders had hij remise kunnen houden (vermoedelijk).

    Zijn totaalstand was dus Gorik 15 –wij : 0.

    Wij dat waren : Norbert Van Hoeyweghen, Eric Vangermeersch, Lucien Verbraeken, Peter Verbruggen, Roel Donkers, Jeff Van Esbroeck, Julien Arens, Roger Vermeir, Frank Blommaert, Richard Imbrechts, Petrus Goossens, Jean-Pierre Pannier, Herman en Erik Cools.

    Reageer (0)

    28-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag en dinsdagavond bridge

    maandag 25 februari , reeks 2 , butler

    1 VLEESCHOUWER ANDRE DE BURGGRAVE FILIP 42.25
    2 VAN LAERE ROMAIN LENJOU ANDRE 30.20
    3 GOOSSENS WERNER BRAINE INEKE 26.36
    4 HEMERYCK DIRK BRUGGEMAN JOHN 17.55
    5 VAN LOOCK DENISE RUELENS MARC 3.01
    6 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE -1.42
    7 MARIENS LUC DE BOCK GERDA -10.08
    8 VAN GOETHEM AIME GIELEN RIA -20.55
    9 SAMOY ELLEN SAMOY JEF -41.66
    10 MCMURRUGH CAREL VAN ESBROECK JEF -46.07%


    Gebruik deze link als u rechtstreeks dit artikel wilt bookmarken of linken...Clubwedstrijd dinsdag 26 februari 2008
    Noord-Zuid
    1. Pierre Van De Velde-John Jacobs 68.30%
    2. Gerrit Tanis-Jacques Swartelé 55.80%
    3. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 54.17%
    4.
    Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 52.98%
    5. Annie Kant-Heli De Baere 52.83%
    6.
    Roger Fruytier-Marcel Thibaut 51.04%
    7. Michèle en
    Marc Herssens 50.60%
    8. Gab Colman-Eddy Dias 49.55%
    9. Ghislaine en Theofiel Heynderickx 49.11%
    10. Liesbeth De Bleser-Georges Van Cauwenberghe 44.49%
    11. Nieke Wauters-Jacqueline De Clercq 42.11%
    12. Maria Maes-Sabine De Westelinck 39.58%
    13.
    Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 39.43%

    Oost-West
    1. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 66.67%
    2.
    Lieve en Roger Temmerman 60.27%
    3. Lydie Kant-Arno Van Goethem 59.67%
    4. Ineke Braine-Marc Oushoorn 54.91%
    5. Marijke Clays-Marcel Beeldens 51.49%
    6. Julia Tack-Lou Thibaut 50.74%
    7. Antoine Christiaens-
    Karel Lyssens 49.26%.
     8. Tony Loveniers-
    Bob Krekelbergh 47.17%
    9. Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 44.20%
    10. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 43.45%
    11. Luc De Hauwere-Willy Dequidt 43.01%
    12. Anita Van Broeck-Frans Kenis en Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 39.58%

    Reageer (0)

    27-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week van 11.02 tot 24.02.
    Het leven van een gepensioneerde is zeeeeer druk en daarom heb ik de voorbije weken gebundeld in 1 artikel.
    Natuurlijk zal ik vanaf volgende maand een iets minder drukke agenda hebben (hoop ik toch) want alle competities lopen stilletsaan op hun eind.
    De bridgecompetie eindigde op 23 februari.  De Zilveren  Toren loopt nog een viertal weken en we spelen volgende maand de laatste twee schaakinterclubs.

     Bridge 11.02.en 12.02.

     1 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 55.21%
    2 HEMERYCK DIRK BRUGGEMAN JOHN 54.76%
    3 DE BOCK GERDA VAN DE VELDE MARIE-AN 53.26%
    4 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAREL 49.31%
    5 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 49.28%
    6 VAN GOETHEM AIMEE GIELEN RIA 48.26%
    7 VLEESCHOUWER ANDRE COLMAN GAB 46.67%
    8 LENJOU ANDRE VAN LAERE ROMAIN 46.35%
    9 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE 43.75%

    Clubwedstrijd dinsdag 12 februari 2008

    Noord-Zuid
    1. Ghislaine en Theofiel Heynderickx 65.87%

    2. Ineke Braine-Marc Oushoorn 59.55%

    3. Annie Kant-Heli De Baere 56.74%

    4. Julia Tack-Lou Thibaut 55.07%

    5. Maria Maes-Sabine De Westelinck 48.87%

    6. Antoine Christiaens-Karel Lyssens 46.83%

    7. Carole McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 35.09%

    8. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 32.54%

    Oost-West
    1. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 60.84%

    2. Harry Cant-Hilaire Covens 58.16%

    3. Lydie Kant-André Haentjens 58.04%

    4. Lieve en Roger Temmerman 50.31%

    5. Tony Loveniers-Bob Krekelbergh 50.13%

    6. Edmond Thuy-Omer De Cauwer 47.34%

    7. René Tack-Rudy Van Hoyweghen 43.73%

    8. Michèle en Marc Herssens 43.03%

    9. Roger Fruytier-Marcel Thibaut 39.92%


     

    Zilveren Toren .

    We speelden thuis voor de 5° ronde tegen Westerlo.

    Zowel ik als Bert konden remise houden en Stefaan won zelfs zijn partij.  Enkel Jan ging onderuit.

     

     

     

    15.02.2008

    3B

    5

    BURCHT 2 – WESTERLO 3

     

    Bord

    Nr

    Naam

    Nr

    Naam

    Uitslag

    1

    5

    Van Esbroeck Jeff (1425)

     

    Blockhuys Frans (1544)

    1/2-1/2

    2

    6

    Clarys Stefan(1396)

     

    Reypens Jan-Dries (1516)

    1-0

    3

    7

    De Cock Bert (1367)

     

    Dehond Marcus (1234)

    1/2-1/2

    4

    8

    Staes Jan (1338)

     

    Bellens Steven (NC)

    0-1











                                                                                                                                                                                     Totaal    2-2

     

    Zaterdag 16.02.

     

    De voorlaatste wedstrijd van het lopend  seizoen viertallen werd gespeeld in Deurne bij Riviera.  Deze  4 mensen waren reeds heel lang aan het spelen en dit niveauverschil was natuurlijk in ons nadeel (Jeff en Ellen Samoy en Carole en ik).  We gingen dat ook ten onder met 21-9 maar waren toch tevreden met ons spel.

     

    Zondag 17.02  Interclub Schaken.

     

    17.02.08

    5G

    9

    NOORDERWIJK 1 – BURCHT 2

     

    Bord

    Nr

    Naam

    Nr

    Naam

    Uitslag

    1

     

    Guldentops Pierre (1808)

     

    Van Hove Paolo (1550)

    0-1

    2

     

    Keiser Paul (1835)

     

    Van Esbroeck Jeff (1425)

    1-0

    3

     

    Geukens Staf (1665)

     

    Van Wauwe Maarten

    1-0

    4

     

    Dierckx Jef (1674)

     

    Cornelis Ben

    1-0











                                                                                                                                                                                     Totaal    3-1

    Maandag 18.02 Bridge te Beveren.

     

    Als ontspanning (?!) ging ik tussen de competities een kaartje leggen in Beveren.

     

    1 COLMAN GAB GOOSSENS WERNER 55.19%
    2 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 54.73%
    3 HEMERYCK DIRK BRUGGEMAN JOHN 54.55%
    4 VAN GOETHEM AIME GIELEN RIA 53.48%
    5 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAROLE 52.95%
    6 VLEESCHOUWER ANDRE DE BURGGRAVE FILIP 50.09%
    7 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN 47.77%
    8 DE BOCK GERDA LEYSSENS LUCIENNE 46.30%
    9 VAN LAERE ROMAIN LENJOU ANDRE 44.02%
    10 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE 40.98%

     

    Dinsdag 19.02 Zilveren Toren.

     

    Als we op bezoek gaan naar deelnemers van de Zilveren Toren die niet op vrijdag kunnen spelen, spelen we op hun clubavond.

    Dit was deze dinsdag het geval met onze verplaatsing naar Schilde.

    Het resultaat was alleszins prachtig:  Burcht 1 speelde 0.5-3.5 tegen Schilde 1 en wij speelden 1-3.

     

    Datum

    Afdeling

    Ronde

    Thuisploeg

     

    19.02.2008

    3B

    6

    SCHILDE 2 – BURCHT2

     

    Bord

    Nr

    Naam

    Nr

    Naam

    Uitslag

    1

    14

    Jacobs Luc (1595)

    5

    Van Esbroeck Jeff (1425)

    1-0

    2

    18

    Declercq Freddy (1511)

    6

    Clarys Stefaan (1396)

    0-1

    3

    21

    Franckaert Jan ((1435)

    7

    De Cock Bert (1367)

    0-1

    4

    22

    Maas Luc (1278)

    17

    Verbruggen Peter

    0-1











                                                                                                                                                                                     Totaal     1-3

     

    Donderdag  21.02 Schaken te Beveren.

     

    Ik speelde tegen Eric Vangermeersch en kon in een zuivere remisestelling toch nog het laken naar mij trekken doordat Eric zijn Koning op een verkeerd veld zette.

    De eindstelling staat hieronder:

     

    Zaterdag 23.02. Viertallencompetitie.

     

    We speelden onze laatste competitiewedstrijd van het lopende seizoen in Dendermonde tegen Ros Beiaard.

    Dit waren vier lieve, sympathieke mensen die spijtig voor ons toch wonnen met 20-10.  Toch speelden we (Jef en Ellen Samoy en Carole en ik) weeral beter en wonnen zelfs de tweede ronde maar het verschil werd door dendermonde in de eerste ronde gemaakt.

    We eindigen in de lopende competitive op een laatste plaats hetgeen goed is voor ons. We kunnen niet zakken !!!

    Volgend jaar beter zou ik zeggen.

     

    Reageer (1)

    14-02-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De voorbije week.

    De week van 27.01.2008 tot 10.02.2008.

    Donderdag 31.01 Kegelen te Beveren in ‘De Beverse Kegelclub’.

    We waren deze maand met 29 mensen (14 mannen en  15 vrouwen).

    Daardoor speelden we maar 4 ronden (40 worpen) om een eindklassement te krijgen anders werd het te laat.

    We kregen volgende uitslag:

    Vrouwen                                                                        mannen.

    1° Lydia : 219 punten                                                   Kamiel : 216 punten.

    2° Annie : 215 punten                                                   Andre Van Acker : 210 punten

     3° Simonne: 215 punten.                                              Jeff : 207 punten

    4° Maria : 214 punten                                                  Eric : 207 punten

    5° Christianne : 207 punten                                          Paul : 205 punten

    6° Ruth : 199 punten                                                    Robert : 205 punten

    7° Leonza : 193 punten                                                Gaston : 199 punten

    8° Nelly : 190 punten                                                   Norbert : 196 punten

    9°Monique : 186 punten                                              Andre Vanovertveldt : 194 punten

    10 ° Godelieve : 182 punten                                       Andre Van Damme : 191 punten

    11° Lilianne : 179 punten                                            Julien : 183 punten

    12 ° Cecille : 172 punten                                            Fé: 183 punten

    13° Mariette : 167 punten                                          Hugo : 171 punten

    14° Jenny : 164 punten                                              Victor : 153 punten

    15°                                                                            Armand : 114 punten.

     

    Donderdagavond schaken te Beveren.

    ’s Avonds ging ik schaken in Ter Vesten en mijn tegenstander was Petrus Goossens maar na 43 zetten was het over en uit voor mij.

