Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.
Zoeken in blog
Harttransplantatie
Blog voor en door ruilhartpatiƫnten
30-08-2015
Reactie op vorig bericht...
Hey alle volgers en lezers...
Kort en bondig - ja ik was opgelucht. Donderdag ll m'n bloedname-resultaten ontvangen en de eGFR-waarde stond opnieuw op een, voor mij, comfortabele 43, dus liefst 13 punten gestegen. Ik ben gerustgesteld, voor nu althans, en klaar voor het nieuwe schooljaar.
In bijlage nog een fotooke van mij op de parking van Mycene, stoer poserend bij een 'klein' huurautooke. We zijn er toch overal mee geraakt! Tot de volgende... en vooral hou het gezond en wel! Walter.
Alweer een tijdje geleden dus hier weer even wat nieuws van mij. Afgelopen juni - jaarlijkse controle na 8 jaar - alles stabiel dus een goed verslag na m'n 2-daagse. In juli een weekje naar Korinthos te Griekenland. Fantastische trip - veel 'stenen' gezien en gekoesterd - hartelijk genoten van de hartelijke sfeer ondanks de moeilijkheden waarin de Grieken verkeren...
En dan het minder goede nieuws. Bloedname na m'n terugreis van Griekenland en de nierfunctie stond slecht. Een GFR-waarde van 33; net op het randje naar een sterk verminderde nierfunctie. Terwijl de bloedspiegel van de tacrolimus laag stond nl. 4,5 op en schaal van 5 tot 15.
Weekje nadien opnieuw bloedname om mezelf gerust te stellen maar de resultaten waren zowaar nog bedroevender. GFR-waarde van 30 De tacrolimus stond dan weer merkelijk beter, nl op 10. Toch wel merkwaardige resultaten.
Stand nu - vorige week bloedname laten doen. Resultaten wacht ik nog af. Hopelijk kunnen ze me wat 'geruster' stellen. Zou de warmte en het weinig drinken er toch voor iets tussengezeten hebben? "Ik hoop het uit de grond van m'n hart".
Zo even kort, maar wilde jullie toch ook weer even op de hoogte houden, zo net voor de drukte van het nieuwe schooljaar weer aanbreekt. Als m'n laatste bloedresultaten hoopvoller zijn, dan zal je me snel opnieuw lezen.