Het is de voorbije weken erg druk geweest, vandaar dat het ook eventjes geduurd heeft voor ik iets op mijn blog heb gepost! Op 15 april zijn Jeroen,An, Laurence en Nele toegekomen in Phoenix en heb ik ze tijdens happy hour op donderdag onmiddellijk geintroduceerd bij mijn collegas/vrienden. Ze bleven met zn vieren op hotel omdat het bij mij toch anders een beetje te krap zou zijn! Vrijdag ben ik na mijn werk met hen uitgeweest en hebben we ook Laurence haar vlucht moeten herplannen want vanwege de vulkaanuitbarsting was haar vlucht de volgende dag geannuleerd tot en met donderdag! Nele is zaterdagmorgen wel gewoon naar Denver kunnen vertrekken en Laurence, An en Jeroen bleven voor het weekend bij mij en Sara. Zaterdag zijn we naar Scottsdale Culinary Fest gegaan, een soort festival, maar met allemaal verschillende speciale eetstandjes, heel gezellig! Zondag was het voor het prachtig weer (35C) en hebben we met de Jeep die ze hadden gehuurd de apache trail gedaan en gepicknict aan een meer, het was echt supermooi met al de lentebloemen! Maandag zijn Jeroen en An dan vertrokken richting Hawai en bleef Laurence alleen achter, maar ik moest natuurlijk werken dus konden we enkel savonds iets doen! We zijn gaan shoppen, cinema en hebben ook een pedicure laten doen ( echt zoals je het ziet in de films met stoelen naast elkaar). Op donderdag ging Laurence haar vlucht gelukkig wel door! Twas echt keitof om tijd te spenderen met vrienden van thuis en hen mijn leefwereld hier te laten zien en ik ben ook heel blij dat zij het allemaal zo leuk vonden als ik!
Op het werk word het ondertussen heel druk omwille van het stijgende volume ( dus meer ladingen) en krimpende capaciteit ( veel truckbedrijven die failliet zijn gegaan en dat is nu heel goed merkbaar dat er minder beschikbare trucks zijn) maar ik vind het wel heel intressant om de markfluctuaties te kunnen meemaken en zo zien wat het doet met de prijzen! Doordat het zo druk is aan de truckerskant heb ik wel veel minder tijd om mij op de klanten te concenteren en das af en toe wel jammer! Ik amuseer mij wel nog altijd heel goed op het werk, het is soms frusterend en stresserend maar de rustigere momenten en leuke collegas maken dat helemaal goed! Ondertussen heb ik ook feedback gekregen van de trainee manager over plaatsen in Europa en het zal waarschijnlijk nog tot begin juni duren vooraleer de eerste interviews zullen starten dus ik denk dat ik pas eind juni te weten kom waar in Europa ik ga eindigen.
Vorig weekend ben ik het ganse weekend met Sara bij haar mam en stiefvader gaan logeren in Fountain Hills ( prachtig dorp ten noorden van Phoenix in midden van de bergen) omdat het het voorlaatste weekend was voor zij terug naar Montana keren. We hebben ons twee dagen laten verwennen door Sara haar mama die fantastisch kan koken en gewoon aan het zwembad gelegen, leuk relaxerend weekendje! Deze week ben ik met Stephanie sushi gaan eten in een nieuw restaurant waar je gewoon sushi kan kiezen van een lopende band! Dit weekend ben ik op zaterdag de Kentucky Derby ( heel bekende paardenrace) gaan bekijken in het plaatselijke paardenracestadium in Phoenix! Savonds ben ik samen met Melanie en Sara naar een concert van enkele lokale bandjes gegaan en gisteren had ik "Sunday, Funday! " met Kate, Corrie en Kim in Kim haar huis en zijn we savonds in een cowboybar beland! Ondertussen ben ik hier nu de volle acht maanden en ik vind ieder moment nog altijd geweldig, alhoewel ik er ook naar uitkijk om binnen vier maand terug thuis te zijn!
04-05-2010 om 01:46
geschreven door Ineke
|