    Vrijdag 01.02.2008 Quizz Los Amigos in Zwijndrecht in café ‘Het Laar’.

    We (Carole, Annie, Marleen en ik) zakten rond 19.00 uur af naar het Cafe van Walter waar een twaalftal tafels klaargezet werden voor de jaarlijkste quizz van de voetbalploeg.

    Een heel goede quizz met makkelijke en moeilijke vragen.

    Na de 12 ronden kregen we volgende einstand:

    1° Tafel 9 : 101 punten.

    2° Tafel 4 : 100 punten.

    3° Tafel 12 : 95 punten

    4° Tafel 7 : 92 punten.

    5° Tafel 3 : 91 punten

    5° Tafel 5 : 91 punten

    7° Tafel 1 : 90 punten

    8° Tafel 10: 87 punten

    9° Tafel 11 (wij) : 85 punten.

    10 ° Tafel 2 : 78 punten.

    11° Tafel 6 : 69 punten

    12° Tafel 8 : 52 punten.

     Bridge Beveren en St-Niklaas: 04.02 en 05.02.

    Er werd natuurlijk tussen de schaakcompetities door ook als ontspanning nog gebridged;

    je vind hier onze resultaten:

    maandag 04 februari reeks 2

    1 COLMAN GAB HELINCKS SIMONE 61.85%
    2 VAN ESBROECK JEF MCMURRUGH CAROLE  61.37%
    3 VAN LOOCK DENISE VAN DE VELDE MARIE-AN 53.49%
    4 HEMERYCK DIRK MARIENS LUC 52.61%
    5 BRIE LUCIENNE GOOSSENS WERNER 52.28%
    6 SAMOY ELLEN SAMOY JEF 47.81%
    7 DE BURGGRAVE FILIP VLEESCHOUWER ANDRE 47.08%
    8 LENJOU ANDRE VAN LAERE ROMAIN 44.89%

    9 DEBOCK GERDA LEYSSENS LUCIENNE 43.48%

    10 BAERT URBAIN VONCK ANNEMIE 41.93%

    11 GIELEN RIA VAN GOETHEM AIMEE 41.73%


    Gebruik deze link als u rechtstreeks dit artikel wilt bookmarken of linken...Clubwedstrijd dinsdag 5 februari 2008
    Noord-Zuid
    1. Roger Vandeputte-Paul Moriaux 59.87%
    2. Ghislaine en Theofiel Heynderickx 59.76%
    3. Cyriel Collier-Roger Claus 57.44%
    4. Annie Kant-Heli De Baere 51.14%
    5. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 50.39%
    6. Lieve en Roger Temmerman 47.89%
    7.
    Roger Fruytier-Marcel Thibaut 47.31%
    8. Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 47.24%
     9.
    Pierre Van De Velde-John Jacobs 46.46%
    10. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 45.49%
    11. René Tack-Rudy Van Hoyweghen en Anita Van Broeck-Frans Kenis 43.64%

    Oost-West
    1. Inneke Braine-Marc Oushoorn 60.06%
    2.
    Tony Loveniers-Bob Krekelbergh 58.10%
    3. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 52.56%
    4. Lutgarde en Louis Meeus 52.53%
    5. Julia Tack-Lou Thibaut 52.27%
    6. Liesbeth De Bleser-Georges Van Cauwenberghe 51.86%
    7. Marijke Clays-Marcel Beeldens 51.55%
    8. Harry Cant-Hilaire Covens 47.60%
    9. Antoine Christiaens-
    Karel Lyssens 46.43% 1
    0. Luc De Hauwere-Willy Dequidt 46.40%
    11. Denise Van Loock-Lucienne Leyssens 44.68%
    12. Maria Maes-Sabine De Westelinck 44.47%
    13.
    Carole McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 40.95%


    Zilveren Toren 08.02.2008.

    We (ik, Bert, Jan en Ramses) vertrokken naar Hoboken om onze volgende ronde te spelen tegen Moretus 4.

    Mijn tegenstander was Pierre Huysmans (1642 ELO) en de partij verliep vrij evenwichtig maar op zet 35 speelde ik onbegrijpelijk Kh8 en toen ging pion f7 zomaar verloren en tien zetten later ook de partij.

    Bert speelde tegen Guy Tijsmans (1581) en ging ook in het eindspel verloren.

    Jan speelde tegen Boeckx Ben (NC) en niettegenstaande hij een paard achterstond WON hij toch nog tot grote frustratie van zijn tegenstander die vrij kwaad en geergerd zijn koning weggooide en zonder boe of ba de speelzaal verliet.

    Ramses speelde tegen Roger Nolle (1371) maar is momenteel nog een beetje te zwak en ging als eerste mat.

    Einduitslag : 1-3.


    Interclub Burcht 2 – Hoboken 7 10.02.2008.

    Zondagmiddag kwamen de mensen van Hoboken naar ons en doordat ik op bord 2 speelde kreeg ik terug Pierre Huysmans als tegenstander.

    De partij verliep beter voor mij en ik maakte geen fouten maar ging in het eindspel tenonder.

    Paolo speelde tegen Van Den Elsacker (1600 ELO) en won na een lange strijd zijn partij niettegenstaande zijn tegenstander alles probeerde om op pat te spelen.

    Onze twee jongeren Thomas Van Bogaert en Ramses Deyaert konden nog niet winnen maar dat verbeterd wel alhoewel Ramses reeds na 7 zetten op een herdersmat liep.  Hij dacht dat dat in de competitie niet geprobeerd word  maar hij vergistte zich.  Zijn tegenstander (Tom Coenen) probeerde toch en Ramses had het niet zien aankomen.  Weeral een grote les!

    Thomas speelde tegen Van Houdt Walter maar die was nog een beetje te sterk.  Nog enkele jaartjes ervaring en de tegenstanders gaan het veel moeilijker hebben.

    Eindstand : 1-3.

     

     

    Reageer (0)

    27-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Week van 19.01 tot 26.01.08
    Op zaterdagmorgen 19 januari vertrokken Marleen en ik weer voor een weekje kookplezier naar Ollomont (Italie).
    In Berendrecht stapt en we op de bus om met 20 jongeren van de eerste en tweede graad  middelbaar een weekje naar de sneeuwklassen te gaan.
    Samen met de juffen Marleen en Carine en leraar Pol en begeleider Patrick (man van Carine) gingen de leerlingen skiën.
    Op vraag van Peter gingen wij mee om voor die 25 man (chauffeur inbegrepen) de catering te voorzien.
    De reis verliep uitermate rustig (weinig verkeer en mooi weer) en rond 18.30 uur kwamen we aan in Ollomont waar Peter en Rina een spaghetti hadden klaargemaakt zodat we toch al iets te eten hadden.
    Vanaf zondagmorgen was de verzorging van het eten dan voor ons.
    Op het einde van de week hadden de leerlingen al mijn eten opgegeten (plus de oren van mijnen kop).
    En zaterdagmorgen 26 januari om 5.50 uur vertrokken we blijgezind en zeker niet afgevallen terug naar huis.
    We waren om 19.10 terug in Berendrecht en ik zat om 20.05 uur reeds op de voetbal om Beveren te zien verliezen met 1-2 tegen Tubeke (de eerste goal heb ik zelf gemist.).
    Hieronder heb ik een kleine ?? (alhoewel) presentatie van de mooiste foto's (alle dagen zon behalve dinsdag).




    Reageer (1)

    18-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag Schaken in Beveren.
    Donderdag 17 januari 2008.
    Er waren 8 personen aanwezig onderwie ons nieuw lid Jean-Pierre Pannier.  Hij speelde nog een partijtje buiten competitie en verloor  tegen Lucien Verbraeken.
    Erik Cools verloor tegen Norbert Van Hoeyweghen, Eddy Cambré verloor tegen Eric Vangermeersch maar moest eigenlijk remise aangeboden hebben en ik won tegen Herman Cools.


    Reageer (0)

    16-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag en disnsdagavond bridgeavonden

    Beveren.

    maandag 14 januari reeks 2


    1 DE BURGGRAVE FILIP- VLEESCHOUWER ANDRE 58.93%
    2 VAN LOOCK DENISE- VAN DE VELDE MARIE-AN 56.25%
    1 AN ESBROECK JEF-  MCMURRUGH CAREL 56.25%
    4 VONCK ANNEMIE- BAERT URBAIN 50.00%
    5 VAN DEN HEUVEL ANTOIN -VAN BROECK ANITA 47.32%
    6 VAN GOETHEM AIMEE -GIELEN RIA 44.64%
    7 BRIE LUCIENNE- GOOSSENS WERNER 43.75%
    8 LEYSSENS LUCIENNE - DE BOCK GERDA 42.86%

    St-Niklaas.

    Gebruik deze link als u rechtstreeks dit artikel wilt bookmarken of linken...Clubwedstrijd dinsdag 15 januari 2008
    Noord-Zuid
    1. Armand Audenaert-Roni Van Dorsselaer 64.12%
    2.
    Ghislaine en Theofiel Heynderickx 62.02%
    3.
    Marc Ruelens-Arno Van Goethem 56.14%
    4.
    Julia Tack-Lou Thibaut 50.52%
    5. Annie Kant-Heli De Baere 50.16%
    6. Anita Van Broeck-Frans Kenis 49.83%
    7. Jacqueline De Clercq-Nieke Wauters 46.62%
    8.
    Hugo Lippeveld-Raymond Van Meirvenne 44.11%
    9.
    Carel McMurrugh-Jeff Van Esbroeck 43.75%
    10. Maria Maes-Sabine De Westelinck 42.11%
    11. Lutgarde De Cock-Hubert De Smedt 39.61%

    Oost-West
    1. Greta De Cauwer-Tine Moriaux 63.77%
    2. Roger Fruytier-Marcel Thibaut 59.98%
    3. Lieve en Roger Temmerman 55.38%
    4.
    Paul Moriaux-Roger Vandeputte 50.89%
    5. Antoine Christiaens-
    Karel Lyssens 50.64%
    6. Michèle en
    Marc Herssens 48.73%
    7. Lucienne Leyssens-Denise Van Loock 47.44 %
    8. Marijke Clays-Marcel Beeldens 47.30%
    9. Arthur Baetens-
    Bob Krekelbergh 46.59%
    10. René Tack-Rudy Van Hoyweghen 45.48%56.

    11. Gerda De Bock-Urbain Baert 34.32%



    Reageer (0)

    13-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Interclub Bridge
    Ook de bridge viertallen gingen na de 'winterstop' terug van start.
    Deze week speelde Beveren 5 (Carole McMurrugh, Marie-Anne Van de Velde, Myriam Van Wauwe en ikzelf) thuis tegen Kollebloem (Puurs).
    Deze ploeg bestond ook uit mensen die nog maar enkele jaartjes bridgen maar niettegenstaande dat waren ze weer te sterk voor ons.
    Ons nivo stijgt wel maar het is nog niet genoeg.  Gelukkelijk kunnen we niet zakken !?!!.
    Uitslag 9-21.
    Het was wel zeer aangenaam spelen tegen zachte, lieve mensen die enkel speelplezier in hun vaandel hadden staan.  Er werd niet gediscussieerd of ambras gemaakt.

    Reageer (0)

    12-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schaken
     B Na enkele weken rust is de competitie terug hervat.
    Op zondagmorgen 6.1.08 startte de nieuwe competitie van Club 64 te Melsele en ik had de eer om de eerste keer te spelen tegen de winnaar van het jeugdtornooi die vanaf nu mag meespelen met 'de groten'.
    Mattias Van Dosselaer speelde een heel sterke partij maar zijn eindspel stond nog niet op punt en hij verloor (oef 't was niet simpet).
    Op zondagmiddag liep de interuclubcompetitie rustig verder met onze (Burcht 2) eerste thuismatch van het nieuwe jaar tegen Overpelt 2.
    Op bord 1 speelde Jannis Guido (1798 ELO) tegen Paulo Van Hove en  deze laatste won met mat op de 49 ° zet.
    Op bord 2 speelde Jannis Hugo (1673 ELO en broer van Guido) tegen mij en won met een onvermijdbare mat op zet  42.
    Op bord 3 speelde Camps Jeroen (1398 ELO) tegen Maarten maar ook hij ging mat .
    Op bord 4 speelde Cornelissen Bernard (1244 ELO) tegen Van Bogaert Thomas maar ook hij won.
    Eindstand 1-3.
    Burcht 1 speelde tegen Schoten en zij wonnen met 3-1.

    Op Donderdag 10.01.08 speelden we opnieuw in Beveren in CC Ter Vesten.  Na onze nieuwjaarsreceptie konder er 5 partijen verdeeld worden.
    Norbert Van Hoeyweghen speelde tegen Leo Windey : 1-0
    Eric Vangermeersch speelde tegen Herman Cools en doordat Herman geen remise claimde na herhaling van zetten verloor hij het eindspel: 1-0.
    Eddy Cambré speelde tegen Erik Cools en ging al vlug verloren na het verlies van 2 stukken : 0-1.
    Lucien Verbraeken gaf Petrus Goossens partij en won: 1-0.
    Tenslotte speelde Peter Verbruggen tegen mij en na 40 zetten kon ik de boeken toedoen: 1-0.
    Vorige week speelde ik tegen Leo Windey en won..  So you see You lose some and you win some.

    Vrijdag 11.01.08 startte het Zilveren Toren tornooi.
    Dit is een interclub van alle Antwerpse Ploegen;

    Alle ploegen spelen de eerste match in het Fort van Merksem en nadien spelen we thuis of op verplaatsing.
    SC De Gouden Burcht startte met twee ploegen: Luc De Clercq, Peter Verberen (gastspeler van St-Niklaas), Gunther Van Landeghem en Paulo Van Hove in Burcht 1 en Ikzelf, Jan Staes, Bert De Cock en Ramses Deyaert in Burcht 2.
    Burcht 1 speelde tegen Turnhout 1 : uitslag 2.5-1.5 (Gunther verloor en Luc speelde remise; Paulo en Peter wonnen).
    Burcht 2 speelde tegen Halle (Calder Jaak -1606 ELO, Torfs Stefaan - 1449 ELO, Van Bauwel Ludo - 1439 ELO en Bousse Bert - NC).
    Na een spannende partij won ik tegen Jaak doordat ik een prachtige mataanval had voorbereid en die ook afmaakte.
    Ook Jan won zijn partij tegen Stefaan maar Ramses en Bert verloren.  Toch had Ramses een zeer goede opening op het bord gezet maar hij miste de koelbloedigheid om het af te maken en werd mat gezet. Einduitslag 2-2 hetgeen een succes is voor ons.
    Mijn eindstellingen staan hieronder:

    Reageer (0)

    Hoofdpunten blog dirkjogt
  • Animatiefilm Ariadne
  • Beer & Food - A Perfect Match
  • Dodentocht 2013 - The Day After
  • Dodentocht 2013 dag -8
  • Dodentocht 2013 dag -12

    Foto

    Foto

    Recente foto van Fé (21 jaar !!!!).

    Foto

    Hierboven enkele fotootjes van mijn kindjes (?).  Bovenaan staan mijn oudste dochter en zoon (Kim en Nick) .  Eronder staat mijn tweede dochter (Fé) en als laatste mijn jongste dochter Tess.


    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • dirk jogt
  • beertje dagboek
  • starlight
  • Bichon Iris website

  • Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 04-2010
  • 01-2010
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!