Inhoud blog
  • Mijn aandeel op de beurs van Tiny
  • Troubles in paradise
  • Duivelse Engeltjesmaakster
  • Tientje poetste graag
  • Hoe het allemaal begon...
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn naam is Albert
    mijn achternaam is Egberts
    13-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duivelse Engeltjesmaakster

    Hoe vaak heeft u al geen breipriem gezien? Misschien bent u er zelf al persoonlijk mee aan het breien geslagen. Of u heeft uren doorgebracht bij uw grootmoeder die met wol en liefde een zoveelste trui voor u aan het breien was. Stelt u zich eens voor, dat zo’n priem de protagonist was in de hel die mijn tante Tiny jaren met zich heeft meegetorst.
    Haar ongeboren kind werd met behulp van ’n priem en ongeknipte nagels uit haar binnenste verwijderd. Op de meest brutale manier die je voor mogelijk kunt werd de ongeborene uit haar baarmoeder verwijderd. Toegegeven, het is niet de meest prettige methode om een kind te verliezen. Maar de manier waarop het kind verwekt was geweest was dat evenmin. Pas enkele jaren geleden ben ik erachter gekomen dat dit de catalysator was van de haat die mijn tante tegen iedereen in onze familie koesterde.
    Ik snapte ook ineens veel beter hoe het kwam dat ze onvruchtbaar was en waarom ze daarover niet wilde praten. Het was omdat haar binnenste voortplantingsorgaan aan flarden was geprikt door een breinaald, kapot gescheurd door onvoorzichtige vingernagels. Eigenlijk heb ik enkel zekerheid over dat eerste, dat lijkt me een nogal courante manier van doen. Althans in die tijd, een andere optie dan het illegale circuit bestond ook vaak niet. En daar is zij het slachtoffer van geworden. Wat haar niet vrijspreekt van alles, eigenlijk van helemaal niets. Tiny heeft er altijd zelf voor gekozen om haar verleden met zich mee te torsen. Om gif rond te spuien wanneer ze daar de kans voor kreeg. Ze heeft zich altijd verstopt achter de mantel van haar pijnlijke verleden.
    Haar hele bestaan was hierop gebaseerd, dat was waarom ze leefde.
    Tiny genoot er namelijk van, om mensen te provoceren, kapot te maken en te breken.
    Maar ze genoot er nog meer van om haar onwillige slachtoffers het idee te geven dat ze dit alles hadden kunnen vermijden als ze ervoor hadden gezorgd dat haar niet zoveel oneer was aangedaan. Het had allemaal vermijden kunnen worden, zo dacht Tiny dan.

    13-04-2014 om 00:00 geschreven door Albert Egberts  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 13/10-19/10 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 03/02-09/02 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs