Inhoud blog
  • Cote d’Azur investering met 4,2% rendement
  • Nieuwbouw appartementen Antibes vanaf 169.000 euro
  • Nu of nooit: een betaalbaar eigen huis in Nice, Côte d’Azur.
  • Verdwalen in je eigen tuin in Zuid Frankrijk
  • Te koop: misschien wel het mooiste uitzicht op de Côte d’Azur
    Zoeken in blog

    Wonen Aan De Cote dAzur
    Voor Levensgenieters aan de Franse Riviera
    10-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cote d’Azur investering met 4,2% rendement
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Cote d’Azur investering met 4,2% rendement Wie geld heeft, weet dat je het beste kan investeren in stenen. Bakstenen welteverstaan, want onroerend goed heeft door de jaren heen altijd minstens zijn waarde behouden. Aan de Côte d’Azur is de ruimte schaars en neemt het aantal bezoekers toe, dus de waarde zal ook hier alleen maar stijgen. Voor wie al een prettig onderkomen heeft, en graag wil investeren in een onroerend goed project met een hoog rendement, zal zeker gecharmeerd zijn van het project Fleur d’Azur. Gebouwd voor de toekomst, met het oog op de vergrijzing, deze luxe seniorenflat met in-house verzorging. Het aantal senioren zal in 2050 zijn verdubbeld, en voor wie het kan, regelt nu een goede oude dag want tegen die tijd is een pensioen iets uit ‘die goeie ouwe tijd’. Vast staat dat de vraag naar comfortabele woningen voorzien van zorg in huis en gemak voor de bewoners zal de komende jaren alleen maar groeien, ook in Zuid Frankrijk.

    De Cogedim Club bouwt moderne en veilige accomodaties met een uitzonderlijk hoog energie kenmerk (BBC Efinergie) voor senioren die graag in het centrum van de stad of het dorp willen wonen. Welgestelde ouderen zorgen voor stabiliteit en leggen daarmee de basis voor een kredietwaardige bedrijfsvoering van het gebouw. Wie investeert in een Cogedim Residence Club, kan het appartement laten verhuren met een gunstig rendement. Maar liefst 4,2% op basis van een negenjarige lease. Uiteraard kunt u ook uw ouders hier laten wonen. Of de investering behouden voor de eigen oude dag. Binnen de residentie biedt Club Cogedim haar huurders een aantal à la carte diensten voor extra woongenot en gemak. Zoals een restaurant met room-service, was en strijkservice, boodschappendienst, transportdienst, klein onderhoud, oppas voor de hond of kat, logeerruimte voor familieleden die blijven logeren binnen de residentie, culturele en sportieve activiteiten, schoonheidsspecialist aan huis. De bewoners stellen zelf een service-menu samen, al naar gelang de behoefte en mate van zelfstandigheid. Tekent u als investeerder van een appartement een huurovereenkomst met de beheermaatschappij Cogedim Residences Services, dan krijgt u de BTW op uw onroerend goed investering retour. Dat klinkt als te mooi om waar te zijn, maar geloof ons, in Frankrijk staan ze voor deze constructie in de rij. Aan slimme zakelijke Belgen de kans om mee te doen!

    De accomodatie ligt het hart van het dorpje, en varieert van studio’s tot 3 kamer appartementen. Allemaal volledig ingericht en uitgerust met de beste materialen. Fluer d’Azur heeft een open tuin en groot zwembad, een eersteklas fitness ruimte en zorgvuldig ontworpen gemeenschappelijke ruimtes voor een maximaal comfort en privacy.
    Wilt u investeren in Zuid Frankrijk met een hoog rendement en tegelijkertijd de basis leggen voor een mooie oude dag onder de zon? Neem dan contact op met Ab Kuijer viaab@wonenaandecotedazur.nl voor meer informatie. De oplevering is 4e kwartaal 2015 en de prijzen starten vanaf 167.000 euro voor een 1 kamer studio van 35 vierkante meter.

    10-03-2014 om 11:02 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    Tags:nieuwbouw, appartement, studio, kopen, cote, d'azur, pegomas, investering, rednement, hoog, garantie, oude dag, senioren, flat, belastingvoordeel, btw,
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwbouw appartementen Antibes vanaf 169.000 euro
    Antibes is het Zuid-Franse havenstadje waar in de binnenstad meer Engels dan Frans wordt gesproken en de haven een centraal verzamelpunt is van gezelligheid. Een dagelijkse markt met vis, vlees en groenten, fijne stranden en heel veel restaurantjes maken Antibes tot een populaire badplaats aan de Côte d’Azur. Heerlijk om hier een tweede huisje te hebben; ook voor de verhuur altijd zeer gewild. We hebben nieuwe appartementen te koop in Antibes op een locatie die ideaal is voor werkende expats in Sophia Antipolis en voor liefhebbers van natuur en rust. De prijzen lopen van 169.000 tot € 256.000 euro. Als koper van een nieuw gebouwd huis of appartement, heeft u natuurlijk 10 jaar garantie op de constructie. Wist u trouwens dat de notariskosten lager zijn wanneer u een nieuw huis koopt? Gemiddeld 2% tegen 7%, dat kunt u mooi besteden aan het interieur. De appartementen ‘Garden Avenue’ in Antibes zijn licht en zonnig gelegen met eigentijdse hoekbalkons. De residentie is licht gekleurd met rode oker accenten en omringd door een prachtige tuin voor dat blije gevoel als u thuiskomt. Overal ruikt u de frisse geur van bloemen; er zijn geen auto’s, die zijn allemaal verborgen in de kelder. Natuurlijk kunt u uw eigen parkeerplaats kopen voor € 20.000 euro.

    Gaat u mee naar binnen?

    U loopt naar de entree via een pad dat omringd is met bloemen. Aan de muren in de hal hangt kunst voor een stijlvolle ontvangst van uw gasten. Met de videophone melden zij zich; u gaat natuurlijk naar binnen met een security code. Alle appartementen hebben een comfortabele woonkamer en de geluids- en warmte-isolatie is maximaal met dubbel glas en zwevende dekvloeren. Kasten in de entree en alle kamers zijn aswit kleurig afgewerkt. Op de vloeren in alle kamers een keramische tegel 33 x 33 cm. Badkamer met badmeubel met spiegel en TL verlichting en een elektrische handdoekradiator. Douchebak met glazen douchecabine. Acryl wit matte afwerking voor de droge ruimtes en glans afwerking voor natte ruimtes. Overloop deuren met veiligheidsslot A2P * en 3 ankers.

    De appartementen op de bovenste verdieping hebben een open dakterras met uitzicht op de sterren. De appartementen ‘Garden Avenue’ worden voor het eerst ook aan de Nederlandstalige markt aangeboden; informeer naar de beschikbaarheid en prijzen.

    ab@wonenaandecotedazur.nl

     jo@marinus-concierge.com











    10-03-2014 om 10:57 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:nieuwbouw, appartement, studio, kopen, cote, d'azur, antibes, sophia antipolis, betaalbaar
    11-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nu of nooit: een betaalbaar eigen huis in Nice, Côte d’Azur.

    Nu of nooit: een betaalbaar eigen huis in Nice, Côte d’Azur.

    By  Posted in Blog on feb 13, 2014

    U hoeft echt geen miljonair te zijn om een eigen huisje te bezitten aan de Côte d’Azur. Al vanaf 93.000 euro bent u eigenaar van een moderne studio aan de Rue d’Angely in Nice. Hier wordt hard gewerkt aan 50 luxe, moderne en elegante studio’s en appartementen. Het complex in een typische Niçoise wijk wordt in het voorjaar van 2015 opgeleverd, maar u kunt bij Wonen Aan De Côte d’Azur vast een kijkje nemen. De prijsklasse is zeker betaalbaar; tussen de 93.000 en 149.000 euro, al dan niet met balkon of terras. Uw appartement ligt in een rustige straat aan de heuvel van de Mont-Boron, op een paar minuten lopen van het treinstation Riquier, dichtbij het winkelcentrum, de haven en de oude binnenstad van Nice met de dagelijkse markt. Een mooie gelegenheid om een betaalbare plek te kopen in Nice, de – op Parijs na – populairste stad van Frankrijk. Uiteraard is dit ook zeer geschikt om te verhuren; dan heeft u de jaarlijkse hypotheek er zo uit. Wilt u investeren een nieuwbouw appartement in een sfeervolle wijk in Nice, dan is Rue d’Angely in Nizza la Bella misschien wel uw nieuwe adres! Vraag om de actuele prijslijst en mail naar ab@wonenaandecotedazur.nl

    11-02-2014 om 17:55 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    Tags::appartement, betaalbaar, binnenstad, centrum, cote, dazur, haven, kopen, nice, nieuwbouw, oude, riquier, studio
    03-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verdwalen in je eigen tuin in Zuid Frankrijk

    Verdwalen in je eigen tuin

    By  

    Het is een dorpje op zich, dit uitzonderlijke domein in Grasse waar je makkelijk kunt verdwalen in je eigen achtertuin, zo groot is het. Het perceel ligt toch op maar 19 kilometer (25 minuten) van de Croissette in Cannes, dus alle voorzieningen zijn in de buurt. Cannes is leuk om te shoppen maar werkelijke rust rust vindt u hier, op uw landgoed van 36000 m² met twee zwembaden. U geniet van bijna 730 vierkante meter woonoppervlakte, verdeeld over 5 verschillende villa’s en suites, geleden in een park van 36000 m². Ideaal voor een Chambres d’Hôtes of gewoon voor uw hele familie. In het hoofdgebouw vinden we, verdeeld over 500 m² uiteraard een ruime hal, woonkamer met open haard, eetkamer, keuken, kantoor, studie, gastentoilet, 6 slaapkamers met eigen badkamers en toilet. Buiten is de zonnige familie eetkamer van ca 25 m² uitgerust met o.a. een barbecue. Groot zwembad op het zuiden, grenzend aan de voorkant van de woonkamer en eetkamer. Het tweede huis is ongeveer 90 m² groot, met een living-room/dining-room, Amerikaanse keuken, 2 slaapkamers, badkamer, doucheruimte. Een stukje verderop staat nog een huisje van 50 m² met overdekt verwarmd zwembad, hammam en jacuzzi. Voor het hoofd van de bediening staat er op het terrein nog een twee-kamer appartement van ongeveer 70 m². Garage voor 3 auto’s, automatisch sproei-systeem, brandstof verwarming voor de hoofdwoning en propaan voor de overige huizen. Grote bijzondere tuinkamer. Is dit alles nog niet voldoende, dan kunt u met een COS nog eens 150 meter bijbouwen. Het is een plaatje, zeer bijzonder voor mensen die graag op stand, discreet en ruim willen wonen, omringd door vrienden of familie. Grasse is afgelopen jaar het sterkst gegroeid qua populariteit om te wonen. Wilt u dit sprookjesdomein met eigen ogen bekijken, mail dan met ab@wonenaandecotedazur.nl of kijk hier voor meer foto’s.







    03-02-2014 om 11:49 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Te koop: misschien wel het mooiste uitzicht op de Côte d’Azur

    Te koop: misschien wel het mooiste uitzicht op de Côte d’Azur

    By  

    Het uitzicht waar zelfs wij stil van vallen hoort bij deze unieke villa en is te koop in de mooiste woonwijk van Tourrettes, rustig en vlakbij het dorp. Geniet van dit uitzonderlijke panorama over de Franse Rivièra van Cap Ferrat tot Esterel met de zee op de achtergrond en het dorpje Tourrettes op de voorgrond. Op deze bijzondere plek geniet u de hele dag door van de zon, op slechts 30 minuten van de internationale luchthaven van Nice. Tourrettes sur Loup biedt een prettige mediterrane manier van leven met een internationale bevolking.
    De recente bouw combineert een traditionele stijl met een mooie hardstenen gevel en grote ramen, zodat u maximaal kunt genieten van het spectaculaire uitzicht.
    Woonoppervlakte is 250 m² met op de begane grond: entree, gastentoilet, vestiaire, zeer mooie woonkamer van ongeveer 50 m² en winter loggia van ca. 30 m² welke wordt omgetoverd tot overdekt terras in de zomer door middel van sunflex schuivende panelen; een systeem waarmee u het maximale uit uw terras en buitenleven haalt.
    Compleet uitgeruste keuken, overal hele uitzicht op een groot terras met teakhouten dek en balustrade met glazen panelen.

    Privé studio van ongeveer 40 m² met volledige keuken, badkamer met douche en eigen toilet.
    Op het beneden niveau: gastentoilet met wastafel, master slaapkamer van ca. 20 m² met kasten, badkamer met Italiaanse douche en bad, 1 kamer die gebruikt kan worden als een studio/kantoor of slaapkamer, 1 slaapkamer van ca. 20 m² , een kitchenette , badkamer met douche , bad en toilet.1 studio met mooie keuken , badkamer met douche en bad, eigen toilet. Alle slaapkamers hebben toegang tot een mooi overdekt terras met hetzelfde overweldigende uitzicht. Aparte linnenkamer en berging, kelders en kruipruimtes. Het terrein van ongeveer 2 500 m² in terrassen is beplant met lavendel en olijfbomen, infinity pool verwarmd zwembad, teakhouten terras , buitenkeuken, tuinhuisje, alarm systeem, centrale luiken. Elektrische vloerverwarming waardoor u er ook in de winter lekker warm bij zit. Aparte garage. Weet u stijl, klasse en uitzicht te waarderen, dan is deze villa voor u voor 1.580.000. Neem contact met ons op via ab@wonenaandecotedazur.nl

    Tourettes-sur-loup-views-for-sale-high-class-bastide-1580000-buying-te-koop-
    Tourettes-sur-loup-for-sale-high-class-bastide-buying-te-koop-Tourettes-sur-loup-terras-bastidefor-sale-te-koop

    03-02-2014 om 11:45 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:aanbod, advies, bijzonder, contemporary, design, discreet, extreem, hout, luxe, makelaar, mooi, nederlanders, ruim, rustig, stijlvol, te koop, tourrettes sur loup, veilig, villa, zoeken, zwembad
    15-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zeer bijzondere en luxe villa te koop in St. Tropez 3.675.000

    Zeer bijzondere en luxe villa te koop in St. Tropez 3.675.000

    By  

    Je bent gewend om op de top van de wereld te leven. Je hebt succes in wat je doet en waar je ook bent, mensen komen altijd naar je toe. Natuurlijk, die roem is een deel waar je het allemaal voor hebt gedaan de afgelopen jaren, maar zelfs jij hebt een eigen plek nodig om je helemaal te ontspannen. Daarom zoek je je vrienden op aan de zonnige Côte d’Azur, in St-Tropez. Dit was, en is nog steeds de plek om te genieten en om gezien te worden; jet-set diners op het strand of op een jacht met een aantal goede vrienden. Maar daarna is je privé leven van jou. Dat is precies de reden waarom het Private House zo goed bij je past. Gelegen op de beste plek in St. Tropez; ongezien voor de buitenwereld, maar met uitzicht op de prachtige baai . Een rustige plek aan de Franse Rivièra in een superstijlvol ontwerp; met 5 slaapkamers heb je genoeg ruimte om je beste vrienden te ontvangen. Vanaf het zwembad of van uw dakterras voel je je thuis. Dit is het huis wat je verdient. Geniet van het leven; over je praten doen ze toch wel. Ondertussen ontspan jij in volledige privacy, midden in de natuur in St. Tropez. Zo mooi kan het leven zijn. Private House is nu te koop. Bel Jolanda Marinus voor meer info: Franse Riviera 336599 0425.


    Private House is een gedurfde architectonische constructie gebouwd van beton en glas, waar de visuele verbinding tussen het huis en de tuin is in harmonie met de natuur. De ruime entree omvat de keuken, eetkamer en twee elegante kamers gevuld met zonlicht. Een terras is in de bomen genesteld; een ideale plek voor heerlijke mediterrane lunches en diners. De derde slaapkamer, voor drie personen, is bereikbaar via de binnentuin met een prachtig uitzicht op sinaasappelbomen, een veelvoud van zachte kleuren en een geur van rozemarijn en thyme. De eerste verdieping komt uit op de elegante woonkamer , de slaapkamer en het prachtige zwembad . Vier terrassen, waarvan een op het dak, bieden een spectaculair uitzicht op de zonovergoten zee. In het hart van de weelderige tuin staat een luxe en subtiel ingerichte tweepersoons slaapkamer in een originele (en gerenoveerde) zeecontainer, met glazen douche, omringd door bamboe.


    Totaal woonoppervlak is 250m2, vijf slaapkamers: 2 gelegen op de begane grond, grote slaapkamer op de eerste verdieping, een slaapkamer bereikbaar met tuin, een slaapkamer in zeecontainer op de tuin.


    - Prijs : 3.675.000 euro


















    15-01-2014 om 15:45 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:luxe, villa, veilig, st-tropez, stijlvol, rustig, discreet, contemporary, design, hout, te koop, aanbod, makelaar, nederlanders, advies, zoeken, bijzonder, ruim, zwembad, dakterras, superlatieven, extreem, mooi
    09-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Twin Towers in Monaco


    By  

    Wat zullen omringende buren opgelucht zijn nu de einddatum in zicht is en bouwmachines gaan verstommen; vanaf eind december kunnen de kersverse bewoners hun stulpje betrekken in Tour Odeon. Sinds de jaren ’80 is er niet meer zo hoog gebouwd in Monte Carlo, maar door gebruikmaking van de nieuwste funderingstechnieken heeft Monaco er weer een attractie bij; het hoogste gebouw aan de Franse Riviera. Met 49 verdiepingen staan de bovenste buren op maar liefst 170 meter hoogte. Niet goedkoop natuurlijk, maar dan heb je wel iets bijzonders. Nu maar hopen dat de gelijkenis met Twin Towers en de ligging in wat sommigen het centrum van westers kapitalisme noemen, geen gekken op een idee brengt.

    09-01-2014 om 16:42 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:monaco, nieuwbouw, verkoop, appartement, zuid, frankrijk
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lekker weg in eigen land: De mooiste plekjes in Frankrijk

    Lekker weg in eigen land: De mooiste plekjes in Frankrijk

    By  

    Aan het einde van het jaar kijken we met een goed gevoel naar de toekomst. We maken plannen voor 2014 met leuke uitstapjes in Frankrijk samen met de kinderen want dat je hier heerlijk op vakantie kunt gaan, weten Nederlanders als geen ander. Het land is niet voor niets de populairste bestemming ter wereld, met Parijs en de Côte d’Azur als hoofdattracties. We prijzen ons bevoorrecht om hier te mogen én te kunnen wonen. Ietwat weemoedig kijken we soms terug naar Nederland; het grijze moeras waar we als kind opgroeiden en waar de bevolking in 10 jaar tijd in rap tempo van samenstelling verandert, de overheid en de bevolking wegkijken voor problemen, de agressie op straat toeneemt en de zorg wordt ontmanteld. Ik verbaas mij er nog steeds over dat iedereen het normaal vindt dat de Koran een vaste plek heeft in de Tweede Kamer. Snurkt u rustig verder; Frankrijk houdt zijn eigen waarde en cultuur hoog en dat is belangrijk voor je eigen identiteit. Maar wat is onze identiteit dan, als we hier niet zijn opgegroeid? We zijn niet echt Nederlands en niet echt Frans; we zijn eerder een compilatie geworden van dat wat we graag wilden zijn: levensgenieters, internationaal, assertief, rechtvaardig, ondernemend en vooral gelukkig.

    09-01-2014 om 16:40 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:frankrijk, vakantieland, wonen, huis, zoeken
    06-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    December is actiemaand bij Wonen Aan de Côte d’Azur: dit geweldige chalet in het populaire La Norma is verlaagd in prijs; van 262.500 naar 242.500 euro. Profiteer en investeer in een super gezellig familie chalet in de sneeuwzekere Franse Alpen. Ook zeer geschikt om te verhuren tijdens de voorjaars-, zomer-, herfst- en wintervakanties, nou ja, eigenlijk het hele jaar door! Het chalet ligt in een schitterend natuurgebied waar u ’s zomers en ‘s winters heerlijke vakanties door kunt brengen met (soms letterlijk) adembenemende wandelingen. Het centrum is autovrij en wordt gekenmerkt door kleine straatjes met diverse winkels, restaurants en barretjes. La Norma is omringd door veel bomen en heeft een geweldig uitzicht over het Vanoise massief. De meeste houten chalets en appartementen liggen direct aan de pistes of direct achter het dorpscentrum, u hoeft dus niet met de auto of bus naar de skiliften toe.


    Het chalet in La Norma is ruim opgezet en biedt onderdak aan 8 personen. Gaat u mee naar binnen? In de royale woonkamer staat een gezellige houtkachel voor de koude winterdagen; doordat het chalet goed geïsoleerd is blijft de temperatuur binnen behaaglijk. Natuurlijk is er een satellietschotel voor ontvangst van Nederlandse tv-zenders. De sfeervolle open keuken is van alle gemakken voorzien, zoals een koel/vries combinatie, 4 pits elektrische kookplaat, vaatwasmachine, magnetron, waterkoker en koffiezet apparaat. Vanuit de hal komen we uit in een luxe badkamer met douche en wasmeubel, een apart toilet en een slaapkamer met een 3 deurs linnenkast, stapelbed en een 2 persoons box-spring met uitzicht over de bergen. U slaapt hier als een roos! Bovenin het chalet in La Norma bevinden zich nog eens 2 slaapkamers, één met 2 persoons bed en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden.

    La Norma is een gemoedelijke wintersportplaats voor jong en oud. ‘s Avonds zijn er ook uitgaansmogelijkheden. In het hoogseizoen worden er regelmatig activiteiten voor het hele gezin georganiseerd. Kom vast in de stemming en kijk op http://www.la-norma.com

    U kunt het chalet ook verhuren; de eigenaar is bereid u te adviseren om het chalet via een speciale website online te verhuren. De prijzen varieren van 500 tot 1000 euro per week. Dat maakt de aankoop van dit chalet een zinvolle en plezierige investering! Klik hier voor meer informatie

    http://www.wonenaandecotedazur.nl/8-pers-ski-chalet-la-norma-verlaagd-in-prijs-naar-242-500/

    06-12-2013 om 08:56 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Tags:ski, chalet, huisje, piste, la norma, haute maurienne, frankrijk, 8 persoons, te koop,
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zo koopt u het slimst een huis aan de Côte d'Azur
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zo koopt u het slimst een huis in Zuid Frankrijk 
    De service van Wonen Aan De Côte d’Azur is typisch Nederlands; het is namelijk helemaal gratis voor huizenzoekers. Bent u op zoek naar een villa of appartement aan de Zuid Franse kust, dan kunt u zelf op de bonnefooi van hot naar her fietsen, maar het is slimmer om ons in te schakelen. Wij vinden het huis van uw dromen dat past binnen uw budget. Deze service is kostenloos voor iedereen die op zoek is in de regio’s van St. Tropez, St. Maxime, St. Aygulf, Frejus, St Raphael, Agay, Grasse, Theoule s Mer, Cannes, Antibes, Juan les Pins, Golfe Juan, Mougins, Cagnes sur mer, Nice, Eze, Monte Carlo, Monaco, Beaulieu sur mer, Villefranche, Menton, Pegomas, Mouans Sartoux of Tourette.

    Gratis persoonlijk advies op maat is wel zo prettig; wij adviseren niet alleen de leukste woningen maar vertellen u ook hoe in dat dorp de scholen werken, waar het ziekenfonds zit, welke inboedelverzekering goed en goedkoop is en ga zo maar door. Wij zijn geen makelaarskantoor maar begeleiden Nederlandse en Vlaamse huizenzoekers aan de Franse Riviera bij het vinden van hun droomhuis. Wonen Aan De Côte d’Azur werkt sinds 2007 samen met de grootste makelaars in de regio’s 06 en 83 en heeft toegang tot verschillende databases met duizenden huizen. Die staan bewust niet allemaal op onze site want dan ziet u door de bomen het bos niet meer. Liever leveren we maatwerk met huizen waar u zeker blij van wordt. Via ons makelaars netwerk vinden we objecten die Google niet kent of uit het zicht heeft geplaatst omdat het al langer te koop staat. En hoe langer een huis in de verkoop staat, des te beter is het onderhandelen!

    Zo verkoopt u uw huis in Zuid Frankrijk
    Ons kantoor in Nederland is actief met het verzorgen van inbound-marketing voor diverse Zuid Franse makelaars. We accepteren ook opdrachten voor promotie van uw onroerend goed op basis van no-cure, no-pay. En u krijgt ook direct juridisch advies; we werken al vele jaren tot volle tevredenheid samen met Maître de RASQUE de LAVAL, notaris in La Colle Sur Loup. Hij stelt het verkoopcontract (‘Mandat de Vente’) voor u op en begeleidt u met juridisch advies. Wonen Aan De Côte d’Azur zorgt er vervolgens voor dat uw huis op een actieve en opvallende manier on-line wordt gepromoot. Natuurlijk bij Nederlanders en Belgen in de Nederlandse taal, maar ook in andere landen van Europa. Op financieel gebied werken we met fiscalisten en hypotheekadviseurs die de Franse markt en de Nederlandse wetgeving als geen ander kennen zodat u de meest gunstige manier van financieren vindt. Heeft u eenmaal de sleutel in uw bezit, dan wilt misschien wel iets verbouwen. Of u zoekt een tuinman die de tuin bijhoudt of een regeninstallatie kan aanleggen. Of een betrouwbare verhuizer die alles kan inpakken en overbrengen. Na de verkoop blijven wij met Marinus Concierge Services voor veel Nederlanders een betrouwbaar en discreet adres.

    • Uitvoeren van zoekopdracht
    • Bezichtiging en rapportage
    • Videoreportage
    • Aankoop begeleiding
    • Verkoop begeleiding
    • Onderhandeling
    • Afspraak en begeleiding bij notaris
    • Vertalen en bespreken voorlopig koopcontract
    • Financieel advies
    • Hulp bij vinden van de juiste hypotheek
    • Begeleiding bij notariële overdracht
    • Overschrijven gas, water, electra
    • Bouwbegeleiding
    • Aanvraag vergunningen
    • Opstellen bouwontwerp en indienen tekeningen
    • Vinden van juiste architect, aannemer, interior designer
    • Opstellen onderhoudsplan
    • Verhuur van uw woning
    • Onderhoud van uw woning

    Voor meer informatie over villamanagement, verhuur en onderhoud www.marinus-concierge.com 


    06-12-2013 om 08:53 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Tags:huis, kopen, gratis, zoekservice, advies, franse, riviera, zuid, frankrijk, cote, dazur,
    06-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstmarkten aan de Côte d’Azur (en Provence)

    Kerstmarkten aan de Côte d’Azur (en Provence)

    By  Posted in Blog on okt 28, 2013

    http://www.wonenaandecotedazur.nl/kerstmarkten-aan-de-cote-dazur-en-provence/

    Het Kerstgevoel in Zuid Frankrijk betekent genieten van zorgvuldig versierde dorpjes, gezellige winkeletalages, sfeervolle muziek, de geur van gebrande kastanjes en drukbezochte markten waar het Kerstgevoel en commercie hand in hand gaan. Hier is de buitenverlichting nog niet wegbezuinigd door de lokale overheid of nog erger, het Kerstfeest op verzoek van de moslimbevolking opgeheven ‘wegens gelijke rechten’. Kerst in Frankrijk is een warm familiefeest voor iedereen die van familie en gezelligheid houdt, ongeacht religie of nationaliteit.

    De Provence is rijk aan tradities vooral tijdens deze periode staat de familie in het middelpunt van de belangstelling. Op 4 december is het feest van St. Barbara, dat viert men door verschillende zaden van tarwe zaaien in een natte katoenen doek te rollen. Groeien hier in december lange rechte stengels uit, dan wordt het Nieuwe Jaar voorspoedig. De meest bekende traditie is het verzamelen en schenken van kleine ‘heilige’ beeldjes die volop worden verkocht op de lokale markten,. Vaak beelden ze lokale ambachten en personages uit en dat versterkt het gevoel met de bevolking. Aan de Côte d’Azur is het kerstfeest vooral een feest van met elkaar genieten; veel markten hebben dan ook allerlei stalletjes met lokale lekkernijen en uiteraard ‘vin chaud’. Op veel markten (o.a. Nice, Monaco) kunt u voor 5 euro een paar schaatsen huren en op de klanken van ‘I wish you a merry Christmas’ een rondje rond de kerstboom zwieren.

    MARCHÉS DE NOËL ALPES-DE-HAUTE-PROVENCE (04)

    Foire aux santons de Champtercier

    29 Novembre – 8 Décembre 2013

    Salle Polyvalente. Horaires: 14h à 19h en semaine; 10h à 19h le weekend

    Marché de Noël de Digne-les-Bains

    13 Décembre – 24 Décembre 2013

    Marché de Noël dans la Place Général de Gaulle.

    Marché de Noël de Mallemoisson

    22 Décembre 2013

    Marché de Noël dans le Maison de Pays, Route Napoléon.

    MARCHÉS DE NOËL HAUTES-ALPES (05)

    La féérie de Noël de Aiguilles

    21 Décembre – 28 Décembre 2011

    Noël de cristal (sculptures sur glace) de La Chapelle en Valgaudemar

    17 Décembre – 18 Décembre 2011

    Foire (Sant Ambrogio) de Montgenèvre

    7 Décembre – 8 Décembre 2013

    La Sant’Ambrogio, la traditionnelle Foire aux vins et aux produits locaux de la région de Montegrosso d’Asti, charmante bourgade viticole située au sud de Turin avec laquelle Montgenèvre est jumelée. Tout au long de la foire, le public est invité à venir déguster des spécialités viticoles piémontaises.

    MARCHÉS DE NOËL ALPES-MARITIMES (06)

    Marché de Noël de Cabris

    8 Décembre 2013

    Marché de Noël avec artisans, produits gastronomiques, décorations de noël, bijoux, jouets pour enfants. Horaires: 9 h-17 h

    Marché de Noël à Cagnes-sur-Mer

    14 Décembre – 24 Décembre 2013

    Marché de Noël sur Place de Gaulle. Horaires: 10 h-19 h (inauguration à 11 h le 14)

    Marché aux santons à Cros-de-Cagnes

    30 Novembre – 1 Décembre 2013

    Marché aux santons du Cros-de-Cagnes, place Saint-Pierre de 9 h à 17 h et atelier de moulage de santons. Atelier de décoration de santons de 10 h à 17 h place Bérenger le samedi.

    Marché de Noël de Grasse (Noël à Grasse)

    9 Décembre 2012 – 6 Janvier 2013

    Marché de Noël de La Colle-sur-Loup

    15 Décembre 2013

    Fête Noël, marché de Noël et nombreuses animations gratuites. Horaires: 10 h-18 h

    Marché de Noël de La Gaude

    14 Décembre – 15 Décembre 2013

    Noël à la Gaude. Animations, Père-Noël, Marché de Noël.

    Marché de Noël de Le Rouret

    1 Décembre 2013

    Marché de Noël avec plus de 170 artistes, artisans, agriculteurs sur la place de la Libération et à la Maison du Terroir.

    Marché de Noël de Mandelieu-la-Napoule (Marché de Noël)

    17 Décembre – 23 Décembre 2012

    Marché de Noël de Mouans-Sartoux

    8 Décembre 2013

    Marché de Noël sur les places du village devant la mairie avec prés de 150 exposants. Horaires: 10 h-18 h

    Foire aux santons de Mouans-Sartoux

    15 Novembre – 24 Décembre 2013

    Foire aux santons la plus ancienne et la plus importante du département. Médiathèque.

    Marché de Noël à Mougins

    14 Décembre – 15 Décembre 2013

    Marché de Noël avec une quarantaine exposants proposent toutes sortes d’idées cadeaux issus de différents pays et dégustations. Horaires: 10 h-18 h.

    Marché de Noël de Saint-Cézaire-sur-Siagne

    21 Décembre 2013

    Marché de Noël provençal avec animations. Horaires: 9 h-17 h

    Marché de Noël de Saint-Jean-Cap-Ferrat (Journée de Noël)

    16 Décembre 2012

    Marché de Noël de Saint-Paul-de-Vence (Un village à Noël)

    22 Décembre 2012 – 3 Janvier 2013

    Marché de Noël de Saint-Vallier-de-Thiey

    14 Décembre 2013

    Marché de Noël et Père-Noël à 15 h dans les rues du village et à la chapelle Saint-Esprit.

    Chemin des crèches et exposition vente de santons à Théoule-sur-Mer

    7 Décembre 2013 – 5 Janvier 2014

    Chemin des crèches et exposition vente de santons. Une centaine de Crèches exposées sur la commune ainsi qu’une exposition spéciale et une vingtaine de santonniers à l’Espace Culturel (10 h-12 h et 14 h-18 h)

    Marché de Noël de Tourrette-Levens

    30 Novembre – 1 Décembre 2013

    Marché de Noël dans le village et la salle des fêtes de Tourrette-Levens. Produits gourmands et artisanaux.

    Marché de Noël de Vallauris et Golfe-Juan (Animations de Noël)

    22 Décembre – 23 Décembre 2012

    Marché de Noël de Valbonne Sophia Antipolis

    17 Décembre – 24 Décembre 2013

    Une manifestation qui débute à Garbejaire du 17 au 19 décembre, puis, le village à son tour devient un lieu magique du 21 au 24 décembre.

    Marché de Noël de Vence (Animations de Noël)

    30 Novembre 2012 – 13 Janvier 2013

    Animations de Noël sous le chapiteau de Noël sur la place du Grand Jardin

    MARCHÉS DE NOËL BOUCHES-DU-RHÔNE (13)

    Marché de Noël d’Allauch

    7 Décembre – 8 Décembre 2013

    Marché de Noël dans les rues du vieux village. Un week-end entièrement consacré aux traditions et à la gastronomie. Le coeur du village avec ses chalets et stands joliment décorés offre des produits régionaux et artisanaux de qualité.

    Marché de Noël de Cassis

    6 Décembre – 15 Décembre 2013

    Marché de Noël “Noël au jardin” sur la place Baragnon. Traditionnel Marché de Noël en présence des groupes folkloriques et du Père Noël: gastronomie, artisanat, décoration, cadeaux et produits régionaux; mais aussi animations autour du Marché, spectacles de rue, spectacles pour les enfants et expositions aux Salles voûtées et au Four banal. Horaires: de 10h à 19h

    Marché de Noël et Foire aux Santons à Châteaurenard

    29 Novembre – 1er Décembre 2013

    Marché de Noël et Foire aux Santons sur Place des Allées et dans le chapiteau. Marché avec plus de soixante exposants venus de Provence, d’Alsace, du Sud-Ouest et de Bretagne font découvrir leurs spécialités gastronomiques et artisanales.

    Marché de Noël à La Ciotat

    7 Décembre – 22 Décembre 2013

    Village de Noël dans le Jardinerie de Saint-Jean. Stands d’artisans, maquillage pour enfants, passage du père Noël, animations, théâtre, spectacle de clown, vin chaud et gastronomie.

    Marché de Noël à La Ciotat

    12 Décembre – 15 Décembre 2013

    Marché de Noël sur Place du 8 mai 1945 (Chapelle des Pénitents Bleus).

    Salon de créateurs et santonniers de Les Baux-de-Provence

    1 Novembre – 3 Novembre 2013

    Ouverture: Vendredi de 14h à 19h; Samedi et dimanche de 10h à 19h.

    Marché de Noel de Port de Bouc

    13 Décembre – 15 Décembre 2013

    “Noël en fête” à Port de Bouc sur Le Cours Landrivon. ”Noel en fête”, c’est un

    marché artisanal avec de nombreux exposants vous proposant des idées cadeaux.

    ”Noel en fête”, c’est aussi la fête des enfants. Cette manifestation donnera donc lieu

    a de nombreuses animations:

    -Le vendredi aura lieu la “Parade des lumières” accompagnée entre autres de la

    Fanfare de Port de Bouc et des cracheurs “Fous de feu”. Le chocolat chaud sera

    offert à tous par les bénévoles de l’Office de Tourisme de Port de Bouc.

    -Le samedi toute la journée: manèges (1 Euros les deux tours), animations musicales,

    ferme pédagogique, jeux en bois surdimensionnés, photos avec le Père Noel et boite aux lettres, contes, spectacle de cirque, activités manuelles

    et ludiques, stand de maquillage pour les enfants….. A 18h aura lieu un feu d’artifice et l’arrivée du Père Noël. La ville offre à tous chocolat et

    vin chaud.

    -Le dimanche toute la journée:manèges (1 Euros les deux tours), animations musicales, ferme pédagogique, jeux en bois surdimensionnés,

    photos avec le Père Noel et boite aux lettres, spectacle de cirque, activités manuelles et ludiques, stand de maquillage pour les enfants,

    démonstration de country et de Hip-hop et initiation Zumba. Le week end sera clôturé par une dégustation du cocktail de Noel.

    Les horaires d’ouverture du marché sont les suivants: Le vendredi de 16h à 20h. Le samedi de 9h à 20h. Le dimanche de 9h à 18h.

    Marché de Noël de Salon de Provence

    14 Décembre – 24 Décembre 2013

    Marché de Noël sur Cours Carnot et Pelletan avec une vingtaine de chalets joliment décorés et achalandés des produits régionaux et

    artisanaux pour préparer des délicieux repas de fête et choisir des petits cadeaux.

    MARCHÉS DE NOËL VAR (83)

    Marché de Noël de Aups

    16 Décembre 2012

    Marché artisanal de Noël de Bargemon

    13 Décembre – 16 Décembre 2012

    Horaires: de 14h à 18h.

    Noël des Arts de Bargemon

    15 Décembre – 16 Décembre 2012

    Art Croche Toi, salle de la mairie. Horaires: de 10h à 19h.

    Marché de Noël de Bormes-les-Mimosas

    16 Décembre 2012

    Animation de rues- Fête de Village – Tradition- Marché.

    Marché des créateurs de Brignoles

    8 Décembre 2012

    15 Décembre 2012

    Horaires: toute la journée.

    Marché de Noël de Callas

    9 Décembre 2012

    Marché de Noël sur la place Clemenceau. Horaires: toute la journée.

    Foire aux Santons de Callian

    30 Novembre – 8 Décembre 2013

    Foire aux Santons – Chapelle des Pénitents. De nombreux stands de santons. Vente de santons, accessoires (moulin, église, murets…),

    crèche et vente de bonbons d’antan, dégustation sur place.

    Marché de Noël de Carnoules

    9 Décembre 2012

    Marché de Noël, vin chaud, marrons grillés, animations et spectacles pour les enfants.

    Marché de Noël de Cotignac

    16 Décembre 2012

    Horaires: de 10h à 18h.

    Marché de Noël de Draguignan

    9 Décembre 2012

    Horaires: Toute la journée.

    Marché de Noël de Entrecasteaux

    8 Décembre 2012

    Marché de Noël. Horaires: de 9 à 19h.

    Marché de Noël de Fayence

    16 Décembre 2012

    Horaires: Toute la journée

    Marché de Noël de Flassans-sur-Issole

    8 Décembre – 9 Décembre 2012

    Marché de Noël de Garéoult

    16 Décembre 2012

    Horaires: de 9h à 17h

    Les Hivernales de La Garde

    30 Novembre – 31 Décembre 2013

    Village de Noël avec 100 Chalets dans le centre ville, dans lesquels artisans et commerçants régionaux vous proposent un e multitude

    d’idées cadeaux et de gourmandises. Crèche provençale animée, chalet du Père-Noël, manège pour enfants. Horaires: de 10h à 19h tous les

    jours en semaine, 20h les vendredis et samedis (fermés les lundis matins et le 25 Décembre toute la journée).

    Marché de Noël Italien de La Londe-les-Maures

    14 Décembre 2013

    Marché de Noël Italien sur le parvis de l’Hôtel de Ville. Horaires: de 8h à 18h.

    Marché de Noël de Le Cannet-des-Maures

    15 Décembre – 16 Décembre 2012

    Horaires: Samedi de 9h à 18h; Dimanche de 9h à 18h.

    Marché Baz’art de Noël de Le Plan-de-la-Tour

    14 Décembre – 16 Décembre 2012

    Au Fougau Marie Mauron. Artisanat, idées cadeaux originales et uniques. Horaires: de 10h à 18h.

    Marche de Noel Médiéval de Lorgues

    16 Décembre 2012

    Centre ville. Horaires: de 9h à 18h

    Marché de Noël au Chateau de Berne (Lorgues)

    10 Novembre – 11 Novembre 2012 (Marché de Noël Anglais)

    17 Novembre – 18 Novembre 2012 (Marché de Noël Provençal)

    25 Novembre 2012 (Marché de Noël Scandinave)

    Marché de Noël de Montferrat

    22 Décembre 2012

    Marché de Noël de Pierrefeu-du-Var

    2 Décembre 2012

    Marché de Noël a travers les rues du village ainsi que sur la place Gambetta. Horaires: de 10h à 19h.

    Marché de Noël de Roquebrune-sur-Argens

    1 Décembre – 16 Décembre 2012

    06-11-2013 om 09:35 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:kerst, markt, kerstmis, frankrijk, provence, cote, dazur, riviera, franse
    05-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uniek! Te koop: St. Raphaël villa direct aan zee 995.000

    Uniek! Te koop: St. Raphaël villa direct aan zee 995.000

    St. Raphaël,

    €995,000/ berekenen

    4 Bed | 2 Bath  |  150 m2

    Soms zit het leven mee en soms valt het tegen. Het valt tegen voor de eigenaars van deze familie villa, direct aan zee gelegen op weg naar de baai van Agay. Het gezin is gaan scheiden en de villa stond lang te koop voor 1.3 miljoen euro. Maar ja, met de crisis zijn er weinig kopers in dit segment en nu moet de villa snel worden verkocht, anders komt de bank in actie. En zo is de een zijn ellende de ander z’n mazzel. U kunt nu in het bezit komen van deze villa die weliswaar wat achterstallig onderhoud heeft door de leegstand, maar wat is deze villa mooi gelegen! U zit niet pal aan zee, de buren voor u vangen de wind op maar u loopt in 15 seconden naar uw privé strand. Opstaan en naar bed gaan met het ruizen van de zee, het kan onder een miljoen. Vier slaapkamers, 150 vierkante meter woonoppervlak, ruim terras, garage, zwembad. Pakt u deze kans?

    www.wonenaandecotedazur.nl












    05-11-2013 om 16:50 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:te, koop, zuid, frankrijk, cannes, theoule, agay, st raphael, aan, zee villa, zwembad, strand, prive
    24-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waarom begint u geen Chambre d’Hôte in Zuid-Frankrijk?

    Waarom begint u geen Chambre d’Hôte in Zuid-Frankrijk?

    By  Posted in Blog on okt 24, 2013

    Het is een razend populaire manier van leven, wonen en werken in Frankrijk; het starten van een Bed and Breakfast, lokaal ook wel Chambre d’Hôte genoemd. Het is in feite simpel; heeft u een ruime villa heeft met voldoende logeerplaatsen, dan kunt u kamers aanbieden aan reizigers of vakantiegangers. Het is natuurlijk wel van belang dat uw villa zich in een gebied bevindt waar ook veel vraag is naar een Chambre d’Hôte. Gelukkig is Frankrijk de populairste vakantiebestemming ter wereld met 50 miljoen bezoekers per jaar met veel vraag naar sfeervolle en persoonlijke hotelkamers.

    Als u van het buitenleven houdt en zelf graag wandelt, dan bent u misschien al eens langs deze villa in de Zuid Franse Alpen gelopen. Met ruim 660 vierkante meter woonoppervlakte een ideale basis voor een Bed & Breakfast voor al die andere natuurliefhebbers, fietsers en wandelaars. Begin hier uw eigen Chambre d’Hote in de Haute Provence, op de zuid-oostelijke punt van de Alpes-de-Haute Provence. De uitbreidingsmogelijkheden zijn interessant; u kunt op het terrein bijvoorbeeld kleine chalets neerzetten voor de verhuur of de verkoop. De plek is formidabel met een mix van het Middelandse Zee klimaat en de prachtige natuur van de Haute Provence.

    Als eigenaar kunt u direct geld verdienen met de verhuur van een slaapzaal voor 8 personen en een luxe chambre d’hôte. Daarnaast zijn alle vergunningen afgegeven voor de verdere afbouw van vijf extra Chambre d’Hôte kamers, telkens voor 4 personen met aparte wc en badkamer, 1 slaapruimte voor trekkers, met slaapplaats voor 10 personen in beddenbakken, met douche en wc op de gang, twee grote Chambre d’Hôtes kamers, telkens voor 8 personen, met zitruimte, keuken, wc en badkamer, een gezellige ontvangstruimte tussen de twee gebouwen, 1 gelagzaal van 140 m2 met bijhorende keuken, originele pizza oven, wc’s en toog.

    Het 18 hectare grote terrein bestaat uit twee delen; boven de openbare weg ligt een bos van 8 Hectare.
Onder de openbare weg ligt de Villa centraal op een oppervlakte van 10 Hectare. 
Een oprit van 400 meter brengt u vanaf de openbare weg tot bij de villa.
 Het terrein is geschikt voor het aanleggen van bijvoorbeeld een lavendelveld (extra inkomsten). 
Momenteel groeit er gras dat wordt onderhouden door een lokale landbouwer.

    Leven en werken als God in Frankrijk bestaat nog. Deze villa met alle Chambre d’Hôte vergunningen en 18 hectare grond vindt u op 80 km van Nice en de Côte d’Azur, in de Haute Provence, dus met het zonnetje van de Provence, op 30 km van drie verschillende skistations, 60 km van de Gorges du Verdon, gelegen in de lavendel velden, middenin de natuur, uitkijkend over het dal, 15 minuten van het stadje Annot. Hier stromen jaarlijks vele tienduizenden toeristen naar toe, om te fietsen en te wandelen omgeven door indrukwekkend natuurschoon. Verkoopprijs is slechts 711.000 euro. Belt u voor meer informatie met Wonen Aan De Côte d’Azur + 33 (0)977 197 800 en vraag naar Ab Kuijer of Jolanda Marinus.







    24-10-2013 om 18:08 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:chambre, d'hote, bed, breakfast, villa, camping, te, koop, zuid, frankrijk, wandelaars, wandelroutes, haute, provence, alpen, leven, werken, wonen, terrein, grond, vrijheid
    17-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Top 3 inhoud van een Zuid Franse koelkast

    Wie er voor kiest om te gaan wonen in Frankrijk, heeft het leven lief. Zo simpel is het. Natuurlijk is het lekkere weer meegenomen, maar het ‘Carpe Diem’ gevoel gaat verder. In Frankrijk gaat het minder om je carrière, maar meer om de kwaliteit van je leven; men lijkt constant op zoek naar een gezonde balans tussen natuur, sport, eten en werk. Je leeft om te leven en je werk, nou ja, dat is eerder een noodzakelijk kwaad dan het doel van je leven. Het familie-gevoel is voor de Fransen heel belangrijk; en de ijskast, pardon koelkast is het centrale apparaat waar iedereen wel wat te zoeken heeft. Gek genoeg hebben alle Fransen (die ik tenminste heb ontmoet) altijd dezelfde drie essentiële zaken op voorraad. Wilt u thuis in België of Nederland ook een beetje dat Zuid Franse gevoel krijgen als u de deur van de ‘frigo’ opendoet? Zorg dan voor deze Top 3. Santé!

    Champagne

    Er is altijd wel wat te vieren; als vrienden op bezoek komen wordt er standaard een glas champagne gedronken, geklaagd over de baas en getoast op het feit dat we het goed hebben vandaag. Leef nu en geniet met volle teugen.

    Doliprane

    Een flesje voor de kleintjes; deze vloeibare Doliprane, een super aspirine voor kinderen tot 10 jaar. Beetje lamlendig door griep of verkoudheid? Een flinke slok Doliprane, vroeg naar bed en de volgende dag kan iedereen weer naar school.

    Bladerdeeg

    Het is eigenlijk geen bladerdeeg zoals wij dat kennen van saucijzenbroodjes, maar een rol flinterdun bakdeeg dat de basis is van een snelle maaltijd.

    Op de Feuilletée kan je van alles gooien; wij smeren het graag in met mosterd, dan tomaat in schijfjes er op, wat kaasjes die toch niemand meer opeet, beetje verse tijm en koriander uit de tuin, peper, zout en hoppa 20 minuten de oven in.

     

    Wat heeft u in de (Zuid) Franse koelkast staan? Aanvullingen en foto’s zijn welkom; we plaatsen ze graag op deze site.

    http://www.wonenaandecotedazur.nl/top-3-inhoud-van-een-zuid-franse-koelkast/

    17-10-2013 om 12:48 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:cote, dazur, eten, familie, frankrijk, gebruik, genieten, gewoontes, gezin, gezondheid, huis, ijskast, koelkast, kwaliteit, leven, nederlanders, zuid
    16-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Interieuradvies aan de Côte d'Azur
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Een huis of appartement aan de Cote d'Azur is zo gekocht, maar hoe maakt u er een gezellig thuis van dat helemaal uw identiteit uitstraalt? Natuurlijk, u kunt zich bij de lokale Zuid Franse Habitat, Fly, Maison du Monde of Lafayette laten verleiden tot de aanschaf van meubels en accessoires, maar levert niet altijd het gewenste resultaat op. Jolanda Marinus heeft vele woningen in het Gooi en Zuid Frankrijk voorzien van interieuradvies op maat, met duidelijke kleurenstalen, een moodboard en ruimtelijk inzicht waardoor u ziet hoe u de gewenste sfeer in huis brengt. Misschien moet er iets worden verbouwd, of extra worden gemaakt. Het team van Jolanda praat met u, noteert alle wensen en stelt een ensemble en een planning samen dat binnen uw budget past.

    Het interieuradvies van Wonen Aan De Côte d'Azur is ook zeer geschikt voor de verkoop van uw villa; met een dag werk ziet uw huis er ineens een stuk aantrekkelijker en opgeruimder uit voor de verkoop. Informeer naar de mogelijkheden en mail jo@wonenaandecotedazur.nl

    Meer informatie: http://www.wonenaandecotedazur.nl/interieuradvies/

    16-10-2013 om 18:32 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:interieur, advies, villa, appartement, koop, inrichten, kleuren, binnenhuis, jolanda, marinus, styling, architectuur, smaak, stijl, lifestyle
    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sla dit najaar uw Franse slag op de huizenmarkt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eindelijk kunnen we een positieve draai geven aan de negatieve uitdrukking ‘Dat doe je met de Franse slag’. Want dit najaar is er meer animo dan ooit om een huis, groot of klein te kopen in Zuid Frankrijk. Wij geven u geen ongelijk; in Frankrijk geniet u veel meer van het leven en kent de overheid haar verantwoordelijkheden voor de burger. Natuurlijk, ook in Frankrijk worstelt men met de begroting en daarom verhoogt de Staat de aankooptarieven voor onroerend goed met zo’n 0,7% vanaf 2014. U kent natuurlijk ook het Cruyffiaanse spreekwoord: ‘Elk nadeel hep z’n voordeel’ en zo heeft u heeft in ieder geval nog 3 maanden om uw voordeelslag te slaan op de huizenmarkt. Voor de koopjesjagers op zoek naar een villa, bastide of een nieuwbouw appartement als investering, pied-a-terre of nieuwe vaste plek aan de Côte d’Azur, hebben we een aantal sterk in prijs verlaagde aanbiedingen. Heeft u belangstelling, bel of mail ons gerust; wij zijn ook in het weekend bereikbaar. Bel met Wonen Aan De Côte d'Azur Ab Kuijer of Jolanda Marinus via +33977197800. Mail ab@wonenaandecotedazur.nl

    Provençaalse Bastide in Tourrettes (VAR).

    Was 1.575.000, nu 1.345.000 euro.

    Vlakbij golfterrein Terre Blanche.

    Stijlvolle entree, 287 M2 woongenot, 4 slaapkamers, 6700 M2 tuin met vele terrassen, verwarmd overloop zwembad. Ruimte voor paarden.

    Ontdek meer via http://buff.ly/178rbgb

    Cannes, 2 slaapkamer appartement.

    Was 330.000, nu 295.000 euro

    Achter de Rue Antibes, de straat met de meeste shopaholics.

    Oppervlak 48M2, 2 slaapkamers, 1 badkamer, in hartje centrum Cannes

    Cannes, 2 slaapkamer appartement. Was 448.000, nu 365.000 euro

    Ruim appartement 67 M2 met zonnig terras in populaire wijk ‘Banane’. Uitzicht op la Californie


    Mandelieu, La Napoule, 3 slaapkamer appartement in Le Grand Duc. 

    Was 645.000, nu 495.000 euro

    Prachtige plek in stijlvol en goed bewaakt domein met veel extra’s voor de bewoners.

    Woonoppervlak 80 M2, terras met zeezicht op Cannes van 40M2

    Meer info http://buff.ly/198MLhe

    30-09-2013 om 13:54 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:aanbieding, aanbod, advies, agent, appartement, bastide, bergen, cannes, cote d'azur, frankrijk, koop, koopje, kopen, makelaar, mandelieu, nederlands, onroerend goed, tourrettes, verlaagd in prijs, villa, zee, zuid
    15-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Smaakvol en vrijstaand in Cannes 890.000 euro
    Bent u op zoek naar iets speciaals in Cannes? Een villa in Cannes kopen doe je niet zomaar, daarvoor moet u heel wat objecten hebben gezien, net als wij. Daarom zijn we extra enthousiast over deze typische Zuid-Franse vrijstaande villa met veel mogelijkheden. Maak een warme familiehuis dankzij drie appartementen; met een eigen entree voor zelfstandig wonen voor bijvoorbeeld uw studerende kinderen of misschien neemt u uw ouder(s) in huis. U krijgt geen spijt van deze prachtige en charmante villa met een bewoonbaar oppervlak van 195 m² gebouwd op 503 m² eigen grond. U heeft daarbij de mogelijkheid om hier een zwembad te bouwen. Vanuit de villa die in Cannes te koop staat heeft u een prachtig uitzicht over de heuvels van Cannes. Oost-westelijke ligging, met op de begane grond een complete studio van ongeveer 19 m² én een 2-kamer appartement van bijna 37 m² en een kelder van ongeveer 13 m². Op de eerste en tweede verdieping van de villa vindt u een 3/4 kamer appartement van ca 70 m². Dubbele garage. Energie klasse: D / B.









    15-09-2013 om 10:15 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:villa, te, koop, cannes, vrij, gelegen, aanbod, makelaar, nederlands, pipi langkous, sfeer, smaakvol, uniek, familie, gescheiden, entree, cote, dazur
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In St. Aygulf, Côte d'Azur te koop: nieuwe en stijlvolle villa € 900.000
    Tussen Saint Raphaël en Les Issambres staat deze charmante nieuw gebouwde villa te koop met een bewoonbaar oppervlak van ongeveer 160 m², op een terrein van bijna 1.100 m². Alles is nieuw dus u kunt zorgeloos genieten van het heerlijke zwembad, een onbelemmerd uitzicht op zee, ook vanaf de eerste verdieping. Ligging is zuid-oost. Entree, studieruimte, een woonkamer met open ingerichte keuken, dressing, twee slaapkamers, badkamer met douche. Op de eerste verdieping: master bedroom met uitzicht op een terras met een en-suite badkamer. Dubbele garage, kelder en doucheruimte. Energie klasse: C / A. Vraagprijs 900.000 euro













    15-09-2013 om 09:56 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    Tags:nieuw, nieuwbouw, villa, vrij, vrijstaand, zeezicht, ruim, zwembad, te, koop, aanbod, makelaar, nederlands, sprekend, kwaliteit, advies, adviseur, cote, d'aur, franse, riviera, les issambres, fréjus
    13-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topklasse appartement aan zee in Cannes Palm Beach
    In een zeer luxe appartementen complex met eigen concierge in Cannes Palm Beach bieden wij dit mooie 4-kamer appartement te koop aan; prachtig aan het water gelegen met een adembenemend uitzicht op de Lerins-eilanden. Het bewoonbare oppervlakte is bijna 140 m², (136,48 m² Loi Carrez), plus een terras van ongeveer 18 m². De indeling; Entree, hal, woonkamer met half open ingerichte keuken, slaapkamer met en-suite complete badkamer en kleedkamer, alleN uitzicht op het terras, twee slaapkamers met deuren naar het balkon van circa 5 m² elk met douche. Een gesloten garage plus een kelder. Gemeenschappelijke parkeerplaats. Interesse in een stijlvol onderkomen aan zee, omgeven door gelijkgestemden? Bel met Wonen Aan De Côte d'Azur +3397 7197 800 en vraag naar Jolanda Marinus of Ab Kuijer.
    Taxe foncière / OZB: 1 880 €
    Kosten / gebouw kosten: ca. 5 050 € per jaar
    DPE / Energie klasse: D / E.


















    13-09-2013 om 16:45 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Tags:tweede, huis, second, home, villa, ab kuijer, jolanda marinus, luxe, uitzicht, appartement, studio, kopen, cote, d'azur, zuid, frankrijk, huis, makelaar, nederlands, riviera, huizen, te koop, advies, begeleiding, wonen, werken, leven, hcannes, palm, beach
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topklasse split-level appartement Cannes Californie.
    Te koop: prachtig split-level appartement in eigentijdse stijl gelegen in een luxe residence met zwembad en conciërge. Prachtig uitzicht op de Iles Lerins en de kust van Cannes vanaf het enorme terras van 97 m² en de prive-tuin van 95 m². Totaal 172 M2 verdeeld over entree, gastentoilet, salon, eetkamer, ingerichte keuken, slaapkamer met volledige en-suite badkamer en dressing, allen uitkomend op het terras. Slaapkamer met en-suite badkamer met douche. Tuin level: Wasserij, TV lounge / slaapkamer, slaapkamer, douche, toiletten. Garage, plus extra parkeerplaats op de collectieve parkeerterrein. OZB eigenaar: 2222 € / jaar. Gebouw kosten: 10.000 € / jaar. Energieklasse: B / A. Vraagprijs: 2.490.000 euro Interesse? Bel Wonen Aan De Côte d’Azur # 3397 7197 800.











    13-09-2013 om 16:09 geschreven door wonenaandecotedazur  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:tweede, huis, second, home, villa, ab kuijer, jolanda marinus, luxe, uitzicht, appartement, studio, kopen, cote, d'azur, zuid, frankrijk, huis, makelaar, nederlands, riviera, huizen, te koop, advies, begeleiding, wonen, werken, leven, cannes, modern,


    Archief per week
  • 10/03-16/03 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 02/12-08/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs