Dit verhaal komt jullie allemaal toe. Dit verhaal is er een met een lintje, een persoonlijke prijs voor alle mensen die dit blog lezen. Want zonder jullie was dit nooit gelukt. Maanden geleden kreeg ik via facebook de vraag van iemand of ze mijn mailadres mochten hebben.
Ik dacht nog: Dat zal iemand zijn die een afspraak wil maken voor een persoonlijke reading. Toen ik mijn mailadres had doorgestuurd kwam er binnen de 30 minuten een mail in mijn mailbox met de mededeling dat ik geselecteerd was bij LRM Radio Maaseik. Zij doen namelijk al sinds enkele jaren een grote enquete op hun radio station. Zo organiseren zij een prijsuitreiking in verschillende categorieén. Zo is er onder meer een oorkonde voor: Vereniging van het jaar, Website van het jaar, Sportfiguur van het jaar, Bedrijf van het jaar, Man van het jaar ....
En zo ook een uitreiking voor Vrouw van het jaar. Toen ik de mail las dacht ik eerst dat er iemand een grapje met me aan het uithalen was. Ik checkte de website van radio LRM en zag inderdaad dat er zo een wedstrijd lopende was. Nu kon je een maand lang iedere dag stemmen om de 24 uur en ik mag met veel trots en bewondering zeggen dat jullie dat inderdaad massaal iedere dag opnieuw hebben gedaan.
Vandaag 26 februari 2012 was de afsluiting van de actie die op poten was gezet. En ik ben vandaag samen met Per, mijn ouders , schoonmama en enkele engelen vrienden :
JULLIE PRIJS GAAN AFHALEN. EEN DIKKE PROFICIAT VOOR JULLIE ALLEMAAL, ZONDER JULLIE STEM HADDEN DE ENGELEN NOOIT GEWONNEN !!!
De presentator wist me te vertellen dat er in de maand dat de enquete lopende was er in totaal 28.OOO keer is gestemd. Waarvan 365O stemmen in de categorie van vrouw van het jaar. 35 % van deze stemmen kwamen onder de naam Han Beeren schrijfster van het boek "En toen kwamen de engelen" voor het goede doel. Toen ik vroeg hoe ze aan mijn naam waren gekomen en hoe het kwam dat ik op hun lijst voorkwam wisten ze mij het volgende te vertellen.
Onze luisteraars geven jou naam door, en zo zijn er verschillende mails en brieven voor jou binnen gekomen. Als we dan bekeken voor wie de meeste aanvraag was binnen gekomen komt jou naam in de top 10 voor. En daar ben ik dan even stil van, lieve engelen vrienden. Als jullie niet mijn naam hadden doorgegeven op de radio, en als jullie niet massaal hadden gestemd op de categorie "vrouw van het jaar"
Dan was ik vandaag niet gehuldigd in Maaseik. En daarom wil ik even iets duidelijk maken:
DIT IS JULLIE PRIJS, JULLIE CADEAU, JULLIE ZIJN ALLEMAAL STUK VOOR STUK VANDAAG IN DE BLOEMETJES GEZET. LETTERLIJK EN FIGUURLIJK IN GEDACHTE DOOR MEZELF EN DE ENGELEN. DIKKE DIKKE MERCI ALLEMAAL
Het was leuk en aangenaam om enkele engelen vrienden te ontmoeten in Maaseik vandaag, fijn dat jullie even kwamen binnenlopen. Fanny en echtgenoot, zoon en vriendin, Marc en vrouw. Maar er één iemand die ik extra wil bedanken en dat is Noél Kerkhofs. Noél heeft zich elke dag ingezet op facebook om mensen aan te sporen om te stemmen, dus Noel bij deze een dikke extra dankjewel van mij en de engelen. Zonder jou inzet was het zeker niet gelukt. Wie weet wat al deze mooie wonderen die de engelen me op mijn weg laten komen mij nog gaat brengen, maar één ding heb ik vandaag met mezelf afgesproken, als er weer in de toekomst moet gestemd worden neem ik Noél als mijn persoonlijke campagneleider. Als hij dat zit zitten tenminste.
De op de bijkomende foto's zien jullie een mooi boeket, dat staat op het moment in mijn living bij het grote engelenbeeld, ik heb deze bloemen in gedachte allemaal aan jullie geschonken.
Bedankt voor jullie steun en liefde voor de engelen. Maar vooral ook bedankt voor jullie moed, om er openlijk voor uit te komen hoe iets moois die engelen op je pad kunnen brengen. Dat hebben ze vandaag ook weer bewezen. En zo nu en dan zetten de engelen zelf jullie eens graag in de bloemen met de mededeling : " Fijn dat jullie open over ons spreken, fijn dat jullie ons om hulp vragen en wij jou mogen helpen in je leven en weet je wat, door dat jij ons toelaat willen we jou ook eens een cadeautje geven, dus bij deze een vermelding voor jullie allemaal"
LIEVE , LIEVE MENSEN EEN DIKKE DANKJEWEL VANUIT MIJN HART, FIJN DAT IK ZOVEEL EENSGEZINDE LIEVE AARDSE ENGELEN MAG LEREN KENNEN ! TOT BINNENKORT X VAN MIJ EN MAAK ER EEN LEUKE ENGELEN TIJD VAN
Han Beeren
Reacties op bericht (1)
28-02-2012
Proficiat Han!
Hei Han,
Een superdikke proficiat! Je hebt de prijs zeker verdiend, nog meer zelfs! Want jij bent samen met je engelen een magische engel, vol lichtenergie, vol vertrouwen, vol engelenvreugde! PROFICIAT!!!!
Linda
28-02-2012 om 11:03
geschreven door Linda
Beste lezer,
welkom op mijn blog. Ik ben Han Beeren, woonachtig te Bree (Limburg). Geboren op 24 februari 1971, gehuwd met Perry Brulez sinds 1999 en ook in dat jaar mama geworden van een kei leuke tweeling Brett & Nette.
Ik wens je heel veel plezier op dit blog samen met de engelen.
Zin om in contact te komen met een dierbare overledene ?
Of om een engelencursus bij mij te volgen ?
Je mag mij steeds vrijblijvend een email sturen via onderstaande link
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek