Blijkbaar rust er dit seizoen een vloek op onze voorbereidingstornooien, want ook nu hadden we te kampen met een afzegging. Onze Nederlandse deelnemer uit Hulst kon geen delegatie afvaardigen. Gelukkig was er hulp uit eigen rangen. Dames 2 nam immers de vrijgekomen plaats in.
Dames 1 begon de eerste wedstrijd tegen Spartana Perk. Twee setten matig spel en één set 'zwaar slaag' leverden een 2-1 overwinning op.
De meeste tegenstand kwam ongetwijfeld uit Leuvense hoek. Fusieploeg VHL (Volley Haasrode-Leuven) telt heel wat selectiespeelsters in de rangen en liet zich ook gelden.VCW verloor de eerste twee sets, maar herpakte zich in de derde set. Het resultaat was 1-2 verlies.
Tenslotte stond de leuke partij dames 1 - dames 2 op het programma. Ook hier toonden we geen regelmaat. Dames 2 werd in de eerste set overklast, speelde heel goed mee in set 2 en deelde slaag uit in de laatste set van het tornooi. 2-1 winst voor de jonge garde van dames 1.
Al bij al oogde de balans dus positief, al was ons volleybalspel veel te wisselvallig. Spartana Perk kreeg een trofee voor hun twee deelnames.
Speelden mee: Sanja, Liesbeth, Sigrid, Sophie, Lize, Melissa en Marieke
31-08-2009, 22:24 geschreven door Kristof
28-08-2009
Succes aan onze studenten in tweede zit
Neen, we gaan ze hier niet bij naam noemen. Dat is ook niet nodig. Maar langs deze weg willen we onze studenten met tweede zittijd een hart onder de riem steken. We wensen hen veel succes en duimen voor een goede afloop!
28-08-2009, 13:13 geschreven door Kristof
Opgelet: uurwijziging vierhoekstornooi 2
Na telefonische inlichtingen ingewonnen te hebben, blijkt dat we ook morgen de Sportschuur maar vanaf 14.00u hebben. Daarom wordt het aanvangsuur met een uurtje opgeschoven.
Opwarmen kan dus vanaf 14.00u.
28-08-2009, 12:55 geschreven door Kristof
In de lappenmand
Ons Shana moet het eventjes rustig aan doen. Ze sukkelt immers met een buik- en armspierverrekking. De dinsdagtraining komt te vroeg, maar volgende donderdag zou ze weer paraat staan.
28-08-2009, 12:53 geschreven door Kristof
27-08-2009
Vuil !!!
Zwarte Piet, wiede wiede wiet. Ik wilde een propere sporthal, maar kreeg ze niet.
Het was weer 'gezellig' trainen in onze Sportschuur. Inzet en sfeer was er genoeg bij de dames, maar onze sporthal lag er nog maar eens enorm vuil bij. Gevolg: Serieus bevuilde speelsters na de training. Gelukkig zijn ze niet vies van een beetje vuil. Volgende keer vragen we schoonmaakkosten!
27-08-2009, 23:24 geschreven door Kristof
25-08-2009
Heimwee naar de sporthal van Kaulille
Wie mee is geweest op stageweekend of zomerkamp naar Kaulille weet wat we bedoelen. Het contrast tussen de sporthal ginds en onze eigen Sportschuur is enorm. Daar waar je in het verre Limburg bijna van de vloer kon eten, troffen we vandaag een vuile ondergrond aan. Gevolg: Onze speelsters hadden na de training veel weg van zwarte pieten.
25-08-2009, 23:20 geschreven door Kristof
Pijntje
Het thema van de training deze avond was 'Verdediging'. Dat betekende voor de anderen automatisch 'Aanvalleuh'. Net zoals alle anderen kreeg ook Natascha het hard te verduren. Jammer genoeg kreeg ze een bal verkeerd op de pols. Gevolg: Een serieuze bloeduitstorting en een stopzetten van de training. Hopelijk is het niet te erg.
Om diverse redenen dienden zowel Eevoc Evergem als Haasrode-Leuven werd ons eerste vierhoekstornooi herleid tot een oefenwedstrijd tegen Spartana Perk.
Toch bleek dit een goede activiteit in onze voorbereiding te zijn. Spartana was een goede tegenstander om tegen te oefenen en ideaal voor 'testspeelster' Natascha Derese om kennis te maken met de VCW-speelstersgroep.
We wonnen de 6 gespeelde setten allemaal: 25-16, 25-16,25-14, 25-19, 25-21, 25-18. Traden aan: Sigrid, Sanja, Shana, Sophie, Marieke, Sofie, Mel, Lize en Natascha.
Volgende week heeft ons tweede vierhoekstornooi plaats, mét een Nederlandse deelnemer. Hopelijk is iedereen dan van de partij.
Ter afsluiting van ons stageweekend in Kaulille stond er op zondag 16 augustus een oefenwedstrijd op het programma tegen Hamont, een lokale club uit 3de provinciale.
Sanja was voor een dag huiswaarts gekeerd (familiefeest) en om Sigrid niet te overbelasten trok trainersvrouw Nadia haar volleybalkleren aan.
Na een ietwat moeizame start sloeg de motor op gang. De bezoekende ploeg zal ook even staan kijken hebben toen de 25-12 cijfers op het bord stonden.
Blijkbaar verliep de eerste set iets te vlot, want in set 2 maakten we te veel onnodige fouten. We verloren met 21-25.
In set 3 en 4 stelden we orde op zaken. Met duidelijke 25-15 en iets spannendere 25-20 cijfers werd de 3-1 overwinning een feit.
Er werd nog een supplementaire vijfde set gespeeld die we met 22-25 verloren.
Met deze oefenwedstrijd werd een meer dan geslaagd stageweekend afgesloten.
16-08-2009, 00:00 geschreven door Kristof
15-08-2009
Stageweekend Kaulille (14-16/08)
Aangezien we de kampplaats voor ons zomerkamp van de jeugd in Kaulille voor 10 dagen dienden te huren, 'profiteerden' de speelsters van dames 1 ervan om daar hun stageweekend te laten doorgaan.
Omwille van beroeps- en examenomstandigheden kon niet iedereen er bijzijn. Bovendien moest Lisa lijdzaam van op de kant toekijken wegens een voetblessure. Lize (knie) hernam pas op zondag de activiteiten.
Er stonden 3 trainingen en een oefenwedstrijd op het programma. Een verslag van die wedstrijd volgt later. De bijgevoegde foto's laten zien dat het een geslaagde activiteit was.
Prijsvraag: Wie kon er op zondagmorgen niet goed uit haar bed (zie foto)?
15-08-2009, 00:00 geschreven door Kristof
06-08-2009
Mexico, Mexicoooooooo ooooo !!!
6 augustus, de dag dag Lobcke voor 6 maanden op stage naar Mexico vertrok. Veel succes en hopelijk breng je geen Mexicaanse griep mee!
In dit nieuwe seizoen gaan we trachten om onze weblog wat nieuw leven in te blazen. Je kunt dus regelmatig naar dit stekje surfen om het wel en wee van onze eerste damesploeg in 3de provinciale te volgen.