Vandaag kwamen Nadine en Eric op bezoek met Vivke.
Ben zo blij dat jullie langskwamen, en wat ziet Vivke er mooi en verzorgt uit.
Alvast een dikke pluim voor het verzorgen van de oogjes! Geen enkel
streepje te zien. En heel goed opgevoed! top hoor.
Bedankt Christophe voor de prachtige foto's van Uki en haar vriendje.
Het was een warme maar prachtige dag op de show te Lier!
Bedankt aan Patty en Marc om speciaal van uit Brugge naar Lier te komen kijken. Het was heel fijn en Wolf is een heel braaf en mooie hondje.
Voor Vinnie en zijn baasje was het de allereerste keer dat hij een show mocht meedoen. En wat hebben Vinnie en zijn baasje dat super goed gedaan.
Zelfs Liliane, onze voorzitster van de Belgian Chihuahua Club heeft Vinnie ook eens bij zich genomen. Dat is een hele eer. Baasje Danielle je mag heel trots zijn! Perfect gelopen, heeft zich rustig laten bekijken en laten plaatsen
door de keurmeester. Ben heel trots.
En dan opeens zomaar uit het niets een verrassing van Ria en haar man.
Zo fijn om nog eens allemaal samen te zijn.
Noki en Neo hebben dat goed gedaan.
Quickje en Sansa zwanger... Neo en Noki tandjes laten reinigen.
Allereerst wil ik heel graag Peggy bedanken voor de prachtige foto's en filmpjes van de echo bij Quickje en Sansa. Omdat Peggy niet ver van de dierenarts woont en ik moest wachten op het reinigen van de tandjes bij Neo en Noki mocht ik mee naar Peggy haar huis. Quickje, Sansa en Uto kregen daar elk een kommetje vers water en ze mochten in de tuin hun plasje doen en los lopen in huis. Dankjewel lieve Peggy voor de goede zorgen en de gastvrijheid. Het was heel fijn en jou buurvrouw was ook heel lief.
Zoveel vriendschap onder elkaar dat is goud waard.
Bedankt Ann voor de mooie foto van Molly.
Bedankt Maricella voor de mooie foto van Wifa.
Goya is weer thuis en voor altijd dichtbij... rust nu maar zacht meisje.
Rust zacht lieve Goya... Je bent zo dapper geweest!
Ons Goya is vandaag 16 jaar en 4 maanden geworden. Gisteren had ze geen eetlust meer en haar hartje jaagde teveel, Het vocht op haar longen werd te veel. Ze had het zo moeilijk. Deze morgen had ze een opflakkering en at ze haar eten met medicatie op, maar toen ik haar buiten zette was ze van haar zelf gegaan, na een minuut werd ze wakker maar had het heel moeilijk.
Dat was voor mij een reden om haar uit haar lijden te verlossen.
Ze was zo flink... toen ze onrustig werd bij de dierenarts wist ik dat er een plasje klaar zat door de vochtafdrijvers. Mijn hart brak, ze was zo flink toen ik haar op de puppietrainer zetten bij de dierenarts en ze zo mooi haar plasje deed. Maar het was beter voor haar dat ze niet meer moest afzien.
Rust zacht lieve Goya, bedankt voor alle liefde die ons hebt gegeven.
Je bent nooit lastig geweest en je hebt ons heel veel mooie pupjes gegeven.
We koesteren je, je mag nu bij Gabbana, Chanti, Izzy, Gloria en Hercules zijn.
Hou van jullie.... we vergeten jullie nooit.
Bedankt Sandra voor de foto van Wickie die mee mocht naar de markt.
Bedankt Conny en Eric voor jullie bezoekje.
De hondjes weten waar het koelst is in de tuin en ook dicht bij mij.
25 graden... ideaal om de hondjes te wassen vandaag!
De handdoeken zijn ook weer netjes gewassen tegen de volgende keer.
Bedankt Truus voor de prachtige foto van Angy.
Volgende week vrijdag heb ik een afspraak bij de dierenarts om 2 echo's te laten doen en Noki en Neo hun tandjes worden gereinigd!
Bij Quickje ben ik al heel zeker dat ze zwanger is, ze is al 400 gram bijgekomen en is nog maar dag 38.
Bij Sansa zal de echo het laten zien van welke dekking ze zwanger is.
Ze is toch ook al 100 gram bijgekomen.
Wat een prachtige foto's weeral van Vinnie! Jullie zijn top baasjes!
Waar ik ben, daar zijn de hondjes ook... hier was ik de was aan het binnenhalen. Het is gewoon zalig in de zomer!
Dankjewel Joyce voor mijn prachtige moederdag!
Dankjewel Melissa en Mhammed, de lang verlangde frietjes van bij Sergio Herman kwamen eindelijk in vervulling! Het was een prachtige dag...
Eentje om te koesteren.
Het was zalig om buiten te zitten, Vinnie kon het goed vinden met Uto.
Dankjewel voor de zeevruchtjes....
Bedankt Sandra en Patty voor de foto's van Wickie en Ulla Wolf.
Ze hebben dezelfde combinatie mama en papa maar een nestje later.
Sansa, Sox, Simba en Saiko worden vandaag 4 jaar! Bedankt Linda!
Yiska en Yahto 2 jaar, bedankt Ria voor de mooie woorden vol dank!
Vandaag is Sansa gedekt met Pico.
Zo mooi dat Vinnie is en joepie zaterdag mag ik hem weer ontmoeten.
Dankjewel aan de baasjes om af te spreken.
Sansa was in 1 keer heel erg geïnteresseerd in Noki en Noki in haar.
Ze was normaal gedekt door Pico maar ik vrees dat ze er nog niet klaar voor was. En heb dan beslist dat zij en Noki het mogen doen.
De bedoeling was Qwispeltje te gebruiken als papa. Noki is de papa van Qwispeltje en hopelijk hebben we weer een keertje huskykleur pupjes.
Ben zo dankbaar dat ik langs deze weg jullie kan bloggen!
Hier de dekking van Sansa en Pico.
Bedankt aan de baasjes voor de prachtige foto's van jullie chi'tjes.