 |
|
 |
23-12-2007 |
Vanwege Bestuur, Spelers en Vrijwilligers.... |
*


*
23-12-2007, 18:58 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
18-12-2007 |
Jonge Denderzonen gaan de winterstop in met een overwinning op Bodegem: 1-4 |
Zaterdagnamiddag stond met de verplaatsing naar Bodegem de eerste wedstrijd van de terugronde op de kalender. Op een moeilijk veld, dat deels modder en deels bevroren was, ging de partij in de aanvangsfase gelijkop. Het was Bodegem dat de score kon openen. Een vrije trap waaide over iedereen rechtstreeks binnen en gelegenheidsdoelman Koen was geklopt. De jonge garde moest even zoeken naar de organisatie op het veld maar in de loop van de eerste helft kon ze toch stilaan het balbezit beginnen opeisen. Dit resulteerde al gauw in een aantal kansen. Een kopbal van Frederik ging net naast en een poging van Tim werd door de doelman in extremis gered. Verder werd er nog een bal van Frederik op de lijn gekeerd. Vlak voor rusten kreeg Pamel loon naar werken toen Jonas verschroeiend uithaalde en de doelman het nakijken gaf.
In de tweede helft was het al Pamel dat de klok sloeg, maar een tweede treffer bleef voorlopig uit. De Pamelse verdediging stond als een huis onder impuls van een alweer uitstekende Jan. Halfweg de tweede helft kon Pamel op voorsprong komen via de tweede treffer van Jonas. De Pamelse aanval werd in de tweede helft gedirigeerd door Jonas die een uitstekende partij speelde en deze zelfs bekroonde met een derde treffer. Vlak voor affluiten kon de ingevallen Joris zijn goaltje meepikken na voorbereidend werk van alweer Jonas. Opnieuw een overwinning van de Denderzonen die zo op een ontspannen manier de winterstop kunnen ingaan. De jonge garde pikt de draad weer op met een thuiswedstrijd tegen Eizeringen op 5 januari.
18-12-2007, 12:06 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
16-12-2007 |
Pamel pakt punt bij Liedekerke |
Derby op de heuvelkouter tussen Liedekerke en Denderzonen Pamel, voor een groot aantal opgekomen supporters. Het terrein lag er door het vriesweer op sommige plaatsen als een ijspiste bij, maar er kon toch gevoetbald worden. Denderzonencoach Derck diende zijn team op een aantal plaatsen te wijzigen, door een aantal geschorsten en door ziekte. De vervangers zetten een puike prestatie neer.
Het aanvangskwartier was vrij rommelig met weinig doelgevaar langs beiden zijden. Halverwege de eerste helft kwam Liedekerke meer en meer opzetten, maar Verhaevert zag zijn schot in het zijnet verdwijnen. De mooiste kans kwam er voor ex-pamelspeler Goossens, zijn kopbal werd in twee keer gepareerd door Christiaens. Aan de overzijde zag Geeroms zijn vluchtschot overwaaien. Ruststand 0-0.
Bij aanvang van de tweede helft duwde Liedekerke het gaspedaal in en drukte de bezoekers tegen hun doel. Maar de Pamelverdediging gaf weinig kansen toe aan een sterke thuisploeg. Een schot van buiten de 16, viel bovenop de dwarsligger. Dat was ook het grootste doelgevaar voor de thuisploeg ondanks het veldoverwicht. Naar het einde toe moest Pamel nog een kwatier met 10 voort, nadat Nuyts met twee gele kaarten naar de kant werd gestuurd. De thuisploeg kon hier echter geen gebruik van maken om de drie punten thuis te houden. Pamel verdedigde stug en haalde een punt.
16-12-2007, 21:23 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
10-12-2007 |
Gooik alleen op kop na winst bij DZ Pamel : 0-2 |
Co-leider Gooik zakte afgelopen zondag af naar de Belle Alliance. Voor de wedstrijd werden de talrijk opgekomen jeugdspelers bedacht met een geschenkje, hun aangeboden door het bestuur. De surprise was wel dat dit hun werd uitgereikt door Marijn De Valck (Balthazar Boma), uit tv-reeks FC De Kampioenen.
De westrijd zelf diende gespeeld te worden op een vrij drassig veld, na de hevige regens die de afgelopen weken over het land trokken. Pamel kon in de eerste helft gebruik maken van het windvoordeel, maar tot scoren kwam het niet. Er werd wel mooi voetbal gebracht door de thuisploeg, maar kon dit niet omzetten in doelpunten. Gooik kwam naar het einde van de eerste helft pas toe aan twee mooie doelkansen, maar Christiaens stond paraat.
Bij de aanvangsfase van de tweede helft, begon de scheidsrechter de hoofdrol te spelen. Hij kende Gooik een strafschop toe, die er totaal geen was en bedacht thuisspeler Meert nog met geel. Walraevens zag echter zijn strafschop gestopt door Christiaens. Dit was blijkbaar het sein van de scheidsrechter om de wedstrijd in het voordeel van de bezoekers te doen kantelen. Elk feit werd in het nadeel van de thuisploeg gefloten. Gooik voerde de druk op en kon een paar open kansen creeƫren, maar het doelhout of de thuisgoalie stond in de weg. Op een terug zeer licht toegekende vrije trap van Brion, devieerde Meert de bal ongelukkig in eigen doel, 0-1 voor de bezoekers. Pamel leek even van slag, maar probeerde de wedstrijd terug in handen te nemen. Grote doelkansen leverde dit echter niet op. Malderie zag wel een keihard schot gestopt door de bezoekende goalie. Vijf minuten voor tijd koptte De Braekeleer een gemeten voorzet voorbij Christiaens voor de 0-2. En nog was het acteertalent van de scheidsrechter nog niet over. Hij bedacht thuisgoalie Christiaens nog met geel, voor tijdswinst, bij een 0-2 achterstand. Begrijpen wie begrijpen kan.
Volgende westrijd : Zondag 16 december 2007 om 14u30 : VK Liedekerke - DZ Pamel
10-12-2007, 08:25 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
|
Reserven houden de punten thuis tegen Schepdaal: 2-1 |
Zaterdagnamiddag kwamen de reserven van FC Schepdaal op bezoek aan de Belle Alliance. Op een zwaar veld waren het de Denderzonen die het initiatief namen. In de aanvangsminuten werd Sven vrijgespeeld voor de bezoekende doelman die in extremis redding bracht. Er werden nog een aantal kansen bij elkaar gespeeld maar na een kwartier lag het veld er al quasi onbespeelbaar bij. Beide ploegen probeerden er toch een aangename voetbalmatch van te maken en halfweg de eerste helft kon Tim Servaege de score openen. In deze eerste helft bleef Pamel de beste ploeg en vlak voor het rustsignaal werd Tim foutief neergehaald in de zestien. Andy Payne plaatste zich achter de bal en trapte binnen.
Na de rust was het de beurt aan FC Schepdaal om te profiteren van het windvoordeel. Pamel kwam nog moeizaam op de helft van de tegenstrever. De druk van de bezoekers bleef aanhouden al werden er weinig uitgespeelde kansen op de mat gelegd. Pamel kon nog een aantal keer gevaarlijk counteren, maar het was toch vooral Schepdaal dat aan zet was. In de slotminuten kregen de mannen van Schepdaal waar ze recht op hadden. De aansluitingstreffer was een feit. In de slotseconden kregen ze zelfs nog een unieke mogelijk om de bordjes in evenwicht te brengen, maar de poging ging naast. Opnieuw een overwinning voor de jonge garde. Dit was de laatste match van de heenronde die door de jonge Denderzonen kon worden afgesloten met 11 overwinningen en 2 verlieswedstrijden. Een knappe prestatie. Volgend weekend genieten de spelers van een welverdiende rust. Op 15 december staat de laatste match voor de winterstop op de kalender. Dan gaat de jonge garde op bezoek bij Bodegem.
04-12-2007, 08:02 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
02-12-2007 |
Derby eindigt in gelijkspel : Pamel 88 - Dz Pamel 2-2 |
In gure weersomstandigheden, hevige regen en wind, werd deze namiddag de burentwist uitgevochten tussen 2 ploegen die op een boogscheut van elkaar liggen. Goed combinatievoetbal was soms heel moeilijk op het vrij zware veld. De thuisploeg had daar in de beginfase weinig last van, al na een paar minuten stond het 1-0, via De Bie, die zomaar door de Pamelse verdediging mocht wandelen. De Denderzonen werden meteen wakkergeschud. In de 7de minuute resulteerde dit in een eerste kansje, maar het schot van Martinez was te zwak. Het was opnieuw Martinez die via een vrije trap de thuisgoalie in de problemen bracht, maar Van Malderen hield zijn netten schoon. De bezoekers kregen de beste kansen, een voorzet schot van Niels Lievens verzijlde ei zo na in doel, maar de thuisdoelman kon nog in hoekschop werken. Vlak voor rust kon opnieuw Martinez niet hard genoeg afdrukken om een verdiende gelijkmaker binnen te tikken. Bij de rust stond het 1-0.
Na de koffie waren het opnieuw de Denderzonen die de macht over de wedstrijd hadden. Pamel 88 leek het noorden kwijt en de bezoekers kregen loon naar werken. Een prachtige aanval Martinez-Van Der Meulen, werd door eerstgenoemde knap voorbij Van Malderen gedevieerd. De bezoekers leken de thuisploeg volledig weg te spelen, maar toen ging het terug mis in de Denderzonen verdediging en Beyl kon de thuisploeg op een 2-1 voorsprong brengen. Even voordien had Oosterlinck de thuisploeg ook al van voorsprong gehouden. De bezoekers waren weer op achtervolgen aangewezen. Het ploeterwerk resulteerde vijf minuten voor affluiten in een verdiende gelijkmaker. Op voorzet van Malderie kon Tim Van Den Nest knap binnenwerken. Eindstand 2-2
Volgende wedstrijd : Zondag 9 december 2007 om 14u30 : Denderzonen Pamel - SK Gooik
02-12-2007, 19:19 geschreven door Hans 
|
|
|
 |
|
 |
Gastenboek |
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
|
1
|
VC.KESTER
|
37
|
2
|
KSK.L.TERNAT
|
32
|
3
|
DEND.PAMEL
|
26
|
4
|
SP.EIZERINGEN
|
25
|
5
|
KVC.ITNA ITTERBEEK
|
24
|
6
|
FC.EENDR.AFFLIGEM
|
23
|
7
|
SK.LEEUW
|
18
|
8
|
L.TERALFENE A
|
16
|
9
|
VK.BORCHTLOMBEEK
|
15
|
10
|
EMI.ESSENE A
|
14
|
10
|
PAMEL 88
|
14
|
12
|
VK.LIEDEKERKE A
|
14
|
13
|
SK.OETINGEN VC
|
13
|
13
|
SK.GOOIK
|
13
|
15
|
SK.VLEZENBEEK
|
6
|
16
|
DILBEEK SP. A
|
0
|
|
|
|
 |