Inhoud blog
  • ...African Ivory Route...
  • ...Diner Time...
  • ...Campsite...
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Bots in Wana
    Ons derde avontuur op het Afrikaans Continent!
    28-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 26/10 : Schiphol - Johannesburg

    Na het theater-spektakel van de Lettergeletterden en het feestgedruis van het verjaardagsfeest van Kris Duchi vertrekken we met tonnen adrenaline naar Schiphol,
    Op naar ons volgend Afrikaans avontuur.
    Eenmaal de boardingpassen afgedrukt blijkt dat we...op de "waiting list" staan voor de vlucht naar Jo'burg...indien er plaatsen over zijn krijgen we deze toegewezen. 
    Het feit dat we deze tickets al 11 maanden geleden hebben aangeschaft blijkt van geen tel. KLM reserveert altijd overboekingen, omdat er 
    altijd mensen zijn die niet komen opdagen voor hun geboekte en betaalde vlucht..Huh??
    KLM....

    Na een uurtje bang afwachten krijgen we het heuglijke nieuws mee te mogen vliegen naar Zuid Afrika. Oef..! 
    Na het opstijgen heeft ons Mieke last van hoogteziekte, is ze zwanger of krijgt ze de eerste symptonen van het Ebola-virus....feit is dat ze zich de de ganse vlucht niet 
    echt kiplekker voelt en braakneigingen heeft, maar het goedje komt er maar pas uit éénmaal geland in Jo'burg.

    Een elftal uurtjes later landen we in Tambo International Airport en na ons te hebben afgedropt aan ons eerste verblijf stellen we vast dat er één van de reiszakken is blijven 
    liggen in het luchthavengebouw..! Man,man,man...
    We vragen aan Papa Dineo, onze vriendelijke taxidriver, of hij bij zijn terugkomst aan de luchthaven eventjes wil checken of er geen bagage is achtergebleven.
    Wanneer we hem terugbellen zegt hij dat ze nog in de aankomsthal stond en vermoedelijk door ons werd vergeten bij het wisselen van onze Euro-Currency.
    Wel, wel Johannesburg niet veilig? 
    No way..De altijd goedlachse, vriendelijke Zuid Afrikanen...
    Papa Dineo wilde zelfs onze reiszak komen brengen maar kreeg hem niet mee van de Airport Security...
    We besluiten morgen terug te rijden naar de luchthaven en de reiszak te gaan ophalen wanneer we onze Jeep hebben opgepikt.

    Bij onze aankomst in de African Footprint Lodge in Midrand blijkt dat ze onze kamers hebben moeten veranderen,
    omdat een grote groep reizigers is aangekomen.
    Door de "Change of Rooms" krijgen we onze nieuwe kamers EN het ontbijt....gratis aangeboden...Huh again?
    Yes, sorry for the inconvenience sir.....tja als je aandringt....
    We besluiten toch wat kosten te maken en maken een flesje witte wijn soldaat om te bekomen van onze intercontinentale vlucht.




    28-10-2014 om 21:07 geschreven door marnix  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    20-10-2014 om 16:35 geschreven door marnix  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen....Bijna...
    Ziezo, binnen enkele dagen vertrekken we terug, richting Afrikaans continent. Ditmaal wordt het...jawel, Botswana.
    Ietsje hoger dan Zuid-Afrika en Namibië, ietsje ongerepter en dus ook ietsje avontuurlijker...

    Dit Afrikaans lapje grond op de aardbol heeft ons hartje zowat helemaal ingepalmd en zoals gewoontegetrouw zijn we op zoek naar wulpse avonturen, stukje ongerepte natuur, wilde dieren en vooral wat leute en plezier tijdens al dit moois!

    Dat het weeral een onuitgegeven editie zal worden staat buiten kijf,...zelfde manieren van reizen met ons Four-wheel-Driveke, dezelfde vier clowns en dezelfde spirit drijft ons weer naar die onbekende oorden...alwaar de tijd voor ons een maandje stil zal staan, ons hartje ietwat rapper zal kloppen en waar we eventjes mogen stilstaan bij onze leuze : "Het Leven Beleven".

    Wil je eventjes stiekem meereizen? Graag!

    We proberen voor die geïnteresseerden wat foto's te plaatsen indien we kunnen beschikken over wat internet natuurlijk.

    Zo kunnen jullie hopelijk ons domme toeren en fratsen wat meevolgen.

    Tot hoors, schrijfs, mails!

    Marnix, Jan, Mieke en Carla.

    20-10-2014 om 16:33 geschreven door marnix  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)


    Archief per week
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs