bedenkingen en transpiraties powered by de kronkel
07-08-2012
vervelen
weer en normaal dag we hebben weer nieks leuk gedaan ik vervel me in de vakansie ik lees wel mijn boek die boek heet de reuze perziek het is nog een leuk boek voor de eerst keer we hebben volovou gegeten dat was lekker
peter had een nieuw monument uitgevonden. Het was voor kinderen bedoeld. Het is een octopus die foto's trekt. Het is een knuffel voor kinderen onder de 8 jaar. Peter wou eens iets niets bestaand maken. Ze gaan er 100 maken . Het wordt gesteund door Elektrabel en ING . Je kunt ze kopen bij Mediamarkt en Makro . Je kunt ze ook winnen bij het Nieuwsblad en het Laatste Nieuws.
In Japan hebben ze een brug gemaakt. Die is voor de tsunami's en de bezoekers. Hij is heel mooi als je 's avonds gaat. De burgemeester had hem ontworpen. Hij was heel erg beroemd . Al de mensen herkenden hem . Hij had ook een elektronisch vliegtuig ontworpen. Je kan het vliegtuig met afstandsbediening besturen.
ik ben van daag naar de cinéma gegaan ik vond de film leuk we hebben 'Abraham Lincoln: vampire hunter' gekeken we zijn ook naar de qwik gegaan dat was leukker ik moest lang wagten dat was niet leuk morgen weet ik nit wat ik ga doen