Neo en Ona kregen een verwen namiddag met Anja en Yben
Anja belde mij op om te vragen of ze eens samen met Yben met een paar hondjes mocht gaan wandelen. Maar natuurlijk mogen mijn hondjes verwend worden.
Het deed me zoveel plezier toen ik de fotootjes kreeg... wat een verwen namiddag.
Super dankjewel Anja en Yben, als jullie de hondjes willen verwennen altijd welkom!
Zo leuk dat ik mocht meevolgen tussen welke pupjes Carine mocht kiezen.
Zo spannend allemaal! En dit is Tilly... welkom kleine meid.
Carine is een superbaasje... wat een geluk zal Tilly hebben!
Ik kijk uit naar onze samenkomst!
Vandaag hadden we heel even het lente gevoel, het zonnetje was er en Luc had het gras afgereden, de geur van gemaaid gras en de zon... spijtig dat het niet lang geduurd heeft. Er stond een frisse wind en dan begon het te regenen.
Ik heb de rennetjes gezet, zo kunnen de zwangere mamatjes op hun gemakje eten... want het is speciale voeding voor zwangere teefjes.
Niet geschikt voor de roedel. En zo hebben ze een rustig plaatsje.
We hebben samen besloten dat het verstandiger is om zondag niet naar de show in Weelde te gaan. Uit voorzorg in verband met de Corona virus.
Zo is Quickje ook op haar gemakje nu ze zwanger is.
Gloria kreeg een badje... want ze had zichzelf ergens in gerold.
Nu is alles weer netjes!
Izzy en Jiva samen in het tentje.
Toen ik gisteren passeerde voorbij Anja haar huisje, riep Anja mij terug en vroeg of ik eventjes binnen kwam kennis maken met Christel. Ja we zijn zo'n dierenvrienden en Quickje werd in de watte gelegd! Voor Christel zijn dieren haar kindjes en dat is ook bij Anja zo... onvoorwaardelijke liefde!
Het was een druk dagje maar eentje vol mooie momenten...
Zoveel blije gelukkige gezichtjes, ons Lou die zwanger is, en het uitkijken naar de pupjes, ook het pupje van mijn wandelmaatje Carine!
Vriendschappen... zo dierbaar en dankbare baasjes.
Gisteren was ik bij de dierenarts en ik ben zo blij...
Ook al hadden we maar 1 dekking gedaan met onze Lou, de dekking
is geslaagd de liefdesdans heeft zijn vruchtjes gegeven.
De pupjes worden rond 1 april verwacht!
Zo lief als ik een foto krijg van de baasjes...
Skippy is bijna 10 maanden en heeft al een mooie pluimstaart.
Super dankjewel Sylvia.
Ons Sansa is loops maar mag zeker niet gedekt worden.
De reutjes zijn dubbel beveiligd, zodat er zeker geen ongelukjes gebeuren.
Ze dragen een pampertje met daarover een vestje, 1 knopje is niet dicht omdat ze nog hun kakje zouden kunnen doen. Op alles wordt er gelet.
Quickje is loops en mag gedekt worden.
Ik zou heel graag eens de combinatie met Pico proberen.
Pico is een zoon van Noki, hij is kleiner dan Noki en heeft de huskykleuren
door, wie weet een huskychocokleur want Quickje komt van een chocokleurige papa en heeft haar vorig nestje 3 chocopupjes gekregen.
We zien wel hoe alles draait. Het is altijd een verassing dat is het leuke
aan de chihuahua, je hebt ze in alle kleuren!
Quickje heeft dat zo goed gedaan op de show in Genk!
Wat een verandering... Ik heb de laatste weken Quickje overal mee
genomen zodat ze met mij alleen wandelde. En het heeft een prachtig resultaat opgeleverd! Quickje was niet angstig ze had er zin in en was heel blij, liep trots met haar kopje en staartje omhoog... ik was zo blij niet te doen.
Iedereen dacht dat Quickje geen show hondje wou zijn omdat ze altijd haar rem opzette. Inzet word beloond !!! Blijven volhouden en als je echt graag iets wilt zal het lukken. Dat is gisteren bewezen.
Bedankt Mireille en Christiaan dat ik altijd kan meerijden.
Bedankt voor de foto's. En nog eens een heel gelukkige verjaardag Mireille!
Zo fijn om nog eens fotootjes te krijgen van de uitgevlogen pupjes.
Wolfje is het broertje van Skippy en Stan. Simba en Saiko zijn de broertjes van Sansa en Sox. Super bedankt aan de baasjes Wendy en Linda.
Gisteren kwam de foto van Jefke niet door, bedankt Truus om het te laten weten.
Bij deze hier de foto van Jefke! Met dank aan baasje Conny!
Quickje kreeg een badje want morgen mag ze mee naar de show in Genk.
Ik hoop dat ze het heel goed zal doen, meer zelfvertrouwen en minder angst
dan kan ze mooie resultaten behalen!
Ja dat is hij zeker Lisette... Rox wijkt geen seconde van jou zijde.
Prachtig om te zien hoe hij zo op zijn gemakje ligt bij jou.
Dankjewel voor de mooie foto's en ik wens je het allerbeste.
Toen ik de draad weer terug gezet had, had ik niet gezien dat Quickje nog in de tuin was. Ze zat geduldig in de bloembak te wachten en terwijl van het zonnetje aan het genieten. Dat was echt een plaatje waard!
Onze jaarlijkse belgianchihuahuaclubvergadering te Holsbeek.
Het kasteel van Horst het wagenhuis daar was de locatie.
Met dank aan het bestuur en de gezellige namiddag.
Nog een foto van vorige lente ik vond hem te mooi om hem voorbij te laten gaan. Onze hondjes stonden te kijken waar wij bleven. Mooi he al die kopjes naar ons gericht!
Omdat Quickje toch wel een angstig hondje is op de show.
Wil ik zoveel mogelijk met haar alleen op stap gaan.
In een roedel voelt ze zich sterk. Daarom dat het beter is om met haar alleen
te zijn en zo meer zelfvertrouwen op te bouwen.
Zo'n prachtige dag vandaag... we hadden geluk dat het vandaag zo'n prachtig weertje was.
We hadden verleden week afgesproken eens op bezoek te gaan bij Sofie.
En we hebben ineens een prachtige toer gedaan, helemaal aan de windmolens. De hondjes hebben goed gewandeld, Achanti is Sofie
haar kindje. Toen we thuiskwamen en er was koffie wou Achanti op baasje haar schoot en dan vleit ze zich en geniet van baasje en de zonnestraaltjes. Het was heel leuk Sofie we doen het zeker nog eens over! Super dankjewel!
Bedankt Carine, zo'n mooie foto van Zoya weer helemaal zichzelf in het mooie Brugge. Ik was zo blij toen ik de foto zag... je doet dat super Carine!
Wat hebben Zoya en Sansa veel gespeeld met elkaar!
De laatste avond was het zo mooi om te zien, na hun stoeipartij van zeker een uur lagen ze alletwee uitgeteld naast elkaar als 2 geslachte konijntjes hihihi niet te doen. Baasje Carine was heel blij toen ze Zoya terug zag.
Zoya komt uit het eerste nestje van Lou en Paco, nu is Lou gedekt door Q
ben reuze benieuwd wat deze combinatie zal brengen.
Ik ben zo blij dat het gelukt is met Q en Lou.
Super dankjewel Mireille dat jou Q'tje ons Lou mocht dekken!
Zo benieuwd naar de pupjes, op dag 42 laten we een echo nemen zodat we weten of ze zwanger is. Dat zou dan haar 2 de nestje zijn!