Hallo iedereen ik ga een beetje uitleg geven over de les TO, het onderwerp was een brug te ver, we kregen les van mevrouw Heyens omdat meneer Goddé samen met mevrouw Van Reeth naar Ierland moest voor een project.. Een brug te ver: we moeten op het einde van het schooljaar een brug bouwen waar een autotje kan opstaan van een halve kilo. Wat moeten we gebruiken: 200g printpapier, plakband en/of lijm, touw, schaar, tekengereedschap.
In ons projectboekje vinden we de ontwikkeling (tijdslijn) van de brug terug. De soorten bruggen zijn: een door de wind uitgeslepen brug, een omgevallen boom als brug, een grote steen als brug, Clam Bridge in Engeland, meerdere stenen als lange brug, een oude stenen welfbrug(ook wel boogbrug genoemd), een eenvoudige hangbrug over een ravijn, een brug met plaatliggers, vakwerkbrug, hangbrug..
Onze eigen brug: Je kan je brug met plat papier maken en ook met cirkels en met vierkanten en met driehoeken. (om de constructie sterker te maken)
Dit was het zo wat.. Ik hoop dat ik jullie een beetje meer heb bij gebracht over deze les TO.. Vele groetjes Kjenta