 |
|
 |
30-10-2006 |
Reserven boeken een duidelijke overwinning!!!! |
De jonge garde van Denderzonen onder leiding van trainer-speler Frederik Derck, boekten zaterdag een overduidelijke overwinnning op het veld van Kobbegem, 1-5. Hiermee boekten ze hun 4de zege van het prille seizoen.
De reserven kenden een moeilijke seizoensstart door het vertrek van een aantal basisspelers en het inpassen van een 6-tal nieuwe spelers uit eigen jeugdwerking. De 6 maakten de sprong van bij de Scholieren. De aanpassingsperiode blijkt achter de rug en het mag gezegd worden, aan inzet ontbreekt het niet bij deze jongens.Ze gaan iedere week voor de volle 100%. Basisspeler Bart De Boitselier, Sam Arijs, Stijn Van Den Brande proberen het jonge team stevig in de rails te houden.
Jonathan Barra en Jonathan Vermeulen, die vorig jaar de stap al zetten, toen nog beloften, maken nog steeds progressie en tekenden zaterdag beiden hun doelpuntje mee. De overige doelpunten werden voor Pamel gescoord door Van Den Brande, Derck en Sam Arijs.
Nog veel succes dit seizoen mannen en hopelijk kunnen we met de uitblinkers binnenkort ons 1ste team verder uitbreiden.
30-10-2006, 12:39 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
22-10-2006 |
Pamel klasse te sterk voor mak Liedekerke |

Na vele jaren opnieuw een tradionele derby op de Heuvelkouter, tussen de twee streekploegen Liedekerke en Denderzonen Pamel. Zoals ook verwacht was de opkomst groots. Ongeveer een 450 à 500 supporters woonden deze derby bij.
De wedstrijd begon heel rustig, met weinig doelgevaar, wat in de eerste 5 minuten geen kans opleverde. Pamel kon in de 8ste minuut voor het eerst de thuisploeg het vuur aan de schenen leggen. De hoekschop die volgde was meteen raak. De bal werd nog buiten de rechthoek gedevieerd, maar een attente Meert kon snoeihard binnentrappen,0-1. Liederkerke kon niet meteen reageren, zelfs kansen bijeenvoetballen was bijzonder moeilijk. De gekwetste Verhavert, werd gemist bij de thuisploeg. De bezoekers voetbalden de beste kansen bijeen, wat in de 27ste minuut een pracht van een doelpunt opleverde. Geeroms legde de bal perfect klaar voor Meert, die vanop 25m de bal keihard de winkelhaak intrapte, geen verhaal voor thuisdoelman De Bolle, 0-2. Het enige wat de thuisploeg bij elkaar voetbalde voor de rust was een gekraakt schot van Bammens.
Het spelpeil in de de tweede periode ging serieus de hoogte in. Liedekerke probeerde wel te drukken, maar opnieuw geen kansen. Pamel controleerde simpel de wedstrijd. Enkele doelpogingen van Goossens werden telkenmale afgeblokt. In de 65 minuut stuurt Meert, Van Den Nest de diepte in, die de thuisverdediging op een hoopje loopt en prachtig afwerkt, 0-3.Het enige wat Liedekerke kan terugdoen, is het vanop afstand proberen, maar elke trap mist het doelkader. Eén keer moet Raes nog attent zijn op een te korte terugspeelbal. In de slotfase kan Pamel nog een paar keer dreigen op de counter, maar deze keer laat De Bolle zich niet meer paseren.
Verdiende zege, voortgaand op enkele reakties van oud-spelers van Denderzonen Pamel.
22-10-2006, 19:53 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
15-10-2006 |
Winst tegen Lembeek levert Pamel 1ste plaats op!!!! |

Pamel - Lembeek werd aangevat met 1 minuut stilte, dit ter nagedachtenis van Hugo Christiaens, vader van Jurgen Christiaens, doelman van Pamel, die gisteren begraven werd.
Al bij het begin van de wedstrijd was duidelijk, dat de kopjes bij Pamel niet echt bij het voetbal waren. Lembeek dicteerde de wet, wat al vlug een unieke kans opleverde, maar de bal strandde op de binnenkant van de paal. Een direct antwoord had Pamel hier niet op. Het was Lembeek dat voor gevaar bleef zorgen. Enige doelkans voor Pamel, was een vrije trap van Goossens die door De Busscher werd overgetikt, de hoekschop leverde niks op. Het was Lembeek dat in de 20ste minuut verdiend op voorsprong klom. Een aarzeling in de thuisdefensie werd kordaat afgestraft, 0-1 door Goffin. Toch schudde dit Pamel nog niet echt wakker, want opnieuw Lembeek kwam gevaarlijk opzetten, maar Barroso kon voor een leeg doel de 0-2 niet binnentrappen. Na deze gemistte kans kon de thuisploeg toch iets beter in de wedstrijd komen, maar goed combinatievoetbal bleef uit. Tot in de 35ste minuut, Geeroms kreeg de bal aangespeeld en zonder aarzelen kon hij Goossens alleen voor doel zetten. Met links kon deze mooi afwerken, 1-1. Dit bleek het moment te zijn om Lembeek terug te drukken en al snel resultuurde dit in de 2-1 ruststand. Opnieuw Geeroms die alleen voor de doelman verscheen en niet egoistisch was, liet Van Den Nest heel simpel scoren. Bij de bezoekers leken de stoppen door te slaan, wat nog voor de rust resulteerde in 2 rode kaarten. Nerinckx en Abrams konden vroegtijdig de kleedkamers opzoeken.
Bij de rust werden er bij de bezoekers 3 vervangingen doorgevoerd. En ook nu dicteerden ze de wet, ook al waren ze maar met 9 meer.Lembeek leek het meest kans te maken op de gelijkmaker. In de 65ste minuut moest Raes echt bij de pinken zijn. Aan de overzijde rolde een terugspeelbal ei zo na in doel.Pas in de 75ste minuut kon Pamel pas de wedstrijd afmaken. Geeroms kapte zich mooi vrij en kon de bal mooi afspelen op Van Den Nest, 3-1. Wedstrijd gespeeld? De potjes begonnen weer over te koken bij Lembeek en na verbaal protest werd een derde speler met rood vervroegd naar de kant gestuurd.Donnay werd weggestuurd met 2x geel. Pamel kon hier gebruik van maken, toen De Busscher buiten de rechthoek de bal verspeelde aan Van Den Nest, die zijn derde van de namiddag tegen de netten duwde, 4-1. In de slotfase kregen de bezoekers nog een strafschop, maar Goffin trapte over. Winst voor Pamel in geen al te goede wedstrijd. Jans werd in de 90ste minuut ook nog van het veld gestuurd met zijn tweede gele kaart.
Pamel volgende week als leider naar VK Liedekerke.
15-10-2006, 00:00 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
08-10-2006 |
Pamel doet prima zaak in rangschikking |

Pamel - Rebecq, was een schril contrast van de westrijd van vorige week in Affligem. Pamel startte aarzelend, wat binnen half uur amper in twee doelpogingen resulteerde. Het schot van Meert ging rakelings naast. Geeroms werd in de zestien onderuit gehaald, strafschop. De hard getrapte strafschop van Lievens, werd al even mooi gepareerd door de bezoekende doelman Grenier. Het was Rebecq dat probeerde met verre ballen en trappen van buiten de 16 Raes in de problemen te brengen. Maar een attente thuisgaolie hield zijn netten schoon. Toch nog een kwartier animo in de eerste helft, wat in de 40ste minuut resulteerde in een mooi doelpunt. De aanval werd opgezet door Van Bondt, die Van Der Stappen diep stuurde. Deze leverde de perfecte voorzet af en Goossens kon mooi binnenwerken, 1-0. Amper 2 minuten later was de thuisploeg opnieuw aan het feest. Goossens zag Van Den Nest de diepte induiken en maakte heel simpel af, 2-0 bij de rust.
De tweede helft begon zoals de eerste en Pamel kroop nog meer achteruit, wat de tegenstander de kans gaf een aantal kansen af te dwingen. Opnieuw was Raes bij de pinken op een aantal kansen voor de bezoekers. Pamel kon enkel op de counter tegenprikken, maar zowel Geeroms, Van Den Nest en Arijs mistten. Rebecq trachtte toch de aansluiting te vinden, maar kon niet scoren. Het was Pamel dat na een aantal vervangen, meer grip kreeg. Een goed ingevallen Souffriau zag zijn schot in hoekschop verdwijnen. En dan toch het moment van een sterke Geeroms. Alleen op doel af, kon hij de doelman mooi uitkappen en met links de 3-0 tegen de netten tikken. Even later zag de ook al ingevallen Derck zijn vluchtschot in het zijnet verdwijnen. Tien minuten voor het einde mocht Arijs aanleggen van buiten de 16. Een attente goalie kon in eerste instantie de bal afweren, maar een goed gevolgde Derck kon de 4-0 op het bord zetten.
Niet zo'n beste wedstrijd, maar met deze driepunter klimt Pamel hoger in het klassement.
08-10-2006, 18:57 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
01-10-2006 |
Betwiste fase kost Pamel 2 punten in slotfase!!! |
Voor de aanvang van de wedstrijd Affligem-Pamel was de spanning al goed voelbaar. Een aantal spelers zagen een aantal ex-spelers terug. Op het veld was hier weinig van te merken. De thuisploeg stak in de 2de minuut al de neus aan het venster, met een vrijschop die over ging. De tweede kans was voor bezoekers, maar Martinez besloot op de thuisdoelman. Een paar minuten later was het opnieuw Pamel, Van Den Nest alleen voor doel, maar een attente thuisdoelman kon zijn netten proper houden. Het is Pamel dat de wedstrijd in handen neemt en de mooiste kansen bij elkaar voetbalt. In de 20ste minuut kon Affligem nog eens dreigen, via een vrije trap, maar de vrijschop mist het doelkader. Pamel blijft de kansen goed bijeenvoetballen en Van Den Nest stuit tot 2 maal toe op de thuisdoelman. 10 minuten voor rust, wordt Jans geraakt, door een thuisspeler in het aangezicht en wordt hevig bloedend aan de kant gehaald. Na diagnose in het ziekenhuis blijkt er geen breuk van de neus te zijn. Vlak voor de pauze mist Geeroms de unieke kans op 0-1, maar opnieuw ranselt de thuisgoalie het leer uit zijn doel. Ruststand 0-0
Na de rust is de eerst kans opnieuw voor Affligem, maar Podeveyn kopt over. De volgende kans is al opnieuw voor Pamel, maar Van Den Nest besluit in de armen van de thuisdoelman. In de 48ste minuut krijgt Pamel dan toch loon naar werken. Geeroms stuurt Goossens de diepte in en die kan met een mooie stiftbal de thuisdoelman te grazen nemen, 0-1(thuisploeg pleit voor buitenspel). Affligem voetbalt nog een aantal kansen bij elkaar, maar het is Pamel dat dicht bij den 0-2 komt, maar de vrije trap van Martinez spat uit elkaar op de dwarsligger. En dan in de 89ste minuut komt de fase, waardoor iedereen met verbazing geslagen is. De Scheidsrechter geeft de thuisploeg een onterechte hoekschop. Het leer komt buiten de 16 en wordt met de HAND bewerkt door de thuisspeler, waardoor deze vrij kan aanleggen en de bal vanop 25m snoeihard de kruising injaagt. Geen verhaal voor Pameldoelman Raes, die tot dan weinig werk had gekregen. Een hard verdict voor Pamel, dat de 3 punten verdiende.
01-10-2006, 10:02 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
|
 |
Gastenboek |
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
|
1
|
VC.KESTER
|
37
|
2
|
KSK.L.TERNAT
|
32
|
3
|
DEND.PAMEL
|
26
|
4
|
SP.EIZERINGEN
|
25
|
5
|
KVC.ITNA ITTERBEEK
|
24
|
6
|
FC.EENDR.AFFLIGEM
|
23
|
7
|
SK.LEEUW
|
18
|
8
|
L.TERALFENE A
|
16
|
9
|
VK.BORCHTLOMBEEK
|
15
|
10
|
EMI.ESSENE A
|
14
|
10
|
PAMEL 88
|
14
|
12
|
VK.LIEDEKERKE A
|
14
|
13
|
SK.OETINGEN VC
|
13
|
13
|
SK.GOOIK
|
13
|
15
|
SK.VLEZENBEEK
|
6
|
16
|
DILBEEK SP. A
|
0
|
|
|
|
 |