Ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis heeft het feestcomité een gevuld programma voor jong en oud in elkaar gebokst. In Bevere mag er beslist wat meer leven in de brouwerij komen. Met ons kermisprogramma proberen we voor elk wat wils aan te bieden, zegt secretaris Dirk Soetens die, samen met voorzitter Aimé Bodequin en de bestuursleden Tania Vandecasteele, Marc Lamon en Tom Wittebroodt, de schouders onder het feestcomité zet.
Op vrijdag 5 oktober worden al meteen de fuifnummers op hun wenken bediend. In café Pullman wordt vanaf 20.30 uur plaats geruimd voor een dansavond met dj K1 en om 21 uur brengt de Ierse zanger-gitarist Daithi Rua een concert in The Irish Pipes. Het feestcomité vergeet ook de vissers niet. Op zaterdag 6 oktober wordt om 13.30 uur uitgeweken naar de Donkvijver of het waterspaarbekken voor een koningsvissing en hengelwedstrijd van de Beverse Bareelhoekvissers. Inschrijven kan van 11.30 tot 12 uur in café Den Hert in de Kortrijkstraat.
Vuurwerk
Onder het motto Bevere on the rocks 2012 krijgt lokaal talent om 17 uur een podium aan de kerk in Bevere. Vanaf 20 uur vinden dans- en muziekavonden plaats in Den Hert, Pullman en The Irish Pipes.
De hoofschotel van de kermis wordt op zondag 7 oktober opgediend. Het startschot wordt gegeven om 15.30 uur met een muzikale optocht met de harmonie The Limas, de reuzen van Mater en de Beverse verenigingen. Na de prijzenworp om 17 uur aan de kerk van Bevere kan je kiezen tussen een concert van The Hill in The Irish Pipes, een orgeloptreden in café Den Hert en een discoavond in café Pullman. De kermis sluit af met een vuurwerk aan de Donkvijver.
Bron: Het Nieuwsblad