Inhoud blog
  • Zo lief...
  • Zo blij dat ik de pupjes mag zien groot worden.
  • De baasjes op bezoek, Xziva en Xandro dochter en zoon van Quickje
  • De pupjes met hun baasjes.
  • Proficiat Thess met jou 2 pupjes!
    Zoeken in blog

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    We hebben nu ook een website !!!
    Welkom op mijn blog!
    Een interessant adres?
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Laatste commentaren
  • Goedemiddag blogvrienden u bent van harte welkom (weetjeselkedag)
        op Sansa behaalde Beste Minor Puppy in de puppyklas
  • Hondje 😘 (Beatrijs)
        op Ik duim dat Mireille hele lieve baasjes vind voor haar pupjes
  • Reactie plaatsen (Renic)
        op Quickje is gedekt door Paco
  • Foto
    Foto
    Chihuahualiefhebber Dominique
    Hobbyfokker
    26-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bedankt Joyce en Joeri met het helpen van de eerste ontworming
    Wat een luxe heb ik toch, Joyce en Joeri kwamen me helpen met de ontworming van Quickje haar pupjes die nu 2 weken zijn. Joeri trok foto's en Joyce hield de pupjes vast... super dankjewel weeral.















    26-05-2019 om 20:20 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ons kleintje krijgt een beetje extra
    Ik wil toch een klein beetje extra geven aan ons kleintje. De voornaamste antistoffen heeft hij nu zeker binnen. Hij is ook heel vlijtig, en warm en droog, maar naar mijn gedacht toch iets te weinig gewichtstoename. Zo ben ik ongeveer iedere 2 uur opgestaan, om een beetje melk bij te geven. Ik ben heel blij met het resultaat... maar niet zo eenvoudig hoor Eerst moet je zorgen dat de melk de juiste temperatuur heeft, dan de juiste houding Â… tip van Danielle niet te ver achterover houden. zorgen dat het zich niet verslikt !!! want dat kan fataal zijn. En niet forceren. En wegen voor en na de maaltijd. Goed afdrogen na de maaltijd en zijn plasje en stoelgang stimuleren. En dan weer heel dicht bij de mama leggen.





    26-05-2019 om 08:46 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De pupjes en de mamatjes doen het goed.
    Ons kleine spruitje was deze morgen helemaal op eigen kracht van 54 naar 56 gram gegaan. Ik heb een paar keer opgestaan om hem aan te leggen maar telkens ik keek was hij al aan het drinken. vanavond was het weer een beetje naar beneden zo leg ik hem dan onder toezicht wel een beetje meer aan. Zodat hij de kans krijgt veel te drinken. De pupjes van Quickje mochten samen met hun mama in de wasmand daar liggen ze veilig terwijl ik heel hun verblijfje schoonmaakte. De pupjes van Ona doen het ook super goed.









    25-05-2019 om 21:10 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ons kleine pupje blijft op 53 gram
    Ook al leg ik hem zoveel mogelijk aan bij de mama hij blijft op 53 gram, zolang het pupje warm en droog aanvoelt en niet weent is het teken dat het geen honger of koud heeft. Ook deze nacht zet ik om het uur mijn wekker om ons klein pupje te wegen en indien nodig bij te geven.







    24-05-2019 om 22:56 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Er is er eentje met zijn oogjes bijna open...
    waw zo mooi als de oogjes open komen... fijn als je de pupjes zo ziet ontwikkelen. Vandaag kwam Danielle nog eens kijken naar de pupjes en dan krijgen de mama'tjes een persoonlijke massage van Danielle.

















    23-05-2019 om 22:23 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De draadjes mochten eruit bij Quickje
    Ik rij graag zelf naar de dierenarts zo hebben de pupjes al hun derde rit gemaakt Â… vandaag zijn de pupjes van Quickje 11 dagen Zo mooi... Ons kleintje krijgt de beste zorgen... gisteren naar 47 gram en deze morgen 52 gam



















    23-05-2019 om 17:43 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zalig de pupjes waren heel stil deze nacht
    Een stil nestje wil zeggen dat ze het lekker warm hebben en geen honger. Ik ben een paar keer opgestaan om naar ons klein jongetje te gaan kijken en wonderwel was het niet nodig om hem bij te voederen. Hij drinkt zelfstandig en dat is een pluspunt want zo krijgen ze de voornaamste antistoffen via de moedermelk binnen... Duimen en we blijven opletten zodat ons kleine jongetje niet weg geduwd wordt door de grotere pupjes. En voldoende kan drinken. Met de andere pupjes en de mama'tjes gaat het ook zeer goed deze morgen was ik met Ona eventjes bij de dierenarts om een spuitje voor de nazorg keizersnede. Ik piep bij de pupjes van Quick of er al eentje een klein spleetje krijgt want normaal gaan de oogjes bijna open. Spannend hé en dan nog eens 2 weekjes verder en mijn hartje zal zo blij zijn dat ik het beste kan geven en de pupjes overal aan kan gewend maken. Uitstapjes met de pupjes dat is mijn ding... hoe meer indrukken de pupjes opdoen hoe beter.

























    22-05-2019 om 15:40 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De pupjes van Poppi zijn geboren...
    Wat ik helemaal niet verwacht had is toch gebeurt alles verliep vlot tot het eerste pupje niet helemaal kon geboren worden uiteindelijk met de instructies van onze dierenarts is het pupje thuis geboren maar helaas was het overleden omdat het te lang duurde eer hij helemaal geboren was. Zijn bovenste deel van het lichaampje zat vast.Toen hebben de dierenarts en ik besloten om de bevalling verder te laten verlopen bij de dierenarts, zo was Poppi in veilige handen en konden we ingrijpen indien nodig. na een spuitje oxiticine werden de weeen beter en daar kwam ons mooi chocokleur meisje... Poppi had geen pijn en het pupje is zonder probleem met het hoofdje eerst geboren, het derde pupje was zo klein niet te doen, maar een dapper ventje ik had mijn warmtekussen mee en ik legde het zoveel mogelijk bij de mama aan, en ja hoor na een kwartiertje was hij helemaal droog en warm en dronk het helemaal zelf, een wonder. Het laatste vierde pupje werd ook mooi met zijn kopke eerst geboren. De drie pupjes en mama stellen het heel goed... een stil nestje is een goed nestje. Rust zacht mijn kleine meisje het heeft niet mogen zijn... je bent een engeltje die waakt over je zusje en je broertjes xxx slaapzacht xxx Ook jij bent een pupje van poppi en vergeten doen we je niet! Met dank aan onze dierenarts Filip en Sabine voor de hulp en goede zorgen, we werden in de watte gelegd de verwarming werd verhoogd en Filip kwam regelmatig kijken en gaf een spuitje calcuim bij en was verder alles zonder problemen verlopen. Joyce en Joeri waren weer een grote hulp en Joeri maakte een lekkere macaroni zalm schotel zo lekker er waren gekookte eitjes bij onder de korst en garnaaltjes en stukjes tomaat heel lekker en leuk na zo'n dagje om niet te moeten koken... alle zorg kon naar de hondjes gaan. Dankjewel Joyce en Joeri



















    21-05-2019 om 22:19 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Poppi haar temperatuur is heel duidelijk gedaald
    Ik maakte me onnodig zorgen, zo zie je maar rustig blijven en geduld hebben en alles goed opvolgen en het komt vanzelf. Nu kunnen we met een gerust hartje verder Poppi goed in het oog houden ze is nog niet zover overtijd alles verloopt normaal. Gisteren heb ik de nestjes aangegeven en betaald zo is alles weer netjes in orde en kunnen de DNA swapjes opgestuurd worden, de dek-geboorteaangifte moet binnen de 14 dagen gebeuren. Wie graag een hondje met stamboom koopt kan -Info Baby Dog KMSH- raadplegen via internet zo kan men van alle rassen alle fokkers bekijken waar en wie er op dit moment een nestje heeft. Bezin eer je begint. Een hond heb je voor zijn leven, geef hem dan ook een prachtig leven.Je zult er heel veel vriendschap, trouw en liefde van terug krijgen.





    21-05-2019 om 00:00 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Poppi dag 64
    Het is mogelijk dat Poppi pas bevrucht werd door een latere dekking ik reken altijd vanaf de eerste dekking maar dat kan uitlopen zie je wel, haar temperatuur gaat op en af, maar nu is hij toch laag gebleven ik zit naast haar en de camera staat ook op haar gericht. Rustig en alert blijven dat is wat het beste wat ik kan doen.













    20-05-2019 om 22:38 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Poppi is nog altijd rustig
    Ona en de pupjes stellen het goed. Poppi haar temperatuur gaat op en af, ze is nog altijd rustig... we houden alles goed in het oog.



    20-05-2019 om 12:18 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ona kreeg 3 pupjes vandaag
    De pupjes en mama doen het goed. Bedankt aan onze dierenarts Filip Van Daele.























    20-05-2019 om 00:15 geschreven door dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 24/03-30/03 2025
  • 03/03-09/03 2025
  • 24/02-02/03 2025
  • 30/12-05/01 2025
  • 25/11-01/12 2024
  • 04/11-10/11 2024
  • 28/10-03/11 2024
  • 30/09-06/10 2024
  • 23/09-29/09 2024
  • 02/09-08/09 2024
  • 19/08-25/08 2024
  • 12/08-18/08 2024
  • 29/07-04/08 2024
  • 15/07-21/07 2024
  • 08/07-14/07 2024
  • 01/07-07/07 2024
  • 24/06-30/06 2024
  • 17/06-23/06 2024
  • 10/06-16/06 2024
  • 03/06-09/06 2024
  • 27/05-02/06 2024
  • 20/05-26/05 2024
  • 13/05-19/05 2024
  • 06/05-12/05 2024
  • 29/04-05/05 2024
  • 22/04-28/04 2024
  • 15/04-21/04 2024
  • 08/04-14/04 2024
  • 01/04-07/04 2024
  • 25/03-31/03 2024
  • 18/03-24/03 2024
  • 11/03-17/03 2024
  • 04/03-10/03 2024
  • 26/02-03/03 2024
  • 29/01-04/02 2024
  • 22/01-28/01 2024
  • 15/01-21/01 2024
  • 01/01-07/01 2024
  • 18/12-24/12 2023
  • 04/12-10/12 2023
  • 27/11-03/12 2023
  • 20/11-26/11 2023
  • 13/11-19/11 2023
  • 30/10-05/11 2023
  • 23/10-29/10 2023
  • 16/10-22/10 2023
  • 09/10-15/10 2023
  • 02/10-08/10 2023
  • 25/09-01/10 2023
  • 11/09-17/09 2023
  • 04/09-10/09 2023
  • 28/08-03/09 2023
  • 21/08-27/08 2023
  • 14/08-20/08 2023
  • 07/08-13/08 2023
  • 31/07-06/08 2023
  • 24/07-30/07 2023
  • 17/07-23/07 2023
  • 10/07-16/07 2023
  • 03/07-09/07 2023
  • 26/06-02/07 2023
  • 19/06-25/06 2023
  • 12/06-18/06 2023
  • 05/06-11/06 2023
  • 29/05-04/06 2023
  • 22/05-28/05 2023
  • 15/05-21/05 2023
  • 08/05-14/05 2023
  • 01/05-07/05 2023
  • 24/04-30/04 2023
  • 17/04-23/04 2023
  • 10/04-16/04 2023
  • 03/04-09/04 2023
  • 27/03-02/04 2023
  • 20/03-26/03 2023
  • 13/03-19/03 2023
  • 06/03-12/03 2023
  • 27/02-05/03 2023
  • 20/02-26/02 2023
  • 13/02-19/02 2023
  • 06/02-12/02 2023
  • 30/01-05/02 2023
  • 23/01-29/01 2023
  • 16/01-22/01 2023
  • 09/01-15/01 2023
  • 02/01-08/01 2023
  • 25/12-31/12 2023
  • 19/12-25/12 2022
  • 12/12-18/12 2022
  • 05/12-11/12 2022
  • 14/11-20/11 2022
  • 31/10-06/11 2022
  • 24/10-30/10 2022
  • 17/10-23/10 2022
  • 03/10-09/10 2022
  • 19/09-25/09 2022
  • 12/09-18/09 2022
  • 05/09-11/09 2022
  • 29/08-04/09 2022
  • 22/08-28/08 2022
  • 15/08-21/08 2022
  • 08/08-14/08 2022
  • 01/08-07/08 2022
  • 25/07-31/07 2022
  • 18/07-24/07 2022
  • 11/07-17/07 2022
  • 04/07-10/07 2022
  • 27/06-03/07 2022
  • 20/06-26/06 2022
  • 13/06-19/06 2022
  • 06/06-12/06 2022
  • 30/05-05/06 2022
  • 23/05-29/05 2022
  • 16/05-22/05 2022
  • 02/05-08/05 2022
  • 25/04-01/05 2022
  • 18/04-24/04 2022
  • 11/04-17/04 2022
  • 04/04-10/04 2022
  • 28/03-03/04 2022
  • 21/03-27/03 2022
  • 14/03-20/03 2022
  • 07/03-13/03 2022
  • 28/02-06/03 2022
  • 21/02-27/02 2022
  • 14/02-20/02 2022
  • 07/02-13/02 2022
  • 31/01-06/02 2022
  • 24/01-30/01 2022
  • 17/01-23/01 2022
  • 10/01-16/01 2022
  • 03/01-09/01 2022
  • 27/12-02/01 2022
  • 20/12-26/12 2021
  • 13/12-19/12 2021
  • 06/12-12/12 2021
  • 29/11-05/12 2021
  • 22/11-28/11 2021
  • 15/11-21/11 2021
  • 08/11-14/11 2021
  • 01/11-07/11 2021
  • 25/10-31/10 2021
  • 18/10-24/10 2021
  • 11/10-17/10 2021
  • 04/10-10/10 2021
  • 27/09-03/10 2021
  • 20/09-26/09 2021
  • 13/09-19/09 2021
  • 06/09-12/09 2021
  • 30/08-05/09 2021
  • 23/08-29/08 2021
  • 16/08-22/08 2021
  • 09/08-15/08 2021
  • 02/08-08/08 2021
  • 26/07-01/08 2021
  • 05/07-11/07 2021
  • 07/06-13/06 2021
  • 24/05-30/05 2021
  • 10/05-16/05 2021
  • 03/05-09/05 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 12/04-18/04 2021
  • 05/04-11/04 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/03-21/03 2021
  • 08/03-14/03 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 22/02-28/02 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 08/02-14/02 2021
  • 01/02-07/02 2021
  • 25/01-31/01 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 11/01-17/01 2021
  • 04/01-10/01 2021
  • 28/12-03/01 2027
  • 21/12-27/12 2020
  • 14/12-20/12 2020
  • 07/12-13/12 2020
  • 30/11-06/12 2020
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 02/11-08/11 2020
  • 26/10-01/11 2020
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 24/08-30/08 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 13/07-19/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 18/05-24/05 2020
  • 11/05-17/05 2020
  • 04/05-10/05 2020
  • 27/04-03/05 2020
  • 20/04-26/04 2020
  • 13/04-19/04 2020
  • 06/04-12/04 2020
  • 30/03-05/04 2020
  • 23/03-29/03 2020
  • 16/03-22/03 2020
  • 09/03-15/03 2020
  • 02/03-08/03 2020
  • 24/02-01/03 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 13/01-19/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 30/12-05/01 2020
  • 23/12-29/12 2019
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 18/11-24/11 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 28/10-03/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 19/08-25/08 2019
  • 12/08-18/08 2019
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 15/07-21/07 2019
  • 08/07-14/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 29/11-05/12 -0001

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    boost
    www.bloggen.be/boost
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs