Dag 75 Bezana 2000 km bewolkt onweerachtig 22a24 GR
2000 km juist of dat het niets is , en dat is het ook als je tijd hebt en goesting hebt .
Net een verslag geschreven dat ineens weg was , geen tijd meer dus kort .
Bewolkt maar mooie wandelen langs kliffen en het strand en weer een overzetboot en steeds andere mensen ontmoeten , het wordt met de dag interessanter .
Hallo ik houd het kort geen WiFi , prachtige route in de voormiddag even klimmen met uitzicht op zee en dan afdalen naar de kust , strandwandeling en dan het warme binnenland in en geen schaduw naar een zee bekende herberg , morgen meer hierover .
Ik was de hele voormiddag op stap met een vrolijke bende
Spaanse pelegrinos , de foto' s vertellen de rest.
Deze morgen om 5 uur stonden de eersten al op
en vertrokken om 6,15 uur uur met een lampje op hun kop , dit zie ik nu elke dag meer een meer zelf ben ik vertrokken om 7uur deels om het warmste van de dag niet te moeten wandelen .
Vandaag ging het van zee terug het binnenland in dus stevig klimmen en zweten , een stuk over een hoogvlakte en dan weer afdalen naar de zee ,waar een we over een zeer groot strand verder wandelde( 6 km ) blootsvoets .
90 % van de mensen op het strand waren ouderen , ik had veel bekijks , die zullen gedacht hebben wat doet die jonge gast hier , moet die niet werken ???
Aan het einde van het strand namen we dan de overzetboot naar Santoña , zeer speciaal .
Morgen is me gezegd word het nog mooier , en het weerbericht voorspelt de volgende 5 dagen stralend weer .
PS: het programma van de blog zet de Spaanse woorden soms in rare tekens en woorden , spijtig.