jeff speelt bridge en schaakt




Welkom op mijn blog! ik hoop dat hij bevalt.

Foto

Foto

Foto

Inhoud blog
  • ondertussen in melsele
  • dit ies het eerste berichtje van het nieuwe jaar
  • amaaaiii weeral lang geleden dat ik een bericht gepost heb!!!!!
  • Eerste bericht van dit jaar!!
  • welwelwel dat is weer lang geleden !!

    Foto

    Over mijzelf
    Ik ben Jeff
    Ik ben een man en woon in Melsele (Belgie) en mijn beroep is bruggepensioneerd.
    Ik ben geboren op 29/02/1952 en ben nu dus 72 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: schaken, bridge, cinema, computers, tv.
    Ik heb 4 kinderen: 3 dochters (26,20,18) en een zoon (23). Kim, en Nick zijn afgestudeerd. Kim geeft les. Nick werkt.

    Mijn middelste broer Willy  heeft samen met zijn vrouw Karine een frituur in Melsele: ' Frituur Svelta ' aan het voetbalveld in Melsele.
    Alle dagen open behalve maandag en dinsdag.  Voor zelfgemaakte spaghetti en zelfgemaakt stoofvlees en voor een mooi en lekker pakje friet slechts één adres : FRITUUR SVELTA (Van Puymbroeklaan - Melsele).!!!!!!

    Foto

    Zoeken in blog


    Buiten Bridge en Schaak speel ik ook als 'actieve' 50-plusser petanque in Beveren bij OKRA
    27-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog een anekdote over Ollomont
    Als speciale attractie (?) moet ik eigenlijk nog vermelden dat we op woensdagavond met de groep muzikanten (er waren de voorbije weken twee verschillende groepen in Gran Baïta nl een musicalgroep en een groep violisten) naar een kerkje gereden zijn ergens in Excenter boven Aosta met een prachtig uitzicht op Aosta zelf (spijtig genoeg was ik mijn fototoestel vergeten)voor een minioptreden.  Dat dorpje is bereikbaar via een bergweg met bochten en uiteraard steil naar boven (en even steil naar beneden).  Het optreden zelf was SUBLIEM voor een groep die 8 dagen had gerepeteerd.  Het kerkje zat afgeladen vol met mensen uit het dorp.
    Tot zover was alles ok en na een drankje en een hapje ons aangeboden door de pastoor vertrokken we (18 man) met de bus terug naar Ollomont.
    En in de tweede bocht liep het mis.  De bus stopte en was niet meer vooruit te branden wegens een panne aan de versnellingsbak.  Ze stond nog in versnelling en heel langzaam hebben we de bus naar beneden laten bollen!!!! met de koppilingspedaal ingedrukt en met de voet op de rem.
    Enkele Kilometers !!!! verder konden we de bus parkeren op een recht stuk baan zodat ze veilig ???!! stond.
    Dan werden de beide auto's van Irina en Peter 'opgevorderd' om de muzikanten en de instrumenten in een paar keer terug naar Gran Baïta te voeren .
    Rond  1.20 uur!!! was iedereen veilig terug thuis.
    Het was een zeer leerrijke ervaring die eigenlijk niet vatbaar is voor herhaling.
    Maar zo kan ik weer een berichtje posten.


    24-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De voorbije weken
    Zoals jullie weten zat ik de voorbije twee maanden een week of drie in Ollomont (Italië) en we hadden overwegend mooi weer.
    Hieronder volgt een lange diareeks met de meest interessante foto's van onze twee reizen.
    Vele foto's geven een mooie impressie van de schoonheid van het gebergte rond Aosta waarvan Ollomont ook een deel is.


    10-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele weken vakantie.
    Op 23 juli vertrokken we (Marleen, Fé en ik) met de bus vanuit Kapellen met een groep van de Rockschool met de bus naar Ollomont (Italie).
    We zouden daar een dag of 12 koken voor een groep van een dertigtal jongeren met begeleiding en een groep van 11 wandelaars die reeds ter plaats waren.
    Het was weer schitterend weer alhoewel het ook geregend heeft.  Zelfs gestormd met donder en bliksem (1 keer ).
    Het koken verliep perfect en alle mensen hebben zeker genoten van het eten.
    Er volgen nog enkele foto's .
    Mijn dochter Fé werd daar in Italie 19 jaar op 28 juli en dat hebben we gevierd.
    Mijn vriendin Marleen werd op 30 juli 50 jaar !!!!!  en ik heb ze getrakteerd op een McDonalds (zelfs in Aosta is dat).e,

    Op 2 augustus reden we tevreden terug naar huis.
    Op 5 augustus overleed de beste vriend van mijn zoon door een motorongeval en deze week begon dus in mineur.
    7 augustus werd er terug geschaakt door mij en ik lootte mezelf uit tegen Jean-Pierr Pannier maar hij speelde redelijk snel (hetgeen niet zijn sterkste kant is) en hij kwam dan ook een paard en een toren achter en deze achterstand maakte hij niet meer goed.

    8 augustus ging ik naar jaarlijkse gewoonte met mijn broer Dirk (blog = dirkjogt).naar de dodentocht in Bornem en mijn dochter Tess ging mee.
    Tess en ik gaan mee als bevoorraders van de wandelaar/loper Dirk.
    Hij heeft de eerste 30 km gelopen en is dan verder gewandeld tot 12.50 uur zaterdagmiddag toen hij blij en niet te moe binnenwandelde in de tent op de markt te Bornem.  Dit was zijn achtste dodentocht en de vijfde keer dat hij de eindmeet haalde.
    nen dikke proficiat.

    10 augustus ging ik na een flinke nachtrust nog eens schaken in Melsele.
    Mijn tegenstander was 'Sla' en in het eindspel ging ik ten onder. 

    Ondertussen ben ik zelf begonnen met het bouwen van een website voor Malpertuus Beveren (de schaakclub waar ik voorzitter ben).
    Deze website bevindt zich op hetvolgende adres: www.freewebs.com/malpertuusschaakvrienden.


    Hoofdpunten blog dirkjogt
  • Animatiefilm Ariadne
  • Beer & Food - A Perfect Match
  • Dodentocht 2013 - The Day After
  • Dodentocht 2013 dag -8
  • Dodentocht 2013 dag -12

    Foto

    Foto

    Recente foto van Fé (21 jaar !!!!).

    Foto

    Hierboven enkele fotootjes van mijn kindjes (?).  Bovenaan staan mijn oudste dochter en zoon (Kim en Nick) .  Eronder staat mijn tweede dochter (Fé) en als laatste mijn jongste dochter Tess.


    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • dirk jogt
  • beertje dagboek
  • starlight
  • Bichon Iris website

  • Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 04-2010
  • 01-2010
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 08-2006
  • 07-2006
  • 06-2006
  • 05-2006
  • 04-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
  • 01-2006
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs