Inhoud blog
  • 22-08-2012
  • 14-06-2012
  • 13-06-2012
  • 12-06-2012
  • 11-06-2012
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Stage Barcelona

    03-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27-02-2012

    Helemaal nog niet uitgeslapen, maar het was wel opnieuw vroeg opstaan deze morgen. Op de stage was het niet al te druk, paar bestellingen en dan moest ik ook vandaag Teressa schminken. Ik moest de ene helft doen en Maria ging de andere helft doen, zo zag ik goed het verschil. Terwijl ik aan het schminken was zat ze telkens te kijken waar ik soms wel wat nerveus van werd. Het was ook wel raar om met andere producten te werken dan ik gewoon was van op school vorig jaar, maar zo leer ik deze producten ook weer kennen. Vooral de camouflageproducten (voor wallen, vlekjes, …) weg te werken waren heel anders dan die dat ik gewoon was. Maar goed, ik was klaar en ze zei dat het helemaal niet slecht was om voor de eerste keer met haar producten te werken. Maar toen zij dan aan de andere helft bezig was zag ik een vrij groot verschil, het was veel beter. Maar door haar eens bezig te zien weet ik ook hoe ik ermee moet werken. Hier werken ze vrij veel met het lippenpotlood wat ik helemaal niet gewoon ben. Ik heb vandaag vrij veel nieuwe dingen geleerd en ze zei me dat ik binnen 3maanden hier buiten ga en ook zo zal schminken zoals zij dat doet. Ze heeft er een goed ook in. Ik hoop het want daarvoor ben ik tenslotte hier. Toen ik aan het opruimen was zat haar dochter (die ziek is en dus niet naar school kon gaan) bij mij en zag ik haar bezig met de make-up. Ineens had ze blauwe oogschaduw aangedaan, beetje rood op de wangen, mascara. Wel grappig om te zien en typische kleur die je aandoet aan de ogen als je klein bent J. In het appartement heb ik mijn kamertje opgeruimd, gekookt en mee naar thuis gekeken en dan was het tijd om te gaan slapen want ik was nog veel te moe van het vermoeiende weekend.

     
    De laatste nieuwe aankoopjes voordat de solden hiervoorbij waren, jullie zullen nu denken, SOLDEN?, jaja hier in Spanje duren de solden 2maanden, hoe zalig is dat? En zoals je op de laatste foto kan zien heb ik eindelijk een portomonee gevonden :) Maar deze laat ik op het appartement liggen voor de veiligheid, geen portomonee opzak, dan kunnen ze hem ook niet stelen.

     

    03-03-2012 om 13:48 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.26-02-2012
    Aangezien ik niet meer kon slapen en de rest nog aan het slapen was, heb ik mij aangekleed, briefje gelegd dat ik al weg was en naar het appartement gegaan. Daar heb ik dan mijn Gsm nog een keer proberen aanzetten maar zonder succes spijtig genoeg. Het is echt zo stom!!!! Normaal is het 'een ezel stoot zich geen 2 keer aan dezelfde steen' maar wat is Hannelore Deville dan? Dan heb ik hem maar opnieuw opengelegd op de verwarming, hoop doet zegen. Wie weet werkt hij binnen een paar dagen. Ondertussen is het af en toe mijn Spaanse kaart in mijn andere GSM steken en kijken of niemand heeft gestuurd. De koffiekoeken smaakten wel maar ik had niet veel honger. Vooral nadorst :) Dan heb ik eens naar mama en papa gebeld via skype aangezien Fanny en co daar waren om te eten en ik hun eens wou horen en zien. Het was een kort gesprekje, maar ik was blij dat ik iedereen eens had gezien. Ik was wel nog vrij moe maar ik had geen zin om te gaan slapen uit schrik dat ik dan vannacht niet meer ging kunnen slapen. Tegen 17uur ben ik dan snel bij de kraampjes aan de Ramblas een handtas gaan halen dat in afkorting stond en van daar naar het appartement van Jana en Pieter-Jan gegaan om ons spelletje van gisteren, presidente, af te maken. Het was wel grappig, 4 jonge mensen die op een zondag met de kaarten speelden. Precies 4 oude pekes :) en door de moeheid kwam er dan ook niet veel zinnigs uit ook niet :) Na 2uurtjes te presidenten ben ik terug naar het appartement gegaan met een tussenstop bij een durümbar, dat geraakte er nu wel in na niet veel gegeten te hebben. Dan nog een filmpje gekeken en gaan slapen.

    03-03-2012 om 13:31 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.25-02-2012
    Minder goed geslapen dan ik dacht dat ik ging slapen, maar toch wel blij dat ik niet meer alleen naar huis moest gaan midden in de nacht. Mij snel gekleed en dan ben ik terug vertrokken naar het appartement om mij daar te douchen. Nadat ik alleen een beetje in orde had gebracht, mails gelezen, blog berichten geschreven, vuile was gewassen, kamer opgeruimd,... Ben ik met Sophie naar de Fnac gegaan en nadien nog een paar andere winkeltjes waar we een cadeautje voor Jana hebben gekocht aangezien het morgen haar verjaardag is maar wat we vanavond al gaan vieren. Toen we alles hadden ben ik dan terug naar het appartement gegaan, mij snel klaar gemaakt en gegeten. Om toch niet met lege handen toe te komen had ik iets mee om te drinken samen met chips. Deze keer smaakte de paprika chips zoals in België, eindelijk :) Toen ik toekwam was ik de eerste, ze hadden nog volk uitgenodigd maar die waren er nog niet dus hebben we eerst met ons vieren Jungle Speed gespeeld en nadien presidenten. Het was al lang geleden dat ik nog eens 'gezelschapspelletjes' heb gespeeld. Paar uur later kwam er dan een Belgische jongen toe met een paar Finse mensen. Ineens zat het daar goed vol in hun appartement. Dan was het weer naar het Engels overschakelen. Tegen 1uur zijn we dan vertrokken naar een club aan Parallel. Super veel volk, was daar! Toen ik naar de wc ging, ja en nu zullen er wel veel lachen, maar is opnieuw mijn GSM in de WC gevallen. Ja nu zal je u afvragen hoe kan dat nu? Ik had mijn GSM in mijn mouw gestoken aangezien Henna elk moment kon sturen en zo voelde ik het als ze stuurde, tijdens een WC bezoek floepte hij uit mijn mouw de WC in. Deze keer had ik minder geluk dan de eerste keer, hij werkte niet meer. Hopelijk werkt hij weer na een nachtje drogen. Maar voor de rest was het wel een leuke avond. Tegen 5u30 a 6uur zijn we dan terug gegaan. Hoewel ik mij had voorgenomen om op het appartement te gaan slapen aangezien daar mijn koffiekoeken lagen voor morgenvroeg ben ik toch bij Jana, Pieter-Jan en Sophie blijven slapen. Wat eigenlijk niet zo heel erg was, ik was super moe. Voor het slapengaan nog een boke gegeten en dan in de zetel gekropen, deze keer met een laken dat we deze namiddag hadden gekocht en de zetel als bed gezet, wat toch wel veel beter lag dan gisteren, waardoor ik als een blok in slaap ben gevallen.

     

    Eventjes voorstellen: linkse foto: Jana van België. Rechtse foto Sophie van België
     

     
    Rechse foto: (van links naar rechts) Pieter-Jan, lastige kerel :p (ik weet al niet meer van waar hij kwam ik denk VS), Jana en Sophie

    28-02-2012 om 21:25 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24-02-2012

    Een dag die er helemaal anders uitzag dan ik ’s morgens dacht toen ik ben opgestaan. Eerst mijn laatste keer deze week gaan werken. Het was minder druk dan gisteren, althans voor mij toch. Een paar bestellingen moeten klaar zetten, beetje opgeruimd en dan vroeg Maria mij welke penselen ik mooi vond. Ik toonde haar zo goed als allemaal, nadien ging ze naar de penselenbak en hoorde ik haar rommelen en kwam ze met 10 penselen terug. Ze zei dat ik ze bij Teressa moest laten uitschrijven en dat ze voor mij waren. Ik geloofde het eerst niet, ik kon het ook niet geloven, penselen zijn echt niet zo goedkoop maar ze meende het wel. Ik bedankte haar heel hard en ze maakte mijn dag echt goed, wat een cadeau! Wel super leuk! Toen ik terug in het centrum was heb ik voor de laatste keer een warme wafel met chocoladesaus en soort van m&m’s gegeten aangezien de dagen die volgen het eerder weer zal zijn voor een overheerlijk ijsje. Dan ben ik wat gaan rondlopen in de Fnac, nog nooit gedaan in België, wat ik zeker eens ga doen als ik terug ben, echt leuk. Je zag daar ook vrij veel mensen die gewoon met een boek in een zeteltje zaten te lezen. Wel raar, het leek wel of ik in de bibliotheek was. Toen kreeg ik een smsje van Sophie of ik niet wou afkomen. Wat ik dan maar heb gedaan. Daar zijn we dan vertrokken tegen 19uur naar een bar waar we iets gedronken hebben en tapas gegeten hebben met de meisjes. Het was echt een leuke bar alleen zou ik er niet meer naartoe kunnen stappen, met al die kleine straatjes hier J. Er was nog een andere student bij die Sophie, Jana en Pieter-Jan al kende. Vandaar zijn we dan nog naar een andere bar gegaan. Na een tijdje zijn ik en Sophie dan Henna (het Finse meisje) gaan ophalen aan de metrohalte en onderweg heb ik mijn eerste dürum sinds ik hier ben gegeten, wel zonder frieten en andalouse. Maar toch smaakte het super hard! Nadat ik al 3 maanden geen meer had gegeten. Toen we terug in de bar toekwamen zaten er nog andere studenten bij Jana en Pieter-Jan. En wie zat daarbij? Een jonge die ik heb leren kennen toen ik samen met Leti naar een kleine coctailbar was gegaan. Het was wel grappig om die terug te zien. Daarna zijn we nog naar een andere bar gegaan maar niet meer zo lang, ik begon mijn klop te krijgen en werd toch wel vrij moe. Het was genoeg geweest. Toen Sophie, Jana en Pieter-Jan voorstelde om bij hun te blijven slapen was ik echt gelukkig dat ik niet meer alleen te voet moest gaan naar mijn appartement want ik was echt veel te moe. Daar heb ik mij dan neergelegd in de zetel met een deken en heb ik zalig geslapen.

    26-02-2012 om 22:53 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.23-02-2012

    Toen ik toekwam aan het station van La Garriga ben ik snel in een cafeetje een warme choco gaan drinken aangezien ik super dringend naar de wc moest, daar dan nog wat gezeten tot het bijna tijd was om te beginnen werken. Het was vrij druk, 2 bestellingen die ik moest klaar zetten, dan nog de oude producten allemaal klaarzetten dat die ook verkocht konden worden, uit de stock schrijven, … Ja het was wel leuk om telkens te weten wat ik allemaal moest doen en niet veel stil te zitten. Dus er was vandaag ook geen tijd om Teressa te schminken, misschien voor morgen. Het was zo goed weer en warm achter het glas in de zon dat ik een smsje had gestuurd naar Sophie om na mijn stage een ijsje te gaan eten. Ik had er zoveel zin in met die zon, het gaf mij meteen meer energie alleen spijtig dat de zon mijn vreselijke hoest niet kan wegnemen. Toen ik de trein nam zag ik dat er op het schermpje 20 graden stond, mijn hart maakte een sprongetje J Hopelijk blijft het vanaf nu telkens 20 graden en meer. Aan de fonteinen heb ik dan even moeten wachten op Sophie en Jana en nadien zijn we dan naar de MacDonald gegaan achter een Mcflurry en daar op het terrasje gezeten. Echt zalig zo’n weer. Toen vroegen ze of ik zin had om mee te gaan naar het appartement waar Jana en Pieter-Jan zitten. Onderweg zijn we nog van die kleine winkeltjes binnen gegaan waar ik mooie schoenen zag maar met mijn probleem voeten deden ze natuurlijk pijn dus heb ik ze maar laten staan. Soms kan ik er zo op vloeken. Tegen 19uur ben ik dan terug naar mijn appartement gekomen en heb ik hier snel gekookt, net op tijd klaar om terug mee te kijken naar thuis. Ik ga blij zijn als het weekend is dat ik kan uitslapen, daar kijk ik zo hard naar uit! En het zal ook eens goed doen om uit te slapen.

    26-02-2012 om 22:37 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.22-02-2012

    Vandaag was het ’s morgens al iets warmer op de stageplaats en ben ik ook even aan het station blijven zitten in het zonnetje op een bankje. Het was wel nog koud maar het viel goed mee in de zon. Ik had geen zin om daar weer een half uur te vroeg te zijn. Vandaag was Maria terug gekomen uit Madrid en dus moest ik heel haar tas nakijken en alles op orde zetten van alle producten, ook de penselen moesten weer schoongemaakt worden. Ik heb ook even bij hen gezeten toen ze bezig waren over een nieuw product en waren ze van alles aan het bereken. Soms kon in het wel verstaan maar ze praten zo snel en dan af en toe met Catalaans ertussen. Nu hoor ik wel heel goed het verschil tussen Catalaans en Spaans. Maar ik vind het Catalaans toch wel niet zo mooi eigenlijk. Er word te veel met de CH en SCH gesproken maar dan lelijk. Ze probeerden wel in het Spaans te praten zodat ik een beetje kon mee volgend, maar als ze de cijfers zeiden was het Catalaans. Ze liet mij dan ook weten dat ik eens aan Teressa moest schminken zodat ze kon zien hoe ik werk en dan ze mijn niveau ook kan zien. Hopelijk is ze er een beetje content van. Na 3uur werken vertrok ik opnieuw naar het station waar ik mijn boterhammen heb gegeten en dan met de trein terug naar het centrum. Daar moest ik onmiddellijk vertrekken want de trein had ook weer vertraging, heeft vrij lang aan elke halte stil gestaan waardoor ik bijna een uur op de trein heb gezeten ipv een half uur. Vandaag was het daar iets drukker. Tussen de klanten door vroeg Xenia mij dan ook hoe het was met mijn teen. Het viel wel mee de pijn maar ik voelde het nog een beetje. We zien wel volgende week, als ik er dan nog last van heb wil ik het haar wel nog eens zeggen maar ik heb schrik dat ze er nog gaat aan knippen. Op het appartement heb ik dan de rest van mijn kip en broccoli gemaakt met roomsaus echt super lekker die roomsaus en dan met boterhammen, ik had geen zin meer om nog pasta te koken J Helemaal niet veel werk maar boterhammen ging sneller. ’s Avonds is het echt lastig, dan komen er steeds kriebels in mijn keel en moet ik ook heel veel hoesten. Ook ’s morgens maar dan is het vooral dat alles los komt, ook wel nog lastig als ik dan mensen tegen kom hier in de blok en wil dag zeggen lukt het bijna niet omdat ik door mijn hoest niet goed kan praten doordat hij los komt. Hopelijk gaat hij snel weg.

    26-02-2012 om 22:29 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21-02-2012

    Toen ik toekwam aan het station heb ik vrij lang moeten wachten op mijn trein, hij was bijna een half uur te laat, ja ook hier zijn er vaak vertragingen maar het valt niet zo hard op als bij ons. Er staat niets in het rood of niets bijgeschreven, de trein blijft gewoon op het scherm staan en de andere die wel gepasseerd zijn die gaan van het scherm. Doordat de trein vertraging had was ik ook later op de stage dan anders maar wel nog op tijd. Ook vandaag was het weer bezigheidstherapie. Ik ga blij zijn als Maria terug is en dat ze mij ander werk kan geven, iets nuttigs. Gelukkig was het vandaag maar 3uur dat ik moest werken. Ik had dan ook vanmorgen naar Jordi gestuurd om te vragen of hij nu al gebeld had naar Xenia aangezien ik nog steeds niets had gehoord van hem. Typisch, hij moest nog bellen uiteraard J. Toen ik nog niets had gehoord om 14u30 ben ik dan naar de stageplaats gegaan en heb ik het daar gevraagd. Hij had gebeld maar ze vroeg of ik vandaag, morgen en volgende week dinsdag nog wou komen aangezien Xenia dinsdag alleen is doordat Eli een dagje verlof neemt. Geen probleem voor mij is was al blij dat het einde in zicht kwam. Hoewel ik ze daar wel ga missen. Maar ik had dan ook meteen gezegd dat we nog iets gingen gaan drinken voor mijn laatste dag. Waar ze wel akkoord mee waren. Ik ga dan samen met Eli, Xenia en Alba in de eerste week van maart iets gaan eten en drinken. Ik kijk er al naar uit. Het was vandaag heel rustig op de stageplaats. Toen Xenia vroeg of ik iets wist om te doen zei ik haar dat ik al een tijdje last had van mijn dikke teen aan de zijkant dus heeft ze er eens naar gekeken en begon ze te knippen aan de zijkant van mijn nagel, en dan met een pennetje langs mijn nagel en onder mijn nagel. Ik heb wel vrij veel schrik dat mijn nagel nu gaat ingroeien dus ik zal het maar in het oog houden dat dit niet gebeurt anders word het hier nog leuk. Dan zal ik hier ook eens het ziekenhuis gezien hebben vrees ik. Hopen dat het niet gebeurd dus. Het doet wel al minder pijn en ik heb er ook al minder last van wat dan weer het positieve is. Op het appartement heb ik snel een pizza in de oven gestoken en dan snel gedoucht en nadien weer meegekeken naar thuis. Zo was de avond ook weer voorbij.

    26-02-2012 om 22:18 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20-02-2012

    Deze morgen was het moeilijk om op te staan, ik was niet echt op tijd gaan slapen en was nog moe en ook nog steeds ziek, ik wou nog zo graag blijven liggen en het had ook wel beter geweest denk ik. Maar aangezien ik in België ook ga werken als ik ziek ben doe ik dat hier dus ook. Geen uitzonderingen. 2 jaar geleden was het vandaag ons Chinees etentje van de Chiro, een Chinees etentje die de leiding nooit meer zal vergeten J. Ik en Gert zijn vandaag dus 2 jaar samen wat allemaal begon op het chinees. Ook dit jaar waren we niet bij elkaar zoals ook vorig jaar het geval was. 3e keer goede keer zeggen ze é. Tja ieder op z’n toer die weggaat zeker? Het was weer vroeg opstaan vanmorgen en gisteren lukte het niet echt om op tijd in mijn bed te geraken dus was het vanmorgen ook moeilijk om op te staan. Op de stage was het verder werken met het werk waarmee ik vrijdag was gestopt en nadien gaf Teresa mij nogal bezigheidstherapie. Ze wist niet meer wat ik moest doen en dan gaf ze mijn klusjes die echt nergens op sloegen maar goed zo bleef ik bezig. Ik was wel blij toen het 14u30 was, morgen zal het nog zo’n dag zijn aangezien Maria nog steeds in Madrid zit voor een demonstratie. Hopelijk komen er wat bestellingen binnen dat ik mij daarmee kan bezig houden. Nadat ik terug op het appartement was heb ik mij hier een beetje beziggehouden met van alles waarmee ik achterstand had opgelopen door de drukke week van vorige week. Om 17uur had ik dan met Sophie afgesproken, ze ging mij helpen met een treinkaart te nemen voor 3 maanden want je hebt hier nogal veel verschillende kaarten. Nu heb ik een kaart voor 3 maanden voor metro, bus, trein, … echt wel handig en vrij goedkoop ook want je kan er overal mee naartoe. Nadien ben ik terug naar het appartement gegaan en eindelijk mijn kip klaargemaakt die ik al had uitgehaald van vrijdag om normaal dan klaar te maken voor Marijke, Sophie en ik. Maar ik vond het zo onnozel om te koken als er bezoek is en dus zei ik dat ik die wel volgende week voor mij ging klaarmaken. Eens iets uitgeprobeerd: pasta met kaassaus, kip in stukjes met broccoli en dan in de oven. Ja ik denk dat ik het nog zal klaarmaken want het was super lekker. Er was wel nog kip en broccoli over maar die eet ik wel morgen of overmorgen op. Daarna, na een week niet meer gezien te hebben, heb ik eindelijk nog eens thuis kunnen meekijken met mama en papa. Het was een rustige namiddag en avond, wat wel eens goed deed na een week drukte.

     

    26-02-2012 om 21:54 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.19-02-2012

    De dag begonnen met zalig te gaan ontbijten met Marijke. Lekkere koffiekoeken, warme chocomelk en leuk gezelschap. Wat moet een mens nog meer hebben? Een lekkere crèmekoek vanuit België misschien :) Die mis ik hier wel heel hard, de crème is hier helemaal anders dan bij ons. Daarna hebben we vooral op het appartement gezeten, beetje zitten kijken op internet, we wouden nog naar iets van carnaval gaan maar alles begon pas tegen 17uur en dan moest Marijke al in de luchthaven zijn. Dus hebben we hier nog wat zitten babbelen en tegen dat onze buikjes honger kregen zijn we naar het centrum vertrokken en hebben we gebruik gemaakt van één van de afkortingsbonnetjes die ik had gekregen om bij de Pans een broodje te gaan eten. Tegen 15uur zijn we dan stilaan naar de vertrekhalte van de Aerobus vertrokken zodat Marijke toch op tijd was op de luchthaven. Daar heb ik nog eens genoten van een dikke knuffel van haar en toen is ze de bus opgestapt. Weer een moeilijk moment, maar het waren zo’n leuke 4 dagen toen ze hier was! Ik heb er echt van genoten, het was wel raar dat ze dan vertrok en dat ik hier bleef maar ik ben het intussen al gewoon. Toen mama en papa vertrokken was het raarder. Als ik het zo bekijk vliegt de tijd echt super snel! Vorige week kon ik niet wachten tot mijn bezoek hier was en nu is het al voorbij. Nu komen er nog eens 5 weken aan zonder bezoek en nadien heb ik bijna om de 2 à 3 weken dat er wel iemand komt. Dus het zal allemaal weer snel gepasseerd zijn. Toen ik terug op het appartement aankwam, heb ik even genoten van de rust, laptop opgezet en aflevering van The OC bekeken, zalig even alleen na zo’n drukke week. Ja dan kan ik er wel even van genieten maar het gemis komt ook zo snel terug. Deze avond is Sophie haar gerief dan nog komen halen aangezien ze na 4 dagen zoeken toch een appartement heeft gevonden. Ze mag er wel pas 1 maart in maar in tussen tijd gaat ze bij 2 medestudenten logeren in hun appartement aangezien ze hier telkens moet betalen per dag wat dus vrij duur zou uitkomen. Wat ik dan ook wel snap. Maar we gaan elkaar zeker nog zien. Het is ook wel leuk dat er nu iemand zo dichtbij zit dat ik ken, dan kunnen we vaker afspreken en kunnen we misschien samen gaan sporten. Maar volgende week zal een kalme week worden, ik ben vrij moe en moet toch wat slaap inhalen. Maar nadien zal ik wel weer afspreken en in het weekend ook, dan kan ik terug uitslapen J Ik kijk er nu al naar uit. ’s Avonds is Sophie dan samen met Jana en Pieter-Jan haar spullen komen halen. Nog wat gebabbeld en dan was de rust weer daar. Hier nog wat mijn kamertje opgeruimd en ook al mijn kaartjes die eerst op mijn kastje stonden heb ik omhoog gehangen met plakband aangezien ze telkens omvervielen als ik mijn deur open of dicht deed. Zo blijven ze mooi op hun plaats en is mijn muur ook niet zo kaal meer J Als iemand nog aan mijn muur wil hangen stuur gerust maar foto’s op ze kunnen er nog bij of een leuk kaartje J

     

    23-02-2012 om 20:05 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18-02-2012

    Ik had met marijke om 10u30 afgesproken op de Rambla maar het is uiteindelijk een uur later geworden aangezien ik nog aan het praten was met mijn huisbazin en ik ook nog mijn was moest insteken. Uiteindelijk hadden we allebei wat meer tijd nodig om ons klaar te maken. Dan zijn we naar de fimo winkel gegaan en ben ik ook een winkel tegen gekomen waar ik mij eindelijk een portemonnee heb gekocht, maar hij zal pas in België gebruikt worden zodat hij niet opnieuw kan gestolen worden. Marijke wou graag nog eens Arc de triomf zien dus zijn we eens tot daar gegaan. Daar was een basketbaltornooi bezig op het plein, kleine kindjes die speelden tegen elkaar maar ook volwassenen, het ging van groot naar klein, echt schattig die kleinste. Toen we toch wat honger begonnen te krijgen zijn we terug naar de Rambla gegaan en hebben we daar eerst de ene kant van de kraampjes gedaan en dan naar de Macdonald gaan eten en na een lekkere hamburger met frietjes eerst zalig genoten op de brug in het zonnetje. Toen we dan terug gingen hebben we de andere kant van de kraampjes gedaan. Daar heeft Marijke haar souvenirs dan ook gekocht die ze moest hebben. Daarna zijn we naar de handtassenwinkel gegaan waar we gisteren waren geweest en heft Marijke het haar niet kunnen laten om er eentje te kopen, maar uiteindelijk valt het nog mee 1 handtas op de zoveel mooie die ze gezien had :) Dan was het tijd om al de koopjes af te zetten in het hotel, daar even tot rust gekomen en dan naar de infostand vertrokken om daar eens te informeren waar er juist een stoet is van carnaval. Op het gemak zijn we dan tot daar gewandeld en daar toch nog eens voor de zekerheid gevraagd of we wel juist stonden. Toen de politie de auto's deed stoppen kwam er een soort stoet aan ja maar het waren gewone mensen die verkleed waren en in een 'stoet' liepen zonder praalwagens, speciale kostuums,... Het was niet dat wat we er van verwacht hadden, we zullen op een verkeerde plaats hebben gestaan om een mooie stoet met praalwagens te zien passeren. Omdat Marijke toch wel zin had in echte tapas en ik haar gisteren ook zei dat we naar het restaurant gingen gaan waar ik al elke keer ben tapas gaan eten zijn Marijke, Sophie en ik lekkere en echte tapas gaan eten :) Dan nog een mooie afsluiter voor de laatste avond dat Marijke hier was zijn we nog een heerlijke coctail gaan drinken. Deze keer samen met Sophie. Er was daar wel een rare man die daar opdiende die een beetje te veel lachte naar ons, op de duur leek het alsof hij ons gewoon uitlachte maar we snapten niet waarom. Maar het was opnieuw een geslaagde avond :) Hoewel ik begon ziek te worden. Hoe later op de avond hoe dikker mijn klieren werken, echt geen leuk gevoel, ook mijn stem begon het stilaan te begeven. Vandaag had ik ook eens onder mijn bed gekeken omdat ik mijn kaart aan het zoeken was en wat zag ik daar???!!!! Een dik laagje stof, echt een donsje, gedegouteerd was ik! Eerst zei ik tegen Sophie dat we het morgen gingen opvegen voor zij vertrok maar 's avonds zaten we dan allebei te hoesten en ik dacht dat dat stof er toch ook geen deugt aan ging doen dus hebben we hier om 1 uur 's nachts nog het stof van onder mijn bed gehaald. Eerst gebrobeerd met mijn bed op te heffen maar dit werd op de duur wel heel zwaar en nadien hebben we gewoon mijn matras en lattenbodem eruit gehaald en zo kon ik alles stofvrij maken. Ik vraag mij af hoe lang dat stof daar al lag. Echt vies!


     

     

    Arc de Triomf voorkant en achterkant (welke de voorkant is moet je zelf maar uitmaken :) )
     

     

     



    22-02-2012 om 21:47 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17-02-2012

    Voor de laatste keer deze week vroeg opstaan. Met die gedachte ben ik uit mijn bed geraakt. Op de stage ging ik voort met mijn werk waarmee ik gisteren ben geëindigd, producten controleren zodat deze allemaal in orde waren om mee te nemen naar Madrid. Dan waren er ook nog een paar bestellingen binnen gekomen die moesten klaargezet worden. Vandaag kwam de zon er niet zo goed door als gisteren waardoor het weeral een stuk kouder was binnen. Ik heb mij ook nog moeten bezighouden men de stock van de penselen en dan nog producten van een andere firma die moesten geteld worden om nadien terug te geven aan de firma vanwaar ze kwamen. Dan zat de dag erop voor vandaag en ook de werkweek zat erop. Nu lekker genieten van mijn weekend met Marijke en Sophie; hier heb ik lang naar uitgekeken, bezoek in het weekend. Toen ik tussen de 2 fonteinen op Marijke stond te wachten stuurde ze mij een sms dat ik haar van ver ging zien afkomen in haar limousine :) Vol ongeduld stond ik te wachten maar ik zag haar niet, uiteindelijk zag ik in de verte de toeristenbus waar ze bovenaan op zat en enthousiast zwaaide, een echte toerist. Ze heeft bijna 4uur op die bus gezeten en om deftig te kunnen zien had ze zich bovenaan gezet maar het was daar een beetje koud dus zijn we samen een warme chocomelk met churros gaan eten. Nadien zijn we de kleine straatjes gaan doen die zij gisteren al had gedaan alleen en zijn we ook naar de tweedehands winkels gegaan die ze had opgezocht. Maar veel konden ze daar niet zien aangezien er in de hele straat een elektriciteitspanne was. Toen we wat doorliepen zijn we een super leuk winkeltje tegen gekomen met mooie, speciale kleren en super veel handtassen, een winkeltje voor marijke. Maar ze ging nog wachten om iets te kopen tot ze alle winkeltjes had gezien. Dan naar de parelwinkels gegaan, eerst een tussenstop bij een ijsjes kraam. Niet zomaar een ijsjeskraam echt het beste tot nu toe qua originaliteit! Eerst liet hij ons proeven wat we graag wouden, aangezien het zo lekker was hebben ze ons dan maar een ijsje genomen. Je kiest zelf de smaak, bv: munt, hazelnoot, coco's, koffie,... en nadien kies je welke chocolade er rond moet, melk, witte, fondant,... en dan nog eventueel met nootjes of coco's. Echt heerlijk! Dan is marijke haar voorraad van parels gaan bijschaven in het winkeltje iets hoger. Al snel was het 20uur en sloten alle winkeltjes dus moesten we morgen nog eens terug komen om de fimo te komen halen. Ons buikje begon dan toch stilaan honger te krijgen en marijke vroeg om eens tapas te gaan eten. Omdat ik eens een ander restaurant wou uitproberen heb ik een ander adres genomen vanuit mijn boekje. Eentje die Xenia mij had gegeven. Het was wel iets verder maar we konden er met de metro naartoe. Daar aangekomen waren er nog een paar winkeltjes open en waar we absoluut binnen moesten aangezien het er zo leuk uitzag. Va toch wel vrij lang zoeken en stappen zijn we eindelijk aangekomen in het restaurant. Het zat er goed vol dus wat betekende dat het wel lekker ging zijn. Het was alleen raar, er waren geen warme tapas enkel koude. Dus hebben we tortilla met tonijn en ham genomen met een stuk brood, nadien hebben we dan nog een brood met zalm gedeeld. Het was wel lekker maar we hadden toch wel andere tappas in ons hoofd en het brood met de zalm was ook vrij duur. De weg naar de soort metro leek toch iets korter dan toen we naar het restaurant gingen. Nadien zijn we dan nog iets gaan drinken in de coctailbar, we hadden gevraagd aan Sophie of ze mee ging maar ze lag al in haar bed. Dus was het een tête a tête met Marijke. Lekker veel gekletst en dan allebei naar ons bedje gegaan. Het was een geslaagde avond.

     

      

     

     
    Hiervan moest ik toch even een foto trekken, dit is een coctail die zo noemt, die van de chiro zullen het wel snappen en gert ook :)

    21-02-2012 om 21:24 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16-02-2012

    Na een korte nacht ben ik met moeite uit mijn bed geraakt maar het is mij toch gelukt. Wel wat te laat vertrokken om mijn trein te halen dus heb ik mij nogal moeten haasten en toen ik er dan bijna was heb ik een mooie duik genomen richting de grond, ja het zal mooi geweest zijn om te zien en de mensen keken nogal toen ik vloekte. Er was wel een meneer zo vriendelijk om mij te helpen maar ik was zo gehaast dat ik hem niet eens deftig kon ‘dank u’ zeggen. Op de stage kreeg ik de opdrachten van alle penselen te kuisen aangezien Maria maandag naar Madrid moet voor een demonstratie of zo. Hier voor moet al het gerief in orde zijn dus was de opdracht alles goed schoonmaken en zien dat alle producten nog goed gevuld waren. Vandaag was het gelukkig weer mooi weer en scheen de zon goed binnen waardoor het zalig was achter het glas in de zon, ik had er goed warm van. Tijdens dat ik de penselen aan het kuisen was waren er dan ook weer enkele bestellingen binnen gekomen en die dan ook klaargezet tegen dat de leverancier ze kwam ophalen. Terwijl ik aan het werken was kreeg ik telkens enthousiaste smsjes van Marijke dat ze super leuke winkeltjes heeft gezien met sjakoshe, parels, fimo, … Ja ze leek wel gelukkig J Dan was het al snel tijd om de trein te nemen. Eerst mijn bokes opeten op een bankje aan het station en ondertussen zalig genieten van de zon. Ik denk dat het één van de warmste dagen is tot nu toe vanaf dat ik hier ben. Hoewel er een beetje wind is maar het valt best mee het is niet zo’n koude wind. Hopelijk blijft het weer zo nog een tijdje. Aangekomen in Barcelona zag ik op het schermpje dat het er 18 graden was. Ja hopelijk is dit het begin van de lente hier. Aan de fonteinen heb ik dan even gewacht op Sophie en Marijke. Vandaar uit ben ik dan samen met Marijke vertrokken naar Placa Espanya aangezien ik vandaag werd verwacht bij Jordi om eens te babbelen over mijn stage. Want ja je zult je oren nu niet geloven (of je ogen J ) maar hij heeft mij begin deze week zelf een mailtje gestuurd om te vragen of ik vandaag kon komen. Ik dacht dat hij het over volgende week had maar voor de zekerheid had ik hem toch maar eens gevraagd naar de juiste data aangezien ik het zou raar vinden dat hij zoveel op voorhand zou plannen. En hij het dus wel degelijk over vandaag. Sophie die had nog een paar afspraakjes voor appartementen te gaan bekijken dus gingen we later die dag afspreken om dat ergens iets te gaan eten… Samen met marijke ben ik dan bij Jordi gegaan en heb ik hem gevraagd of ik mocht stoppen op mijn eerste stageplaats aangezien ik daar niet heel veel kan doen en dat ik ook wel dacht dat Xenia hiermee geen probleem zou hebben, doordat zij het ook wel lastig vind dat ze mij niet veel meer kunnen laten doen dan wat ik nu doe. Hij ging haar dan vrijdag bellen om hierover te spreken, dus het is nog even afwachten. Ja ik zal ze wel missen Xenia en Eli want het waren toch wel 2 leuke meisjes en ook hele lieve! Maar het is beter zo. Toen we bij Jordi weggingen hebben we de lift naar boven genomen zodat Marijke ook eens het uizicht kon zien van daarboven. Nadien met de roltrap naar beneden naar het shoppingcenter en daar wat rondgekeken in de winkels en als afsluiter van toch wel een mooie lentedag hebben we een welverdiend ijsje gegeten. Super lekker! Dan terug naar het appartement. Sophie had al een paar kamers gezien vandaag maar er zat nog niets tussen waarvan ze dacht ‘dit is DE kamer’ dus is het morgen nog verder zoeken. Ik had wel zin in pizza dus zijn we naar de dominopizza gegaan en daar een familia pizza genomen J Daar nog heel lang zitten kletsen en dan zijn we met z’n drieën tot aan marijke haar hotel gegaan en zijn ik en Sophie terug naar hier gekomen. Maar het was weeral laat eer ik in mijn bedje lag aangezien ik mij dan nog moest douchen. Maar morgen is het de laatste dag van de week dat ik zo vroeg moet opstaan. J



     
    Moesten deze schoentjes echt zijn, wow echt ik zo zoizo voor die groentjes gaan, zo mooi! Maar spijtig genoeg zijn ze van chocolade. Als jullie mij niet geloven kom dan zelf maar eens kijken ;) of vraag het maar aan Marijke zij heeft ze ook gezien.

    20-02-2012 om 22:54 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15-02-2012

    Vandaag voor het eerst weer mogen schminken in maanden, vooral eigenlijk de maanden dat ik hier ben. Hier heb ik nog maar één keer kunnen schminken en dat was op mijn eerste stage om te laten tonen waarvoor ik eigenlijk geleerd heb. Het voelde goed ook al moest ik hiervoor een half uur vroeger opstaan en een half uur vroeger de trein nemen. Toen ik aankwam aan het station moest ik even wachten en daar kwam Maria al aan. Samen gingen we dan naar het schooltje in de buurt. Daar had ze al haar materiaal al klaargezet en konden we meteen aan de slag. Ik dacht dat het de bedoeling was dat wij de kinderen gingen schminken maar dat was niet zo. Eerst toonde zij het voor stap per stap en al de kindjes zaten te luisteren en aandachtig te kijken. Wij moesten de hulplijnen op het gezicht tekenen en de kinderen gingen bij elkaar dan de vlakken inkleuren. Het ging best goed maar bij sommige ging het toch wel de verkeerde kant op. Het is wel super schattig om kinderen van het eerste leerjaar bezig te zien en ze vonden het fantastisch dat er ook iemand van België was. Maria had mij voorgesteld en er ook bij gezegd dat ik van België was en dat ik wel een beetje Spaans kan maar dat het Catalaans nog ver weg is, maar de kinderen vergaten dit zo snel en vroegen mij dan telkens van alles. Toen ze elkaar dan allemaal geschminkt hadden moest ik toch bij iedereen eens langs gaan om het een beetje mooier te maken want bij sommigen was het een echte knoeiboel. Dus hier en daar een beetje opgeknapt aangezien het toch ook wel reclame was voor Maria ook. Nadien nog wat glitters eerst bij de meisjes maar toen de jongens dit zagen wouden ze dit ook allemaal. Het was wel grappig, een jongen met dan spiderman erop geschminkt en daar nog glitters bij, ja het was echt carnaval. Het was al snel 12uur en dus tijd om door te gaan. Onderweg naar het bedrijf zijn we nog langs de bakker gepasseerd en zijn we een beetje gebakjes gaan halen omdat Maria honger had J. Op het bedrijf toegekomen heb ik dan al het materiaal schoon gemaakt en nog een bestelling klaar gezet en dan was het tijd om de trein te nemen. Het was prachtig weer, de zon scheen en het plein aan Placa Catalunya zat weer vol met duiven. Toen ik toekwam ben ik dan met mijn peter en tante Els naar de pans een broodje gaan eten. Als we net gedaan hadden liet Sophie (iemand die ik heb leren kennen via Lien, zij komt nu ook 4 maanden stage doen hier in Barcelona) mij weten dat we was toegekomen aan Placa Catalunya. Dan ben ik naar daar gegaan en dan zijn we samen naar het appartement gekomen. Hier heb ik dan wat uitleg gegeven en tips over de stad… Nadien is zij dan beginnen zoeken en bellen voor appartementen en ben ik met mijn peter en tante Els de Rambla afgestapt met in het midden een drinkpauze. Toen we aan de have toekwamen was het tijd om te eten en zijn we in het ELX restaurant een lekkere Paëlla gaan eten. Ik had zo te doen met tante Els, ze had zoveel speerpijn van de voorbije dagen doordat ze het niet gewoon was om zoveel te stappen en ze had ook niet zo’n goede schoenen bij om zoveel te stappen. Maar ze vonden het wel heel leuk dat ze zoveel gezien hebben op korte tijd. Ik vond het ook heel leuk dat ze naar hier zijn gekomen, het was echt leuk om hun hier te zien. Dan kwam het afscheid aangezien ik morgen opnieuw vroeg moest gaan werken en ze al op de luchthaven moeten zijn als ik terug in Barcelona toekom. Het was toch wel raar, opnieuw afscheid nemen. Maar ik probeerde mij snel te focussen op de komst van Marijke zo werd het niet te moeilijk het afscheid. Eerst ben ik nog even naar het appartement gegaan waar Sophie zat en nog wat met haar gebabbeld en nadien heb ik dan de Aerobus genomen richting de luchthaven. Daar heb ik dan nog even moeten wachten aangezien Marijke daar is toegekomen met een half uur vertraging. Ik was zo blij toen ik haar zag waardoor ik mijn tranen niet meer kon tegenhouden J Op weg naar het stad super veel gebabbeld. Dan meegegaan met haar tot aan het hotel, daar ook nog gebabbeld. We hadden zoveel te vertellen maar het was ook al zo laat. Uiteindelijk ben ik dan terug naar het appartement vertrokken waar Sophie al lag te slapen, ik ben er dan ook snel ingekropen want het was al laat en morgen wordt het weer vroeg dag.

    Mijn bazin (Maria) met haar dochter.

     

     

      

     in het Catalaans optellen, het lijkt heel hard op het frans.

         
     

    20-02-2012 om 16:40 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14-02-2012

    Eerst en vooral aan iedereen een hele gelukkige Valentijn gewenst! ’s Morgens ben ik terug naar mijn stageplaats vertrokken en deze keer toen ik daar toekwam waren al de vrouwen er al en was de demonstratie al begonnen, ik wist niet dat het vroeger begon maar ik moest er blijkbaar toch niet vroeger zijn. Het was deze keer heel veel praktijk. Eerst legde Maria uit waarvoor je welk product gebruikte en nadien mochten ze gaan uitproberen. Ik moest dan telkens kijken wat ze deden en of het ook goed was, ook als Maria uitleg ging geven moest ik bij haar staan om te zien wat ze zei en wat ze deed. Ze vroeg mij dan op een gegeven moment of ik hun kon verbeteren als ze iets niet goed deden, ik denk dat ik het wel zou kunnen maar dan in het Spaans uit leggen waarom het niet zo maar zo moet dat zou niet echt lukken. Het was wel leuk om hun bezig te zien. Er was wel één vrouw die Engels kon en zei vroeg mij dan iets wat ze het beste zou doen qua kleuren en het donkere gedeelte en nadien over de lippen… Het was echt heel leuk om eindelijk nog eens bezig te zijn met make-up. Ik ga mij dan ook volgende week bezig houden met al de make-up termen op te zoeken, zoals jukbeenderen, ooglid, … in het Spaans. Zo weet ik dat ook weer en zal het misschien wel lukken om hun volgende keer te verbeteren. Er zijn toch sommige dingen anders dat zij hier doen dan wat wij doen in België, zoals hier gebruiken ze nog vrij veel het lippenpotlood wat wij toch wel minder doen. Maar zo leer ik deze techniek dan ook weer. Toen ik op de trein zat ’s middags kreeg ik dan telefoon van een Spaanse vrouw die vroeg of mijn adres klopte met wat zij had en of er iemand thuis was, toen ik zei dat ik pas tegen 21u thuis kwam aangezien ik moest gaan werken vroeg ze het adres dan waar ik werkte. Gert had mij laten weten dat er iemand ging bellen en dat ik moest proberen op te nemen, ik vond het echt raar, ik snapte er niets van. Op mijn stageplaats bij Xenia heb ik mij vrij lang kunnen bezighouden. Daar heb ik dan ook even mijn mails en op facebook kunnen kijken aangezien ik daar deze week niet veel tijd voor zou hebben maar het is toch wel lastig als ik snel iets wil typen aangezien het toetsenbord anders is, is het soms toch wel zoeken en gaat het minder snel J. Ik zat daar dan al een paar uur nieuwsgierig te wachten wat er zou toekomen, mijn hersenen waren nog al aan het denken geslagen J. Tegen 17 uur stond er dan een man voor de deur met een mooi boeket met bloemen. Hij toonde het kaartje voor wie het was en ik zei dan dat ik dat was. Er hing een klein envelopje aan, ik wist wel al dat ze van Gert waren maar ik was wel benieuwd wat er op het briefje stond. Echt super super super lief! Ik had het helemaal niet verwacht! Aangezien we vorig jaar ook niet samen waren, hij was toen op zee voor een maand, en ik meen mij te herinneren dat ik toen had gezegd dat ik daar toch niet aan mee deed dus had ik ook niets voor hem voorzien. Er stond wel iets in de scheurkalender die ik had gemaakt voor ik vertrok maar ja er staat elke dag iets in. Ik heb ze dan snel in water gezet want nadat ik gedaan had op mijn stage gingen we eerst iets gaan eten voor dat ik naar het appartement ging dus anders zaten ze veel te lang zonder water. Toen ik dan gedaan had op de stage stonden mijn peter en tante Els al buiten te wachten en zagen ze mij buiten komen met het mooie boeket en keken ze mij vragend aan J Ik heb dan alles uitgelegd en ook zij vonden dit super leuk en lief! Dan zijn we naar het Japanse restaurant gegaan dat ze op mijn stage gezegd hadden waar het heel goed bleek te zijn. Toen we daar aankwamen leek het dicht, van buiten uit zag je ook geen licht of geen tafels en stoelen, heel raar. De deur was open en dus zijn we maar naar binnen gegaan en de trap naar beneden gegaan. Het ging blijkbaar pas open om 20u30 dus hebben we voor de zekerheid gereserveerd en zijn we, ook een adresje dat ik had gekregen, een aperitief gaan drinken waar je wijn kan proeven en eventueel nadien kan kopen, ook daar kon je blijven eten. Wel nog gezellig en daar hebben we er dan 2 geproefd en dan was het tijd om te gaan eten. Heel lekker en luchtig gegeten. Die van het restaurant heeft dan mijn bloemen ook in het water gezet terwijl wij aan het eten waren, hij zal gedacht hebben die loopt daar nu al de hele avond mee rond J. Wel vriendelijk. Dan zijn we terug gestapt, ik naar het appartement en tante Els en mijn peter naar hun hotel. Tante Els zag echt af, ze had super veel pijn aan haar spieren van zo veel te wandelen. Toen ik terug op het appartement kwam heb ik mij dan nog snel gedoucht zodat ik dit morgen niet meer moest doen en nadien snel in bedje want ik moet morgen een half uur vroeger de trein nemen, aangezien we bij kindjes op school gingen gaan schminken voor carnaval. Ik kijk er al naar uit!


    Hier de winkel waar ik de mooie schoentjes zag,
    nu zien ze er meer uit als chocolade dan in het begin.
     
    De super moderne wijnkaart die we kregen :)

    Mijn mooi boeket boemen die nu fier op mijn kastje hier staat in mijn kamer
     

    16-02-2012 om 23:43 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13-02-2012

    Opnieuw vroeg opstaan, het was toch wel moeilijk vanmorgen, maar wat moet dat moet en ik zag het ook wel zitten. Vrijdag zei ze mij dat ik dan iets vroeger moest komen en dat ik mij dan daar mocht schminken aangezien ik geen schmink bij heb enkel mascara en kopen wou ik ook niet aangezien ik er thuis heb liggen dus had ik aan mama gevraagd dat ze er wou meegeven met mijn peter, maar voor vandaag kon ik deze nog niet hebben aangezien ik vroeg naar de stage moet vertrekken om er op tijd te zijn. Toen ik dan toekwam op de stage was er al een mevrouw waarmee ze aan het babbelen was en ze zei niets meer over dar ik de make-up mocht nemen om mij een beetje te schminken dus heb ik dat ook niet gedaan. Om iets na 10uur was iedereen er en is ze begonnen met de demonstratie. Het was allemaal theorie, uitleg over de penselen, wat voor penselen het waren en waarvoor je ze gebruikt. Op een gegeven moment moest ik op een krukje bij haar op het mini podiumpje komen zitten omdat ze iets wou tonen en daar heb ik zowat de hele tijd nog gezeten. Tegen 12uur was er pauze, er was koffie, thee, frisdrank, water en kleine koffiekoekjes voorzien. Maar hoeveel verschillende koffie heb je hier! Café solo, een super mini tasje met alleen koffie dan café con leche evenveel koffie dan melk en dan nog andere. Bij ons is het toch simpeler, gewoon deca of gewone en je geeft er melk en suiker bij. Want wat was het probleem bij de Café con leche, de melk kwam uit de koelkast waardoor de koffie ook koud werd. Een heel gedoe is het geweest. Er was geen microgolf dus hebben we melk in de waterkoker gedaan en eerst ging dit wel goed en was het probleem opgelost maar nadien hielden we de melk even niet in het oog en begon deze helemaal over te koken, kuisen hebben we mogen doen, het gevolg elektriciteit ging niet meer en hebben ze iemand moeten laten komen :) Ja het was wel grappig en een beetje stressen. Hopelijk hebben ze morgen een oplossing voor de koude melk die de café con leche koud maakt. Marie (mijn stagebegeleidster) vroeg dan of ik om 14u30 met hun ging mee eten maar ik zei dat dit niet ging aangezien ik met peter en tante Els had afgesproken om 16uur en ik er anders niet op tijd ging geraken. Ze vroeg dan ook of ik morgen in de namiddag kon blijven maar daarin moest ik haar en mezelf ook in teleur stellen aangezien ik op mijn andere stageplaats werd verwacht, ze zei dat het niet erg was en dat er nog demonstraties kwamen. Volgende week zie ik NORMAAL Jordi en ik hoop dat ik dan enkel en alleen nog naar mijn nieuwe stageplaats mag gaan. Op de trein heb ik dan zitten lezen in mijn boek die bijna uit is nog 2 dagen denk ik en hij is uit. Toen ik toekwam op placa Catalunya zag ik mijn peter en tante Els nog niet staan tussen de fonteinen, ik heb ook een paar keer op het plein gekeken maar daar was iets meer volk en vooral heeeeeel veel duiven die ze aan het eten geven waren zoals je kan zien op de foto. om 16u05 hoorde ik plots achter mij mijn naam, het was peter die mij riep, ze zaten daar blijkbaar al een tijdje op het plein op een bankje maar ik had hun niet gezien, ja zo konden we natuurlijk nog lang wachten. Dan zijn we samen naar het hotel gegaan, daar mijn gerief dat ze mee hadden genomen en dan naar mijn appartement dit gaan afzetten, heb hun dan ook een rondleiding gegeven en dan zijn we iets gaan eten in dezelfde tapasbar waar ik met mama, papa en Gert ben geweest. Ze zeiden dat ik mocht kiezen. Toen we gedaan hadden met eten zeiden ze dat ik nog mocht kiezen aangezien ze het heel lekker vonden. Op weg naar het appartement en hun hotel moest tante Els naar de wc dus zijn we bij star Buck binnen gegaan en hebben zij nog een koffie gedronken en ik een warme chocomelk, een mooie afsluiter. op het appartement heb ik dan snel mijn kleren voor morgen op mijn stageplaats gestreken dat het er toch een beetje deftig uitzag en dan vlug alles klaargezet om morgen terug vroeg te kunnen vertrekken. Dan was het hoog tijd om te gaan slapen.



    16-02-2012 om 23:17 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.12-02-2012

    Ik was nu zo laat gaan slapen en toch was ik al vrij vroeg wakker en ik geraakte ook niet meer in slaap, echt lastig als je nog moe bent. Vandaag heb ik tijdens mijn ontbijt naar thuis gekeken via skype dat mama en papa hadden opgenomen vrijdag. Normaal ging ik gaan lopen vandaag maar ik had er geen zin in en toen ik dan eindelijk uit mijn bed ben geraakt was het niet meer de moeite aangezien ik nog van alles anders wou doen. Nadien heb ik van alles opgezocht en een beetje in mijn toeristenboekje gelezen en leuke dingen opgeschreven wat mijn peter en tante Els konden gaan doen in de dagen dat ze hier zijn. Er stonden 2 wandelingen op waar je onderweg nog leuke en mooie dingen kan zien, zelf heb ik het nog niet gedaan maar ik ben het wel van plan. Deze 2 wandelingen heb ik dan op de kaart aangeduid en in het boekje staat de uitleg wat je allemaal tegen komt. Ik kijk er naar uit naar volgende week, het zal druk worden, maar dat vind ik niet zo erg. Dan mijn kamer opgeruimd, douche genomen, haar plat gedaan, aangezien ik er morgen goed moet uitzien voor mijn werk omdat er een demonstratie is. Ik ben benieuwd wat het gaat worden omdat ze zei dat ik mij dan ook moest schminken en van die dingen maar dat zie ik niet echt zitten. Alles stond klaar voor de volgende dag, alles was opgeruimd en ik was ook klaar om te gaan slapen.

    15-02-2012 om 00:05 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.11-02-2012

    Terwijl ik aan het ontbijten was heb ik dan de rest van mijn film bekeken. Ja hij was wel goed en grappig. Ik had dan normaal om 13uur afgesproken met een Fins meisje maar ze kon uiteindelijk niet komen aangezien ze hevige hoofdpijn had dus hebben we het uitgesteld tot vanavond. Dus dan heb ik in de namiddag maar mijn vuile was gewassen, alle papieren in orde gebracht en mijn boekje met de leuke, lekkere adresjes van hier zodat het in orde is en duidelijk is voor aan de bezoekers te geven. Het was een rustige namiddag. Al mijn rekeningen zijn eindelijk ingeplakt, na bijna een maand achterstand te hebben. Maar alles is weer bijgevuld. Normaal ging ik dan gaan lopen voordat ik mijn ging douchen maar ik moest mij dan ineens heel hard haasten aangezien ik normaal om 13uur had afgesproken. Uiteindelijk toen ik wou vertrekken zag ik dan dat ze het had uitgesteld. Maar ja ik was net gedoucht dus was het wat onnozel om dan toch te gaan lopen. Het zal dan voor morgen worden denk ik. Tenminste als ik uit mijn bed geraak J ’s Avonds ben ik dan met het Fins meisje Paella gaan eten aangezien ze daar wel zin in had. Ik ben dan naar hetzelfde restaurant gegaan dan waar ik ben geweest met mama en papa. Ja het was wel een leuke avond. Wel alles in het Engels wat soms moeilijk was om te kunnen zeggen wat ik eigenlijk bedoelde maar ze zei me dat mijn Engels best wel mee viel. Dus uiteindelijk mag ik best trots zijn op mezelf dat ik mijn plan wel kan trekken nadat ik eigenlijk maar één jaar Engels heb gehad en dat dan nog 7 jaar geleden. Nadien hebben we dan wat gewandeld op de Rambla maar het was best wel koud. Toen ik haar vroeg hoeveel graden het nu in Finland is zei ze dat het nu best wel warm was aangezien het nu -5 graden was normaal is het er toch wel zo’n 15 graden kouder. Het kan daar dus in de winter tot -25 graden zijn. Echt veeeeel te koud als je het mij vraagt. Ze heeft ook 4 jaar in Italië gewoond vertelde ze. Voordat ze dan terug de metro richting haar flat nam zijn we nog een coctail gaan drinken in de Milano. Waar ook heel veel volk zat, eigenlijk vooral mensen rond de leeftijd van papa en mama wat je bij ons toch niet zo echt snel ziet dat er mensen van die leeftijd in een coctailbar zitten rond 1uur ’s nachts. Geen belediging voor al de mensen die rond die leeftijd zijn, gewoon een vaststelling J. Dan ben ik naar het appartement vertrokken, onderweg zag ik dat er nog een bakkerij open was (het was ondertussen 1u30) ik had nog geen koffiekoeken voor de volgende morgen en ik was al aan het denken, nee dan moet ik ’s morgens mij eerst aankleden en nog naar de bakker gaan waar ik echt geen zin in had. Gelukkig dat er toch nog eentje open was, ik was wel verbaast, wie houd er nu om dat uur nog een winkel open, je moet echt gek zijn. Maar gelukkig voor mij want nu moest ik niet echt opstaan en nog buiten gaan voor iets te gaan halen. Ik was toch best wel moe en het was nog maar 1u30. Het vroege opstaan zat nog in mijn lijf. En aangezien het volgende week wel een zware week zal worden wou ik toch ook niet al te laat gaan slapen. Hoewel het vrij laat is geworden aangezien ik dan nog een aflevering heb bekeken en het was dan al snel 3uur. Gelukkig kon ik uitslapen de volgende dag J

    12-02-2012 om 14:34 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10-02-2012

    We zijn weer al aan de laatste werkdag van de week. Wat gaat het snel. Vandaag was ik eindelijk aan het einde van de stock geraakt. Hopelijk vertrouwen ze het niet te hard en gaan ze het toch wel eens overlopen wat ik allemaal heb opgeschreven. Er zijn toch wel een beetje dingen die ik niet zeker weet. Het was vandaag nogal chaotisch aangezien er maandag en dinsdag een demonstratie is en alles moest dan gekuist worden nog dingen aangekocht worden,… Dus veel heb ik dan ook niet kunnen vragen over de stock. Ondertussen waren er dan ook 2 bestellingen binnen gekomen die ik snel moest klaarzetten. Ja het was wel best druk. De bazin zei me dan ook dat ik mij maandag en dinsdag moest mooi maken, make-up moest dragen. Tja zei ik, ik heb alleen maar mascara, waar ze nogal verbaast over was. Ja ik draag ook anders niet veel meer dan mascara dus moet ik ook niets anders mee doen. Ik had ook helemaal geen plaats meer in mijn koffer J Ze zei dat het geen probleem was dat ik mij daar dan mocht schminken voordat het volk kwam. Ik hoop dat het niet te veel moet zijn want dan voel ik mezelf niet meer en ben ik ook niet op mijn gemak. Ik snap het wel maar toch ik ben liever mezelf J Het wordt nog spannend. Terwijl we dan alles aan het kuisen waren zei de bazin dat ik voor beter Spaans te leren haar moest nazeggen als ze iets zei of iets vroeg en dan duidde ze van alles aan van producten, kleding, aan haar gezicht, … en zei ze het woord in het Spaans. Zelfs de jukbeenderen en van die dingen. Ja het is niet makkelijk. Maar moeilijk gaat ook J Toen het 14u30 was mocht ik dan doorgaan. Mijn bokes in het zonnetje opgegeten aan het station en dan nog wat in mijn boek gelezen, nog een beetje en hij is uit. Het is best spannend maar op de trein is het wel moeilijk om te lezen en zien dat ik niet in slaap val J. Als ik naar mijn appartement ga dan passeer ik telkens een winkel waar leuke schoentjes in de etalage staan. Ik dacht, ik ga er eens binnen gaan kijken. Maar toch maar eerst nog eens in de etalage kijken. Gelukkig dat ik dat heb gedaan want toen ik achterin keek zag ik dat het geen schoenenwinkel was maar een patisseriewinkel. De schoentjes waren gemaakt van iets lekkers J Wel mooi gedaan maar wel spijtig want ze zagen er juist zo leuk uit. In de namiddag heb ik hier dan alles gekuist, het was hier wel heel erg vuil! Super veel stof ook. Nadat ik klaar was heb ik dan gegeten en nadien nog wat op skype gezeten met Gert en mama. Daarna nog een film gekeken maar niet helemaal kunnen uitkijken aangezien ik aan het knikken was van de moeheid. Op pauze gezet en gaan slapen. Morgen zal ik de rest wel zien J

    11-02-2012 om 18:43 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.09-02-2012

    Gisteravond ben ik nog iets vroeger gaan slapen dan voorbije dagen en het heeft mij goed gedaan. Het gaat telkens beter om zo vroeg op te staan. Vandaag was het opnieuw tot 14u30 werken. De zon scheen goed binnen op de stageplaats dus had ik het niet zo koud vandaag. Gelukkig maar. Ik ben er wel telkens op voorzien om 2 truien aan te hebben maar leuk is anders om met koude handen te moeten werken. En het geeft ook wel telkens meer moed als je ziet dat het buiten mooi weer is. Opnieuw moest ik vandaag verder de stock tellen. Ik werd er wel een beetje gek van op de duur. Ik zag de cijfertjes dansen en het tellen lukte na 3uur toch ook niet meer hoe het moest. Toen ik dan bijna klaar was zag ik dat er een paar kastjes dubbel waren met producten. Dus mocht ik daar weer opnieuw beginnen tellen en dan doorstrepen op mijn papier, het was een heel gedoe. Hopelijk is het allemaal goed. Ik vind dat ze mij daar wel een beetje aan mijn lot hebben overgelaten. Ik was er 2 dagen enkel met een vrouw die daar zelf nog maar een maand werkt dus zij kon mij ook niet echt helpen. Hopelijk kijken ze toch wel eens alles na dat alles wel goed gedaan is… We zien wel. Nadat ik van mijn stage kwam ben ik dan gaan lopen, het was al even geleden aangezien ik deze week nog niet veel tijd had. Waardoor het dan weer iets moeilijker was om het vol te houden maar het is mij toch gelukt. Nu er terug een routine in krijgen, hoewel ik volgende week ook niet zal gaan lopen, dan ga ik liever met mijn bezoek dat komt van alles leuk gaan doen J. Nadien kwam ik te weten dat ik blijkbaar deze week moest kuisen hier in het appartement. Ik wist helemaal van niets. Dus zei ik dat ik dit morgen ging doen. Het is blijkbaar zo dat iedereen één keer in de maand eens moet kuisen. Zo dan weten we dat ook weer. Alba ging hiervoor dan ook eens een schema maken dan is het allemaal duidelijk voor iedereen. Wel handiger en dan kan ik het ook beetje regelen als het aan mij is. ’s Avonds had ik dan weer afgesproken met de Hollandse bende van vorige week, deze keer gingen we naar een Belgische bar hier 2 straten verder, waar ik al 2 keer was geweest met Kaj. De bende wordt telkens maar groter, wel leuk. Het zijn allemaal Hollanders met 3 Belgen tot nu toe. Het was een gezellige avond maar laat heb ik het niet gemaakt aangezien ik er weer vroeg uit moest de volgende dag.  

    11-02-2012 om 15:45 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.08-02-2012

    Gelukkig, is stond vanmorgen op en ik had geen last meer, alle pijn was verdwenen. Het lukte ook al iets beter om uit mijn bed te komen aangezien ik deze keer toch wel heel wat vroeger dan anders ben gaan slapen. Ook vandaag moest ik opnieuw naar de 2 stageplaatsen gaan. Het was super koud deze morgen, op mijn eerste stageplaats was het -2 graden. Jaja het gaat hier ook onder 0 de temperatuur. Ik kon het eerst zelf niet geloven. Het was opnieuw de stock verder in orde brengen en ondertussen ook een paar bestellingen klaar zetten. Het was al snel 13uur. Vlug vlug naar het station om daar mijn trein te nemen. Het is nu al de 2e dag dat het scherm niet werkt waar op staat om hoe laat de trein toekomt. Want die komt nooit op tijd aan dat station. Tegen 14uur was ik dan terug aan placa catalunya en daar heb ik dan terug mijn bokes op gegeten. Vandaag was er spijtig genoeg iets minder zon dan gisteren en het was ook wel iets kouder. Toen ik vertrok naar de 2e stageplaats zag ik een koppel dat aan het sukkelen was met de weg, toen ik hoorde dat het Belgen waren vroeg ik of ik hun kon helpen. Ze moesten naar de Ramblas maar ze wisten niet welke kant het op was. Dus heb ik hun maar geholpen J. Ook nadien vroeg iemand in het Spaans mij de weg en ja, wonder boven wonder, ik wist het zijn en ik kon het uitleggen in het Spaans. Vandaag heb ik ook maar 2 woorden in het Engels gezegd al de rest was in het Spaans. Ook toen ik iets moest vragen aan Xenia of ik volgende week een dag kon vrij nemen, toen ze mij zag zoeken naar mijn woorden zei ze dat ik het in het Engels mocht zeggen maar ik zei dat ik het in het Spaans wou zeggen. Dus heeft ze mij de tijd gelaten en het is mij gelukt, ze heeft mij verstaan en ik heb haar verstaan. En ik heb een dag verlof gekregen. Nadien hebben we dan gesproken over wanneer de scholen hier vakantie hadden. Helemaal niet zo veel als bij ons. Enkel een paar dagen en dan nog eens donderdag en vrijdag voor Pasen en maandag na Pasen. Dat is alles. Dus wij mogen van geluk spreken dat we 2 weken vakantie hebben dan J Hoewel zij bijna 3 maanden vakantie hebben in de zomer. En de school ook sluit als het sneeuwt J Vandaag moest ik wel blijven tot 19uur, maar het was ook niet zo druk vandaag, dus heb ik opnieuw een paar hoofdstukken kunnen lezen in mijn boek en nog een beetje mijn Spaans kunnen leren. En dan zat de dag erop. In het appartement, pizza in de oven, thuis gekeken, nog wat geskypt met Gert en dan heerlijk gaan slapen. Ik kijk al uit naar volgende week dan komen mijn peter en tante Els J



     

    10-02-2012 om 08:06 geschreven door Devillé Hannelore  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 20/08-26/08 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs