Ik ben Catho Bostyn, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Kapoenemoen.
Ik ben een vrouw en woon in Hoboken (België) en mijn beroep is studentje.
Ik ben geboren op 09/12/2004 en ben nu dus 20 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: spelen, tekenen, kleuren, schilderen, schrijven, zingen, dansen...en me als prinses verkleden natuurlijk!.
Treed binnen in Catho's wereld ... wereldje van lach en traan, leren en groeien, vragen en spelen
18-07-2008
Wat een week!
Wat een week heb ik gehad seg ... ik ben nu wel heel moe gespeeld! Maandag ben ik met mamie naar Plopsaland geweest, en we hebben de hele dag zon gehad! Superleuke dag! We waren wel een beetje laat thuis, mama was mij erg aan 't missen hoor ... Dinsdag zijn mamie en ik samen naar haar werk geweest, maar ik vind het wel leuker bij mama Woensdag, dan was mama ook thuis en dan zijn we samen in de namiddag naar een grote speeltuin geweest, daar heb ik heel de namiddag kunnen ravotten, weeral in de zon! Donderdag heeft mamie me meegenomen naar een binnenspeeltuin, want het was geen mooi weer om buiten te spelen. Ik heb me daar heel goe geamuseerd in het ballenbad, en daarna kreeg ik een appelsap en een ijsje, mijn 2 favorieten! Gelukkig was het dan al gestopt met regenen, en dan zijn we nog een beetje in de buitenspeltuin gaan spelen ook ... Daarna hebben we mama afgehaald aan haar werk, en dan ben ik samen met mamie thuis een hele grote pizza gaan maken! Vrijdag was ook leuk: we zijn eerst nieuwe verfjes gaan kopen en daarna heeft mamie heel de garage volgeplakt met papier ... dan heb ik een heel groot schilderij gemaakt ... als dat gedaan was, nog effe in de speeltuin gaan spelen. Moe maar voldaan gingen we terug naar huis want mama ging bijna thuiskomen, en dan heb ik nog zelf popcorn gemaakt in de microgolf! Wat een week dus he ?
Volgende week mag ik bijna heel de week met andere kindjes gaan spelen, alé, toch 3 van de 7 dagen hihi ... Mama en mamie zijn een beetje bang, ze weten niet goed of ik dat leuk ga vinden want ik heb dat nog niet eerder gedaan, zo'n kinderspeelplein ... 't zal zeker wel plezant worden want er zullen nog wel kindjes van mijn schooltje zijn ?
Deze week was mama thuis, dan hadden we samen vakantie, leuk he! We zijn eerst op maandag naar de "cimama" geweest, naar "De Kabouterschat" gaan kijken van kabouter Plop ... met kabouter Pif! En ik heb van mama de grootste popcorn gekregen die er was !! Dinsdag was fietsdag, ik heb bijna heel de dag buiten gefietst en gespeeld! Leuk! Daarna, op woensdag, was het geen goed weer en ben ik heel de dag thuisgebleven met mama. Maar donderdag was het ontdekkingsdag, op zoek naar de schatten van het bos! Ik heb er veel gevonden hoor: grote bladeren, stukken boomschors, takken, nootjes, ... vanalles! Eindelijk, vrijdag was het dan toch nog mooi weer geworden , en dan ben ik samen met mama naar de dierentuin gegaan. Ik heb eerst flink naar alle dieren gekeken, en daarna mocht ik in de speeltuin gaan ravotten ... lekker lang !
Het was een superleuke week! Volgende week is het de beurt aan mamie, dan mag zij mij entertainen hihihi ...
hallo iedereen ... wat is het nu weer lang geleden ... ik heb zoveel te vertellen!
ik ben juist terug van een weekje vakantie bij Meter. Het was daar weer heel leuk hoor? Meter heeft er een nieuw hondje bijgekregen , Laps, een klein broertje voor Lbbe hihi. Het is al direct mijn dikke vriend hoor, en ik heb heel veel met Laps gespeeld. Maar soms moet hij nog een beetje slapen he, hij is eigenlijk nog een babyhondje he? En bij Meter heb ik ook een traktor gekregen, met een karretje eraan! Elke dag heb ik getelefoneerd met mama en mamie, want die hebben mij wel erg gemist hoor, en ik hen ook
Een tijdje terug heb ik ook iets heel leuks gedaan! Toen zijn Bompa en Tante Miek mij komen halen om samen naar de kinderboerderij te gaan, zonder mama of mamie! Dat was heel plezant!! We moeten dat zeker binnenkort nog eens doen he bompa? Of naar de zee, of naar de zoo? Da is allemaal heel plezant hihi !
En mijn huisje in onze tuin, dat is nu een echt prinsessenkasteel! Jaja mama en ik hebben dat samen heel mooi gemaakt. Met een tapijtje, en gordijntjes, en stickertjes en een bankje ... helemaal van mij!
Maar vandaag is er ook iets heel speciaals gebeurd!! Vandaag heb ik van Bompa mijn eerste echte fiets gekregen, ik heb zelf mogen kiezen, 't is een roze geworden! Bompa had dat beloofd, en vandaag was het dus zo ver Mama en mamie hadden gezegd dat er in de namiddag een verrassing was, maar ze hadden nog niet verklapt wat ??? En in de auto naar de fietsenwinkel, hebben ze het me verteld! Ik was direct heel heel heel blij! Nu heb ik dus een roze fiets, met een toeter, een mandje voor mijn knuffel én ... een roze helm!
De komende week heeft mama ook vakantie, en we zullen samen zeker ook vanalles leuks doen! Ik wil in elk geval al naar de "cimama" en ook naar de dierentuin ... binnenkort vertel ik jullie weer meer! dàààààg!