Ook gisteren was Annie nog zeer vermoeid. Ze wou 's morgens Jan helpen wassen maar moest daar halverwege mee stoppen en terug op krachten komen. Tegen 's avonds was het wat beter maar ze kan niet gewoon stil zitten hé en wordt dan "boos" als er iets uit handen genomen wordt. Hopelijk is het dipje nu weer over.
Nieuws van de kippen : de eerste eitjes !
Het ging gisteren dus inderdaad niet beter. Na het douchen was er zelfs even platte rust nodig. Annie ging dus ook niet meer naar de jaarmis van mijn ouders maar bleef thuis op ons wachten.
In de namiddag ook geen slaapmoment kunnen inbouwen maar het lukte toch om de dag goed door te komen. Vandaag weer afwachten wat het wordt.
Het werd gisteren dus een drukke dag. Annie was niet in haar beste doen en het huishouden doen was meer dan voldoende. We weten ondertussen reeds dat we dit mogen verwachten enkele dagen na haar chemo. Deze morgen was het niet veel beter, het zal dus nog een paar dagen rustig aan moeten.
Gisteren was Annie er weer bovenop en doet eigenlijk zo goed als haar gewone werk. Goed hé.
Vandaag gaan we Leen installeren op haar nieuwe appartementje. Hopelijk voelt ze zich daar rap thuis met haar gezinnetje.
Jan zijn boek met Pixar kaarten zit volleidg vol! Dank aan allen die meehielpen. We hebben bijna alle kaarten dubbel dus als je er nog tekort hebt geef maar een seintje . De nrs 22,23,24,25,26,27,43,67,69,70,71,72,103,104,105,106,107,108,127,13,131,132,133,134,135,166,167,168,169,171,171,182,187,188,189,205,206,207,210,211,214 en 215 hebben we niet dubbel.
Vandaag had Annie wat last van haar maag. Wel hongergevoel maar van zodra ze iets eet een "overdaan" gevoel. Als het maar zo erg blijft zijn wij meer dan tevreden.
Vandaag kwam voor de eerste keer de stagiar van school langs. Ook Jan was thuis. Er was lesvrije dag en Jan had dus eigenlijk iemand om zich over hem te ontfermen. Annie verdraagt de chemo zeer goed, ze heeft enkel last van een droge mond. Zelfs de koffie smaakt haar nog goed maar dat kan morgen nog veranderen. Mischhien wel de laatste keer dat de verpleegster langs moest komen. De wonde is -eindelijk- volledig dicht en misschien moet er na volgende chemo géén prik gegeven worden.
Oef terug in het normale ritme! De noveen van de kermis is gedaan. Deze morgen naar het ziekenhuis voor de derde chemokuur, het verliep vandaag niet zo vlot. Pas rond 11 u wisten we of de sessie zou doorgaan of niet. De bloedwaarden waren juist voldoende dus de chemo kon doorgaan. Eiegenaardig dat iemand gelukkig kan zijn dat er een portie "vergif" kan toegediend worden maar dat is het eigenlijk wel. Pas rond 16 u konden we het ziekenhuis verlaten met een zeer fitte Annie mee. Thuis gekomen was het dan de hoogste tijd om de uitslkag van de tombola rond te dragen en dan de noveen van de kermis 2009 volledig af te sluiten . Hopelijk morgen even positief nieuws.
Na een druk weekend eerst een berichtje plaatsne op deze blog. Het was een zeer goed kermis met een goed opkomst en een stralend weer. Het terras met panoramisch zicht was zeer in trek. Ook de opkuis op zondagavond en maandag verliep vlot dankzij de vele helpende handen. Ook Annie deed haar deel van het werk. Gisteren onze traditionele afsluiting van de kermis gedaan. Straks naar het ziekenhuis voor de derde chemo, duimen maar dat ook deze zo goed verdragen wordt.
Deze voormiddag de tent afgewerkt en allemaal samen een aperitiefje gedronken en de laatste afspraken gemaakt. Ook nog heel wat inschrijvingen voor de maaltijd verwerkt. Wordt het dan toch (weer) een topjaar? Straks vroeg in bed en morgen vroeg op voor een drukke dag.
Gisteren in de vooravond verder gewerkt aan de tent en de laatst binnen gekomen prijzen een plaatsje gegeven. Niet minder dan 100 prijzen dit jaar ! We denken van er volledig klaar voor te zijn en we gaan dan ook rond 19 u met het volledige comité de kermis "openen". Eerst een halte in onze vroegere stamkroeg en we voelden ons op slag 25 jaar jonger toen we de dochter des huizes achter de toog zagen, wat verder afgezakt en genoten van een lekkere maaltijd en dan was het welletjes geweest. Nog lange dagen voor de boeg.
In alle drukte rond de kermis vergeten van dagelijks deze blog aan te vullen. Het blijft steeds goed gaan en Annie kan zo goed als alle werken in het huishouden aan. Natuurlijk spijtig dat de kermis er dit jaar voor haar niet echt inzit wegens de koude wind en het bijkomend gevaar op besmetting daardoor. Na het weekend staat dinsdag dan de volgende chemo op het programma. Afwachten maar.
Vandaag kwam de stagebgeleider langs van de school voor verzorgenden in Anzegem. Vanaf volgende week zal er bijna wekelijks iemand langskomen om één en ander op te nemen van huishoudlijke taken. Hoewel het dus verder zeer goed gaat met Annie kan ze toch niet alle soden zoals zij het wil, dus alle hulp blijft welkom. Deze namiddag werd de tent opgesteld voor het feest van zondag en dienden er veel boterhammekes gesmeerd. Met vele helpende handen lukte dat perfect.
Vandaag de eerste schooldag en ook Jan mocht dus optrekken en Leen kreeg vandaag de sleutels van haar appartement. Annie deed vandaag het ganse huishouden en werkte ook nog aan de prijzen van de tombola. Morgen de stagebegeleidster van school om te bespreken wat hun stagaire kan komen doen en wanneer. Dus nog wat hulp bij in ons gezin.
Eerste werkdag voor Stijn en mezelf. Mama nog thuis met Jan, gelukkig gaat het zo goed dat dit géén problemen geeft. Ook vandaag is Annie weer druk in de weer geweest in het huishouden en met het sorteren van de prijzen voor de kermis. Straks vergadering om de laatste afspraken te maken zodat zondag alles zo vlot mogelijk verloopt. En stillekes aan beginnen aftellen naar volgende dinsdag voor de derde chemo reeds, dus al halverwege met de chemo.