 |
|
 |
28-07-2008 |
Stagedag 2008-2009 |
*
28-07-2008, 21:41 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
17-07-2008 |
 |
Zaterdag 19 juli 10u00: Eerste Training
Zaterdag 26 juli Stagedag Middelkerke
10u00: Veldtraining + 15u00: Wedstrijd: DZ Pamel Heusden 2-2
Dinsdag 29 juli 19u30: DZ Pamel Neigem 6-3
Donderdag 31 juli 19u30: DZ Pamel Brucom 1-1
Beker Van Brabant
Zaterdag 2 augustus 16u00: RCS Nivellois B DZ Pamel
Donderdag 7 augustus 19u30: Winnik DZ Pamel
Zaterdag 9 augustus 15u00: DZ Pamel - prov. jun. Meerbeke
Beker Van Brabant
Zondag 10 augustus 16u00: DZ Pamel Villers Matima
Dinsdag 12 augustus 19u30: DZ Pamel E. Moerbeke
Donderdag 14 augustus 19u30: Tollembeek DZ Pamel
Vrijdag 15 augustus 16u00 : Wambeek DZ Pamel
Beker Van Brabant
Zondag 17 augustus 16u00: Linkebeek DZ Pamel
Dinsdag 19 augustus 19u30: Humbeek DZ Pamel
Donderdag 21 augustus 19u30: Vlezenbeek DZ Pamel
Zaterdag 23 augustus 15u00: Res. Mazenzele DZ Pamel
Beker Van Brabant
Zondag 24 augustus 16u00: DZ Pamel Herne
Dinsdag 26 augustus 19u30: DZ Pamel Res. Kester
Zaterdag 30 augustus 15u00: DZ Pamel Res. Wambeek
Zondag 31 Augustus 15u00: Eerste competitiewedstrijd 3 Prov. C.
Zaterdag 6 september 15u00: Eerste competitiewedstrijd Res. C.
17-07-2008, 00:00 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
30-06-2008 |
Ploegvoorstelling van 27 juni 2008 !!! |

staand : Christophe de Jonge, Christope Fraiture, Afgevaardige Gunther Servranckx, Jelle Tielemans Stijn Devos, Trainer Frederik Derck Gehurkt : Kim De Coen, Kenny Gillot, Kevin De Safaria, Joost Geldof Christophe De Bolle
Ontbreken : Enzo Di Martino, Mustapha Rezki, Stijn Schelfhout Vrijdag zakten de supporters en sponsors van Denderzonen Pamel af naar de Koning Albertstraat, voor de jaarlijkske ploegvoorstelling 'Seizoen 2008-2009. Jean François nam het woord en keek even terug naar het afgelopen seizoen, dat door tal van blessures en schorsingen spannend bleef tot de laatste speeldag. Dan pas werd bevestigd, dat behoudt een feit was in 3de C.
Het bestuur zette daarom zijn beste beentje voor en kon een aantal sterke troeven naar de Belle Alliance halen. Er werd reeds een stoute voorspelling gedaan, dat met de blijvende spelers en de nieuwkomers, een topdrie tot de mogelijkheden moet behoren.
De ambities worden dus vrij hoog ingeschat voor het nieuwe seizoen. Wij willen alle aanwezigen danken en hopen jullie nog vaak terug te zien tijdens de wedstrijden van zowel jeugd als eerste ploeg. Het Bestuur
30-06-2008, 00:00 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
20-06-2008 |
Ploegvoorstelling 2008-2009 |
* Uitnodiging !!!
Vrijdag 27 juni 2008 om 19u30 uur
Ploegvoorstelling Seizoen 2008-2009 Kantine Denderzonen Pamel Koning Albertstraat 4, 1760 Roosdaal
Het Bestuur nodigt iedereen van harte uit om onze ploegvoorstelling bij te wonen.
Onze trainers en spelers zullen voorgesteld worden aan het publiek.
Iedereen kon al via onze site volgen wie er reeds werd aangetrokken en ook de spelers die onze club zullen verlaten.
Dit is de unieke gelegenheid voor een eerste kennismaking met onze nieuwe spelers en ook onze huidige kern die nagenoeg behouden werd.
Alles zal in goede banen geleid worden door het bestuur.
Een natje en droogje is voor iedereen voorzien!!!
Achteraf kan er naar hartelust nagepraat worden aan 'den toog'
Wees op post!!!
*
Het Bestuur
20-06-2008, 09:14 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
27-05-2008 |
Clubnieuws !!! |
* Transfernieuws Denderzonen Pamel !!!!!
Ondanks de tegenvallende resultaten van de afgelopen weken, door de grote ziekenboeg, is de club toch al volop aan de gang voor het komende seizoen 2008-2009.
Volgende spelers verlengden reeds hun contract :
Jurgen Christiaens
Christophe Van Bondt
Christophe Meert
Andy Malderie
Jonas Van Saen
Jan Godderie
Pieter-Jan Oosterlinck
Niels Lievens
Dieter De Dobbeleer
Roel Van Der Meulen Daniël Anton-Martinez Jurgen Jans Kenneth Hauters Andy Payne Jo Geeroms Sven Pletinckx Joeri De Loecker
Reeds enkele nieuwe aanwinsten komen onze rangen al versterken :
Christophe De Bolle (SK Denderhoutem)
Christophe Fraiture (FC Mere) Jelle Thielemans (Eizeringen) Kevin De Safaria (E. Houtem) Enzo Di Martino (FC Doggen) Christophe De Jonghe (Beersel-Drogenbos) Kenny Gillot (Tubeke) Stijn Schelfhout (VK Borchtlombeek) Stijn Devos (Asse-Ter-Heide) Joost Geldhof (Meerbeke) Mustapha Rezki Christophe Van Droogenbroeck (Liedekerke)
Met nog een aantal spelers, van de huidige kern, zijn de gesprekken reeds ver gevorderd en ook zij zullen eerstdaags hun handtekening plaatsen.
Wij houden jullie zeker op de hoogte.
Sportieven groeten,
Het Bestuur
27-05-2008, 11:41 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
26-04-2008 |
 |

JEUGDWERKING
DENDERZONEN PAMEL
ORGANISEERT HUN JAARLIJKS JEUGDTORNOOI
(Debutantjes, Duiveltjes, Préminiemen, Miniemen, Knapen en Scholieren)
9,10 en 11 MEI 2008
DEELNEMENDE PLOEGEN
VK Liedekerke |
FC Doggen Erembodegem |
KV Eendracht Winnik |
Anderlecht-Milan |
D. Bodegem |
DZ. Pamel |
FCE Affligem |
Emi Essene |
KE Appelterre Eichem |
SK Leeuw |
L. Teralfene |
FCV Dender |
VK Borchtlombeek |
FC Herne |
KVK Ninove |
VW Mollem |
SK Gooik |
St. Denderleeuw |
FC Kerksken |
KVC Itna Itterbeek |
VCE Aalst 2002 |
Toekomst Relegem |
FC Asse Zellik 2002 |
KSK Halle |
Sp. Eizeringen |
SK Oetingen |
SKL Ternat |
|
|
|
|
|
|
PROGRAMMA VRIJDAG WEDSTRIJDEN VANAF 18u00 TOT 20u30
INKOM GRATIS
ZATERDAG WEDSTRIJDEN VANAF 10u00 TOT 19u30
INKOM 2
ZONDAG WEDSTRIJDEN VANAF 10u00 TOT 14u30
INKOM 2
ZONDAG 16u00 VETERANENWEDSTRIJD
26-04-2008, 20:38 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
|
Preminiemen 2007-2007 |

De premiemen hadden afgelopen zondag de eer een wedstrijd te kunnen spelen tegen het grote Eendracht Aalst. Pamel speler Andy Payne heeft de leiding van deze jonge kereltjes bij Den Eendracht. De Pamelse kereltjes worden door Yvo Jacobs getraind. Het niveauverschil was toch duidelijk in de einduitslag 0-5. Maar toch enige pluspunten bij de Pamelse kereltjes die zich aardig verweerden en enkele mooie doelkansen konden afdwingen. De afwerking was van iets mindere kwaliteit. Toch een opsteker voor het Pamels jeugdvoetbal dat aardige progressie maakt.
26-04-2008, 00:00 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
22-04-2008 |
Dankwoordje van onze kapitein!!! |
Bedankt !
Beste medespelers , bestuur en symphatisanten,
Langs deze weg zou ik jullie nog eens willen bedanken voor de attenties van afgelopen zondag. Al was het resultaat van de wedstrijd zelf niet zo schitterend toch kan ik met veel plezier terugblikken op mijn verblijf bij Denderzonen Pamel.
Gedurende 6 seizoenen ben ik steeds met plezier komen trainen en spelen en heb ik toffe mensen leren kennen, die mij zonder dat ze het waarschijnlijk zelf weten nauw aan het hart liggen.
Ik wens iedereen nu al, of het bij DZP is of ergens anders, voor volgend jaar een topseizoen toe, want het is altijd leuker om voor de titel te spelen als tegen de degradatie.
En als ik in augustus op een mooie zomeravond vanop een terrasje naar de "ster"ren kijk, zal ik zeker aan jullie terugdenken ;-))
Groetjes.
Dirk.
22-04-2008, 12:03 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
20-04-2008 |
Laatste thuiswedstrijd eindigt met valse noot : 1-4 verlies |
Ruime opkomst voor de wedstrijd tegen de buren uit Liedekerke. Voor Liedekerke stond er veel op het spel, met het oog op de eindronde voor promotie naar 2de, voor de thuisploeg, die al zeker is van een verlengd verblijf in 3de maar toch wil wegblijven van de 3de laatste plaats om een eventuele eindronde voor een extra daler te vermijden.
Voor de wedstrijd werden een aantal mensen in de bloemetjes voor hun medewerking tijdens alle thuiswedstrijden. Maar de grootste aandacht ging toch naar Pamel-kapitein DIRK LIEVENS die zijn laatste thuiswedstrijd voor Pamel bracht. Dirk stopt na 6 jaar bij Denderzonen en hangt de schoenen aan de haak op zijn 37ste. Zowel Erevoorzitter Jean François, voorzitter Johny Van Bont als de spelers schonken Dirk een prachtig geschenk. En een extra surprise voor de kapitein was er, toen zijn kindjes onverwacht het plein opliepen. (Foto's hieronder) De tweede man die extra aandacht kreeg was Ploegafgevaardigde Marc Dugardin. Hij nam ook de beslissing om te stoppen, maar blijft aktief binnen de club. De spelers schonken hem een attentie die overhandigd werd door Kapitein Dirk.
De wedstrijd werd op gang gefloten en de buren uit Liedekerke zetten de thuisploeg meteen onder druk. Amper 7 minuten ver maakte de sterk spelende Verhavert zijn eerst aktie en verzilverde deze, 0-1. Pamel was nog niet goed bekomen of het stond al 0-2, ex Pamelspeler Jurgen Goossens krulde een vrije trap over de Pamelmuur. De thuisploeg probeerde terug in de wedstrijd te komen, maar probeerde het steeds met trappen van buiten de grote rechthoek. Op slag van rust kwam er de eerste mooie kans via Niels Lievens, maar zijn schot mistte de juiste richting. Net voor affluiten kon Malderie milderen, door de 1-2 op het bord te prikken. Ruststand 1-2.
Pamel zat na rust beter in de westrijd, maar groots doelgevaar was er niet. Een schot van Malderie mistte de juiste richting. Op het moment dat Pamel aanspraak maakte op de 2-2, kreeg Meert zijn tweede geel onder de neus geduwd. Liedekerke kon hier gretig gebruik van maken en kwam via Van Den Borre en opnieuw Verhavert op een geruststellende voorsprong. Verdiende winst voor de bezoekers van Liedekerke.
20-04-2008, 22:07 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
15-04-2008 |
Verslag RUS Rebecq - DZ Pamel |
Van bij het begin van de wedstrijd nam Pamel het heft in handen en dit resulteerde reeds na 7' in een eerste kans voor Jo die knap werd vrijgespeeld door Andy.
In de 10de minuut werd deze laatste foutief gestopt in de 16-meter wat een terechte strafschop opleverde, deze werd feilloos omgezet door de pamelse topschutter Christophe Meert. Pamel bleef de betere ploeg en Jo werd op het kwartier door een thuisverdediger nog in extremis teruggehaald op weg naar de 0-2.
Pas na 20 minuten kon Rebecq een eerste keer voor gevaar zorgen wat meteen, na een misverstand tussen Jan en doelman Jurgen, de onverdiende gelijkmaker opleverde. Vanaf dan was Pamel zijn greep op de wedstijd kwijt en kon Roel 5' voor rust de 2-1 op het nippertje nog vermijden. Juist voor het einde van de eerste helft werd Pamel een tweede strafschop onthouden nadat Andy voor een tweede maal foutief werd afgestopt.
Rust 1 -1 In de tweede helft verwaterde de wedstrijd volledig en was het vooral de thuisploeg die de beste kansen bij elkaar knutselde. Tot 3 á 4 keer toe kwam een plaatselijke speler oog in oog te staan met Jurgen, gelukkig was ofwel de afwerking niet voldoende of konden Jurgen zelf en éénmaal Wim erger voorkomen. Het duurde tot een kwartier voor tijd vooraleer Pamel nog eens kon dreigen. Eerst miste, op voorzet van de prima ingevallen Kenneth, een kopbal van Andy de juiste richting en enkele minuten later trof een schot van Kenneth de paal. Ook de allerlaatste kans van de wedstrijd was nog voor Pamel maar het schot van Bjorn werd door de thuisgoalie gestopt.
Eindstand 1-1.
Juiste uitslag en dus nog 2 wedstrijden met volle inzet er tegenaan, zodat we dit woelig voetbalseizoen alsnog positief kunnen afsluiten.
Tenslotte : Voor de "supporter"(s) die op dit verslag aan het wachten waren om hun wekelijkse kritieken te uiten, voila ze kunnen er terug aan beginnen.
DIRK L
15-04-2008, 08:17 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
02-04-2008 |
Pamel zoekt trainer voor B-elftal |
Nu de eindeseizoenswedstrijden er aankomen, zullen er, hopen we toch vanuit bestuurskringen, trainers zijn, die hun tenten elders willen opslaan. Daarom doen we een oproep aan eventuele kandidaat voor ons B-elftal.
Kandidaten kunnen telefonisch contact opnemen met Secretaris Gilbert De Moortel op 0478/266.454 vanaf 17 uur.
Sportieve groeten,
Het bestuur,
02-04-2008, 00:00 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
30-03-2008 |
Pamel pakt broodnodige zege tegen Lembeek : 3-1 |
Pamel had zondag tegen Lembeek niet veel keuze, het moest winnen van Lembeek om te vermijden dat het verder zou wegzakken naar de degradatiezone. De buren uit Borchtlombeek waren al zeker van degradatie na hun verloren inhaalwedstrijd vorige week in Kester. Pamel 88 dat op de voorlaatste plaats stond, had nog alle kansen gaaf, maar het moest dan ook alle wedstrijden winnen en hopen op verlies van de hoger geklasseerden.
De wedstrijd kon voor Pamel niet beter beginnen, want in de eerste minuut kon Meert een vrije trap van Malderie tegen de netten werken. De thuisploeg leek een logische overwinning tegemoet te gaan, maar Lembeek reageerde. Na 28 minuten resulteerde dit in de gelijkmaker via Van Eesbeecq. Voordien had Geeroms voor de thuisploeg nipt overgetrapt en zag De Ruyver zijn kopbal net naast de verste paal naastgaan. Het spelbeeld verwaterde zonder verder doelgevaar voor rust.
Na de koffie diende Pamel resoluut opnieuw de aanval te kiezen. Een driehoekje, Van Bondt - Malderie - Van Bondt, werd door laatsgenoemde knap binnengetrapt, 2-1 voor de thuisploeg. De zege kwam in zicht. Martinez zag zijn doelpoging in extremis nog gestopt door Debusscher. Even later nam Geeroms alle twijfels weg door de bal in de verste kruising binnen te trappen op aangeven van Van Bondt, 3-1. De sterk ingevallen Hauters en Van Den Brande kregen nog elk een klein kansje, maar een been van een tegenstrever stond in de weg. Knappe prestatie van de thuisploeg, dat opnieuw een aantal vaste waarden moest missen, door blessures en schorsingen. De jonge kerels die aantraden hebben bewezen dat ze 3de waardig zijn. Een opsteker voor de jonge mannen en voor de nabije toekomst van de club.
30-03-2008, 20:36 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
10-03-2008 |
Zware thuisnederlaag tegen Leeuw : 1-4 |
De Denderzonen konden de positieve lijn van vorige week op Borchtlombeek niet doortrekken met een thuisoverwinning tegen SK Leeuw. Er was amper afgetrapt of Pamel was al op achtervolgen aangewezen, Vekeman prikte in de 1ste minuut al de 0-1 op het bord. De thuisploeg was verplicht iets te tonen en kwam aan enkele kansjes, maar het bleef opletten voor een goed counterend Leeuw. Op het halfuur kon Pamel de bordjes in evenwicht zetten. Vernis schilderde een hoekschop op het hoofd van Godderie, die knap binnenknikte. Beide ploegen hadden nog kans om met voorsprong naar de kleedkamers te trekken, maar de 1-1 bleef op het bord staan bij de rust.
En zoals de 1ste startte, begon ook de tweede. Er werd afgetrapt en meteen stond de 1-2 op het bord, via Bontridder. Gebrek aan concentratie in de pamelverdiging resulteerde via Conzalez voor de 1-3. Pamel probeerde en Malderie zag zijn lob op de dwarsligger strandden. Ook Vernis kreeg nog de kans voor de aansluiting, maar De Braekeleer voorkwam dit. Het was Vekeman die de wedstrijd in een beslissende plooi kon leggen, door de 1-4 op het bord te zetten. Pamel ongenadig afgestraft op eigen veld.
10-03-2008, 08:03 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
|
 |
Gastenboek |
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
|
1
|
VC.KESTER
|
37
|
2
|
KSK.L.TERNAT
|
32
|
3
|
DEND.PAMEL
|
26
|
4
|
SP.EIZERINGEN
|
25
|
5
|
KVC.ITNA ITTERBEEK
|
24
|
6
|
FC.EENDR.AFFLIGEM
|
23
|
7
|
SK.LEEUW
|
18
|
8
|
L.TERALFENE A
|
16
|
9
|
VK.BORCHTLOMBEEK
|
15
|
10
|
EMI.ESSENE A
|
14
|
10
|
PAMEL 88
|
14
|
12
|
VK.LIEDEKERKE A
|
14
|
13
|
SK.OETINGEN VC
|
13
|
13
|
SK.GOOIK
|
13
|
15
|
SK.VLEZENBEEK
|
6
|
16
|
DILBEEK SP. A
|
0
|
|
|
|
 |