Dames 1 VC Wolvertem
Foto

Welkom op de blog van de eerste damesploeg van volleybalclub Wolvertem, uitkomende in 2de provinciale A !



Jarigen tijdens de maand december:
- 1: Marc
- 17: Sigrid



Foto

Foto

27-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbeschouwing VCW 1-Meise 1
Klik op de afbeelding om de link te volgen Na onze schitterende prestatie van vorige week op het veld van Opwijk, wacht Meise 1 voor onze deur.  De spirit en de goesting is er alvast om onze groene tegenstander te ontmoeten.

We spelen zondag thuis in onze vertrouwde Sportschuur om 18 uur (hoofdwedstrijd).  Be there!

Wie geen zin heeft om met een lege maag te komen supporteren kan zich altijd gaan verzadigen op ons steakfestijn in de "Lindeboom", Barbierstraat 2 te Imde. 

27-01-2010, 09:21 geschreven door Mel  


23-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag volley Opwijk - VCW 1
Na de mentale opdoffer van vorige week (3-0 verlies tegen Davoc Lot 2) stonden we op zaterdag 23 januari paraat om volley Opwijk partij te geven. Voor deze verplaatsing konden we niet rekenen op Sofie Pauwels (examens) en Lisa (beenblessure wegens een Zweedse bank van te dichtbij gezien).

De eerste set van de reserven kende een desastreuze start. In een mum van tijd stonden we 12-3 achter. Het was duidelijk dat we nog kampten met de naweeën van de vorige wedstrijd. Hoe verder de set echter vorderde, hoe helderder de VCW-kopjes werden. In een ongemeen spannend slot (setpunten langs beide kanten) trokken we uiteindelijk aan het langste eind met 27-29.

Totaal ander spelbeeld in de tweede set, waarin de thuisploeg er nauwelijks aan te pas kwam. De 10-25 cijfers zeggen genoeg. Ook de derde set ging naar VCW, maar dan iets moeizamer (10-15).

En dan de hoofdwedstrijd. Zouden we terug verstijven van angst bij het eerste fluitsignaal of zouden we dit keer mentaal sterk genoeg zijn? Het antwoord werd al snel duidelijk. We speelden een schitterende partij volleybal met vooral krachtig serveer- en aanvalswerk. Zeker in de eerste 2 sets werd Opwijk op een hoopje gespeeld. Het was een plezier om naar te kijken en aan de reacties van de speelsters te horen ook enorm plezant om op het plein te staan.

Het contrast met vorige week was enorm. VCW stond er terug als een ploeg en ging voor elke bal. Onze eigen foutenlast bleef beperkt en we haalden een hoog niveau. Bovendien waren we helemaal niet onder de indruk van het bij momenten onsportief gedrag van enkele Opwijkse jongens die in de tribune aan het supporteren waren.

Enkel in de derde set kon je nog even van spanning spreken, maar we klaarden uiteindelijk vrij vlot de klus. 0-3 en de drie punten waren binnen.

Knap, dames! Met dezelfde spirit wordt onze volgende opdracht (de derby thuis tegen Meise 1) ongetwijfeld een mooi kijkstuk voor de supporters.

- Reserven: 0-3 (27-29, 10-25, 10-15)
- Hoofdwedstrijd: 0-3 (12-25, 11-25, 20-25)
- Speelden mee: Sanja, Liesbeth, Natascha, Sigrid, Sophie, Lize, Melissa, Marieke en Shana

23-01-2010, 00:00 geschreven door Kristof  


21-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbeschouwing Volley Opwijk-VCW 1
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dit weekend spelen we terug op verplaatsing.  Opwijk is deze keer onze tegenstander.  Werken aan het mentale aspect was deze week onze hoofdprioriteit.
Benieuwd hoe we dit in de praktijk zullen brengen???Kom gerust supporteren.  We spelen om 20.30 uur (hoofdwedstrijd) in de Gemeentelijke sporthal, Heiveld 65 te Opwijk.

21-01-2010, 16:23 geschreven door Mel  


15-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Davoc Lot 2 - VCW 1

Wie ons vrijdag heeft zien spelen zal in de loop van de wedstrijd wel gedacht hebben dat dit niet het VCW was die ze gewoonlijk aan het werk zien en ik moet hen hier eerlijk gezegd volkomen gelijk in geven. 

Na een gemakkelijke reservewedstrijd (misschien iets te gemakkelijk) begonnen we aan de hoofdwedstrijd. We werden nog eens gewaarschuwd dat we niet te maken hadden met Janneke en Mieke maar die waarschuwing werd niet in acht genomen.  In de eerste set hadden we moeilijkheden met onze basisvaardigheden.  Niets lukte.  We stonden als bevroren aan de grond genageld.  Kristof heeft verschillende pogingen ondernomen om ons te doen ontvriezen maar helaas heeft dit niet geholpen.  Onze motor schoot te laat in gang.  (25-23)

Set 2 begonnen we vol goede moed maar helaas bleef ook hier weer onze motor hangen.  Recepties werden verkeerd gebracht, we durfden niet meer aanvallen, ...  Af en toe leek het enorm op paniekvolleybal.  Tandje bijsteken was dus de boodschap maar jammer genoeg heeft het niet mogen baten.  (25-22)

Set 3, Kristof voert een paar wissels uit in de hoop dat dit het spel wat zou verbeteren.  Helaas een paar slechte recepties en we moesten al proberen een kloof te dichten.  De derde set begonnen we ietswat meer als ploeg te spelen maar het heeft niet mogen zijn.  (26-24)
Harde 3-0 cijfers op het scorebord maar Lot 2 heeft verdienstelijk gewonnen. 
Ik zou enerszijds willen zeggen, laten we de wedstrijd van vrijdag snel vergeten, anderszijds denk ik ook dat het een goede les is voor ons.  We werden terug met beide voetjes op de grond gebracht en zien ook dat we telkens ervoor moeten gaan als ploeg wat hier jammer genoeg vrijdag ontbrak.  Vechten tot de laatste snik zal in het vervolg ons motto moeten worden denk ik.   
 
- Reserven: 0-3
- Hoofdwedstrijd: 3-0 (25-23, 25-22, 26-24)
- Speelden mee: Sanja, Liesbeth, Natascha, Sigrid, Sofie, Sophie, Lize, Melissa, Lisa, Marieke en Shana

15-01-2010, 00:00 geschreven door Mel  


13-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbeschouwing Davoc Lot 2 - VCW1
Klik op de afbeelding om de link te volgen Aanstaande vrijdag trekken we ons blauw uniform terug aan en betreden we de arena op Lot.  Omdat de wedstrijden van het voorbije weekend werden afgelast wegens de weersomstandigheden is dit onze eerste match van 2010.  We hebben er alvast zin in maar weten ook dat dit een moeilijke verplaatsing is en dat we deze tegenstander zeker niet mogen onderschatten. 

Heb je niks te doen op vrijdagavond, kom dan gerust supporteren.  We spelen om 20.30 uur (hoofdwedstrijd) in Sportzaal Vogelenzang, Dworpsestraat 147 te Lot. 

13-01-2010, 10:41 geschreven door Mel  


08-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd zondag 10 januari gaat NIET door!
Helaas, geen derby tegen Meise 2 op zondag 10 januari. Omwille van de slechte weersomstandigheden worden alle competitiewedstrijden dit weekend geannuleerd.

Het wordt dus zoeken naar een nieuwe datum, wat een heel gepuzzel zal zijn.

08-01-2010, 20:19 geschreven door Kristof  


07-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEEN training deze avond
Geen training voor dames 1 deze avond. Onze junioren meisjes spelen immers een bekerwedstrijd thuis tegen Volley Haasrode-Leuven.

07-01-2010, 08:56 geschreven door Kristof  


06-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbeschouwing VCW 1-Meise 2
Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondag 10 januari trekken we weer ten strijde en dit thuis tegen Meise 2.  Na al het feesten kunnen we weer gaan voor het serieuze werk.   Het vertrouwen is er volledig, de speelstersgroep echter niet door de afwezigheid van Sophie en Sofie wegens blok.  Wij wensen hen alvast veel succes met hun examens. 

Kunnen we de goede lijn van de voorbije weken doortrekken? Komt dat zien om 18u (hoofdwedstrijd)  in onze vertrouwde sportschuur. 

06-01-2010, 19:18 geschreven door Mel  


30-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dames 1 wenst u een gelukkig nieuwjaar.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Bij nieuwjaar horen wensen
van gezondheid en geluk,
vooral dan voor die mensen
die ons helpen stuk voor stuk.

Bij nieuwjaar horen wensen
en soms zelfs een fijn festijn,
waar heel veel mensen
toasten met een glaasje wijn.

Bij nieuwjaar horen wensen
liefst vol kleur en ook vol licht,
die brengen wij je het beste
met een vrolijk en blij gezicht.

Bij nieuwjaar horen wensen
heel persoonlijk en speciaal,
voor jullie 't allerbeste!
voor ons blijven jullie: ideaal!!!

         Gelukkig 2010 vanwege Dames 1!

30-12-2009, 19:49 geschreven door Mel  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijd tegen VBT Machelen 2
Klik op de afbeelding om de link te volgen We mogen in de beker dan wel uitgeschakeld zijn door VBT Machelen 2, toch hebben we een goede indruk nagelaten op onze tegenstander. Op dinsdag 12 januari komen ze immers terug naar de Sportschuur om VCW1 te bekampen in een oefenwedstrijd. Opwarming is voorzien vanaf 20.00u.

30-12-2009, 13:21 geschreven door Kristof  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag bekerwedstrijd VCW1 - VBT Machelen 2

Het bekeravontuur zit erop na 2-3 verlies tegen tweede provincialer VBT Machelen. In een superspannende wedstrijd kregen we zowel in set 4 als in set 5 een matchbal, maar konden het niet afmaken tegen een ervaren tegenstander.

De wedstrijd die onze dames afwerkten, werd voor de supporters een aangenaam kijkstuk. Enkel in de eerste set was het nog wat aanpassen aan dat niveautje hoger, voor de rest was er van een reeksverschil tussen beide ploegen niets te zien op het veld. Alleen werden we er jammer genoeg niet voor beloond.

Ontgoocheld? Jawel en zo hoort het ook, want we konden de gekregen kansen niet afmaken. We kunnen echter vooral terugblikken op een geslaagd bekerparcours en ons nu vol vertrouwen richten op de competitie. De komende 2 maanden zullen daar immers snel duidelijkheid brengen of we naar volgend seizoen toe de sprong kunnen maken naar tweede provinciale toe.

- Uitslag: 2-3 (14-25, 25-22, 25-23, 25-27, 15-17)
- Speelden mee: Sanja, Liesbeth, Sigrid, Lize, Melissa, Marieke en Shana

30-12-2009, 00:00 geschreven door Kristof  


20-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd VCW1 - Lennik dames gaat NIET door !!!
Omwille van de weersomstandigheden zijn alle competitiewedstrijden van vandaag 20 december afgelast. Ook de wedstrijd van VCW1 tegen Lennik dames gaat dus niet door. Een nieuwe wedstrijddatum wordt later bepaald.

20-12-2009, 10:22 geschreven door Kristof  


10-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Datum bekerwedstrijd tegen VBT Machelen
Klik op de afbeelding om de link te volgen De datum voor de bekerwedstrijd van VCW1 tegen VBT Machelen (2de prov A) ligt ondertussen definitief vast. We bekampen hen in de Sportschuur op dinsdag 29 december om 20.30u.

10-12-2009, 09:03 geschreven door Kristof  


08-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrij weekend
Klik op de afbeelding om de link te volgen Komend weekend heeft VCW1 geen wedstrijd. Dit komt eigenlijk wel goed uit, want onze studenten uit het secundair onderwijs zitten volop in hun examens en zijn ijverig aan het studeren. Veel succes, trouwens!

Interessante wedstrijd dit weekend is Lennik Dames tegen Ruisbroek 84. De thuisploeg is onze volgende tegenstander, dus de VCW-spion zal zeker aanwezig zijn.

08-12-2009, 23:32 geschreven door Kristof  


07-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In 't nuuf !!!




07-12-2009, 20:30 geschreven door Kristof  


06-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag VCW 1 - Davoc Lot 1: 3-0 (r. 2-1)

We schrijven zondag 6 december 2009.  Dames 1 verschijnt ten tonele met een gloednieuwe uitrusting.  Gekregen van de goede Sint omdat we braaf waren geweest?  Natuurlijk, hoewel hij toch wat hulp heeft gekregen van vrijgevige sponsors.   Hierbij dus nen dikke MERCI.  Na enkele formaliteiten (een mooie ploegfoto van voor- en achterkant) konden we de arena betreden. 

In de eerste set toonden we niet echt ons kunnen.  Onze tegenstanders moesten dan ook niet veel verwezenlijken om punten te pakken.  Zouden we de kloof van 8 punten, die op dat moment eerder op de “Grand Canyon” leek kunnen dichten?  Nadat Kristof zijn time-outs had opgebruikt, zag het er nog steeds niet goed uit.  Dan maar een paar wissels doorvoeren.  Sofie Pauwels, Sigrid en Sophie Peerts werden ingebracht en het moet gezegd worden, dames het was een mooie invalsbeurt.  Onze motor kwam weer op gang.  Na een spannend potje volleybal trok VCW aan het langste eind.  Set 1 was binnen.  (29-27)

Set 2: Na de eerste technische time-out stonden we 3 punten achter, maar wie ons al heeft bezig gezien, weet dat we dit seizoen al hebben geleerd om niet op te geven en verder te blijven vechten.  Na wat mooie opslagen, een paar bloks, knap aanvalswerk en een paar sluwe zetjes konden we de achterstand omzetten in een voorsprong.  Set 2 ging dan ook eveneens naar  VCW.  (25-18)

We weten ondertussen allemaal dat de 3e set voor ons de gevaarlijkste is maar in plaats van op de rem te gaan staan, drukten we het gaspedaal nog wat dieper in.  Hebben die nieuwe truitjes hier iets mee te maken?   Davoc Lot kon niet echt meer volgen met de 5e versnelling van VCW.  De set en wedstrijd was binnen.  (25-13)

Dames, elke week bewijzen we dat we wel degelijk kunnen volleyballen.  Ik kan alleen nog maar zeggen doe zo verder doe zo voort.   Allez les bleues of smurfen of blauwe kiekens of …

- Reserven: 2-1 (19-25, 25-18, 15-11)
- Hoofdwedstrijd: 3-0 (27-25, 25-18, 25-13)
- Speelden mee: Sanja, Liesbeth, Natascha, Sigrid, Sofie, Sophie, Lize, Melissa, Lisa, Marieke en Shana

06-12-2009, 00:00 geschreven door Mel  


03-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbeschouwing VCW1 - Davoc Lot 1
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Zondag 6 december staat bij de kinderen ingeschreven als de dag waarop ze het speelgoed van Sinterklaas in ontvangst kunnen nemen. Diezelfde datum staat bij de dames van VCW1 echter met stip genoteerd als de topper tegen Davoc Lot 1. Tegenstander Lot heeft momenteel nog geen enkele nederlaag geleden, maar won wel al vijfmaal nipt met 3-2.

VCW1 kijkt vol vertrouwen uit naar deze wedstrijd, zeker na de stuntzege in de beker op het veld van tweedeprovincialer Velvoc Veltem. Toch is er van onderschatting helemaal geen sprake.

Inzet van deze wedstrijd is de eerste plaats. Momenteel bezet VCW1 die koppositie, Davoc Lot 1 volgt op 2 punten. Bij 3-0 of 3-1 winst slaan we een mooie kloof van 4 punten met de rest van de concurrentie.

In de rand: We treden nu zondag voor het eerst in onze nieuwe uitrusting aan. Met dank aan onze sponsors!

03-12-2009, 13:02 geschreven door Kristof  


29-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag bekerwedstrijd Velvoc Veltem - VCW1
VCW1 en de bekercompetitie, het verhaal kon nu echt beginnen. Met Velvoc Veltem stond er immers een tegenstander van een ander kaliber tegenover ons dan Eternit in de eerste ronde. Bovendien speelt deze ploeg momenteel in 2de provinciale B, de reeks van ex-VCW'ster Ellen Van de Velde.

Nadat de jarige coach gehuldigd werd (De auteur van dit verslag wordt even emotioneel) begonnen de 7 VCW-speelsters aan hun opwarming. Om diverse redenen traden we heel beperkt in aantal aan, zodat er ook in de ploegsamenstelling diende geschoven te worden. Zo nam Melissa de oppositpositie in en maakte Liesbeth haar wederoptreden na een paar weken inactiviteit met een gebroken vinger.

Omdat we een reeks lager spelen, kregen we bij elke set 2 punten voor. Dat die kleine voorsprong snel weg kon zijn, bleek al gauw in de eerste set. De Veltemse spelverdeelster serveerde onmiddellijk tot 12-2. VCW speelde een afschuwelijke eerste set. 'Spelen' is dan nog een groot woord, want al te dikwijls stonden we erbij en keken we ernaar. Blijkbaar waren we nog maar eens onder de indruk van de omstandigheden (spelen tegen een hoger gerangschikte ploeg). Niet dat dit nodig was, want we beschikken zelf over een heel degelijk team. Er lukte echter niets en in een mum van tijd stonden de afgrijselijke 25-9 cijfers op het bord. Trek die 2 punten bonus ervan af en inderdaad, we konden amper 7 puntjes bij elkaar sprokkelen.

Hier en daar steeg hoongelach op bij de thuisploeg, al waarschuwde de Veltemse trainster voor overmoed. En ze kreeg gelijk want VCW kwam veel beter uit de startblokken in de tweede set. Stap voor stap bouwden we een kleine voorsprong van 5 punten uit en na een 3-8 tussenstand bij de eerste technische time-out leek er nog geen vuiltje aan de lucht. Even later hervielen we echter in onze fouten van de eerste set. De voorsprong ging verloren en Veltem kon gemakkelijk uitlopen. Niet moeilijk, als 3/4 van hun punten voortvloeiden uit fouten van ons. Toen het 25-19 werd en de thuisploeg 2-0 in sets voorkwam, leek ons bekeravontuur op haar laatste benen te lopen.

Zou de survivalkit die Kristof van zijn lieve dames cadeau kreeg (waarvoor dank) redding kunnen brengen? Dat was blijkbaar niet nodig, want in de Wolvertemse hoofden werd de knop omgedraaid en begonnen we veel rustiger te spelen. Het paniekvolleybal maakte plaats voor vechtlust en enthousiasme en bij Veltem trokken ze steeds grotere ogen toen sets 3 en 4 tweemaal naar ons gingen met 19-25. Een vijfde set moest dus de beslissing brengen.

In die tie-break kregen we maar 1 punt voorsprong. Niet erg, want we stoomden door op het tempo van de vorige 2 sets. Prima samenspel en een extra pluim voor Sigrid, die verdienstelijk inviel en vanaf de vierde set op het terrein bleef staan. Bij 6-13 leek de stunt dan ook bijna een feit. Helaas stokte dan de machine en overviel de angst ons weer. We kregen een reeks van 6 punten te verwerken en bij 12-13 kon de wedstrijd nog alle kanten uit. Gelukkig konden we het tij tijdig doen keren en maakten uit met 12-15.

Opdracht volbracht en de daaraan gekoppelde vreugde was intens. In de volgende ronde wacht een nieuwe 2de provincialer, met name Machelen. Ditmaal spelen we thuis, dus wie weet lukt het ons om door te dringen tot de kwartfinale.

Dikke proficiat, dames. Jullie 35-jarige coach is fier op jullie. En de pruik? Die blijft nog even in de survivalkit. 
 
- Uitslag: 2-3 (25-9, 25-19, 19-25, 19-25, 12-15)
- Speelden mee: Sanja, Liesbeth, Sigrid, Sofie, Lize, Melissa en Marieke

29-11-2009, 00:00 geschreven door Kristof  


25-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbeschouwing bekerwedstrijd Velvoc Veltem - VCW1
Klik op de afbeelding om de link te volgen Nu zondag 29 november brengt het bekeravontuur ons in het Leuvense Veltem, waar we tweedeprovincialer Velvoc zullen partij geven. Door het feit dat we een reeks lager spelen, krijgen we elke set 2 punten voor. We willen echter vooral bewijzen dat we vorig seizoen onterecht zijn gezakt en zien deze bekerwedstrijd dan ook niet louter als een veredelde oefenwedstrijd. VCW1 wil voluit voor de winst gaan om zodoende in de volgende ronde Machelen 2 (2de prov A) thuis te kunnen bekampen. 

25-11-2009, 23:37 geschreven door Kristof  


21-11-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Ruisbroek 84 - VCW 1: 0-3 (r. 1-2)
Voor aanvang van deze wedstrijd prijkten beide ploegen aan de kop van het klassement, al had Ruisbroek '84 één wedstrijd meer gespeeld. We konden in dit duel dus een rechtstreekse concurrent tijdelijk buitenspel plaatsen. Gemakkelijk is deze verplaatsing nooit en in het verleden beten we dan ook meermaals in het zand.

Naast de gekwetsten Sophie Peerts en Liesbeth moest in laatste instantie ook Sofie Pauwels noodgedwongen forfait geven voor deze wedstrijd. We konden dan ook maar 8 speelsters inschrijven op het wedstrijdblad.

Tijdens de eerste set van de reserven konden we een vroege voorsprong niet vasthouden en verloren nipt met 27-25. Na een desastreuze start van de tweede set kwamen we toch iets beter in het ritme en konden we de rest van de wedstrijd winnend afsluiten.

Bij het basiszestal nam Natascha de plaats van Sofie P in. Geen slechte zet, want Natascha zou een heel verdienstelijke wedstrijd spelen.

Goed begin van de eerste set, waarin we als ploeg sterk begonnen. Enkel onze opslag liet het wat afweten, maar de opgebouwde voorsprong kwam nooit in gevaar. VCW liet zich bovendien niet te veel afleiden door de luidruchtige en trommelende thuisaanhang. We wonnen dan ook met 18-25.

Ook tijdens de tweede set verliep het voorspoedig. De thuisploeg had moeite om onze verdediging te ontwrichten en kreeg het op de heupen bij een aantal beslissingen van een nochtans heel secuur leidende scheidsrechter. Bij 17-25 waren we zeker om met minstens één punt huiswaarts te kunnen keren.

Het verhaal van de derde set is gekend. Onmiddellijk kwamen we 8-3 achter en bij 11-6 vluchtte Kristof in een time-out. Daarna was het nog even zoeken, maar ons ploegje heeft ook mentaal wat vooruitgang geboekt. Punt voor punt slopen we dichterbij om dan opeens verwoestend uit te halen en bij 19-24 een eerste matchbal te versieren. Het werd nog even spannend, maar bij 24-25 blokten we de wedstrijd uit. In hun sokkeuh!

Hiermee werd de topper in ons voordeel beslecht. Voor de damesploegen werd het trouwens een succesvol weekend want VCW2 blies Machelen van het terrein. Beide ploegen blijven dus ook na dit weekend op kop. We own 3de provinciale!!!

- Reserven: 1-2 (27-25, 20-25, 12-15)
- Hoofdwedstrijd: 0-3 (18-25, 17-25, 24-26)
- Speelden mee: Sanja, Natascha, Sigrid, Lize, Melissa, Lisa, Marieke en Shana

21-11-2009, 00:00 geschreven door Kristof  


Inhoud blog
  • Activiteiten 13-19 december 2010
  • VEEL SUCCES!
  • Activiteiten 6- 12 december 2010
  • Activiteiten 29 november - 5 december 2010
  • Weekend van 27 en 28 november 2010

    Archief per maand
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 09-2005
  • 11--0001

    E-mail ons

    Druk op onderstaande knop om een mailtje te sturen.


    Startpagina !

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs