Nieuws uit Achel
fam. G.Claes- Van Herck
13-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pamplona
Ik zal tlest in een bruin café in Spanje

http://www.youtube.com/watch_popup?v=NLjuGPBusxs&vq=medium

13-11-2010 om 16:42 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wiesje
Volgens onze kalender op de WC ben jij vandaag jarig Wiesje.

Ondanks de regen, buien en neerslagvlagen een gelukkige verjaardag uit een verzopen Brasschaat, een leuk en gezellig feestje en houd het droog in Lille.

Nog veel bedankjes voor de kerkhofbloemen, onderhoud en versiering van het graf.

groetjes
Johan

13-11-2010 om 14:22 geschreven door Johan  


>> Reageer (1)
11-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Achel 1950
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Gisteravond verzamelden de Achelse zestigjarigen voor een gezellige avond met een receptie, uitgebreid feestmaal en veel bijpraten tot in de late avond. Leeftijdsgenoot Mathieu Schouten ging de humoristische toer op met een optreden als Jean-Claude Verspeet, een ex-sportman die zich in tal van sporten verdienstelijk had gemaakt. Het feestcomité bestond uit Paula Claes, Chris Willekens, Rina Kwanten, Suzanne Kauffmann, Alex Cuijvers en René Winters.
Op de foto de dames en heren die in 1950 het levenslicht zagen en er gisteren nog bij waren. Zittend v.l.n.r.: Lisette Cox, Imelda Kwanten, Paula Simons, Eliane Winters, Julienne Didden, Mia Winters, Christiane Bergs, Suzanne Kauffmann, Betsy Meurkens.
Staande eerste rij v.l.n.r.: Paula Claes, Edgard Goossens, Marie-Helène Driesen, Chris Willekens, Mia Van Otterdijk, Jaak Van Bree, Suzanne Gijbels, Irène Schuurmans, Gerard Van Asten, Liliane Van Otterdijk, Ivo Claes, Lisette Claes, Alex Cuijvers, Annemie Van Gerven, René Winters, Rina Kwanten.
Laatste rij v.l.n.r.: Ludo Michiels, Mathieu Schouten, Mathieu Jannis, Leo Bergs, Jean Cox, Lambert Spreuwers, Leo Alders, Jean Schuurmans. (Foto: fotostudio Verhoeven)

11-11-2010 om 12:34 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstfeest

JIHAAA!

 

het is weer bijna kerstmis en dan brengen we graag heel de familie samen. En waar kan dit beter dan in het supergezellige Oost-Vlaamse dorpje Zele-city? Hier volgt dan ook de officiële uitnodiging, men vertelle het voort aan kinderen en kleinkinderen en achter- ah neen, die zijn er nog niet. We verwachten jullie allen tegen 13u in de agrazaal  parochiecentrum, Heilig Hartplein, 9240 Zele. Dit is vlak aan de kerk, met voldoende parkeergelegenheid, gratis! Hoe bereik je Zele? Volg E 17, afrit Lokeren, Zele dan aan lichten gekomen ga je naar links, altijd rechtdoor tot aan rondpunt, hier eerste rechts (zie pijl centrum) dan altijd rechtdoor tot je de kerk ziet, dan volg je het rondpunt, eerste afslag rechts en rijd je onmiddellijk het kerkplein- de parking links op. Zoek je parkeerplaats en de pijltjes naar het feest!

 

Gelieve voor 30 november het aantal personen dat er komt door te bellen op 0474/588657 of te mailen, zodat we voldoende eten en drank voor iedereen kunnen voorzien. 

 

groet!

 

Hilde

11-11-2010 om 11:47 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
08-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.65-jarige
Voor Moris een dikke proficiat Wij wensen je heel veel moo's en heel veel goeds!


Fons en Mia

08-11-2010 om 17:40 geschreven door Johan  


>> Reageer (1)
02-11-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's kerkhof
Foto's kerkhof - november 2010










02-11-2010 om 16:49 geschreven door Johan  


>> Reageer (4)
17-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Valmorel la belle






17-09-2010 om 16:08 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
16-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Noah 7,5 maand




16-09-2010 om 17:19 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reactie op de reacties
1. Organisch gegroeid betekent letterlijk dat iets groeit lijk een orgaan vb een boom met vertakkingen, bladeren en tenslotte vruchten. In overdrachtelijke of figuurlijke zin wordt dit begrip vaak toegepast op een beweging of groep vb politiek of hier een familie die op natuurlijke wijze uitbreidt. duidelijk?

2. Op een blog Hilde worden reacties niet zo vaak bekeken. Je kunt je hart beter luchten door een nieuw bericht toe te voegen. Gooi af en toe eens een foto van Hanneloortje op de blog; zo wordt de blog van zelf interessant  en komen er wel reacties en nieuwtjes.

3. nieuws uit Brasschaat:  Rosette en Caroline zijn momenteel aan 't citytrippen in Valencia dus heb ik even tijd om ....enz.
Caroline heeft vorige vrijdag haar rijbewijs gehaald bij de eerste poging, dus weer een Bobette bij.
Arne is gestart in het eerste leerjaar en Noah heeft al 2 tandjes.

16-09-2010 om 16:51 geschreven door Johan  


>> Reageer (1)
08-08-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mina Noten
Klik op de afbeelding om de link te volgen

08-08-2010 om 12:26 geschreven door Johan  


>> Reageer (3)
04-08-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.standpunt Kerstmis
Beste

De jarenlange traditie van onze familiebijeenkomsten met Kerstmis  is organisch gegroeid tot een heuse onderneming om de steeds uitdeinende familie nog bijeen te krijgen. Hier en daar gaan er stemmen op om dit  initiatief in vraag te stellen. Moet dit rond Kerstmis gebeuren of in de zomer? Met alle neven en nichten of zonder?

1. Kerstmis is en blijft een familiefeest dat je niet ongestraft kunt verplaatsen naar de zomerperiode. Examens, verlof, communiefeesten, grote schoonmaak maw 101 redenen om dan niet aanwezig te zijn.

2. De enige gelegenheid op het jaar dat neven en nichten elkaar met de resp. kleinkinderen kunnen ontmoeten mogen we hen niet afnemen. Afschaffen is gemakkelijk en zou zonde zijn,  iets opbouwen zoals het nu bestaat wordt practisch onmogelijk ondanks facebook, internet en andere goede bedoelingen want meestal blijft het daarbij. Wie neemt het initiatief, de verantwoordelijkheid, enz..
Tenslotte is het Kerstfeest vrijblijvend en moet niemand zich verplicht voelen...maar deonderlinge verbondenheid en het familiegevoel maken het waard om deze traditie in ere te houden.

04-08-2010 om 22:42 geschreven door Johan  


>> Reageer (4)
09-07-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Guido goed nieuws
Het gaat met Guido steeds beter , ik krijg vandaag van M. Louise een sms dat ze al 2 keer zijn gaan fietsen !!.
Ongelooflijk  dat hij dat goed 2 weken na de operatie al kan , ik had het nooit durven of hopen denken.
Als het zo verder gaat zal hij hopelijk redelijk snel weer de "oude" zijn .
Groetjes fons

09-07-2010 om 20:39 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
01-07-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Guido al thuis
Goed nieuws : Guido is van gisteren terug thuis , onverhoopt snel !.
Hij is blij terug te zijn want om te recupereren is het thuis toch nog het beste. Hij is wel nog ontzettend moe , maar dat is normaal na zo'n operatie. Voorlopig is bezoek nog te veel en te druk voor hem , maar M Louise gaat als het wat verder is , iedereen eens samen uit nodigen om hem te bezoeken.
Groetjes fons
  

01-07-2010 om 21:58 geschreven door Johan  


>> Reageer (1)
28-06-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Guido

Guido is vorige week donderdag (24 juni) geopereerd.
De operatie was volgens de chirurg goed verlopen ; het gezwel zou goedaardig zijn en hij had het volledig kunnen weghalen , dus er zou ook geen vervolg operatie nodig zijn en er zou ook geen zenuw geraakt zijn , wat dus allemaal al heel positief is.
Mia heeft gisteren (zaterdag) nog met Ine gebeld : Guido is sinds gisteravond al van intensieve op een kamer gemogen, dus dat is al heel goed , heeft wel nog veel rust nodig , maar dat is ook logisch na een operatie van ong. 12 u. Ze waren men om half acht komen halen en om half vier had de chirurg gezegd mijn werk zit erop , maar dan moest nog de schedel weer dicht en verdere verzorging tot ze hem om half acht 's avonds uit verdoving hebben gehaald.

Hij ligt op een kamer met twee (wilde hijzelf) , maar voorlopig stoorde het hem toch dat die ander te veel bezoek kreeg.
Iedereen de groetjes en evt tot we verder nieuws horen.
Fons

28-06-2010 om 15:55 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
23-05-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantie

Wij zitten vanaf eind mei 2 weken in Spanje met heel de familie; alleen Caroline blijft thuis om te blokken en examens doen(ocharme)

We komen net op tijd en zonder veel goesting terug om nieuwe prutsers te kiezen op 13 juni.

23-05-2010 om 23:31 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)
10-05-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.interessante link
  http://users.telenet.be/annette-guy/sitemap.htm

10-05-2010 om 15:40 geschreven door  


>> Reageer (0)
27-04-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.recepten

Appel notencake

 

700 g appelen in kleine stukjes, besprenkeld met citroen

250 g boter

200 g suiker

1 pakje vanillesuiker

3 eieren

350 g bloem

1 pakjes bakpoeder

200 g opgeklopte room

 

125 g gehakte hazelnoten

50 g gehakte zonnebloempitten

100 g bruine suiker

 

Meng appelen met boter, suiker, eieren en bloem.
Doe helft van deeg in beboterde springvorm.

Doe noten en bruine suiker in blender.

Verdeel de notenmengeling over het deeg.

Doe rest van deeg bovenop notenmengeling.

 

Bak 75 min op 180°C.

 


New York Cheesecake

 

6 el boter

200 g verkruimelde koekjes

400 g roomkaas

2 eieren

140 g suiker

1 pakje vanillesuiker

400 ml slagroom

 

55 g suiker

4 el water

250 g bosbessen

1 tl maïzena of arrowroot

 

Roer koekjeskruimels door gesmolten boter.

Bekleed bodem van springvorm met koekjeskruimels.

Meng kaas, eieren, 100 g suiker en vanillesuiker.

Giet mengsel in de vorm.

Bak taart 20 min op 190 °C.

Laat 20 min afkoelen.

 

Schep geklopte slagroom op taart en laat nog 10 min in oven.

Laat taart 8 uren afkoelen en opstijven in frigo.

 

Kook bosbessen met suiker en maïzena totdat het sap ingedikt is.

 

Doe bosbessenmengsel vlak voor serveren op taart.

Bijlagen:
recept Appel notencake en kaastaart.doc (26.5 KB)   

27-04-2010 om 10:23 geschreven door Johan  


>> Reageer (1)
20-04-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Noah's tutje






20-04-2010 om 13:31 geschreven door Johan  


>> Reageer (1)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mia verjaart....

Dag lieve familie,

 

Ons mama wordt volgende week 66.

Dat is dus één jaar ouder dan 65, en één jaar verder dan haar“hoop” van vorig jaar dat

de hele familie “onverwacht” naar haar verjaardag zou komen.

 

We gunnen haar deze verrassing heel erg, (ze zal dit jaar zeker niets verwachten)

en nodigen jullie daarom warm uit om maandag, 19.04.2010, in As, haar 66e verjaardag te komen vieren.

 

We zorgen vanaf 18u voor broodjes en drank en zoets.

 

Het is echt de bedoeling dat de verrassing compleet is en dat ze helemaal niets of niemand verwacht.

 

Je kan ons bellen of smsen  op het GSM nummer van Nadja 0494/593807

of je kan ons bellen op ons vast nummer (Eric en Nadja) 016/471059, ons antwoordapparaat springt pas na 45 sec.aan.

of je kan ons mailen: Nadja.claes@skynet.be

 

Onze papa weet van niets, want dan zou het geen verrassing meer zijn voor mama…

 

Heel graag tot volgende week,

warme groetjes,

 

 

Nadja

 

 

P.S.: Ik ga tante Hilde via facebook proberen te bereiken maar als iemand een emailadres heeft van haar, zou dat heel welkom zijn…

 

 

Dag familie,

 

We zijn heel blij dat jullie maandag allemaal (op onkel Johan en tante Rosette na die dan Portugal onveilig maken) komen.

Wij zorgen voor brood en beleg en iets zoets.

Het zou fijn zijn als jullie allemaal rond 18u zouden kunnen komen, dan in de verrassing compleet,

nog een leuk en mooi weekend gewenst,

groetjes,

 

Nadja

 

 

 

Nota: dank zij de  Eyjafjallajokull konden we Johan en Rosette verwelkomen in Niel bij As.


Groetjes

20-04-2010 om 10:14 geschreven door Johan  


>> Reageer (1)
29-03-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Straffe toeren

doe hem dat maar eens na

http://www.youtube.com/watch_popup?v=hwVy_2eOfsE#t=78

29-03-2010 om 12:55 geschreven door Johan  


>> Reageer (0)


Archief per maand
  • 07-2018
  • 02-2018
  • 10-2016
  • 10-2015
  • 06-2015
  • 02-2015
  • 11-2014
  • 06-2014
  • 02-2014
  • 11-2013
  • 09-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 08-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 09-2005


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs