Als training en om al het praktische in de praktijk te testen bv met hond is deze tocht gelopen .
Het krijtland loopt in het Zuid-limburgse Nederland aan de overkant van de Voerstreek het pad is 90 km lang en loopt van Maastricht over Vaals en Valkenburg terug naar Maastricht .
Dit pad is het mooist in het voorjaar als de bloesems of de meidoornhagen bloeien .
Er zijn vele minicampings bij de boeren , hieronder enkele sfeerfoto 's gemaakt met een kompactcamera canon g1x deze zal meegenomen worden naar Compostela .
In 2005 ben ik over GR paden gaan wandelen dit zijn route 's die over lange afstand lopen bv : gr 561 Kempen -Maaspad van Diest naar Maastricht 250 km en de GR 564 Lommel- Hoei 164 km deze wandelpaden zoeken de mooiste stukjes natuur op . Je kan de gidsen voor deze wandelingen vinden op de site www.groteroutepaden.be na verschillende GR paden gelopen te hebben besloot ik het langste GR pad van Europa te lopen, Europese wandelweg E2 de GR 5 deze is +- 2500km lang en loopt van Hoek Van Holland naar Nice. Zelf ben ik gestart in Bergen Op Zoom in 2007 en heb tijdens vakantie 's er 7 jaar over gedaan om in Nice te geraken informatie over deze wandelweg vind je op de site www.gr5info een aanrader. Voor ik de GR5 begon te lopen was de beslissing al genomen om ooit naar Compostela te wandelen vanuit Lommel. Nu is het zo ver EINDELIJK . De opzet van deze blog is dat familie en kennissen mij op mijn tocht kunnen volgen, en schrijftalent ben ik niet dus het zullen korte verslagen worden . Het is de bedoeling dat mijn Hond Izzy een reu ras Australische Kelpie mee gaat tot aan de Spaanse grens of verder . Vanaf nu zal er op de blog verslagen en foto 's van de voorbereiding en wandelingen om de conditie op de bouwen verschijnen . Het vertrek is voorzien 26 of 27 juni .