K3 moest tegen dat de Sint er was, alle 7 de tandwielen op zijn plaats gehangen hebben, maar dat laatste hing veel te hoog en de Sint was daar al!!!
Gelukkig was Mega Mindy juist terug van haar heldendaad en kon ze komen helpen om het laatste tandwiel naar benden te halen.
Het was een zeer geslaagde namiddag!!!!
Bij het verlaten van het Sportpaleis kregen alle kindjes nog een Sint en Piete-zak met daarin enkele snoepjes, activiteitenboekjes en vooral veel reclame van andere shows die binnenkort plaatsvinden.
Ook Samson en Gert kwamen op bezoek. Maar plots toverde Gert samson weg en zo te zien waren de kindjes er niet gerust in!! Gelukkig kwam Samson al snel terug. Hij voerde namelijk een act op de trapeze uit, om zo het voorlaatste tandwiel te pakken, die in de lucht hing.
Het volgende tandwiel hing tussen de sterren en dus moesten ze hun speciaal brilletje aandoen!! Milan deed al snel zijn brilletje aan, terwijl Andres vol bewondering bleef kijken!!
Eén van de Dalton Sisters was verdwenen en deze had het tandwiel natuurlijk bij. Gelukkig toverde Kobe haar terug!! En ja hoor, ze had het tandwiel bij hoor!!!
Daarna was het de beurt aan Piet Piraat. Eerst moesten de meiden van K3 op het scherm van de pakjesmachine kijken waar het tandwiel zou kunnen liggen. Het tandwiel stond helemaal achteraan in de zaal en Berend Brokkenpap moest deze in 5 tellen halen!!! Dat was echter een probleem, want 5 tellen was echt niet lang!!! Gelukkig had Steven Stil dé oplossing!!! Hij had een grote nep-bij mee en hield deze achter Berend. Berend liep als een speer weg terwijl de andere piraatjes hem opjaagden dat de bij nog achter hem zat. (terwijl Steven met de bij gewoon op het podium bleef staan) En ja hoor!! Hij was in 5 tellen heen en terug!! Het eerste tandwiel was binnen!!!!!
De show begon met een liedje van K3. De hele show werd dan ook opgevoerd daar K3 en Kobe van Ketnet. Het verhaal draaide dit jaar rond de pakjesmachine. Aan de pakjesmachine zaten allemaal tandwielen. Alé.... die moesten erop zitten, maar deze waren verdwenen!! Nu was het de bedoeling dat de meiden van K3 die tnadwielen konden terugvinden. Hiervoor informeerden ze al snel bij Opa Fonkel naar Mega Mindy, maar deze was een heldendaad gaan verrichten. Maar Opa Fonkel stuurde Bieb naar het Sportpaleis om hen te helpen!
Zaterdag 29 november 2008. Na het lang aftellen, was het eindelijk Dé Grote Sinterklaasshow in het Sportpaleis van Antwerpen!!! Vorig jaar was het enkel Milan die mee was. Andres was toen nog wat te klein, maar nu?! Nu waren de twee grote broers natuurlijk mee!! Vake bleef bij Xibe en aangezien Moeke reeds 4 kaarten had besteld, ging Moetie met veel plezier mee!!
De schouw begon rond 14u. We waren al aan het Sportpaleis rond 13u, maar tegen dat we parking hadden, aan het sportpaleis waren en tegen dat we aan onze stoel waren, was het al 13.40u.
Terwijl we zaten te wachten, aten we nog een lekker snoepje. Aan de inkom kregen we een Plop-brilletje die we tijdens de show zouden nodig hebben, maar natuurlijk vond Milan dit brilletje 'the max' en zette hij deze snel eens op zijn snoetje!!!
En toen het licht uitging en de show dus begon, wipte Andres al snel op Moeties schoot!! Andres is namelijk wat bang in het donker.
Deze week hebben we thuis een stuk karton (die Moeke in de vorm van een boom had gesneden) geschilderd en daarna allemaal gedroogde blaadjes van de bomen erop geplakt. Enkele weken geleden hebben we tijdens een wandeling allemaal blaadjes geraapt en Moeke heeft deze dan gedroogd.
Kindjes, toon eens wat jullie gaan opkleven?!
Knutselen.....dat doen onze Milan en Andres heel erg graag hoor!!
Nadat de peuters hun dansje opvoerden, was het de beurt aan de biggetjes van de eerste kleuterklas!!
Ja, ja, dat heb je wellicht al kunnen zien dat er in de eerste kleuterklas allemaal biggetjes rondliepen!!
Eerst en vooral vertelde Juf Katty het sprookje over de biggetjes, maar dan in verkorte versie uiteraard!! Terwijl de juf het verhaaltje vertelde, zaten de kinderen allemaal rond de juf aandachtig te luisteren.
Terwijl alle kindjes zongen van ,..... "Is dit hier een boze wolf?......... Jaaaaa, dit is een boze wolf!!!...... En een boze wolf en een lieve fee en een ...." "En we zijn met z'n allen naar het sprookjesbos geweest,..... het was daar een reuze gezellig feest....!!" ....., zaten alle andere kleuters mooi samen te wachten tot ze met hun klasje hun dansje konden opvoeren!!
Op donderdag 20 november was het eindelijk zover!! Na een 2-tal weken te oefenen was het eindelijk het langverwachte grootoudersfeest in Milans school!! De mama's en papa's moesten 1 lievelingsrecept van de kindjes hun grootouders meegeven naar de klas, want ze gingen een receptenboek maken en deze dan aan de grootouders geven. Moeke gaf het recept mee van een zalmschotel. Op donderdag mochten de grootouders hun kleinkinderen gaan bewonderen tijdens hun optreden (met een lekker tasje koffie en een heerlijk stukje taart) en op vrijdag deden de kindjes dat nog een keer, maar deze keer voor de mama's en papa's. Vake had natuurlijk weer geen geluk en kon er niet bijzijn door het werk. Moeke ging natuurlijk wel eens kijken. Moeke had natuurlijk de kodak mee, om dit alles snel op een plaatje te zetten!!
Milan heeft zich deze week al kostelijk geamuseerd in de klas! Maandag startten ze met het thema 'Sinterklaas'. Juf Katty had in het klasje voor een tenue van de Sint gezorgd en natuurlijk ook eentje van de Piet. Natuurlijk heeft Milan zich al goed ingeleefd in de Zwarte Piet. Kijk maar eens vlug naar de foto's via
eerstekleuterklasvba.blogspot.com
En kijk hierbij naar de foto's van woensdag 26 november 2008!!
Sinds vorige week heeft Xibe zijn eerste tandje!!!! Momenteel zitten reeds enkele tandjes te duwen, waardoor hij nog moeilijk kan eten. Gelukkig heeft Moeke nog borstvoeding zodat , met een paar keer meer melk te geven, zijn buikje toch gevuld is!