Dit landje is zo ziek
Inhoud blog
  • Ik vind dit niet koosjer
  • Het koninkrijk Gent
  • Boerkini si/no no no no no no
  • Pour les flamands la meme chose
  • Zich een beetje veel zorgen maken kan geen kwaad.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    26-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kostenbesparend
    De Tour is bijna voorbij, alhoewel gisteravond op TV1 passeerde  er nog een spotje waarin men zei dat er nog van alles kon gebeuren in de deze Ronde. Blijkbaar is er niemand snugger genoeg bij onze VRT om in te zien dat dit spotje na 14 dagen niet meer actueel is, vooral niet op de vooravond van de Champs-Elysees parade. 
    De uitslag is allang gekend, de Hollandse wind, waarmee ze niet zuinig zijn in Zeeland heeft beslist over de uitslag van deze Tour de France. Je kan duizenden kilometers rijden door Frankrijk, berg op en berg af, de Hollandse wind heeft beslist. 
    Ik stel voor om volgend jaar een lange rit over de afsluitdijk te organiseren liefst op een dag dat er veel wind is en de winnaar van deze rit uit te roepen tot winnaar van de ronde. 
    Het is kostenbesparend en goed voor het milieu want zie nu het circus dat drie weken door Frankrijk trekt en we zijn verlost van al dat gelul op radio en Tv, in kranten en weekbladen en vooral de VRT moet dan geen spotjes meer maken. 
    Extra zendtijd voor heruitzendingen van de kampioenen zou ik zeggen, ook kostenbesparend.

    26-07-2015, 09:47 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Haha stemrecht haha
    Grote fraudeurs zouden hun stemrecht verdienen lees ik vandaag in de krant, Maar ik dacht toch dat er stemplicht was in dit landje alhoewel als je niet gaat stemmen "who wares", blanco stemmen komen de meerderheidspartijen ten goede. 
    Wat is een stem waard buiten het geld dat de partijen voor iedere stem krijgen, we spreken over miljoenen. Een Vlaamse stem is ook minder waard dan een Brusselse en/of Waalse. Stemmen worden ook overgeheveld van het ene kanton naar het andere.
    Na de verkiezingen beslissen de partijvoorzitters hoe de "democratie" er zal uit zien en zeg nu zelf, na 50 jaar van stemmen en verkiezingen is er zeker één iets verandert, de schuldenberg is groter geworden.

    25-07-2015, 08:46 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Praktijkervaring
    Vandaag lees ik in de krant dat al veel studenten een advocaat onder arm genomen hebben om hun examenuitslagen te betwisten. 
    De examenresultaten zijn nog niet gekend maar ze werken pro-actief. Het is het moment voor echtscheidingsadvocaten om zich om te vormen tot ik-betwist-mijn-examenuitslag-advocaten. Volgens mij vind je het grootste deel van die "examenuitslagbetwisters" onder de studenten rechten, ze willen praktijkervaring opdoen, zien hoe alles werkt eenmaal je een klacht neerlegt. 
    Een beetje zoals scholieren die in de Technische scholen waterleidingen leggen, elektriciteit plaatsen, vloeren, metselen, kortom alles wat geld kost aan de school. Je betaalt schoolgeld en je brengt nog op, win win, voor de school althans. 
    Bij deze stel ik dan ook voor om politici te vervangen door jongeren die later in de politiek willen gaan, 
    Ze doen praktijkervaring op, ze zijn veel goedkoper en wie zal het merken. Ik niet en jij misschien ook niet. Putten maken kan iedereen.

    23-07-2015, 08:28 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ceci n'est pas un pays mais une farce.
    Binnenkort zullen we horen wat weer duurder wordt, welke extra lasten er zullen geheven worden. België is al wereldkampioen in zake belastingen en lasten en toch blijft het tekort groeien, wie kan dat uitleggen. Moeder waarom betalen we zoveel en krijgen zo weinig terug, zie wachtlijsten, zie justitie, zie lage pensioenen, zie de staat van de wegen om over de fietspaden maar te zwijgen. 
    Wie kan verhuist, je kan hen geen ongelijk geven.

    22-07-2015, 17:53 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weinig wol
    Men kan niet meer zonder, de voor- en nabeschouwingen bij voetbalmatchen en wielerwedstrijden. Goedkope televisie noem ik dat. 
    Men zet een paar "specialisten" rond een tafel, kenners waarvan sommigen verstandige dingen zeggen en anderen onverstaanbaar wauwelen. 
    Je ziet ook altijd dezelfde gezichten terugkeren en weet dus na een tijd hoe ze reageren en wat ze zullen zeggen, boring, boring. 
    Voor mij staat voorbeschouwing voor veel gepraat over hoe het zal gebeuren en staat een nabeschouwing voor veel gepraat waarom het niet gebeurde..
    Voor mij is dat "de" reden waarom andere "wezens" niet naar onze aarde komen. Beeld je eens in, die kakafonie van geluiden die de ruimte ingestuurd worden en om de een of andere ons nog onbekende reden versterkt worden, je zou van minder ver weg blijven. 
    Buitenaards leven, een interessant item, misschien toch eens op zoek gaan naar specialisten voor een voorbeschouwing van wat er zou kunnen gebeuren bij eventueel onverwacht en onvoorzien bezoek van die intelligente en ons onbekende wezens.

    22-07-2015, 08:50 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ach die socialisten toch
    Wie had dat gedacht en dan nog in het Frankrijk van François en Marianne. Een stuk openbaar strand wordt zomaar afgesloten en dit "en plein saison" voor de koninklijke familie van Saoudie-Arabië, je weet wel, veel oliedollars. 
    De inwoners van Vallauris aan de cote d'azur zijn een deel strand kwijt, een publiek strand werd privé, er werd zelf een tunnel gegraven zodat de emirs niet over de straat moeten lopen. 
    Betonwerken op het strand werden stil gelegd want "trop is trop" alhoewel als je veel geld hebt. 
    Vive la republique, égalité, fraternité et liberté
    zie demorgen.be/buitenland/saoudische-royals-weren-publiek-van-frans-strand

    21-07-2015, 09:20 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brussels feest of Bruxelles fete national
    Men kon het toen al geweten hebben. .Een landje dat zijn oorsprong vindt na opvoering van de "Stomme van Portici" voorspelt weinig goeds. Het begon in Bruxelles en het blijft in Bruxelles, Maar ja, we zijn geen fier volkje, dat weten we allemaal. 
    Waar moeten we ook fier op zijn? Misschien op onze Eddy, op Pater Damiaan of op de Rode Duivels die veel beloven maar te weinig geven. Ik heb het ook niet voor koninkrijken, ik hou niet van die voor mij perverse ongelijkheid waarbij je afkomst je boven anderen plaatst, want als je de bloedlijnen van alle Europese vorstenhuizen bekijkt mag je je toch wel vragen stellen.
    Het is ook de dag waarop vrienden van vrienden, zie "ons kent ons" en "wie je kent is belangrijker dan wat je kan" in dit landje "verheven" worden tot baron/es, graaf/vin, ridders/ster en nog ander middeleeuwse titels. 
    Ik hou niet van al die titels,volgens mij krijgt nooit wie het verdient een ereteken. 
    Maak een "staatsiefoto" van alle "ministers van staat " en je hebt de groep die verantwoordelijk is voor de enorme schuldenberg of put je mag kiezen van dit landje waarvoor onze kinderen zullen opdraaien. Ik vraag me altijd af of politici hun kinderen wel graag zien.
    Of ik een echte Vlaming ben weet ik niet maar mijn Belgisch bloed verdunde de dag dat ik als acht jarige op de dijk van De Panne of moet ik zeggen La Panne uitgemaakt werd voor "salle Flamand". We waren aan het spelen en maakten te veel lawaai volgens sommigen,
    Als kind vergeet je dat nooit.
    Bonne fête zou ik zeggen aan hen die het vieren.

    21-07-2015, 00:00 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit landje is niet drietalig.
    Dit dacht je maar neen we zijn viertalig. Het voorbije weekend werd er in Middelkerke getennist om de halve finale in de Daviscup en de voertaal was Engels. De aankondigingen, de dj, die bij de wissels de ambiance er in moest houden, de commentaren, alles was eentalig Engels. Wel mijnheer de minister-president, moet er nog inburgering zijn. Come on Belgium and for the Flemisch the same. 

    20-07-2015, 10:15 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sporza radio tour
    Staat voor mij voor goede muziek, hier en daar onderbroken door "koersflitsen". Voetbal, wielrennen en nog ander sporten, (zeer lang geleden heb ik op BBC radio de legendarische Wimbledonwedstrijd gevolgd tussen John McEnroe en Bjorn Borg) op de radio, zijn veel spannender. Het is als het lezen van een boek, je verbeelding leeft mee. Naar de radio luisteren laat je ook toe om iets anders te doen en is vooral niet zo betuttelend en belerend. Op de radio zijn er geen onderwijzers/leraars want je weet wat ze zeggen, "je kan een schoolmeester uit de school halen maar het blijft een schoolmeester". Ik mis wel het sappige taaltje van Gosé De Kauwer, van nu af aan verplichte stof in iedere inburgeringscursus..

    20-07-2015, 08:56 Geschreven door deonthaasting  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Archief per week
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 05/10-11/10 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs