Deze weblog is opgedragen aan onze zoon, een kostbaar geschenk uit China.
08-04-2007
en dan een beetje rusten
en nog eentje!
paaseitjes rapen bij peter Pieter
07-04-2007
mijn nieuw vriendinnetje
06-04-2007
Jungle Center II
Lacheueu!!
Jungle Center I
Dat is de naam van zijn nieuw speeltuig. Palmbomen en lianen waren in optie. De aap hadden we al.
01-04-2007
En dan op pad met mijn karretje...
ai hoo! ai hoo...
Mooi weer...
dan help ik mama en papa in de tuin. Maar eerst Abigail een kusje geven!
Daarna een frietje steken op de kermis
31-03-2007
op de kermis met Nils
Nog een feestje!
Vandaag is het Zeno's tweede aankomstfeestje. Zeno kijkt er al naar uit. Hij houdt wel van feestjes. Zeno doet het echt fantastisch, maar ook mama heeft de tijd van haar leven. Het is zalig om dag in dag uit met Zeno bezig te zijn. Hij doet het echt heel goed. Hij verkent de wereld, er is nog zoveel te beleven. Mensen die hij niet kent houdt hij op afstand, maar familie en vrienden zijn geen vreemden meer. Maar als er iets mis loopt, dan zijn het mama of papa die hem moeten troosten. Natuurlijk heeft hij ook zijn driftbuien, die zo typisch zijn voor de leeftijd van 2 jaar. Gelukkig heeft papa nu ook vakantie en kunnen we weer met zijn drietjes van elkaar genieten. Zeno houdt van muziek, hij hoort enkele noten en hij staat al te dansen met papa (ja, jullie lezen goed, papa danst met zijn zoon!!!!!). Ook als Danny gitaar speelt dan tokkelt hij mee! En papa, ja, die is apetrots op zijn zoon. Zeno houdt ook van eten. Hij lust alles dat een beetje pikant is (zoals zijn mama) zoals Indische kip, of de kip curry die Marc voor hem heeft gemaakt.
Zo we gaan er in vliegen !
16-03-2007
meter en peter
trapje op en trapje af, zo blijven meter Noëlla en peter Pieter jong
15-03-2007
met opa
gekke snuiten trekken
14-03-2007
Feest!
Zondag was het feest! Bomma en bompa waren 65 jaar getrouwd en dus werd er weer gevierd. Het feest begon al om 12u dus kon Zeno zijn middagdutje niet doen. Toch is hij heel flink geweest, maar uiteindelijk is hij toch in slaap gevallen na verschillende wandelingen rond het kasteel met de meter en de peter en met papa natuurlijk. Nils is dan heel lief naast hem gaan zitten zodat hij niet alleen wakker zou worden. Bomma en bompa hebben genoten van hun feest en van het lekkere eten.
Met dit mooie weer zijn Zeno en ik al een paar keer naar een park met speeltuin geweest. Dat vond hij fantastisch.
Momenteel zitten Mieke en Gerry in China om hun dochter Nina op te halen.
12-03-2007
close-up
Speeltijd II
Ook Nils mag mij rondrijden, maar wel in een ander wagentje!
07-03-2007
Speeltijd
Als Jolien komt spelen, laat ik me rijden.
Een muts ...
... zet je achterstevoren, ondersteboven of binnenstebuiten.
Spuitjes
Vorige week zijn we met Zeno naar het Tropisch Instituut geweest. Plaatjes laten nemen (even stilliggen aub!- jawadde), mama en papa ernaast met een loden schort aan en lood in de schoenen. Weer een inenting gekregen. Arme jongen, 20 minuten heeft het geduurd om bloed te nemen. Papa, die een appelflauwte krijgt bij het aanschouwen van een halve bloeddruppel, heeft elke boompje en elke buxus in de tuin geteld, terwijl mama heel de tijd moest troosten. Zeno weent amper of niet van de pijn maar wordt half gek als hij stevig wordt vastgehouden. En we hielden hem met zijn vieren vast... Gelukkig kreeg Zeno daarna een auto van de lieve dokters. Een speelgoedauto, wel te verstaan, die een eindje zelf vooruit rijdt. Toen toch nog. Zijn armpjes zien nog altijd blauw van de bloedafname en elke keer hij de blauwe plekjes ziet, trekt hij een pruillipje. Kusje erop doet wonderen. Maandag dan weer naar de huisdokter voor een ander spuitje, opnieuw een concert gekregen.
Wanneer we gaan wandelen wil hij absoluut geen muts dragen, maar thuis gaat geen dag voorbij of hij heeft iets op zijn hoofd staan, papa's pet of muts, zijn eigen muts achterstevoren, een Bumbahoedje of het deksel van een doos. Voor de rest is hij een gewone, koppige peuter, die alles zelf wil doen maar het niet altijd kan. Soep eten bijvoorbeeld. Alleen producenten van waspoeders kunnen hiermee lachen.
Zijn middagdutje blijft hij koesteren. Vanaf ongeveer 12u valt er geen land meer te bezeilen met de kleine kapoen. Hij valt dan snel in slaap en na een tweetal uurtjes soezelen gaat hij er weer flink tegenaan. 's Nachts slaapt hij vrij vast van ongeveer 20.45u tot 5.30u.
Eveneens vorige week bezochten we de kinderboerderij, net op het moment dat de geitjes gemolken werden. Zeer leuk, naar de lammetjes staren of aan de geit haar sik trekken. Of de kalkoenen de stuipen op het lijf jagen. Maar het allerleukste is toch: middenin een plas gaan staan en dan springen! Dat deed hij ook deze namiddag, toen hij aan mama's hand (buggy's zijn voor pappers) het plein voor het Steen verkende zonder één plas over te slaan.
Gastenboek
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek