Het is duidelijk dat de feestdagen volop in aantocht zijn want iedereen is bezig over kerstfeestjes, kerstkadootjes en naar huis vliegen voor de feestdagen! Dat laatste zit er voor mij niet in, maar over de rest kan ik gelukkig wel meepraten! In de winkels is het hier zot druk, iedereen maakt zich klaar voor kerstmis en alle huizen zijn hier bepakt met lichtjes en sneeuwmannen, de een al zotter dan de andere! En gelukkig heb ook ik kerstplannen, want een kerst alleen zou maar heel zielig zijn he! Sara en ik zijn al volop gerechten aan het plannen voor het kerstdiner en zoals het hoort wordt het natuurlijk een eetfestijn!
Deze week hebben we ook de laatste hand gelegd aan onze plannen voor oudejaarsavond en het is nu met zekerheid Las Vegas geworden! We hebben onze minivan geboekt ( we zijn met zeven), ons hotel ( waar we met 5 mensen in 1 hotelkamer blijven om het toch betaalbaar te houden) en de tickets voor de discotheek op de 31ste zijn vastgelegd! Naast al dit,is het hier ( in tegenstelling tot jullie, die waarschijnlijk een witte kerstmis tegemoet gaan) nog steeds redelijk warm, zaterdag maar liefst 28 graden en dus van sjaals en handschoenen nog geen sprake!
Dit weekend ben ik ook voor het eerst echt gaan 'hiken', met andere woorden wandelen in de bergen! Phoenix ligt in een vallei en is omringd door bergen waarvan de bekendste ' Camelback Mountain' is en voor veel inwoners is bergwandelen 1 van de favoriete hobby"s ( naast bier, fastfood en football natuurlijk). Samen met Dusanna, Johny en Alex zijn we zaterdagnamiddag gaan wandelen in South Mountain en hebben we daar ook zonsondergang meegaakt, hieronder foto's te zien! Zaterdagavond had ik een kerstfeestje en sinds gisteren hebbben we ook een hond tijdelijk op logement! De labrador van Sara haar mama blijft hier voor enkele weken logeren tot dat ze terug is van Montana, dus heb ik tijdelijk weer een huisdier!
Enkele foto's:
Girls night out: Dusana, Michelle, Gabi en ik
Catalina national park in Tucson op thanksgiving met de befaamde Saguro cactus
The Grand Canyon
Wandelen in South Mountain met Phoenix op de achtergrond