Politieagent Axel Foley keert weer terug naar Beverly Hills. Als tijdens een opdracht in Detroit zijn baas inspecteur Todd dood wordt geschoten, gaat Foley op zoek naar de dader. Alle sporen wijzen naar het pretpark "Wonder World". Wanneer hij in Beverly Hills arriveert ontmoet hij een oude vriend, Billy Rosewood. Billy heeft promotie gemaakt en is nu DDOJSIOC (Deputy Director of Joint Special Inter-Operational Command).
Axel gaat naar Wonder World omdat hij een afspraak schijnt te hebben met de hoofd van de beveiliging Ellis DeWald. Als niemand van die afspraak af weet moet hij een toegangsbewijs kopen. In het park komt hij terecht in een ondergrondse tunnel. Axel wordt hier beschoten en aangevallen en vlucht weg. Na een reddingsactie van twee kinderen wordt hij gepakt door de beveiliging. Axel ontmoet Ellis DeWald en weet dat hij de moordenaar is van zijn baas inspecteur Todd...
Gwyn is net zo rebels als haar vader Robin Of Locksley en schiet even handig met pijl en boog. Wanneer haar moeder Lady Marion sterft en haar vader op kruistocht is, staat Gwyn er alleen voor. Haar enige vriend is de simpele Froderick, die duidelijk een oogje op haar heeft.
Tijdens de kruistocht komt koning Richard I van Engeland om het leven. Robin keert terug naar Engeland om erop toe te zien dat een rechtschapen man de troon overneemt. Hij wordt echter gevangen door de sheriff van Nottingham en Jan zonder Land, die de troon weer probeert over te nemen. Gwyn neemt de wapens tegen Koning Jan op, net zoals haar vader dat jaren eerder al eens had gedaan.
Op een dag ontmoet ze prins Philip, de zoon van Koning Richard die zich lange tijd had teruggetrokken in Frankrijk maar nu terug is gekomen om zijn troon op te eisen. Gwyn moet hem beschermen tegen Koning Jan. Tevens slaan de twee de handen ineen om Robin Hood te bevrijden.
De Mexicaan Machete is een gewezen federale agent. Als zijn vrouw is ontvoerd door de drugsbaron Torrez (Steven Seagal) gaat hij op missie om haar te bevrijden. Zijn vrouw wordt om het leven gebracht en Machete wijkt uit naar Texas. In Texas gaat hij op zoek naar werk, tot zakenman Michael Booth (Jeff Fahey) hem een gevaarlijke opdracht geeft. Machete moet de corrupte senator McLaughlin (Robert De Niro) om het leven brengen. Maar dan ontdekt Machete dat hij bedrogen werd. McLaughlin en Benz werken stiekem samen en proberen Machete te vermoorden, maar de Mexicaan raakt enkel gewond. Machete wil wraak en roept de hulp in van zijn broer, priester Benito del Toro (Cheech Marin). Wat volgt is een bloederige strijd op leven en dood.
James Bond woont in het begin van de film de begrafenis van de beroepsmoordenaar colonel Jacques Bouvar bij. Eigenlijk is Bouvar niet dood en ligt er niemand in de kist. Bouvars zogenaamde weduwe is Bouvar zelf. Als Bond dit merkt valt hij Bouvar in diens kasteel aan en doodt hem. Bond onstnapt door een jetpack op zijn jasje en een Aston Martin DB5 die klaar staat.
In de volgende scène is Emilio Largo te zien, SPECTRE-agent Nr. 2. Hij heeft een vergadering met andere SPECTRE-agenten, en legt het Omega plan aan ze uit. Ze gaan twee atoombommen stelen van de NAVO en deze alleen voor veel losgeld teruggeven.
Ondertussen is Bond met een gezondheidskuur bezig. Dan ontmoet hij graaf Lippe, een man die een verdachte tatoeage heeft, die Bond herkent als een teken van de Tong in Macau. Bond besluit een kijkje te nemen in Lippes kamer en ontdekt dat in de kamer daarnaast een geheimzinnige man verblijft met verband om zijn hoofd. Deze man blijkt Mr. Angelo te heten. Later die avond, staat piloot François Derval van de NAVO klaar voor een proefvlucht in een Avro Vulcan die twee atoombommen vervoert. Derval wordt vermoord door Angelo, die zijn dubbelganger blijkt en zijn plaats inneemt. Angelo wordt geholpen door graaf Lippe en Fiona Volpe, die Derval heeft verleid. Aanvankelijk zou Mr. Angelo $100.000 krijgen voor het plan dat hij moet uitvoeren. Nu eist hij $250.000, wat Volpe vervolgens goedkeurt. Dervals lijk wordt met Angelo's verband om zijn hoofd in een kamer gelegd. Angelo vermoordt tijdens de vlucht zijn mede-piloten. Hij laat het vliegtuig de zee instorten in de buurt van de Disco Volante, het jacht van Emilio Largo. Largo laat handlangers de atoombommen opduiken uit het vliegtuig en verraadt Angelo door de luchtslang van zijn zuurstofmasker door te snijden. Intussen heeft Bond in de kliniek Dervals lijk ontdekt...
Bond komt 's nachts ergens in Zuid-Amerika uit de zee. Hij heeft een duikerspak en een rubberen camouflage-eend op zijn hoofd. Hij sluipt een fabrieksterrein binnen en plaatst een tijdbom. Onder zijn duikpak draagt hij een witte smoking, waarmee hij een nachtclub binnengaat. De ontploffing van de bom verstoort de act van de buikdanseres, die kwaad naar de kleedkamer loopt. Bond volgt haar, en treft haar aan in de kleedkamer, waar ze in bad zit. Bond doet zijn jasje uit en zoent de buikdanseres. Vervolgens wordt Bond aangevallen door een bewaker, maar Bond schakelt deze uit door hem in het bad te duwen en er een elektrisch ventilatortje bij te gooien.
Bond heeft vervolgens een tijdje verlof in Miami, maar krijgt hier al snel een nieuwe opdracht, via CIA-agent Felix Leiter. Bond moet Auric Goldfinger observeren. In het hotel ontmoet hij Goldfinger die valsspeelt met kaarten doordat zijn maîtresse Jill Masterson via een radioverbinding aanwijzingen influistert. Bond saboteert dit en maakt een romantisch afspraakje met Jill, die dezelfde avond echter vermoord wordt, waarbij haar hele lichaam goudkleurig geverfd wordt.
Terug in Engeland krijgt Bond te horen dat Goldfinger van grootschalige goudsmokkel verdacht wordt en krijgt hij een Duitse goudstaaf uit de Tweede Wereldoorlog mee om Goldfinger uit zijn tent te lokken.
Schaakmeester Kronsteen heeft voor de organisatie SPECTRE een geheim plan uitgedokterd om een Lektor, een Russische decoderingsmachine, te stelen. Hierbij zullen zowel de Russische als de Britse geheime dienst als pionnen fungeren. De uitvoering van het plan wordt overzien door Rosa Klebb, het naar SPECTRE overgelopen operatiehoofd van SMERSJ, die de geraffineerde beroepsmoordenaar Red Grant selecteert. Doordat Klebbs overlopen nog niet bekend is gemaakt, kan zij de Russische agente Tatiana Romanova een valse opdracht geven. Tatiana moet voorwenden verliefd te zijn op Bond: zij zal MI6 aanbieden de machine stelen waarna James Bond haar naar Engeland zal smokkelen. SPECTRE wil dat ze de reis niet overleven: Grant moet hen volgen en alles in de juiste richting sturen, zodat hij hen uiteindelijk vermoorden kan en de Lektor kan stelen. Zodoende zal SPECTRE niet alleen de Lektor in handen krijgen, maar ook de dood van hun agent Dr. No wreken, die door Bond was vermoord.
Terug in zijn hotel wordt Bond in zijn slaapkamer opgewacht door Tatiana, die hem verleidt. Klebb en Grant zitten echter verborgen achter de spiegel en filmen het gebeuren. Tatiana belooft Bond de volgende dag een kaart van het Russische consulaat te bezorgen in de Haga Sophia. Een Bulgaarse agent die Bond al eerder volgde, probeert in te grijpen, maar wordt door Grant vermoordt. Omdat Bond en Kerim een valstrik vermoeden dringt Bond een dag eerder dan afgesproken binnen in het consulaat, waar hij met Tatiana's hulp de Lektor steelt. Bond, Kerim en Tatiana vluchten met de Oriënt-Express naar Venetië, maar worden achtervolgd door een agent genaamd Benz. Benz en Kerim worden door Grant vermoord, die het vervolgens laat lijken alsof beiden elkaar gedood hebben. Bond verandert hierop de plannen en laat contact opnemen met het MI6-station in Zagreb. Grant vermoordt de agent Nash en neemt diens plaats in. Door Tatiana te verdoven slaagt hij erin Bond te overmeesteren, maar Grant kan het niet laten om Bond eerst het hele plan te onthullen. De film uit de hotelkamer zal in Tatiana's handtas gestopt worden, met een chantagebrief, zodat het lijkt alsof Bond haar vermoord heeft en zelfmoord gepleegd heeft. Bond probeert zijn leven af te kopen met verborgen geldstukken in zijn aktetas, waarop Grant de tas zo opent dat een ingebouwd blik traangas ontploft. Na een fel gevecht slaagt Bond erin om Grant met zijn eigen wurgkoord te doden. Met Tatiana kaapt hij de vluchtauto die klaarstond voor Grant.
De Ierse broeders MacManus voelen dat ze een missie van God hebben om alle misdadigers in hun stad Boston te vermoorden. Al snel worden ze opgehemeld door de media, die ze The Boondock Saints noemen. Ze krijgen de FBI, onder leiding van de extravagante Paul Smecker achter zich aan.
Evelyn Salt (Angelina Jolie) heeft als CIA-agente altijd gezworen haar land te verdedigen maar komt in de problemen als ze wordt beschuldigd van spionage en er beweert wordt dat ze de Amerikaanse president wilt vermoorden. Achterna gezeten door alles en iedereen probeert ze haar naam te zuiveren voordat de regering haar te pakken krijgt en elk spoor zal wissen.
Robin of Locksley zit na de kruistochten gevangen in Turkije. Hij ontsnapt dankzij de hulp van Moorse medegevangenen. Wanneer de twee terugkomen in Engeland komt Robin er achter dat zijn vader gedood is door de Sheriff van Nottingham en dat het volk door hem onderdrukt wordt. Hij vlucht naar Sherwood Forrest om van hier uit samen met het volk van Sherwood een rebellenstrijd aan te gaan met de sheriff.
De Amerikaanse soldaat Joe Armstrong, zeer bedreven in Oosterse vechttechnieken, probeert in zijn eentje een groep huurlingen op de Filipijnen te overmeesteren.
Joe Armstrong en Jackson komen er achter dat op een klein Caribisch eiland, een hoop Amerikaanse mariniers verdwijnen. Ze schijnen gekidnapped te zijn door mannen in zwarte pakken. Gelukkig zijn Armstrong en Jackson er om te hulp te schieten. Het blijkt dat ninja's de mariniers gekidnapped hebben. De mariniers worden genetisch gemanipuleerd tot superninja's.
Jackson is terug, met een nieuwe partner, karate-kampioen Sean. Samen moeten ze het opnemen tegen een dodelijke terrorist, 'The Cobra', die Sean geinfecteerd heeft met een virus. Sean en Jackson hebben geen keus en zullen moeten vechten tegen Cobra en zijn ninja's.
CIA agent Sean Davidson en zijn hulpje Carl moeten het opnemen tegen de sadistische Britse ex-soldaat Mulgrew, om een stel gevangengenomen Delta Force Commando's te redden. Als Sean, Carl en de mooie dokter, Sarah, in problemen komen, komt Joe Armstrong te hulp om de snode plannen van Mulgrew te stoppen.
Jim Hawkins is een jongeman op zoek naar avontuur en geld. Hij krijgt een kans om zijn dromen te verwezenlijken wanneer hij een schatkaart vindt. Hij besluit een bemanning op te trommelen om richting het eiland te vertrekken waar de schat zou liggen. Zijn bemanning blijkt niet echt goed samen te kunnen werken en de schat lijkt verder weg dan ooit.
In Jamaica aangekomen om een onderzoek in te stellen naar de raadselachtige moord op een Britse geheim agent en zijn secretaresse, ontdekt James Bond dat deze moorden deel uitmaken van een groots opgezet complot. Geholpen door de CIA-agent Felix Leiter en zijn toegewijde 'Pijl van Jamaica' ontdekt James Bond het verband tussen de moorden en de bezoeken aan een geheimzinnig kunstmatig eiland, 'Crab Key' genaamd. Van plan een kijkje te gaan nemen in Dr. No's privé bolwerk, komen Bond en 'de Pijl' onopgemerkt op het strand aan. Zij ontmoeten de verleidelijke Honey, die hen vertelt over een vuurspuwend monster dat van tijd tot tijd opdoemt. Nadat het drietal gesnapt is door een patrouilleboot, ontdekken ze al snel wat het monster in werkelijkheid is. Als gevangenen van Dr. No bespeuren zij zijn verschrikkelijke bedoelingen. Het wordt tijd voor Bond om te ontsnappen.
Jack Carver verdient zijn brood als kapitein op een charterboot. Op een dag vervoert hij de beeldschone journaliste Val. Zij huurt Jack in om haar te begeleiden naar een eiland om haar oom Max te zoeken. Max en Jack hebben vroeger samen in het leger gezeten. Op het eiland is het echter niet pluis. Terwijl Val op het eiland is, wordt de boot van Jack uit het water geschoten. Hij overleeft en gaat op onderzoek uit.
Kuifje: De blauwe sinaasappels + Het geheim van Het Gulden Vlies.
- In Kuifje en het Geheim van het Gulden Vlies schieten Kuifje en Bobby hun vriend Kapitein Haddock te hulp die een mysterieus schip heeft geërfd. - In Kuifje en de Blauwe Sinaasappels staan Kuifje en Bobby voor een mysterie als de nieuwe vrucht wordt gestolen.
Dastan (Jake Gyllenhaal) groeit op als weesjongen in de straten van de koninklijke stad Nasaf. De koning ziet potentie in hem en besluit Dastan te adopteren en op te nemen in de koninklijke familie. Eenmaal volwassen gaat Dastan samen met zijn stiefbroers op veldtocht om zijn rijk te verdedigen. Ook het afgelegen bergkoninkrijk van de mooie prinses Tamina (Gemma Arterton) fungeert als doelwit. Maar Dastan weet niet dat de prinses de hoeder is van een magische âdolk der tijdâ, waarmee de tijd enkele ogenblikken kan worden teruggehaald. Een machtig wapen, dat niet in verkeerde handen mag vallen. Maar een verrader binnen het Perzische koningshuis heeft het echter op de magische dolk voorzien...
Met: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Oliver Reed, Connie Nielsen.
Generaal Maximus (Russell Crowe), een van oorsprong Iberische officier en een van de meest loyale aanhangers van keizer Marcus Aurelius, leidt de strijd in het laatste verzet van de barbaarse Germaanse stammen tegen het almachtige Romeinse leger. Maximus kijkt verlangend uit naar het einde van de strijd, om zich terug naar zijn gezin in Spanje te kunnen begeven. Wanneer de strijd gestreden is, en de laatste barbaarse troepen op zeer gedetailleerde wijze in de pan zijn gehakt, neemt Marcus Aurelius Maximus in vertrouwen: nadat de strijd gestreden is, wil hij via politieke hervormingen de macht terug overdragen aan de Senaat, en dus aan het volk. Dit is zeer tegen de zin van Aurelius' zoon Commodus (Joaquin Phoenix), een profiteur en lafbek eerste klas, die hiermee zijn kansen op het keizerschap aan zich voorbij ziet gaan. Hij vermoordt daarom zonder al te veel scrupules zijn vader, en dwingt de troepen om een eed van trouw te zweren aan hemzelf, de nieuwe keizer. Enkel Maximus, die op de hoogte is van Aurelius' wens om het keizerschap te beeindigen, weigert om Commodus te volgen. Commodus laat hem arresteren en spreekt een terechtstelling uit over hemzelf en zijn gezin. Vechtersbaas Maximus kan echter zijn executiepeleton moeiteloos verschalken, en spoedt zich naar huis, waar hij alleen maar de restanten van Commodus' schanddaad kan vaststellen: zijn vrouw en kind zijn op gruwelijke wijze vermoord. Maximus zweert wraak, maar hij wordt al snel gevangen genomen door een bende slavenhandelaars, en belandt uiteindelijk in Noord-Afrika. Door zijn vechtkunde valt hij in positieve zin op bij de slavenhandelaar Proximo (wijlen Oliver Reed), zelf een voormalig gladiator die door zijn inzet in de arena uiteindelijk zijn vrijheid heeft kunnen afkopen. Proximo geeft Maximus de kans om zich te bewijzen in het bloederige gladiatorenspel, en, gedreven door wraakgevoelens, werkt Maximus zich op tot topstrijder in de arena, en mag uiteindelijk in het Colosseum gaan optreden voor keizer Commodus.