Woensdag 02 juni 2011 hebben we ons trainingsparcours verlegd naar Limburg, meer bepaald naar het F1 circuit Ter Lamen. Enkelen reden rechtstreeks en anderen verzamelden aan het clublokaal. Onderweg leek iedereen die avond naar DE Limburg willen rijden. Van de ene file naar de andere.
Op een bepaald ogenblik leek het of we 3 uur onderweg zouden zijn. Het lukte ons toch om binnen een redelijke tijdspanne ter plaatse te zijn. Wel te laat. We konden rekenen op een groep van 49 personen. Met 19 renners, 2 begeleiders en 6tal vaders en oppie's, trokken we de pist op. Iedereen werd gewezen op de gevaren van het parcours. Vooral omdat menige renners de dag nadien noch wensten deel te nemen aan een wedstrijd. Daarom was het aangewezen om niet in de verleiding te komen van de vele groepen met geoefende renners te volgen. Toch zagen we hoogvliegers, laagvliegers en papieren vliegers......... We namen de miniemen enkel ronden op sleeptouw, waarna iedereen werd losgelaten. iedereen leek nadien voldaan en vonden het een aangename avond.
Vervolgens wat ververdop een klein bordje spaghetti verorberen om de avond af te sluiten. Op het terras lekken er toch nog enkele renners te zijn met nog wat peper in hun gat.
|