We zijn nu een jaar bezig met het huis. 31.12.2009 namen we de beslissing om een huisje te gaan bouwen en 31.12.2010, een jaar later, zijn we bijna klaar met de buizen van de ventilatie. Het koude winterweer begint nu stilaan te minderen, waardoor we hopen dat we na nieuwjaar snel een garagepoort zullen hebben, en dat de pleisterwerken kunnen beginnen. Wat we nu zelf nog moeten doen :
VENTILATIE
- Ventilatie van onze slaapkamer : idee zit in ons hoofd, enkel nog buizen aansluiten
- Ventilatie afvoer en aanvoer door het dak : idee zit ook in ons hoofd, enkel nog aansluiten
- Ventilatie afvoer condens : gat nog te maken in de vloer + buis voorzien
SANITAIR
- Sanitair in badkamer : alles is voorzien in de muren, enkel nog buizen leggen
- Sanitair in garage : collectoren nog aansluiten en buizen leggen naar wasmachine,...
- Sanitair in toilet : alles is voorzien in de muren, buizen nog aan te sluiten
VERWARMING
- Thermostaten : kabel nog in de gleuven leggen
- Vloerverwarming te leggen als PUR gespoten is
ELEKTRICITEIT
- Elektriciteit in garage : nog enkele stopcontacten en lichtknoppen plaatsen en/of verbinden
ANDERE
- Nog enkele gleuven moeten dichtgemaakt worden
- In berging moeten nog enkele gaten terug dichtgemetseld worden
De voorbije weken was er tijd tekort om updates te geven. Zo was er en is er nog steeds een chaos door de sneeuwval van de voorbije weken. En het gaat er niet op beteren.
In het huis ging alles uiteraard trager, waardoor we nog steeds niet klaar zijn. Ventilatie zijn we aan begonnen, elektriciteit enkel nog afwerken in de garage, sanitair en verwarming liggen zo goed als waar het moet. Vorige week hebben ze ramen en deuren gebracht en geplaatst, de garagepoort zou voor deze week zijn, maar met dit weer is het nog onduidelijk.