Sinds vorig bericht is er weinig gewijzigd maar het gaat nog steeds de goede kant op. In het weekend is onze kleinzoon bij ons en het is toch telkens aanpassen aan zo een peuter in huis. Hoe graag we hem ook zien we zijn toch blij dat hij op maandag terug naar school kan.
Deze week was er ook de "dag tegen kanker" Annie werd in het ziekenhuis verwend met een voetmassage en een gelaatsverzorging en wat verzorgingsproducten. Wij maakten er een ganse verwendag van met nog gaan shoppen en een volledige massage voor Annie.
Tussendoor was ik enkele dagen uitgeteld door een angine. Langs die kant dus toch wat rust door een afgelegde gsm. Benieuwd wat daar weer staat te wachten. We zien morgen wel als ik weer aan het werk ben.
Daar zal het ook weerd druk zijn met enkele dagen Brussel op het programma om de nieuwe structuur voor te bereiden. Leuk ;)