Een interessant adres?
Zoeken in blog

Inhoud blog
  • Artikels worden nu op FB-pagina gepubliseerd
  • Waarom mogen enkel de Britten zich over een vertrek uit de EU uitspreken?
  • Uitbater grootste asielcentrum kan immens bedrag verdienen aan vluchtelingen
  • Het verhaal dat iedereen negeert: wat Zweden overkomt nadat minister Saoedi-Arabië over vrouwenrechten aanviel
  • In Nederland dreigt nieuwe onderklasse van vluchtelingen te ontstaan
  • Tientallen vrouwen aangerand of bestolen in Keulen tijdens nieuwjaarsnacht
  • kwaliteitskrant Die Welt oppert dat onder aanranders in Keulen ook vluchtelingen zaten
  • OPINIE: Nieuwe islamitische orde gevaarlijke ontwikkeling
  • Van Aartsen staat pal voor de vrijheid van salafisten
  • Jemen stelt na nieuwe gevechten avondklok in
  • Gevechten tussen IS en bewakers bij grootste olieopslag Libië
  • 'Publiek minder alert op terrorisme door smartphones en koptelefoons'
  • Pegida betoogt zaterdag in Antwerpen
  • Brussel verlaagt dreigingsniveau (voor politie en militairen)
  • Honderden vluchtelingen komen in Europa tot geloof
  • Britse veiligheidsdienst onderzoekt executievideo IS
  • "Ik hield écht rekening met een aanslag op oudjaar"
  • Kleinste stad van België van 5 naar 120 asielzoekers: burgemeester woedend op inwoner die zelf Fedasil belde
  • Charlie Hebdo zet jaar na aanslag god als moordenaar op voorpagina
  • Saoedische vorst pookt brandhaard Midden-Oosten verder op
  • Twee verdachten van terreur opgepakt in Limburg (Nederland)
  • 1 op 10 vluchtelingen drager van TBC en kost 100.000 Euro per persoon om behandeld te worden
  • 'OM weigert processtukken in groot terrorisme-onderzoek'
  • Ook laatste drie verdachten onderzoek aanslag vrijgelaten
  • Militairen openen vuur op auto bij moskee in Frankrijk
  • 16-jarige Zwitserse trouwde in Syrië met IS-strijder, nu is ze naar huis teruggekeerd
  • 'IS was zelfmoordaanslag van plan in München'
  • Hollande: "Dreiging is nog niet geweken"
  • Politie München waarschuwt voor terroristische aanslag
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Doos Van Pandora
    Doos Van Pandora
    Verzameling van recente artikels ivm de (on)veiligheid in onze samenleving.
    22-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zigeuners rellen er op los in Frankrijk

    Zigeuners rellen er op los in Frankrijk

    rfzem‘Les gens du voyage’ worden ze in Frankrijk genoemd. Het is de politiekcorrecte benaming voor rondtrekkende zigeunerclans. Vroeger waren dat Roms, Tsiganes, Manouches, Gitans, enz. Elke verwijzing naar de etnische afkomst is blijkbaar uit den boze. Hier werden dat intussen woonwagenbewoners. Volgens de grote politiekcorrecte denkers à la Wouter Van Bellingen is (was) zigeuner een te vage term, die stigmatiserend is.

    Overlast, allerlei vormen van criminaliteit en milieuvervuiling zijn nooit ver weg wanneer zo’n groep zich in een gemeente of stad installeert. De omerta – eigen aan die bevolkingsgroepen – maakt het voor de politiediensten bovendien erg moeilijk om hun illegale handelingen te onderzoeken. Ook bij interne afrekeningen – dagelijkse kost bij dat volkje – is het onderscheid tussen dader en slachtoffer veelal moeilijk vast te stellen. Enfin, de meeste gemeentebesturen zien ze liever gaan dan komen. Kan men ze ongelijk geven?

    Vorig weekend hebben ze in de Franse Savoie nog maar eens hun ware aard getoond. Hetgeen zich in het stadje Moirans (Isére) afspeelde, zal de plaatselijke bevolking zich nog lang herinneren. Het blijft zelfs voor altijd in het geheugen gegrift. In dat anders rustige stadje werden maar liefst vijfendertig auto’s en een schoolkantine in brand gestoken. Het gemeentehuis werd aangevallen en gedeeltelijk vernield en de plaatselijke winkels werden beroofd. Met een gestolen kraan werden auto’s van omwonenden op de drukke spoorweglijnen Lyon-Grenoble en Valence-Grenoble gedeponeerd. Om veiligheidsredenen was de SNCF verplicht de lijnen buiten dienst te stellen en de passagiers – zo’n 220 personen – te evacueren. Tussen al dat spektakel door zorgde een andere tak van de ‘familie’ voor de bezetting van de A1 autosnelweg.

    De opgeroepen brandweermannen werden, zoals gebruikelijk bij dat soort ‘incidenten’, met de dood bedreigd. Om de orde te herstellen werden maar liefst 5 pelotons rijkswachters (CRS) en helikopters ingezet.

    Wat was nu de aanleiding voor dit stichtend spektakel? Wel, daarvoor moeten we teruggaan naar de nacht van vorige vrijdag op zaterdag. Die nacht reed een voertuig zich tegen een boom te pletter. Drie van de vier inzittenden waren op slag dood. Het was een gestolen voertuig en de inzittenden droegen nog handschoenen en bivakmutsen. In het wrak vond de politie ook massa’s inbrekersmateriaal. Het was de ‘jongerenafdeling’ van ‘les gens du voyage’ die een abrupt einde zag aan deze nachtelijke rooftocht! De vluchtauto eindigde tegen een boom…

    De rellen ontstonden omdat de broer en een neef van een van de dodelijke slachtoffers – beiden opgesloten in de gevangenis van Aiton – de toelating geweigerd werd om de uitvaart van hun verongelukt familielid bij te wonen. De strafuitvoeringsrechtbank had hun verzoek naar de prullenmand verwezen. Daarop volgde een muiterij in de gevangenis, waar beide heren zijn opgesloten. Ook daar werd brand gesticht en werden rake klappen uitgedeeld.

    En dan vernemen we dat er na deze toch wel heel zware incidenten niemand werd aangehouden. Volgens het parket zal dat later gebeuren, wanneer alle beelden zullen geanalyseerd zijn en daders geïdentificeerd. Twee jaar geleden deden zich bijna identieke feiten voor. Men wacht nog altijd op de eerste aanhouding.

    De socialisten Hollande en Valls rijden Frankrijk regelrecht in de vernieling met hun libertaire benadering van etnisch geweld. Plots zijn de republikeinse waarden ondergeschikt aan de gedragingen van een veelreizend volkje!

    Hopelijk volgt de afrekening op 6 en 13 december. Dan worden de regionale verkiezingen gehouden.

    http://rechtsactueel.com/2015/10/22/zigeuners-rellen-er-op-los-in-frankrijk/

    22-10-2015 om 00:00 geschreven door Doos Van Pandora  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:Zigeuners, woonwagenbewoners, frankrijk, rellen, hollande, valls,etnisch, geweld
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stevent Europa af op een burgeroorlog?

    Stevent Europa af op een burgeroorlog?

    soldaat

    “Wie naar vrede verlangt, bereidt zich voor op oorlog.” – Vegetius, 390 n. Chr.

    In het Europa van de 21e eeuw wordt vrede als vanzelfsprekend beschouwd. Relatieve economische voorspoed, humanitarisme evenals onverschilligheid zijn onze waakzaamheid niet ten goede gekomen. De afgelopen jaren hebben een groot aantal veiligheidsexperts, topfunctionarissen en andere intellectuelen zich uitgesproken over de deplorabele veiligheidssituatie in Europa. Zij schatten de kans op een pan-Europese burgeroorlog reëel of zelfs onvermijdelijk.

    Op de website van de CIA werd tien jaar geleden het 119 pagina’s tellende document Mapping the Global Future: Report of the National Intelligence Council’s 2020 Project gepubliceerd. Het is een uitgebreid verslag dat is samengesteld door een groot aantal experts werkzaam voor inlichtingendiensten alsook non-gouvernementele organisaties (NGO’s).

    Het document voorspelt dat in het jaar 2020 de politieke islam zich zal vestigen als een “krachtige mogendheid” in Europa. De toename van deze macht wordt verwezenlijkt door een combinatie van factoren, waaronder: de demografische groei in islamitische landen, massa-immigratie en religieuze educatie. Dit gaat gepaard – al dan niet onbewust – met islamisering van de instituties, zoals vakbonden, NGO’s en politieke partijen. Tien jaar later maakt Federica Mogherini, hoge vertegenwoordiger voor Buitenlandse Zaken en Veiligheidsbeleid van de Europese Unie (EU), het volgende bekend:

    “Ik durf te zeggen dat de politieke islam deel moet uitmaken van het groter geheel. Religie speelt een rol in de politiek. Soms speelt het een goede rol, soms een slechte. Religie kan deelnemen aan het proces. Wat het verschil maakt is of het proces democratisch is of niet. Het idee van een conflict tussen de islam en “het Westen” – een woord dat alles samenvat en verward – heeft ons beleid en narratief misleid. De islam heeft een plek in onze westerse samenleving. De islam hoort bij Europa. Het heeft een plek in de Europese geschiedenis, onze cultuur, ons voedsel en – wat het belangrijkste is – in onze hedendaagse maatschappij en toekomst.”

    Federica Mogherini

    Het rapport opgesteld in 2005 bleek angstvallig accuraat. Er is nog steeds sprake van substantiële demografische groei in de islamitische wereld en de legale massa-immigratie gaat ongebreideld verder. Daarnaast is de illegale migratie richting Europa enorm toegenomen door de uitbraak van de vluchtelingencrisis; een noodsituatie die het rapport niet kon voorspellen. Daarbij komt nog eens dat een EU-toppoliticus beweert dat men zich hier niet tegen moet verzetten, maar dat wij ons hier juist aan moeten overgeven.

    Desalniettemin zijn het de landen met de grootste immigrantenpopulaties die zich het meeste zorgen maken over de veiligheidssituatie. Een van deze landen is Frankrijk. Na de aanslag op Charlie Hebdo en een Joodse supermarkt mobiliseerde het land 10.000 soldaten om potentiële doelwitten te beschermen. Kortgeleden kon een bloedbad in een Thalys op het nippertje voorkomen worden, waarop de Franse overheid besloot nog zwaardere maatregelen aan te kondigen.

    Decennia aan ruimhartig immigratiebeleid hebben hele wijken van het land getransformeerd tot bolwerken van criminaliteit en radicalisme. Denk hierbij aan de banlieus, de buitenwijken rondom steden als Parijs, Lyon en Marseille. Aldaar waant men zich eerder in een exotisch land dan in Frankrijk. Recent onderzoek toont aan dat de politie deze wijken niet kan betreden zonder te worden blootgesteld aan confrontaties, projectielen of zelfs beschietingen. De balkanisering van Frankrijk is een feit.

    Eind augustus verklaarde het Franse leger dat er een rampenplan klaar ligt in het geval van een escalatie. Met dure woorden spreekt men over de “her-toe-eigening van nationaal territorium.” In de volksmond betekent dit dat het Franse leger klaar staat om bepaalde buurten te heroveren. De bevolking van deze buurten zouden de autoriteiten niet accepteren en vuurwapens zijn er makkelijk verkrijgbaar.

    Frankrijk dient als de kanarie in de kolenmijn voor West-Europa; het is hoogstwaarschijnlijk het eerste land waar massale sociale onrust zal uitbreken. Het land telt miljoenen migranten uit Noord-Afrika, Sub-Saharisch Afrika en het Midden-Oosten, waarvan een aanzienlijk percentage islamitisch is. Daarnaast zijn er zeker 900 Franse moslims naar Syrië en Irak gereisd om deel te nemen aan de jihad. Het feit dat men het leger nodig heeft om de orde te kunnen handhaven toont ons de ernst van de situatie.

    In januari wist de terreureenheid van de Belgische politie twee terroristen te doden en één zwaar te verwonden in de stad Verviers. Het drietal was van plan aanslagen te plegen in België en waren kort daarvoor teruggekeerd uit Syrië. In de nasleep van de aanslag besloot ook de Belgische overheid het leger in te zetten; een beslissing die al 30 jaar niet meer genomen was. Zwaarbewapende soldaten bewaken momenteel ambassades, instituties van de NAVO en de EU evenals gebouwen die toebehoren aan Joodse organisaties.

    In Groot-Brittannië ontvouwt zich een soortgelijk scenario. Vorig jaar verklaarde de Britse minister van Binnenlandse Zaken Theresa May dat de veiligheidsdiensten maar liefst 40 terroristische aanslagenhebben weten te voorkomen sinds de aanslagen van 7 juli 2005 in Londen. De  inlichtingendienst MI5 houdt momenteel 3000 (!) potentiële terroristen nauwlettend in de gaten. Ondertussen zijn er ruim 700 Britse paspoorthouders afgereisd naar Syrië en Irak.

    Rainer Wendt, voorzitter van de politievakbond in Duitsland, haalde kortgeleden hard uit naar het immigratiebeleid van zijn land. Wendt verklaart dat de “hel is losgebroken” in vele asielzoekerscentra (AZC’s). De politie is dag en nacht bezig de situatie onder controle te houden. Volgens hem zijn de huidige ontwikkelingen de schuld van politici. Zij zagen de migratiecrisis wel aankomen, maar deden vervolgens niets om in te grijpen.

    Wendt licht toe dat er binnen de AZC’s sprake is van massale vechtpartijen, verkrachting van vrouwen en kinderen (!), uitbuiting en zelfs slavernij. Dit heeft niet zo zeer te maken met het tekort aan faciliteiten of ruimte, maar met fanatieke religieuze groepen die met elkaar strijden om de macht binnen de AZC’s.

    Het belangrijkste punt dat Wendt maakt betreft de Duitse wet. Volgens hem weten de migranten dat de wet zwak is en dat ze over het algemeen niet gestraft zullen worden. Dit is exact de reden waarom de asielzoekers geen respect hebben voor de politie noch het land dat hen ontvangt.

    Hans-Georg Maassen, het hoofd van de Duitse inlichtingendienst BfV, ziet het geweld in Duitsland toenemen. Het land wordt geconfronteerd met een groeiend aantal islamisten en er zijn al zeker 700 Duitse moslims afgereisd naar Irak en Syrë. Ook werken de gigantische migratiestromen  sympathie voor extreemrechts in de hand. Verder zouden extreemlinkse activisten sneller geweld gebruiken om de opkomst van extreemrechts tegen te gaan.

    protest azc

    De Oostenrijker Alfred Ellinger is een strafrechter en tevens de president van de Vereniging van Oostenrijkse Criminalisten. Gedurende zijn leven heeft hij zich bezig gehouden met zware criminele zaken. In tegenstelling tot veel andere rechters heeft Ellinger geen politiek correcte oogkleppen op en ziet wel degelijk het verband tussen massa-immigratie en (zware) criminaliteit. Volgens de rechter zal Europa in de toekomst transformeren tot een slagveld. Veel minderheden zijn nauwelijks geïntegreerd of geassimileerd, maar doen tegelijkertijd wel een beroep op politiek asiel en sociale voorzieningen. Ellinger is er van overtuigd dat het slechts een kwestie van tijd is voordat het fout gaat.

    De Nederlandse historicus en jurist Thierry Baudet ziet de huidige situatie in Europa met argusogen aan. In een interview met de Franse krant Le Figaro stelt Baudet dat de “kans op een pan-Europese burgeroorlog reëel is.” De combinatie van supranationalisme, multiculturalisme, massa-immigratie en het opheffen van de landsgrenzen heeft ons machteloos gemaakt.

    De West-Europese samenlevingen komen in toenemende mate onder druk te staan. De politie en de veiligheidsdiensten draaien overuren. Daarnaast besluit men steeds vaker het leger in te zetten om potentiële doelwitten te beschermen. Uiteindelijk zullen zelfs deze maatregelen niet langer voldoende zijn. Zolang onze zwakke leiders weigeren de demografische metamorfose van Europa een halt toe te roepen, zal een burgeroorlog onvermijdelijk zijn.

    http://curiales.nl/2015/10/16/burgeroorlog-europa-oorlog/

    22-10-2015 om 00:00 geschreven door Doos Van Pandora  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:Europa, veiligheid, terreur, CIA, burgeroorlog, veiligheidsbeleid, islamisering, immigratie, massa immigratie, charlie hebdo, aanslag, immigratiebeleid, rampenplan, jihad
    19-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Christenasielzoekers bedreigd door moslims'

    'Christenasielzoekers bedreigd door moslims' 

    DEN HAAG - In veel asielzoekerscentra in Nederland worden christenen bedreigd of mishandeld door vaak islamitische medebewoners. Dat blijkt volgens Stichting Gave uit eigen onderzoek, waarvan de uitkomsten dinsdag waren te zien in het televisieprogramma Uitgesproken EO.

    Een meerderheid van de Tweede Kamer pleit er op initiatief van de ChristenUnie voor de asielprocedure te stoppen van asielzoekers die zich herhaaldelijk schuldig hebben gemaakt aan ernstige bedreigingen of fysiek geweld.

    Ook wil het parlement dat minister Gerd Leers (Immigratie en Asiel) de exacte omvang van het probleem onderzoekt en een onafhankelijk meldpunt inricht waar asielzoekers anoniem kunnen aangeven dat ze zijn bedreigd of mishandeld door andere asielzoekers.

    Discriminatie

    Volgens Stichting Gave, een christelijke organisatie die hulp biedt aan asielzoekers, krijgen christenen in 75 procent van de asielzoekerscentra te maken met discriminatie.

    In 67 procent van de centra komen (doods)bedreigingen voor en in 33 procent is er sprake van fysiek geweld. Volgens de medewerkers van de stichting, die 28 asielcentra onderzochten, zijn moslims meestal verantwoordelijk voor het geweld en de bedreigingen van de christelijke asielzoekers.

    Christendom

    ChristenUnie-Kamerlid Joël Voordewind is geschokt over de praktijken en spreekt van ''geloofsvervolging''. Vooral de groep ex-moslims die zich hebben bekeerd tot het christendom is volgens hem een kwetsbare groep. ''Het is verschrikkelijk dat mensen, die vaak vanwege hun geloof vluchten naar Nederland en hier veilig zouden moeten zijn, hier onderdrukt worden'', stelde Voordewind.

    Minister Leers zegt in een reactie dat hij het signaal uit de reportage serieus neemt. Hij wil het volledige onderzoek lezen om te bekijken of en welke maatregelen nodig zijn.

    Opvangwerk

    Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) herkent zich ''absoluut niet'' in de uitkomsten van het onderzoek. ''Veiligheid en leefbaarheid is de kern van ons opvangwerk. Mocht dit voor individuele bewoners in het geding komen, dan treffen wij passende maatregelen."

    "Dit geldt niet alleen voor intimidatie op religieus gebied, maar ook als het gaat om een politieke overtuiging, etnische afkomst, seksuele geaardheid of andere aangelegenheden'', stelt het COA in een schriftelijke verklaring.

    http://www.nu.nl/binnenland/2359790/christenasielzoekers-bedreigd-moslims.html

    19-10-2015 om 00:00 geschreven door Doos Van Pandora  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:asielcentra, vluchtelingen, slachtoffer, geweld, moslims, christenen, islam, sharia, geloofsvervolging, bedreigd, bedreiging


    Archief per week
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 17/08-23/08 2015

    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda


    E-mail mij


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs