Oef een zeer drukke week is gedaan!
Annie kreeg woensdag haar negende Herceptine en is daarmee halfweg. Eind 2010 is ook deze behandeling gedaan.
Leen blijft veel pijn hebben en er wordt gedacht aan gescheurde ligamenten in haar nek, het zal iets van lange adem worden. Auto is total loss verklaard nu nog hopen dat recht ook recht is.
Op het werk gaat het van kwaad naar erger. Met veel nutteloze opdrachten en lijstjes die moeten gemaakt worden? Veel vergaderingen maar gelukkig zijn er daar bijeenkomsten die niet stresserend werken.
Volgende week gaan we naar Lourdes, ik ben blij van eens te kunnen rusten en zal zelfs voor het eerst mijn gsm niet meennemen die ons toch wil bereiken kan dat via Annie op 0474 57 36 93. Blij om van de stress van het werk efkes verlost te zijn maar dan toch ook spijtig dat je die week je vrienden niet ziet. We doen zeker een kaarsje branden voor jullie allemaal !