Ik ben Catho Bostyn, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Kapoenemoen.
Ik ben een vrouw en woon in Hoboken (België) en mijn beroep is studentje.
Ik ben geboren op 09/12/2004 en ben nu dus 20 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: spelen, tekenen, kleuren, schilderen, schrijven, zingen, dansen...en me als prinses verkleden natuurlijk!.
Treed binnen in Catho's wereld ... wereldje van lach en traan, leren en groeien, vragen en spelen
10-02-2010
Onherkenbaar naar carnavalsfeestje op school!
En hier heb je haar pakje!
De zittende en slapende leeuw. Ja hoor, van de slapende leeuw moest ik ook een foto trekken van mijn kapoenemoen.
Ze heeft vandaag veel plezier gehad op school, ze hebben vooral veel gedanst, ik zou bijna zeggen uitbundig gefeest, want toen ik haar ging halen was ze nat in't zweet en lag er overal confetti en slingers op de grond... En ze hebben ook wat lekkers gekregen op school...pannenkoekjes! Ze heeft er maar eentje kunnen eten, vertelde ze me, omdat de pannenkoekjes allemaal snel op waren.
Vorige week, 's avonds in de badkamer (mja, dat is blijkbaar de plaats waar Catho en ik regelmatig babbeltjes doen van moeder tot dochter hé ) was ons meisje volop aan het vertellen over kussen, dat niemand in haar klas graag kusjes gaf, ze vinden dat vies "maar ik niet hoor mama, ik kus graag, kussen is lief" en toen begon ze over de 'koppeltjes' in de haar klasje. Wie er allemaal een liefje had, iedereen had een liefje, behalve zij...en toen begon ze hartverscheurend te wenen: "ik heb geen liefje, niemand wil mijn liefje zijn mama". Bleek dat zij verliefd was op Jonas, maar Jonas was verliefd op Lore. Dan had ze het maar aan Jotte gevraagd, die wou wel haar liefje zijn maar dat moest ze op een andere manier 'aanvragen', via een boek. Dan vertelde ze me dat ze niet wist waar die boek was en Jotte wou het haar ook niet vertellen. Dus had ze geen liefje, ik moest haar echt troosten, ik had zo met haar te doen. Mijn meisje...zo klein en al liefdesverdriet, mijn hartje brak. Ik heb haar dan over 'later' vertelt, over de liefde van haar leven die ze nog zal tegenkomen en waar ze dan mee gaat samenwonen en kindjes krijgen...dat hielp, want ze begon direkt over die kindjes krijgen. Ze wil er 2, een jongen en een meisje, ja dat vond ze wel leuk!
Vandaag, toen ik mijn kapoenemoentje in bed stopte, net voor ik het licht ging uidoen vertelde ze me dit:"mama, Lore is verliefd op Jonas en Irhem is ook verliefd op Jonas, maar wie heeft Jonas gekozen?? MIJ! Hij heeft mij gekozen!" Met glinsterende oogjes en een hele brede glimlach! Ze heeft terug een liefje!
Jaja, terug! Dat was dus niet de eerste keer dat Jonas haar liefje was of dat ze een liefje had.
Vorig jaar waren die 2 al wat verliefd op elkaar, eerder Jonas op haar dan ons meisje op hem, maar toen ze met de bus weggingen met school, zaten ze naast elkaar...hand in hand, zooo schattig!
Om eerlijk te zijn vind ik dit wel al héél vroeg om met liefjes bezig te zijn, maar het heeft zijn charmes... hun verdriet, hun praatjes, hun probleempjes...zo klein allemaal, maar voor hun al o zo'n grote problemen.