Hoi hoi, een tof weekend achter de rug, dus ik kan nog eens wat vertellen . Vrijdagavond zijn we in Ochettes (ook een studentenresidentie) bij Jonas gaan eten. Hij had zelf (!) overheerlijke lasagne gemaakt, dan nog een lekker aperitiefje en aangepaste wijn en de avond was weeral compleet . Twas echt heel gezellig. Zaterdagmorgen dan beetje handen uit de mouwen gestoken en wat voor school gewerkt en rond 16h Lausanne-city ingetrokken om wat te gaan schoppen . Afspraak met Lise aan Starbucks (deuh!!!) en dan gewapend met een mocha frappucino trokken we de H&M in. Uiteindelijk ben ik gevallen voor twee bloesjes * een paars, nogal los modelleke maar zeer hip en ik sta er kei goed mee (ook al zeg ik 't zelf ) * een zwart, driekwart mouwtjes, mooie neklijn en dan handschoentjes en muts (stiekem heeft Eline dezelfde maar Eline is zo "into" H&M dat 't moeilijk is om niet-Eline kleren te vinden daar !) 's avonds zijn we dan ietske gaan drinken bij Lise, om dan naar een verjaardagsfeestje te gaan (wat super druk was) en uiteindelijk in de treizième siècle te belanden (zo een super gezellig danscafeetje hier, echt a la 7 oaks ) waar we tot 3h ongeveer hebbe staan shaken op de dansvloer .
hier foto van 13me siecle:
ik en mijn mutsje (ja ik heb geen fotos van mezelf met mijn bloesjes getrokken, dit vond ik zowat de grens van ijdelheid , tis nogal stom fotos van jezelf te staan trekken dus ja, onderaan sta ik al met mijn nieuw bloesje btw ;-))
Zondag werd uitgeroepen tot Belgendag en zijn de Belgen dus samen op stap gegaan. Lise, Eline, Thibo (taxi Thibo natuurlijk, meneer heeft hier een heuse volvo voor 5 personen ter zijne beschikking ), Annelies en ik bezochten Vevey, een pittoresk stadje, een dik half uur van Lausanne en dichtbij Montreux. Eerst wat rondwandelen en daarna een terrasje gaan doen, in 't zonnetje met zicht op meer en bergen !!! Op de terugweg stopten we ook even in Lutry (Zwitserland is nu echt supermooi als je nu door/langs de wijngaarden rijdt die 't meer flankeren, met op de achtergrond het meer, de verkleurde bladeren, besneeuwde toppen....). 's avonds hebben we fondue gemaakt (ook Nicolas was er nu bij, de 6de belg die spijtig genoeg niet meer in de auto paste), nog gezellig wat nagekaart (met een kriekje mmmmmmm).
Vandaag weer school natuurlijk, eerst cardiovascular, was wel plezant, ook niet onoverkomelijk moeilijk. In de namiddag dan mijn projectje, god, alleen brainstormen en denken ik word er nooit goed in denk ik. 't blijkt dat ik ook cake moet bakken voor mijn labo, en 10 november moet ik presentatie geven (ik pis al in mijn broek als ik er nog maar aan denk )