techniek
Inhoud blog
  • PMD
  • Verpakking van fruitsap
  • Suiker in fruit
  • Bewaren fruitsappen
  • Transport bananen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    29-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat is eBay eigenlijk?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen eBay is een wereldwijde online handelsplaats. 
    Een plaats waar kopers en verkopers vrijwel alles kunnen verhandelen. 

    Zo werkt eBay: Een verkoper biedt een object aan op eBay. Dat kan bijna van alles zijn: een antieke klok, een tweedehands fiets of babykleding. De verkoper accepteert alleen biedingen op het object (dan is het een soort veiling) of biedt objecten aan met een vaste prijs (Nu kopen), zodat kopers het object meteen kunnen kopen tegen die vaste prijs. Bij een veiling begint het bieden bij een prijs die door de verkoper is opgegeven. De veiling blijft een bepaald aantal dagen actief op eBay. Geïnteresseerden brengen vervolgens een bod uit op het object. Als de aanbieding afloopt, wint degene die het hoogste bod heeft uitgebracht het object. Bij een Nu kopen-aanbieding gaat het object naar de eerste koper die bereid is de prijs van de verkoper te betalen. Kopen en verkopen op eBay is leuk, maar ook heel gemakkelijk. En je weet van tevoren nooit wat je tegenkomt, dat maakt het extra spannend.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-09-2014, 20:23 geschreven door wout  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Soorten blogs.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Soorten blogs

    Er bestaan enorm veel soorten blogs. Een up-to-date overzicht van de verschillende soorten blogs vind je op http://nl.wikipedia.org/wiki/bloggen#Soorten_weblogs. Al die verschillende soorten Blogs beschrijven zou ons te ver leiden, bovendien kunnen we nooit alle soorten Blogs hier beschrijven omdat er constant nieuwe soorten bijkomen. Grosso modo kunnen we de Blogs indelen in twee categorieën: persoonlijke blogs en blogs over een bepaald onderwerp.


    •Persoonlijke Blog

    Zoals de naam zelf al zegt zullen Blogs die we in deze categorie onderbrengen vooral posts (berichten die door de Blogger op de weBlog worden geplaatst) bevatten die over het persoonlijke leven van de Blogger gaan. De Blog wordt gebruikt als een online persoonlijk dagboek. Hierna volgen enkele voorbeelden:

           ◦Lifelog: over het leven van de auteur.

           ◦Reisblogs: verslag van een reis van de auteur.

           ◦Babysite: Ouders die schrijven over hun pasgeborene.

           ◦Fotoblog: richt zich vooral op het publiceren van foto’s.

           ◦Politiek weblog: politieke visie op de actualiteit door de auteur


    •Weblog over een bepaald onderwerp

    In deze categorie van weBlogs gaat de Blog niet over het persoonlijke leven van de Blogger, maar wel over een bepaald onderwerp. Hierna volgen enkele voorbeelden:

           ◦Stadsblog

           ◦Nieuwsblog

           ◦Wijkblog

           ◦TV-blog

           ◦Themablog

           ◦Clublog

           ◦Filmblog


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-09-2014, 13:29 geschreven door wout  
    23-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de geschiedenis van de computer

    Elektronische computers

    Door de Tweede Wereldoorlog kreeg de ontwikkeling van computers een snelle vlucht. In het Verenigd Koninkrijk werd in Bletchley Park van de Colossus gebruikgemaakt om berichten te kraken die met de Duitse Lorenz-codeermachine vercijferd waren. De Colossus werd ontwikkeld door Tommy Flowers en was de eerste elektronische computer, gebruik makend van elektronenbuizen.

    De eerste computer in de VS, de ENIAC (Electronic Numerical Integrator And Calculator), die enkele klaslokalen in beslag nam, bevatte 18.000 buizen, 70.000 weerstanden, 10.000 condensatoren, en 6000 verschillende schakelaars. Deze computer gebruikte evenveel energie als een zware locomotief. Op 7 augustus 1944 wordt op de universiteit van Harvard door IBM-onderzoeker Howard Aiken de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I, gepresenteerd.

    De eerste computer in Nederland was de ARRA I bij het Mathematisch Centrum. De eerste computer in een commerciële omgeving was de door de Britse firma Ferranti gebouwde Miracle, bij het Shell-laboratorium in Amsterdam in 1953.

    In de periode dat het permanente geheugen (de harde schijf) nog niet algemeen bestond, was het invoeren van gegevens of programma's in een computer vrij moeizaam. Dit gebeurde oorspronkelijk met schakelaartjes en ponsband, nog iets later met ponskaarten, en in een nog later stadium met magneetbanden .


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-09-2014, 10:03 geschreven door wout  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hackers
    Een hacker, ook wel kraker genoemd, is in het dagelijks spraakgebruik meestal iemand die inbreekt in computersystemen. Een hacker kan zich echter ook bezighouden met andere systemen dan computersystemen. Het uitgangspunt bij hacken is het op creatieve wijze naar de hand zetten van een bestaande technologie.

    Verschil tussen hackers en crackers

    Binnen de hackersgemeenschap wordt wel onderscheid gemaakt tussen hackers en crackers. Een veelgenoemd verschil tussen hackers en crackers is dat hackers hun handelingen vaak verrichten als uiting van constructieve creativiteit ("voor de kunst van het bouwen") of als goedbedoelde handelingen (zoeken naar veiligheidslekken om deze later te kunnen dichten). Soms huren bedrijven hackers in om de beveiliging van hun systemen te testen. Crackers handelen uit crimineel, ideologisch of vernielzuchtig oogpunt.

    Hackers zelf noemen degenen die uit criminele oogmerken een systeem "kraken" ook wel black-hat hackers. Zelf noemen ze zich white-hat hackers, analoog aan cowboyfilms waarin de "kwaden" zwarte hoeden droegen en de "goeden" witte hoeden. Ook zijn er grey-hat hackers, een kruising tussen crackers en hackers. Het komt voor dat crackers proberen hun activiteiten te verhullen door zich als hacker voor te doen.

    Hackers hebben ook normen, de zogenaamde hackersethiek. Deze is terug te vinden in de indeling "black-hat/grey-hat/white-hat hackers". Ook is het zo dat een hacker in de wereld van de hackers status kan verwerven door zijn of haar kennis te delen met anderen. Dit doet men door opensourcesoftware te schrijven en hun kennis te delen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-09-2014, 09:57 geschreven door wout  
    Archief per week
  • 18/05-24/05 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs