In Amerika hebben ze een nieuwe voertuig uitgevonden. Het is een windsurfplank . Ze mogen het nog niet in de winkel verkopen. Profsurfers zijn het aan het testen . Toen de moter ineens mega hard ging . Vlogen ze over de zee toen plots de motor stilviel. Ze daalden heel snel. Toen plots de wind hun wou helpen. De wind sprak tegen hun. Alles kwam terug op zijn pootjes terecht. Ze leefden nog lang en gelukkig.
De leraar speelt mee aan een quiz. De kinderen lachen de meester uit. Hij is al verloren aan de quiz en krijgt spinnen snot. Hij is dus door het snot gebeten en hij heeft een kale kop gekregen.
De beroemde Chihuaha is met zijn knuffelhandtas naar Parijs gegaan. Hij ging naar de modeshow voor honden. Hij was natuurlijk de eerste van de show. Maar hij was verbaasd omdat zijn zus de 2de was. Ze was eerst superlelijk 2 jaar geleden. Mimi ging naar haar zus om haar te feliciteren en daarna gingen ze samen feesten .